СЛАВУТЧАНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ОПЕРАЦІЇ «ВІСЛА»

Операція “Вісла” – військово-політична операція польської комуністичної влади, що стала інструментом етнічної чистки та полягала у примусовій депортації українського населення Лемківщини, Холмщини, Надсяння й Підляшшя.

Читати далі…

У СЛАВУТІ ВІДБУВСЯ РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС СОЛЬНИХ ВОКАЛІСТІВ

28 квітня у міському Палаці культури відбувся другий регіональний конкурс солістів-вокалістів «Соняшник», мета якого – пропагувати українську пісенну творчість, підтримувати талановиту молодь та її культурне дозвілля.

Читати далі…

ЗЛОДІЇ ВЗЯЛИСЯ ЗА СТАРЕ

Шановні славутчани!

В ніч з 27 на 28 квітня на Алеї троянд нашого міста був скоєний черговий випадок наруги над пам’яттю полеглих Героїв Небесної Сотні. В районі «Військового містечка», невстановленими злодіями було викрадено сім кущів квітів.

Виконавчий комітет Славутської міської ради просить відгукнутися можливих свідків цього ганебного акту вандалізму за телефонами: 102 (Славутський відділ поліції ГУНП в Хмельницькій області) та 2-35-02 (Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та благоустрою).

Збережемо міську Алею троянд спільними зусиллями!

Прес-служба Славутського МВК

АНАЛІЗ ПРОБЛЕМ, ПЕРЕШКОД ТА ІДЕЙ СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ МІСТА СЛАВУТИ

На виконання рішення Славутської міської ради  рішення від 28 жовтня 2016 року №19-13/2016   “Про розробку Стратегічного плану розвитку міста Славути до 2020 року” протягом грудня 2016 року та січня  – березня 2017 року відбулися засідання фокус – груп за напрямами діяльності щодо планування розвитку міста.

Читати далі…

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні славутчани!

29 квітня 2017 року о 17:00 на стадіоні ДЮСШ міста Славути відбудеться календарна гра Чемпіонату Хмельницької області з футболу (Прем’єр-ліга) між командами ФК «Славута» (м.Славута) та ФК «Случ» (м.Красилів).

Запрошуємо усіх небайдужих підтримати новостворену футбольну команду нашого міста!

Відділ у справах молоді та спорту виконавчого комітету Славутської міської ради

ШАНОВНІ СЛАВУТЧАНИ!

У зв’язку із зверненням окремих громадських організацій щодо переносу святкування Дня міста Славута на інший день, просимо Вас надати власні пропозиції з приводу доцільності зазначеної ініціативи.

Нагадуємо, що відповідно до рішення Славутської міської ради № 25-4/2009 від 12.09.2009 року День міста Славута відзначається щороку 21 вересня.

Відгуки та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу виконавчого комітету Славутської міської ради: sl_mvk@ukr.net, або за адресою: вул. Соборності, 7, Будинок Рад, каб. 12.

Прес-служба Славутського МВК

ПРОВЕЛИ АНАЛІЗ ТА ВИЗНАЧИЛИ ПОДАЛЬШІ НАПРЯМКИ РОБОТИ

21 квітня під керівництвом міського голови Василя Сидора за участю представників управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та благоустрою, спеціалістів структурного підрозділу теплових мереж відбулася нарада, на якій було проаналізовано використання електроенергії, води, природного газу 12 комунальними котельнями в опалювальний сезон періоду 2016-2017 рр.

Читати далі…

ВІДБУВСЯ «КРУГЛИЙ СТІЛ», ПРИСВЯЧЕНИЙ 384-Й РІЧНИЦІ НАДАННЯ СЛАВУТІ ЛОКАЦІЙНОГО ПРИВІЛЕЮ НА ЗАСНУВАННЯ

Минулої п’ятниці, 21 квітня, в бібліотеці міського Палацу культури з нагоди 384-ї річниці надання Славуті локаційного привілею на заснування був проведений «круглий стіл».

Читати далі…