ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Славутської міської ради інформує, що 06.02.2018р. було проведено засідання конкурсної комісії з відбору власників житлових будинків садибного типу у місті Славута для виділення фінансової підтримки з впровадження заходів з енергозбереження і термомодернізації.

За результатами роботи комісії було прийнято рішення надати двом власникам житлових будинків садибного типу, які належним чином виконали всі необхідні умови кредитування – тридцять тисяч гривень поворотної фінансової допомоги на встановлення енергоефективних дверей та вікон.

Перелік об’єктів нерухомого майна комунальної власності міста Славути, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні

 

п/п

Назва об’єкта Адреса об’єкта Група, до якої належить

об’єкт

Балансоутримувач   комунального майна
1 Нежитлове приміщення м.Славута, вул. Здоров’я,9 А КП «Славутське ЖКО»
2 Нежитлова будівля м.  Славута, вул. Меморіальна,2 А КП «Славутське ЖКО»
3 Нежитлова будівля непрацюючої КНС м.Славута, вул.Привокзальна,1/17 А Славутське УВКГ
4 Нежитлове приміщення м. Славута,

вул. Козацька,2

А КП «Славутське ЖКО»

ШАНОВНІ СЛАВУТЧАНИ!

У зв’язку із різким зниженням температури повітря, з 27 лютого в приміщенні комунальної установи «Славутський територіальний центр соціального обслуговування» (вул. Я.Мудрого, 47, 1-й поверх, кімната № 6) функціонуватиме кімната обігріву.

Читати далі…

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Славутська міська рада вітає депутатів Славутської міської ради VII скликання Климковецького Миколу Олександровича, Медведєву Світлану Володимирівну та Закурдаєва Віктора Івановича, які у лютому відзначають свої дні народження.

Читати далі…

ОГОЛОШЕННЯ

Мобільний сервісний центр РСЦУМВ України в Хмельницькій області здійснює прийом громадян у м.Нетішин (приміщення МРЕВ) по наданню наступних послуг:

Читати далі…

ДО ВІДОМА

Уряд затвердив критерії оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання на працевлаштування окремих категорій працівників та створення нових робочих місць. Читати далі…

РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти, закладах позашкільної освіти та закладах культури міста Славути

№ 72 від 26.02.2018 року

Читати далі…

В СЛАВУТСЬКОМУ ЦНАП ВИДАНО ПЕРШІ ПАСПОРТИ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ У ФОРМІ ID-КАРТКИ

Сьогодні, 26 лютого, міський голова Василь Сидор вручив перші ІD – паспорти чотирьом юним мешканцям міста.

У Центрі надання адміністративних послуг розпочали приймати документи і на виготовлення біометричних паспортів для виїзду за кордон. Наразі запис проводиться вже на травень місяць. Запис здійснюється на рецепції ЦНАП за адресою: вул. Миру, 102 або за телефонами ‎(03842) 7-65-64, ‎(094)-982-25-64. Читати далі…

Славутська міська рада оголошує про намір передати в оренду комунальне майно, стосовно якого надійшла заява:

  • Мережі теплопостачання, які розміщені на території міського лікарняного комплексу

1279 п.м.на вул.Соборності,32 в м.Славуті Хмельницької обл. Цільове використання – для транспортування теплової енергії .

Термін оренди – не менше п’яти років, якщо заявник не запропонував менший термін.

Умови оренди: наявність ліцензії на постачання теплової енергії та транспортування теплової енергії магістральними, місцевими (розподільчими) тепловими мережами, використання об’єкта оренди за цільовим призначенням, проведення поточного ремонту мереж за кошти орендаря, укладення договору страхування комунального майна, сплата вартості послуг суб’єкта оціночної діяльності, який здійснюватиме оцінку об’єкта оренди, рецензента, нотаріуса у разі заключення договору від 3 рокі і більше .

У разі надходження двох і більше заяв оголошується конкурс на право оренди комунального майна.

Термін прийняття заяв про надання майна в оренду – 10 робочих днів від дати публікації оголошення. Заяви приймаються за адресою: вул. Миру, 102. Довідкову інформацію можна отримати за тел. 7-34-21.