До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Для проведення переєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку у  виконавчому комітеті Славутської міської ради відділ приватизації житла та комунального майна Славутської міської ради просить поновити документи до 01.04.2017 року. У разі непоновлення документів будуть застосованні заходи передбаченні чинним законодавством.

Звертатись за адресою: вул. Церковна, 46а (каб. №6), тел. 2-17-03

Відділ приватизації житла комунального майна

 

Виконавчий комітет Славутської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

головного спеціаліста служби планування територій та містобудівного кадастру управління містобудування, архітектури та капітального будівництва (на час відпустки по догляду за дитиною основного працівника).

Вимоги до кандидатів: Читати далі…

 ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

«ФІРМА «СОМГІЗ»

ПЕРЕЛІК

ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ПОДАЧІ ЗАЯВИ ТА ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ НА УЧАСТЬ У ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГАХ У ФОРМІ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК НЕСІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

(ПРАВА ОРЕНДИ НА НИХ)

 ДЛЯ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ:

Читати далі…

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності повідомляє, що за результатами проведеного конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу під об’єктом нерухомого майна: м. Славута, вул. Соборності,  земельна ділянка площею 350 кв.м., який відбувся 17.02.2017 року переможцем визнано ФОП Коршук Л.А, м. Шепетівка. Запропонована ціна за проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки – 1900 грн., строк виконання  даних робіт – до  5  робочих днів.