ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ КП «СЛАВУТСЬКЕ ЖКО» ЗА І-ШЕ ПІВРІЧЧЯ 2017 РОКУ

Нещодавно відбулося засідання балансової комісії, яка розглянула звіт фінансово-господарської діяльності за минулий рік комунального підприємства «Славутське житлово-комунальне об’єднання», який і надаємо до ознайомлення.

Читати далі…

СПІВЧУТТЯ

Міський голова, виконавчий комітет та депутатський корпус Славутської міської ради глибоко сумують з приводу передчасної смерті захисника України, учасника бойових дій в зоні проведення АТО, славутчанина Левчука Андрія Миколайовича та висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійного.

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні славутчани!

26 серпня 2017 року зупинилося серце нашого земляка, захисника Батьківщини, учасника бойових дій в зоні проведення АТО, молодшого сержанта Збройних Сил України Левчука Андрія Миколайовича, 1986 року народження.

Читати далі…

Оголошення

про проведення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки землі

Славутська міська рада повідомляє про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної  ділянки несільськогосподарського призначення під об’єктом нерухомого майна,  що підлягає продажу.

Конкурс відбудеться: – 08.09.2017  року о 15 год. 00 хв. за адресою: 30000, м. Славута,  Хмельницької області,  вул. Соборності, 7, І-пов., каб. №11, тел. (03842)2-11-74, 2-37-33, тел./факс (03842)7-12-33.

Конкурсний відбір проводиться щодо земельних ділянках:

–  по вул. Церковна,24 площею 469 кв.м  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

Кінцевий термін подання документів – 04.09.2017 року.

         Вимоги до оформлення конкурсної документації: Підтвердні документи прошиті, пронумеровані, скріплені печаткою та підписом учасника конкурсу подаються в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, який реєструється у виконавчому комітеті Славутської міської ради та передається голові конкурсної комісії. Копії підтвердних документів засвідчуються учасником конкурсу  його підписом та печаткою.

Конкурсна документація, що подається учасником для конкурсної комісії:

– заява про  участь  у  конкурсі  з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою  міською радою формою (для суб’єкта оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки в заяві зазначається інформація про включення його до Державного реєстру оцінювачів  з  експертної  грошової  оцінки земельних ділянок);

– копія установчого документа претендента;- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів; ( у разі залучення).- копія кваліфікаційного свідоцтва оцінювача з експертної  грошової оцінки  земельних  ділянок;- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).Конкурсна пропозиція претендентів подається в окремому запечатаному конверті і має містити:1.пропозицію щодо ціни виконання робіт;2. калькуляція витрат, пов’язаних з виконанням робіт;3.строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсна комісія  з  відбору суб’єктів оціночної діяльності

ОГОЛОШЕННЯ

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності повідомляє, що за результатами проведеного конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу під об’єктами нерухомого майна, який відбувся 14.07.2017   року переможцями визнано ТОВ «Ізяслав – оцінка» м. Ізяслав  та  ФОП Коршук Л.А  м. Шепетівка. Запропонована ціна за проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок ТОВ «Ізяслав – оцінка» по вул. Кузовкова,22   площею 133 кв.м- 1500 грн., Строк виконання робіт  5  календарних   днів. Запропонована ціна за проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки  ФОП Коршук Л. А по вул.  Ярослава Мудрого  площею 1321 кв.м  – 2500 грн –  Строк  виконання робіт   5 робочих днів.