БАГАТОПОВЕРХІВКАМ МІСТА ПРИЗНАЧЕНО УПРАВИТЕЛЯ

Управитель багатоквартирного будинку – фізична особа-підприємець або юридична особа – суб’єкт підприємницької діяльності, яка за договором із співвласниками забезпечує належне утримання та ремонт спільного майна багатоквартирного будинку і прибудинкової території та належні умови проживання і задоволення господарсько-побутових потреб.

Читати далі…

УВАГА! ЗАПРОШУЄМО НА ЗІБРАННЯ З ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ!

Шановні славутчани!

Є питання, які сьогодні викликають неабияку стурбованість серед громадськості та є взаємопов’язаними між собою. Пропонуємо славутській громаді зібратися і виробити єдину концепцію подальших дій.

Обговорюватиметься наступне:

Читати далі…

ДО ВІДОМА

Згідно з розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації від 16.07.2018 року № 577/2018-р «Про встановлення вартості наборів харчування донорів у день здавання крові та (або) її компонентів» встановлено нову вартість набору продуктів для харчування донорів у день здавання крові.

Так, донор одержуватиме 85,70 грн за здану кров.

ГРОМАДЯНИ ОБГОВОРИЛИ СТРАТЕГІЮ МІСТА НА НАЙБЛИЖЧИХ 10 РОКІВ

Громадські обговорення проекту Стратегічного плану розвитку міста до 2028 рок пройшли 25 липня. Презентувала стратегічні цілі славутської громади начальник управління економічного розвитку Галина Дарчик. Як було повідомлено, розроблений проект перебуває на стадії легалізації, що передбачає обговорення його серед громадськості та затвердження основної частини на сесії міськради.

Читати далі…

НАВІЧНО В ПАМʼЯТІ НАРОДУ

25 липня 2018 року в бібліотеці міського Палацу культури відбулася творча нарада за участю представників міської влади та громадських організацій, присвячена життєдіяльності видатного українця Левка Лукʼяненка.

Читати далі…

ПОВТОРНЕ ОГОЛОШЕННЯ про умови та строки проведення конкурсного відбору кандидатур на посаду незалежного члена Наглядової ради комунального підприємства «Славутське житлово-комунальне об’єднання»

На виконання пункту 7.1. розділу 7 Порядку утворення, організації діяльності та ліквідації Наглядової ради комунального унітарного підприємства, заснованого на комунальній власності територіальної громади м. Славути, затвердженого рішенням Славутської міської ради від 30.08.2017 р. № 8-22/2017 «Про Наглядові ради комунальних унітарних підприємств міста Славути», враховуючи рішення Славутської міської ради від 04.04.2018 р. № 8-28/2018 «Про внесення змін в додаток 1 та в додаток 3 до рішення Славутської міської ради від 30.08.2017 р. № 8-22/2017 «Про Наглядові ради комунальних унітарних підприємств міста Славути», єдина конкурсна комісія з відбору незалежних членів Наглядової ради комунальних унітарних підприємств міста Славути, що діє на підставі розпорядження міського голови від 05 лютого 2018 року № 18/2018-р, повторно оголошує про умови та строки проведення конкурсного відбору кандидатур на посаду незалежного члена Наглядової ради комунального підприємства «Славутське житлово-комунальне об’єднання».

Загальні відомості щодо підприємства
Найменування підприємства Комунальне підприємство «Славутське житлово-комунальне об’єднання»

ЄДРПОУ 34432514

Юридичне та фактичне місцезнаходження 30000, Хмельницька область, місто Славута, вулиця              Миру, 14 а
Основні напрями діяльності підприємства 1. Послуги з теплопостачання.

2. Утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

3. Вивезення і захоронення побутових відходів.

4. Благоустрій міста.

5. Ритуальні послуги.

Відомості щодо приймання документів для участі в конкурсі
Строк і спосіб подання документів Документи приймаються з понеділка по четвер до 17 години 25.08.2018 року (30 днів з дня опублікування оголошення) у відділі організаційно-кадрової роботи виконавчого комітету Славутської міської ради за адресою: м. Славута, вул. Соборності, 7, кабінет № 4. Кандидат на посаду незалежного члена Наглядової ради КП «Славутське ЖКО» особисто пред’являє оригінали документів на участь у конкурсі, копії яких подаються до єдиної конкурсної комісії.  
Номер телефону для довідок, адреса електронної пошти 2-36-71, 7-18-49, 7-08-67

sl_mvk@ukr.net

Вичерпний перелік необхідних документів для участі в конкурсі Особа, яка претендує на зайняття посади незалежного члена Наглядової ради (надалі-кандидат), подає особисто у визначений в оголошенні строк такі документи:

1. Заяву в довільній формі про участь у конкурсі з відбору незалежних членів Наглядової ради, а також підтверджує, що відповідає усім вимогам до незалежних членів Наглядових рад, з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

2. Ксерокопії першої та другої сторінок паспорта громадянина України, або документа, що надається громадянинові України у зв’язку з втратою паспорта.

3. Автобіографію кандидата, що обов’язково повинна містити: прізвище (усі прізвища у разі зміни), власне ім’я (усі власні імена, в тому числі у разі зміни), та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи (заняття), громадську роботу (в тому числі і на виборних посадах), склад сім’ї, місце реєстрації та фактичного проживання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості.

4. Копію документів про освіту (науковий ступінь, вчене звання).

5. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за рік, що передує року, в якому було оприлюднене оголошення про конкурс, за формою, встановленою Національним агентством з питань запобігання корупції (електронна форма).

Перелік вимог до незалежних членів Наглядової ради комунального підприємства «Славутське житлово-комунальне об’єднання»
Вимоги до незалежних членів Наглядової ради Незалежний член Наглядової ради комунального унітарного підприємства – це фізична особа, яка є членом Наглядової ради і відповідає таким критеріям:

1. Є громадянином України.

2. Наявність повної цивільної дієздатності.

3. Відсутність судимості.

4. Має вищу або середню спеціальну освіту.

5. Не є депутатом міської ради, посадовою особою органу місцевого самоврядування, членом виконавчого комітету міської ради, державним службовцем, депутатом обласної ради, народним депутатом України, помічником-консультантом депутата місцевої, обласної ради чи народного депутата України.

6. Не є та не була кінцевим бенефіціаром, засновником чи членом органу управління юридичних осіб або фізичною-особою підприємцем, які мали договірні відносини протягом останніх 5 років з комунальним підприємством.

7. Не є та не була протягом останніх 5 років посадовою особою чи працівником даного комунального підприємства Славутської міської ради.

8. Не є близькою особою для посадових осіб чи працівників комунального підприємства, депутатів Славутської міської ради та членів її виконавчого комітету, керівників органу місцевого самоврядування.

9. Не є та не була протягом попередніх 5 років працівником теперішнього або колишнього аудитора комунального підприємства.

10. Фінансова платоспроможність: відсутність в Україні податкового боргу, є платником податків до бюджету міста Славути.

11. Є незалежною у своїх рішеннях, добропорядною, неупередженою.

Інформація про строковість обрання на посаду незалежного члена Наглядової ради Строк повноважень члена Наглядової ради складає три роки
Інтернет-посилання на текст Порядку утворення, організації діяльності та ліквідації Наглядової ради і на зміни до Порядку –          https://slavuta-mvk.gov.ua/solution/detail/session/frame/423

–          https://slavuta-mvk.gov.ua/solution/detail/session/frame/761

(внесені зміни до Порядку)

 

 Єдина конкурсна комісія з відбору

Незалежних членів Наглядової ради

комунальних унітарних підприємств

міста Славути

ПОВТОРНЕ ОГОЛОШЕННЯ про умови та строки проведення конкурсного відбору кандидатур на посаду незалежного члена Наглядової ради Славутського управління водопровідно-каналізаційного господарства

На виконання пункту 7.1. розділу 7 Порядку утворення, організації діяльності та ліквідації Наглядової ради комунального унітарного підприємства, заснованого на комунальній власності територіальної громади м. Славути, затвердженого рішенням Славутської міської ради від 30.08.2017 р. № 8-22/2017 «Про Наглядові ради комунальних унітарних підприємств міста Славути», враховуючи рішення Славутської міської ради від 04.04.2018 р. № 8-28/2018 «Про внесення змін в додаток 1 та в додаток 3 до рішення Славутської міської ради від 30.08.2017 р. № 8-22/2017 «Про Наглядові ради комунальних унітарних підприємств міста Славути», єдина конкурсна комісія з відбору незалежних членів Наглядової ради комунальних унітарних підприємств міста Славути, що діє на підставі розпорядження міського голови від 05 лютого 2018 року № 18/2018-р, повторно оголошує про умови та строки проведення конкурсного відбору кандидатур на посаду незалежного члена Наглядової ради Славутського управління водопровідно-каналізаційного господарства.

Загальні відомості щодо підприємства
Найменування підприємства Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства

ЄДРПОУ 02092710

Юридичне та фактичне місцезнаходження 30000, Хмельницька область, місто Славута, вулиця Ярослава Мудрого, 52
Основні напрями діяльності підприємства 1. Надання населенню та юридичним особам платних послуг з питного водопостачання та водовідведення.

2. Ремонт комунальної водопровідної та каналізаційної мережі міста.

3. Прокладка водопровідних та каналізаційних мереж фізичним та юридичним особам.

4. Виготовлення за визначену плату проектно-кошторисної документації по прокладенню водопровідної та каналізаційної мережі фізичним та юридичним особам.

5. Розробка технічної документації, пов’язаної з ремонтом водопровідних та каналізаційних мереж за відповідну плату з боку споживача.

6. Технічне прийняття в експлуатацію засобів обліку за рахунок споживача.

7.Торгівельно-закупівельна діяльність, зовнішньоекономічна діяльність.

8. Виробництво товарів народного та промислового споживання.

9. Виробництво мінеральних добрив.

10. Експлуатація родовищ підземних вод.

11. Надання послуг лазні.

Відомості щодо приймання документів для участі в конкурсі
Строк і спосіб подання документів Документи приймаються з понеділка по четвер до 17 години 25.08.2018 року (30 днів з дня оприлюднення оголошення) у відділі організаційно-кадрової роботи виконавчого комітету Славутської міської ради за адресою: м. Славута, вул. Соборності, 7, кабінет № 4. Кандидат на посаду незалежного члена Наглядової ради Славутського УВКГ особисто пред’являє оригінали документів на участь у конкурсі, копії яких подаються до єдиної конкурсної комісії.  
Номер телефону для довідок, адреса електронної пошти 2-36-71, 7-18-49, 7-08-67

sl_mvk@ukr.net

Вичерпний перелік необхідних документів для участі в конкурсі Особа, яка претендує на зайняття посади незалежного члена Наглядової ради (надалі-кандидат), подає особисто у визначений в оголошенні строк такі документи:

1. Заяву в довільній формі про участь у конкурсі з відбору незалежних членів Наглядової ради, а також підтверджує, що відповідає усім вимогам до незалежних членів Наглядових рад, з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

2. Ксерокопії першої та другої сторінок паспорта громадянина України, або документа, що надається громадянинові України у зв’язку з втратою паспорта.

3. Автобіографію кандидата, що обов’язково повинна містити: прізвище (усі прізвища у разі зміни), власне ім’я (усі власні імена, в тому числі у разі зміни), та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи (заняття), громадську роботу (в тому числі і на виборних посадах), склад сім’ї, місце реєстрації та фактичного проживання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості.

4. Копію документів про освіту (науковий ступінь, вчене звання).

5. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за рік, що передує року, в якому було оприлюднене оголошення про конкурс, за формою, встановленою Національним агентством з питань запобігання корупції (електронна форма).

Перелік вимог до незалежних членів Наглядової ради Славутського управління водопровідно-каналізаційного господарства
Вимоги до незалежних членів Наглядової ради Незалежний член Наглядової ради комунального унітарного підприємства – це фізична особа, яка є членом Наглядової ради і відповідає таким критеріям:

1. Є громадянином України.

2. Наявність повної цивільної дієздатності.

3. Відсутність судимості.

4. Має вищу або середню спеціальну освіту.

5. Не є депутатом міської ради, посадовою особою органу місцевого самоврядування, членом виконавчого комітету міської ради, державним службовцем, депутатом обласної ради, народним депутатом України, помічником-консультантом депутата місцевої, обласної ради чи народного депутата України.

6. Не є та не була кінцевим бенефіціаром, засновником чи членом органу управління юридичних осіб або фізичною-особою підприємцем, які мали договірні відносини протягом останніх 5 років з комунальним підприємством.

7. Не є та не була протягом останніх 5 років посадовою особою чи працівником даного комунального підприємства Славутської міської ради.

8. Не є близькою особою для посадових осіб чи працівників комунального підприємства, депутатів Славутської міської ради та членів її виконавчого комітету, керівників органу місцевого самоврядування.

9. Не є та не була протягом попередніх 5 років працівником теперішнього або колишнього аудитора комунального підприємства.

10. Фінансова платоспроможність: відсутність в Україні податкового боргу, є платником податків до бюджету міста Славути.

11. Є незалежною у своїх рішеннях, добропорядною, неупередженою.

Інформація про строковість обрання на посаду незалежного члена Наглядової ради Строк повноважень члена Наглядової ради складає три роки
Інтернет-посилання на текст Порядку утворення, організації діяльності та ліквідації Наглядової ради і на зміни до Порядку –          https://slavuta-mvk.gov.ua/solution/detail/session/frame/423

–          https://slavuta-mvk.gov.ua/solution/detail/session/frame/761

(внесені зміни до Порядку)

 

Єдина конкурсна комісія з відбору

Незалежних членів Наглядової ради

комунальних унітарних підприємств

міста Славути

ПРОДОВЖУЄМО ЗБИРАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ДОБРІ СПРАВИ СЛАВУТЧАН

Щоденно жителі нашого міста працюють над його процвітанням. Проте багато особистих досягнень славутчан залишаються непомітними громадськості. Хтось із клумби біля багатоповерхівки робить справжній квітковий шедевр, а хтось організував людей і прибрав смітник, самотужки облаштував зону відпочинку. Інші славутчани славлять своє місто, здобуваючи перемогу у змаганнях, конкурсах всеукраїнського, міжнародного значення. А можливо хтось зробив добрий вчинок, про який ніхто і не здогадується.

Ось славутчанин Віктор Гавура зробив оригінальний живопліт, чим зробив рідне місто ще красивішим. Дякуємо цій ініціативній людині за добу справу!

Читати далі…

МІНРЕГОІНБУД ВІДПОВІВ НА ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЩОДО ПЕРЕДАЧІ ДЛЯ ОСББ ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ В ПОСТІЙНЕ КОРИСТУВАННЯ/ВЛАСНІСТЬ

Міський голова Василь Сидор неодноразово звертався до Кабінету Міністрів України, інших вищих органів державної влади щодо необхідності розроблення та прийняття порядку оформлення земельних ділянок під багатоквартирними будинками.

23 липня на адресу виконавчого комітету Славутської міської ради надійшла відповідь стосовного даного питання від Мінрегіонбуду наступного змісту:

Читати далі…