СЛАВУТЧАНИ МАЮТЬ НАГОДУ ВІДВІДАТИ УНІКАЛЬНУ ВИСТАВКУ

31 серпня у приміщенні Славутського історичного музею розпочала свою діяльність унікальна виставка «Мініатюрні моделі вітрильників в пляшках» відомого волинського автора Володимира Ящука, приурочена до Дня міста Славути.  Читати далі…

ЗАПРОШУЄМО НА СЛАВУТСЬКИЙ ЯРМАРОК!

Шановні славутчани та гості нашого міста!

З нагоди відзначення Дня Славути, 22 вересня (субота) 2018 року, на колишньому стадіоні «Військового містечка» (вул. Я.Мудрого) відбудеться традиційний ярмарок «Дари Поділля та Полісся – 2018».

Читати далі…

«БАТЬКІВЩИНУ МОЖНА ЛЮБИТИ Й ТРІШКИ ПОДЕШЕВШЕ»

Андрій Коболєв та Юрій Вітренко в травні отримали 337 мільйонів гривень премій за рахунок коштів, які українці сплачують за газ. Сума премій, виплачена двом менеджерам «Нафтогазу України», є більшою, ніж кошти, які виділяються в рік на ремонти газових мереж та встановлення лічильників по всій країні.

Читати далі…

Оголошення про проведення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки майна

Славутська міська рада повідомляє про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки вартості об’єкта нерухомого майна комунальної власності.

Конкурс відбудеться: 19.09.2018 року о 9 год. 00 хв. за адресою: 30000, м. Славута  Хмельницької області,  вул. Соборності, 7, І пов., каб. № 11, тел. (03842)7-34-21, 2-37-33.

Конкурсний відбір проводиться щодо об’єкта комунального майна: 3 кв.м приміщення першого поверху на вул. Козацькій,95а в м.Славуті , приміщення у будівлі лазні №№ 2-26,31-40,81-82 згідно інвентарної справи площею 341,8 кв.м; приміщення у будівлі лазні №№69-70 площами 1,6 та 13,5 кв.м на вул. Яровлава Мудрого,11 в м.Славуті, приміщення у будівлі стоматологічного відділення міського лікарняного комплексу на вул. Соборності,32 в м.Славуті площею 20 кв.м.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості об’єктів оренди.

Кінцевий термін подання документів – за  чотири робочих дні включно до оголошеної дати проведення конкурсу.

Вимоги до оформлення конкурсної документації: у письмовому вигляді, українською мовою, прошита, пронумерована, скріплена печаткою та підписом учасника конкурсу, подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, який реєструється у виконавчому комітеті Славутської міської ради.

 До підтвердних документів належить:

 • заява про участь  у  конкурсі  з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою  міською радою формою;
 • копія установчого документа учасника;
 • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють  у штатному  складі  і  яких  буде  залучено  до проведення оцінки та підписання  звіту  про  оцінку  майна;
 • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів у разі залучення;
 • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом держмайна України;
 • інформація про учасника щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки (довільної форми).

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті і має містити:

1) пропозицію щодо ціни виконання робіт;
2) калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт;
3) строк виконання робіт (у календарних днях).

Вимоги до учасників конкурсу:

 • наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта майна, що підтверджуються чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів відповідно до наказу ФДМУ від 10.06.2013 року №796;
 • наявність досвіду суб’єкта оціночної діяльності  у  проведенні  оцінки подібного об’єкта оцінки;
 • наявність оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про  оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
 • наявність письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено до виконання робіт з оцінки майна.

Конкурсна комісія  з  відбору
суб’єктів оціночної діяльності

ПОВІДОМЛЯЄМО

На звернення славутчан інформуємо, що жителям м. Славута для замовлення скрапленого газу необхідно звертатися за тел. 068-039-03-94 або за адресою вул. Економічна, 29 ПрАТ «Шепетівкагаз».

 

Управління житлово-комунального господарства,

енергозбереження, благоустрою та громадського порядку

В СЛАВУТІ ВИЗНАЧИЛИСЬ З ПЕРЕМОЖЦЯМИ ПЕРШОГО КОНКУРСУ НА ВИДАВНИЦТВО КНИГ МІСЦЕВИХ АВТОРІВ

Шановна громадо!

Повідомляємо, що відповідно до рішення Експертної ради по проведенню конкурсу на підтримку видавництва друкованих творів місцевих авторів, фінансову підтримку на видавництво отримали:

Читати далі…

СЛАВУТЧАНИ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ: СПОРТИВНО, ТВОРЧО Й КОЛЬОРОВО

Минулої суботи Славута весело й гучно святкувала 27-мий день народження нашої України. Заходи проводилися на міському пляжі та у парку «Славутський».

Читати далі…

І Н Ф О Р М А Ц І Я

Конкурсна комісія повідомляє, що переможцем конкурсу, оголошеного на 27.08.2018 р. з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які  будуть проводити незалежну оцінку комунального майна, а саме: приміщення у будівлі лазні площами 4,2 кв.м та 5,9 кв.м на вул. Ярослава Мудрого,11 в м.Славуті, визнано ФОП Примаченка М.В.

Славутська міська рада оголошує про намір передати в оренду комунальне майно, стосовно якого надійшла заява

 • Приміщення першого поверху площею 3 кв.м. на вул.Козацькій,95а  в м.Славуті Хмельницької обл. Цільове використання – для  встановлення банкомату.

Термін оренди –  не менше п’яти років, якщо заявник не запропонував менший термін.

Умови оренди: використання об’єкта оренди за цільовим призначенням, проведення поточного ремонту приміщення за кошти орендаря, укладення договору страхування комунального майна, сплата вартості послуг суб’єкта оціночної діяльності, який здійснюватиме оцінку об’єкта оренди, рецензента, нотаріуса у разі заключення договору від 3 років і більше .

У разі надходження двох і більше заяв оголошується конкурс на право оренди комунального майна.

Термін прийняття заяв про надання майна в оренду – 10 робочих днів від дати публікації оголошення. Заяви приймаються за адресою: вул. Миру, 102. Довідкову інформацію можна отримати за тел. 7-34-21.

ЦНАП ІНФОРМУЄ

З 1-го березня 2018 року в Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Славутської міської ради розпочався прийом заявок на виїзд Мобільного ЦНАП. Читати далі…