Оголошення про проведення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки землі

Славутська міська рада повідомляє про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки 0005несільськогосподарського призначення під об’єктом нерухомого майна, що підлягає продажу.
Конкурс відбудеться: – 9.07.2018 року о 16 год. 00 хв. за адресою: 30000, м. Славута, Хмельницької області, вул. Соборності, 7, І-пов., каб. №11, тел. (03842)7-06-61, тел./факс (03842)7-12-33.
Конкурсний відбір проводиться щодо земельних ділянках:
– вул. Церковна,26 А площею 80 кв.м, цільове призначення для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
Кінцевий термін подання документів – 05.07.2018 року.
Вимоги до оформлення конкурсної документації: Підтвердні документи прошиті, пронумеровані, скріплені печаткою та підписом учасника конкурсу подаються в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, який реєструється у виконавчому комітеті Славутської міської ради та передається голові конкурсної комісії. Копії підтвердних документів засвідчуються учасником конкурсу його підписом та печаткою.
Конкурсна документація, що подається учасником для конкурсної комісії:
– заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою міською радою формою (для суб’єкта оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки в заяві зазначається інформація про включення його до Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок);
– копія установчого документа претендента;
– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.
– письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів; ( у разі залучення).
– копія кваліфікаційного свідоцтва оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок;
– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).
Конкурсна пропозиція претендентів подається в окремому запечатаному конверті і має містити:
1.пропозицію щодо ціни виконання робіт;
2. калькуляція витрат, пов’язаних з виконанням робіт;
3.строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсна комісія з відбору
суб’єктів оціночної діяльності

ВІДКЛЮЧИТИСЯ ВІД ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПАЛЕННЯ МОЖНА ВСІМ БУДИНКОМ

Міська влада неодноразово зверталася до вищих органів влади аби громадянам надали право самим обирати вид опалення свого помешкання. На жаль, положення нового Закону України «Про житлово-комунальні послуги», якими дозволялося б відключення від централізованого опалення (ЦО), відтермінували до 1 травня 2019 року. А відтак орган місцевого самоврядування може погодити від’єднання від мережі теплопостачання лише у випадку, якщо мешканці усього будинку стовідсотково офіційно звернуться з відповідною заявою. На даний час відключення окремих квартир будинку від ЦО є незаконним.

Читати далі…

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ НЕВИКОРИСТАНОЇ СУБСИДІЇ

Після закінчення опалювального (неопалювального) сезону невикористана сума житлової субсидії повертається управителем, об’єднанням, виконавцем комунальних послуг до державного бюджету в повному обсязі на підставі акта розрахунку загального обсягу невикористаних сум житлової субсидії у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу та постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт·г електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.

Читати далі…

ЗАПРОШУЄМО ДО ОБГОВОРЕННЯ

Шановні славутчани!

Відома художниця-скульптор Світлана Лелях хоче подарувати нашому місту пам’ятний знак подружжю – видатній українській письменниці Лесі Українці та основоположнику української музичної етнографії Клименту Квітці.

Читати далі…

ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ

25 червня під керівництвом міського голови Василя Сидора відбулася робоча нарада з керівниками загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів. Тема – підготовка до нового навчального року та перспективи розвитку освітянської галузі міста. Читати далі…

ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ БАГАТОПОВЕРХІВКОЮ: ОСББ ЧИ УПРАВИТЕЛЬ?

Нагадуємо, що згідно із Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» мешканці багатоповерхівок повинні визначитися із формою управління свого будинку – створити ОСББ або обрати управителя.

Читати далі…

ВИПУСК – 2018

23 червня у міському Палаці культури відбувся загальноміський бал для 204-ох випускників шкіл міста. У переповненому залі миготіло від блискучих, елегантних, розкішних та урочистих нарядів, відчувалося хвилювання батьків та рідних випускників.

Читати далі…