ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МІСТА!

На дотримання вимог Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структури цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390, до відома жителів міста надається інформація щодо тарифів на послуги з централізованого теплопостачання, що надається фізичною особою – підприємцем Шашок Олександром Григоровичем для споживачів, які отримують такі послуги від котельні, розташованої за адресою вул. Ярослава Мудрого 29в.

Абзацом 4 статті 20 Закону України “Про теплопостачання” встановлено, що тарифи на теплову енергію для суб’єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також для потреб населення встановлюються на рівні 90 відсотків середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів.

Враховуючи розмір середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів, затверджений Державним агентством з енергоефективності та енергозабезпечення України від 26.03.2018р., новий тариф для споживачів, які отримують послуги від котельні, розташованої за адресою вул. Ярослава Мудрого 29в становитиме:

 

Категорія споживачів Тариф, грн. за 1 Гкал.
Населення 1105,51
Бюджетні установи 1541,84

Пропозиції та зауваження приймаються від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань до 05.04.2018р. включно,  на адресу ФОП Шашок О.Г., Хмельницька обл., м. Славута, вул.. Грушевського 114.  Тел 067 262 2841.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МІСТА!

На дотримання вимог Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг,структури цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390, до відома жителів міста надається інформація щодо тарифів на послуги з централізованого теплопостачання, що надається фізичною особою – підприємцем Черняком Валентином Миколайовичем для потреб бюджетних установ ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вул. Кузовкова, 12), ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (вул. Марії Лисенко, 2а).

Абзацом 4 статті 20 Закону України “Про теплопостачання” встановлено, що тарифи на теплову енергію для суб’єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також для потреб населення встановлюються на рівні 90 відсотків середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів.

Враховуючи розмір середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів, затверджений Державним агентством з енергоефективності та енергозабезпечення України від 26.03.2018р., новий тариф для потреб бюджетних установ ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вул. Кузовкова, 12), ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (вул. Марії Лисенко, 2а) становитиме:

Категорія споживачів Тариф, грн. за 1 Гкал.
Населення 1105,51
Бюджетні установи 1541,84

Пропозиції та зауваження приймаються від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань до 05.04.2018р. включно,  на адресу ФОП Черняк В.М., Хмельницька обл., м. Славута, вул. Миру 31.  Тел 067 761 89-58.

СЛАВУТСЬКІ ГУРТКІВЦІ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГИ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ

23-25 березня у місті Рівному відбувся II Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «АртЦентр талантів – 2018», участь в якому взяли понад 1300 представників із різних міст України та з-за кордону.

Читати далі…

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ГОЛІВ БУДИНКОВИХ КОМІТЕТІВ, ГОЛІВ ОСББ, ГРОМАДСЬКИХ АКТИВІСТІВ У СФЕРІ ЖКГ!

3 квітня 2018 року о 10.00 год в приміщенні Будинку рад (вул. Соборності,7, великий зал засідань) Хмельницьким центром перепідготовки та підвищення кваліфікації управлінських кадрів буде проводитись навчання щодо вибору ефективної форми управління багатоквартирним будинком. Читати далі…

ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНА ЗІ СТОЛІТНІМ ЮВІЛЕЄМ

26 березня 2018 року відомому жителю нашого міста, ветерану Другої світової війни Кабарчуку Василю Петровичу виповнилося 100 років.

Від імені міського голови Василя Сидора, високоповажного ювіляра привітала делегація виконавчого комітету Славутської міської ради в складі заступника міського голови Ігоря Піголя, директора територіального центру соціального обслуговування Миколи Паламарчука та виконуючого обов’язки начальника управління соціального захисту населення Олександра Хмелевського.

Читати далі…

РОБОЧІ БУДНІ МОБІЛЬНОГО ЦНАП

За попередньо підписаним договором про співпрацю між Славутською міською радою та Славутською районною державною адміністрацією, минулого тижня відбулися щоденні виїзди мобільного ЦНАП за маршрутами: Хоровець-Пашуки-Гута; Бачманівка-Марачівка; Миньківці-Романіни-Шевченко; Ногачівка-Дятилівка; Варварівка-Ташки-Голики. Читати далі…

Оголошення

про проведення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки майна

Славутська міська рада повідомляє про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки вартості об’єкта нерухомого майна комунальної власності.

Конкурс відбудеться: 20.04.2018 року о 9 год. 00 хв. за адресою: 30000, м. Славута  Хмельницької області,  вул. Соборності, 7, І пов., каб. № 11, тел. (03842)7-34-21, 2-37-33.

Конкурсний відбір проводиться щодо об’єкта комунального майна: кімната №42

(згідно інвентарної справи) площею 14,2 кв.м на вул.Я.Мудрого,11.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості об’єкта оренди.

Кінцевий термін подання документів – за  чотири робочих дні включно до оголошеної дати проведення конкурсу.

Вимоги до оформлення конкурсної документації: у письмовому вигляді, українською мовою, прошита, пронумерована, скріплена печаткою та підписом учасника конкурсу, подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, який реєструється у виконавчому комітеті Славутської міської ради.

 До підтвердних документів належить:

  • заява про участь  у  конкурсі  з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою  міською радою формою;
  • копія установчого документа учасника;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють  у штатному  складі  і  яких  буде  залучено  до проведення оцінки та підписання  звіту  про  оцінку  майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів у разі залучення;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом держмайна України;
  • інформація про учасника щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки (довільної форми).

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті і має містити:

1) пропозицію щодо ціни виконання робіт;

2) калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт;

3) строк виконання робіт (у календарних днях).

Вимоги до учасників конкурсу:

  • наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта майна, що підтверджуються чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів відповідно до наказу ФДМУ від 10.06.2013 року №796;
  • наявність досвіду суб’єкта оціночної діяльності  у  проведенні  оцінки подібного об’єкта оцінки;
  • наявність оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про  оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
  • наявність письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено до виконання робіт з оцінки майна.

 

Конкурсна комісія  з  відбору

суб’єктів оціночної діяльності