РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ СЛАВУТИ ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ СПАЛАХІВ КОРУ

Про заходи щодо недопущення спалахів кору в організованих дитячих колективах міста Славута

31.01.2018р. №16/2018-р

У зв’язку із епідемічним підйомом захворюваності на кір в Україні, який пов’язаний із низьким охопленням профілактичними щепленнями дітей та циклічністю захворювання, реєстрацією летальних випадків від кору в деяких областях України та враховуючи ризик масового поширення цієї інфекції, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»:

Читати далі…

В СЛАВУТІ ТРАПИВСЯ ВИПАДОК ЗАХВОРЮВАННЯ ДИТИНИ НА КІР

Днями, в одній із шкіл міста Славути був зафіксований випадок захворювання дитини на кір.

За попередніми даними, дитина була інфікована за межами міста через відсутність профілактичного щеплення.

Читати далі…

СЛАВУТСЬКА МЕДИЦИНА СТАЄ БЛИЖЧОЮ ДО ЛЮДЕЙ: В МІСТІ ЗАПРАЦЮВАЛА АМБУЛАТОРІЯ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ ТА ДВА НОВИХ ВІДДІЛЕННЯ

30 січня у Славуті, без перебільшення, відбулася вагома подія – відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини у мікрорайоні «Сонячний», а також двох відділень лікарні – гемодіалізу та невідкладної допомоги.

Читати далі…

5 ЗАПИТАНЬ ТА ВІДПОВІДЕЙ ЩОДО КВОТ НА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ОСІБ ПЕРЕДПЕНСІЙНОГО ВІКУ

Мінсоцполітики у листі від 16.11.2017 р. №718/0/126-17/241 відповіло на кілька запитань щодо квот для роботодавців з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб для працевлаштування осіб передпенсійного віку.

Читати далі…

ВАСИЛЬ СИДОР: «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ – ЦЕ НЕ ЛИШЕ ПРО ЕКОНОМІЮ РЕСУРСІВ. ЦЕ ЧАСТИНА БІЛЬШ КОМПЛЕКСНОГО ПІДХОДУ ДО ПОБУДОВИ ЖИТТЯ У КОНТЕКСТІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ»

25  січня у Києві міський голова Славути брав участь у конференції «Досвід Польщі, Норвегії та України у сфері підвищення енергоефективності міського господарства», що організована Асоціацією міст України спільно з Асоціацією міст Польщі, Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад та Асоціацією «Енергоефективні міста України». Читати далі…

ВІДБУЛИСЯ ВАЖЛИВІ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з внесенням змін до  містобудівної документації 24 січня в приміщенні Будинку рад відбулися громадські слухання та обговорення проекту містобудівної документації «Внесення  змін  до Генерального  плану  міста Славута Хмельницької області». Читати далі…

«ДОСВІД ПОЛЬЩІ, НОРВЕГІЇ ТА УКРАЇНИ У СФЕРІ ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА» – МІСЬКИЙ ГОЛОВА БЕРЕ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Сьогодні, 25 січня, у м. Києві міський голова Василь Сидор  бере участь у конференції Асоціації міст України спільно з Асоціацією міст Польщі, Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад та Асоціацією «Енергоефективні міста України» на тему: «Досвід Польщі, Норвегії та України у сфері підвищення енергоефективності міського господарства».

Читати далі…

МІСЬКОМУ ГОЛОВІ СЛАВУТИ ВРУЧИЛИ ЗАСЛУЖЕНУ НАГОРОДУ

Відповідно до розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації, почесною відзнакою «За заслуги перед Хмельниччиною» був нагороджений міський голова Славути Василь Сидор.

Читати далі…