ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ МОБІЛЬНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ПОЧАВ ПРАЦЮВАТИ В СЛАВУТСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗА ПІДТРИМКИ ПРОГРАМИ «U-LEAD З ЄВРОПОЮ»

30 листопада у місті Славута відбулася урочиста презентація першого в Україні  мобільного ЦНАП – спеціального авто, облаштованого місцями для адміністраторів та відвідувачів, яке надаватиме 80 послуг у форматі «єдиного вікна» на Славутчині. Така модель успішно зарекомендувала себе в європейських практиках та є абсолютною новинкою для України. Читати далі…

ШАНОВНІ СЛАВУТЧАНИ!

30 листопада 2017 року о 12.00 годині на площі, напроти будинку рад, відбудеться урочисте відкриття єдиного в Україні унікального «Мобільного ЦНАП» .

Славутська громада отримала можливість першою, з-поміж понад 600 громад України, випробувати цей новий метод надання адміністративних послуг громадянам.

Запрошуємо на цей захід усіх бажаючих жителів Славути та гостей міста.

ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ! ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАМІР ВСТАНОВИТИ ТАРИФ НА ПОСЛУГИ З ВИВЕЗЕННЯ РІДКИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

На виконання вимог наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарств «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», КП “Славутське УВКГ” доводить до відома споживачів, що з 1 січня 2018 року на підриємстві планується запровадити новий тариф на послуги вивезення рідких побутових відходів. Читати далі…

РЯДИ ІНСПЕКТОРІВ ПРАЦІ ПОПОВНЮЮТЬСЯ: ПОСВІДЧЕННЯ ІНСПЕКТОРА ПРАЦІ ОТРИМАЛИ ФАХІВЦІ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

   

Начальник Управління Держпраці у Хмельницькій області Олексій Глушаков вручив посвідчення інспекторам праці Славутської міської ради. Читати далі…

ЦНАП ІНФОРМУЄ:

28 листопада 2017 року в приміщенні Центру надання адміністративних послуг на робочих столах адміністраторів ЦНАП вже встановлено 5 платіжних POS-терміналів.

Кожен заявник може скористатися таким терміналом для зручної оплати адміністративного збору за послуги одразу на місці. Із собою достатньо мати лише банківську картку.

І Н Ф О Р М А Ц І Я

Конкурсна комісія повідомляє, що переможцем конкурсу, оголошого на 24.11.2017 року  з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які  будуть проводити незалежну оцінку комунального майна, а саме: приміщення площею 38,2 кв.м. на вул.Козацькій, 21  в м. Славуті, визнано ФОП Нікітчука В.М.

І Н Ф О Р М А Ц І Я

Конкурсна комісія повідомляє, що переможцем конкурсу, оголошого на 16.11.2017 року  з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які  будуть проводити незалежну оцінку комунального майна, а саме: приміщення площею 62,2 кв.м. на вул.Князів Сангушків,105  та приміщення шкірвенвідділення міського лікарняного комплексу площею 49,6 кв.м. на вул.Соборності,32 в м. Славуті, визнано ПП «Ізяслав-експерт».

Про продаж на аукціоні об’єкта комунальної власності

 1. Нежитлове приміщення загальною площею 146,5 кв.м. на вул.Здоров’я,9 в м. Славуті. Початкова ціна продажу 382053 грн. без ПДВ, 458464 грн. з ПДВ.

Умови продажу зазначеного  об’єкта: вартість послуг суб’єкта  оціночної діяльності, рецензента, ліцитатора, нотаріуса сплачує переможець аукціону.Реєстраційний внесок в розмірі 17 грн. (без ПДВ) та сума у розмірі 10% від початкової ціни об’єкта з ПДВ, грошові кошти при розрахунку за придбаний об’єкт приватизації вносяться на р/р № 37112003002570 в ГУДКСУ в Хмельницькій області, МФО 815013, код за ЄДРПОУ 23563639, одержувач міськвиконком.

Умови розрахунку для юридичних та фізичних осіб – грошові кошти.

Аукціон відбудеться   25.12. 2017 року о 10.00 за адресою:  м. Славута, вул. Соборності,7 .

Заяви на участь в аукціоні приймає відділ приватизації житла та комунального майна Славутської міської ради за адресою: м. Славута, вул. Церковна, 46 А, кімн. 7.

Кінцевий термін прийняття заяв – три дні до початку аукціону.

Додаткова інформація про продаж об’єкта за тел.: 7-34-21

Ознайомитися з об’єктом можна в робочі дні за місцем його розташування.

СЛАВУТЧАНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ В УКРАЇНІ

25 листопада представники виконавчого комітету Славутської міської ради, громадських і політичних організацій краю, освітяни та усі небайдужі городяни відзначили День пам’яті жертв Голодоморів в Україні.

Читати далі…

РОБОТИ У МІСТІ

Минулого тижня працівники КП «Славутське ЖКО» виконали ряд різноманітних робіт, а саме:

  • встановили контейнери для збору ТПВ на вул. Миру
  • встановили дорожні знаки на вул. Я.Мудрого
  • прибрали вулиці та двори міста.

Читати далі…

ОБ’ЄДНАТИ ЗУСИЛЛЯ ЗАРАДИ СПІЛЬНОЇ МЕТИ

23 листопада у приміщенні Славутської міської ради відбулася зустріч представників громад, що входять до зони спостереження Хмельницької АЕС – міст Нетішина, Славутчини, Острожчини, Ізяславщини.

Читати далі…

Виконавчий комітет Славутської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку;
головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку (на час відпустки по вагітності
та пологах основного працівника)
Вимоги до кандидатів: Читати далі…