РОБОТИ У МІСТІ

Днями, працівниками комбінату комунальних послуг КП “Славутське ЖКО” були виконані роботи з ямкового ремонту дорожнього покриття на вулицях Миру та Козацька.

Прес-служба Славутського МВК

Читати далі…

ДОЛУЧАЙСЯ ДО РОЗВИТКУ ТВОГО МІСТА!

ШАНОВНІ СЛАВУТЧАНИ!
Приймаються проекти та пропозиції
Громадського бюджету у місті Славута!
з 03 квітня по 01 червня (включно) 2017 року.
Проектні пропозиції подаються відповідно до затвердженої Форми проекту:
• електронною поштою у вигляді сканованого оригіналу документів на електронну адресу e-mail: invest_mvk@ukr.net з поміткою «Громадський бюджет»;
• у паперовому вигляді за адресою: м. Славута, вул.Соборності, 7, каб. відділу підтримки муніципальних ініціатив, інвестицій та міжнародних зв’язків або
• у Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою: м. Славута, вул.Миру, 102 – з поміткою «Громадський бюджет».
Всю відповідну інформацію ви можете отримати на офіційному сайті м.Славута ( https://slavuta-mvk.gov.ua ) у розділі «Громадський бюджет»  «Як подати проект».
Довідка за тел. 2-13-59, 067-26-55-705
E-mail: invest_mvk@ukr.net
Контактна особа – Олена Бондар

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА: ЯК ПОДАТИ ПРОЕКТ У М.СЛАВУТА

Бюджет громадських ініціатив м.Славута – це частина бюджету міста Славута, обсяг якої визначається щорічно міською радою і складає до 1% затвердженого обсягу власних та закріплених доходів загального фонду бюджету міста. Кошти «Громадського бюджету м.Славута» спрямовуються на реалізацію кращих проектів, які надійшли до Славутської міської ради від мешканців територіальної громади міста Славута. Читати далі…

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН

До виконавчого комітету Славутської міської ради надійшла відповідь від Міністерства енергетики та вугільної промисловості стосовно продовження терміну експлуатації енергоблоку №1 ВП ХАЕС. Текст листа подаємо нижче.

Читати далі…

ТРИВАЄ ЗАГАЛЬНОМІСЬКА ТОЛОКА

У Славуті продовжується місячник з озеленення, благоустрою та санітарної очистки міста, який стартував минулої п”ятниці. Сьогодні до нього знову долучилися працівники Славутського міського територіального центру та управління соціального захисту виконавчого комітету Славутської міської ради, які прибирали лісовий масив у районі НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія” № 5 “.

Прес-служба Славутського МВК

РОБОТИ У МІСТІ

Сьогодні працівники КП «Славутське ЖКО» та УВКГ працювали над підготовкою до поточного ямкового ремонту на вул. Соборності, а саме – проводили фрезерування проїжджої частини. Також проводили технічний огляд та ремонт каналізаційних колодязів.

Читати далі…

25 БЕРЕЗНЯ – ГОДИНА ЗЕМЛІ

  
У суботу, 25 березня 2017 року, о 20.30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, “Годину Землі”, – як символ стурбованості за майбутнє планети та єдності у бажанні захистити природу.

Читати далі…