ШАНОВНІ СЛАВУТЧАНИ!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Конституції України!

У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, який гарантував їм права та свободи, знаменував фундаментальне закріплення незалежності нової європейської держави. Ця подія навіки закарбувала волю укранського народу жити у власній суверенній, соборній країні.

Нехай це свято додасть нам сили та наснаги формувати вільне, справделиве та солідарне суспільство, потужну та заможну державу.

Від усієї душі зичу вам міцного здоров”я, довгих років життя, миру та благополуччя!

З повагою, міський голова Василь Сидор

СОЦІАЛЬНІ ДОПОМОГИ

Одним із видів соціальних допомог є субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Читати далі…

Оголошення

4 липня 2017 року відбудеться засідання робочої групи із розробки Стратегічного плану розвитку міста на тему: « Визначення карти капіталів та опис їх стану».

Зустріч відбудеться о 14 годині в залі засідань Будинку рад, вул. Соборності, 7, третій поверх. Просимо прийняти участь членів робочої групи, а також інших зацікавлених та творчих людей.

 

Управління економічного розвитку

виконавчого комітету Славутської міської ради

 

У ДОБРУ ПУТЬ, ВИПУСКНИКИ!

Двадцять третього червня у міському Палаці культури відбувся загальноміський випускний вечір – свято в якому зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім, час – коли єдина для  випускників наших шкіл стежина, якою вони прямували протягом одинадцяти років навчання, розійдеться у різні напрямки.

Читати далі…