ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі м.Славута!

Управління соціального захисту населення повідомляє, що у зв’язку з відсутністю інформації з ОДПІ про доходи громадян, призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг з травня 2017 року затримується, а тому просить вибачення за тимчасові незручності.

Також повідомляємо, що громадяни, яким було призначено субсидію з розміру пенсії, повинні вчасно повідомляти про вихід на роботу та звільнення з роботи за адресою м.Славута, вул.Миру, 102. Інформація необхідна для продовження субсидії на наступний термін.

Начальник управління

соціального захисту населення                                                                 М.Козелець

Про скликання ХХ сесії міської ради сьомого скликання

Керуючись пунктом 8 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

  1. Скликати ХХ сесію Славутської міської ради сьомого скликання з 29 травня   2017 року.
  2. Провести пленарне засідання двадцятої сесії міської ради сьомого скликання 23 червня  2017 року о 10-00 годині у м. Славута в приміщенні Будинку рад. Орієнтовний порядок денний додається (додаток 1).
  3. Затвердити графік засідань постійних комісій міської ради (додається).
  4. На сесію запросити депутатів обласної ради, членів виконавчого комітету, начальників структурних підрозділів виконавчого комітету, керівників підприємств, організацій і установ міста.
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                       В.Б.Сидор

ЛЬВІВСЬКЕ СМІТТЯ ЗНОВУ «ШУКАЛО ПРИТУЛКУ» У СЛАВУТІ

Нещодавно до Славутського полігону твердих відходів навідалися непрохані гості на легковику, щоб домовитися розвантажити сміття зі Львова.

За розвантаження 3-х фур львівських відходів охоронцю була запропонована чималенька сума.

Отримавши негативну відповідь (охоронець міського сміттєзвалища виявився порядною людиною), перевізники подалися шукати більш зговірливих «клієнтів».

Слід зауважити, що спроба домовитись з працівниками Славутського ЖКО про подібну оборудку не є першою, але комунальники знають вимоги чинного законодавства України та жодним чином не піддаються на провокації.

Нагадаємо, що нещодавно, протестуючи проти завозу львівського сміття до Старокостянтинова, тамтешні громадські активісти з деякими місцевими депутатами заблокували фури зі Львова.

 

Прес-служба Славутського МВК

До відома фізичних та юридичних осіб, голів ОСББ, ЖБК!

На виконання Державної цільової програми енергоефективності на 2010-2017  роки АБ «УКРГАЗБАНК» здійснює кредитування населення на придбання енергоефективного та енергозберігаючого обладнання. Читати далі…

УВАГА! В СЛАВУТІ ПЕРЕВІРЯТИМУТЬ СИСТЕМУ ОПОВІЩЕННЯ

 

Повідомляємо, що відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Хмельницької області на 2017 рік» 25 травня 2017 року заплановано проведення комплексної перевірки системи оповіщення «Сигнал – ВО»  з подачею всіх команд та включенням сирен. Оскільки перевірка планова, просимо зберігати спокій та не хвилюватися!

 

Відділ з питань надзвичайних ситуацій
виконавчого комітету Славутської міської ради.

Оголошення про проведення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки землі

Славутська міська рада повідомляє про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна,  що підлягають продажу. Читати далі…

ОГОЛОШЕННЯ

Громадянам, які отримували субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг по квітень 2017 року, буде продовжено субсидію на наступний термін з травня 2017 року по квітень 2018 року включно. Проте, у разі отримання від організацій-надавачів житлово-комунальних послуг інформації про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг, субсидія на наступний строк не призначається. Якщо протягом двох місяців з дати інформування структурним підрозділом з питань соціального захисту населення про непризначення субсидії на наступний строк громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з травня 2017 року. В іншому разі субсидію буде призначено з місяця, в якому буде підтверджено документально про сплату заборгованості або укладення договору про реструктуризацію заборгованості. Начальник управління соціального захисту населення М.Козелець