Добра справа

За ініціативи головного спеціаліста управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Оксани Добровольської, спільно із еколого-натуралістичним центром (директор Ірина Прокопчук, керівник гуртка «Юні орнітологи» Володимир Захарчук), 30 грудня було облаштовано плаваючу годівничку для лебедів.

Цьогоріч наше місто обрала сім’я білих лебедів, які оселилися на річці Утка.

Раніше вже траплялися випадки, коли лебеді гинули не стільки від холоду, як від голоду.

Передчуваючи повторення подібної ситуації, юннати вирішили разом допомогти птахам.

Дітки, які відвідують гурток «Юні орнітологи», з великим задоволення взялися за справу.

Приємно спостерігати за тим, як люди гуртуються навколо доброї справи. Помітно й величезний позитивний ефект: дітям цікаво, вони спостерігають і пізнають природу, захоплюються гордими і граціозними птахами, культивують в собі добре ставлення до всього живого і почуття прекрасного.

В перспективі, заплановано виготовлення й плаваючого будинку для пернатих друзів.

Прес-служба Славутського МВК

Вітання міського голови Василя Сидора

Дорогі славутчани!

Прийміть найщиріші вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

На порозі Нового року прийнято підбивати підсумки, і, звичайно, будувати нові плани. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2015-й рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями.

Приємно, що конструктивний діалог між членами нашої громади, дає свої позитивні результати. Наші славутчани – активні у всьому – в роботі органів самоорганізації населення, в обговоренні міських програм та запропонованих проектів рішень, наведенні громадського порядку, благоустрої вулиць, волонтерському русі та культурному житті міста. Ми всі разом робимо все можливе, щоб наше місто розвивалося.

Головна наша увага й надалі спрямовується на забезпеченні безперебійного, економічно-стабільного функціонування комунальних підприємств міста та надання ними якісних послуг. Цього року ми продовжували працювати над ремонтом та реконструкцією доріг, житлового фонду, вуличного освітлення, системи водопостачання та водовідведення, над впровадженням нових енергозберігаючих технологій.

Ми розуміємо, що від того наскільки якісною буде освіта наших дітей залежить стабільність завтрашнього дня. Тому продовжуємо працювати над створенням максимально сприятливих умов для надання освітніх послуг. Вважаю, що, головним чином, нам це вдається. Адже завдяки педагогічній майстерності освітян наші діти отримують високі знання, гідно представляють Славуту не лише на всеукраїнських, але й на міжнародних конкурсах. Ми пишаємося тим, що наші випускники вступають на державні форми навчання до найпрестижніших вузів країни.

Вважаю, підтримка кожної людини, яка потребує соціального захисту має бути основним принципом роботи влади. Щоденно турботу працівників соціальних служб міста, волонтерів, відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, вони роблять вагомий внесок у життя міста.

Висловлюю глибоку шану та схиляю голову перед подвигами наших воїнів, які беруть участь в АТО. Вони одні з перших стали на захист територіальної цілісності нашої держави, добросовісно виконують свій військовий і патріотичний обов’язок перед українським народом, чим заслужили особливу повагу усіх мешканців міста.

Шановні славутчани, усі досягнення, які ми маємо на сьогодні – це все результати нашої спільної праці і великої любові до рідного міста. Сподіваюсь, що і надалі ми будемо в єдності робити все можливе, щоб наша Славута процвітала та займала гідне місце на теренах України.

Наше головне суспільне завдання — бути господарями рідної землі, домівки, міста, бути відповідальними за свої дії та вчинки, щоб кожен почував себе гідно, шляхетно, впевнено та захищено. Перед нами стоять складні й великі завдання, але разом ми здолаємо будь-які перешкоди.

Все зроблене за цей рік, завдяки вашій підтримці та розумінню, матиме своє подальше успішне продовження.

Зичу усім достатку, стабільності, процвітання, миру, здоров’я та злагоди. Нехай тепло різдвяної свічки зігріває ваші серця протягом усього року.

Будьте щасливі! Будьте успішні!

З Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

З повагою, Василь Сидор.

Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

З метою підвищення ефективності роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану та якості обслуговування громадян у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, Міністерством юстиції на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.06.2015р. № 669-р. запроваджено пілотний проект, який дає змогу фізичним особам подавати заяви до відділів державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет з використанням веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». 

Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», адреса якого http://dracs.minjust.gov.ua, є офіційним сервісом щодо подачі заяв або звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та буде доступним усім користувачам мережі Інтернет. 
Відтепер, фізична особа зможе подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану наступні заяви: про державну реєстрацію шлюбу, про державну реєстрацію розірвання шлюбу, про державну реєстрацію зміни імені, про внесення змін до актового запису цивільного стану, їх поновлення та анулювання, про повторну видачу свідоцтв та витягів з державного реєстру актів цивільного стану громадян, або звернення щодо їх формування.
Крім того, з використанням функціональних можливостей Веб-порталу користувач може здійснити попередній запис на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану із зазначенням зручних дати та часу з вказаних вище питань, а також з питань державної реєстрації народження, смерті. 
Вищенаведені заяви повинні містити електронний цифровий підпис фізичної особи або бути підписаним під час її особистого звернення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану.
Також даним програмним забезпеченням передбачена можливість здійснювати сплату державного мита за послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, плату за послугу щодо видачі витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян , а також оплату платних послуг, які надаються відділами державної реєстрації актів цивільного стану. 
У Хмельницькій області до пілотного проекту залучено чотири відділи державної реєстрації актів цивільного стану, а саме:
– відділ державної реєстрації актів цивільного стану по місту Хмельницькому Хмельницького міськрайонного управління юстиції у Хмельницькій області.
– відділ державної реєстрації актів цивільного стану по місту Кам’янець-Подільському Кам’янець-Подільського міськрайонного управління юстиції у Хмельницькій області.
– відділ державної реєстрації актів цивільного стану Старокостянтинівського районного управління юстиції у Хмельницькій області.
– відділ державної реєстрації актів цивільного стану Шепетівського міськрайонного управління юстиції у Хмельницькій області. 
Перелік відділів державної реєстрації актів цивільного стану – учасників пілотного проекту, затверджений наказом Міністерства юстиції України 09.07.2015 № 1187/5.
В.о. начальника відділу ДРАЦС Т.О.Немчинська

“Електронний апостиль» – перспективний державний електронний сервіс

Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2015 № 2268/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.11.2015 р. за № 1419/27864, затверджено Порядок проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України. 

Порядок визначає процедуру проставлення Міністерством юстиції України апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України (далі – проставлення апостиля) з метою реалізації Правил проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав, затверджених наказом Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України від 05 грудня 2003 року № 237/803/151/5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 12 грудня 2003 року за № 1151/8472 (далі – Правила). 
Порядком визначено перелік відділів державної реєстрації актів цивільного стану, які приймають заяви на проставлення апостиля. В нашому регіоні мають право приймати заяви на просталення апостиля відділи ДРАЦС Славутського МРУЮ, Нетішинського МУЮ, Ізяславського РУЮ. 
Проставлення апостиля здійснюється за допомогою програмних засобів ведення Електронного реєстру апостилів (далі – Реєстр). 
Проставлення апостиля, відмова в його проставленні здійснюються у строк до 2 робочих днів. 
У разі необхідності отримання зразка підпису, відбитка печатки та/або штампа, а також здійснення перевірки документів про державну реєстрацію актів цивільного стану у випадках відсутності відомостей про них у Державному реєстрі актів цивільного стану громадян та/або виникнення сумніву щодо їх достовірності строк розгляду документів на проставлення апостиля може бути продовжено до 20 робочих днів. 
За надання послуг з проставлення апостиля справляється плата у розмірах, визначених законодавством (51,00 грн — для фізичних осіб, 85,00 грн — для юридичний осіб). 
Проставлення апостиля здійснюється за заявою будь-якої особи, яка подає відповідний документ, шляхом її особистого звернення до територіальних органів Міністерства юстиції України або надіслання заяви про проставлення апостиля поштовим зв’язком до Міністерства юстиції України чи його територіальних органів. 
Поштовим зв’язком може бути надіслана заява про проставлення апостиля виключно з-за кордону та для проставлення апостиля на документах про державну реєстрацію актів цивільного стану.У разі коли заява про проставлення апостиля надійшла до Міністерства юстиції України, така заява направляється територіальному органу для її прийняття. 
Для проставлення апостиля заявник пред’являє посадовій особі територіального органу Міністерства юстиції України документ, що посвідчує його особу, крім випадку надходження заяви поштовим зв'язком, та подає:
– оригінал документа, на якому проставляється апостиль, або його копію, засвідчену в установленому порядку;
– документ про оплату послуги з проставлення апостиля. 
У разі коли заявник звільнений від оплати послуг з проставлення апостиля, документ про таку оплату не подається. У такому випадку заявник пред’являє посадовій особі територіального органу Міністерства юстиції України документ, що підтверджує право на звільнення від сплати, з якого відповідною посадовою особою виготовляється копія та долучається до поданої заяви. 
У разі коли заява про проставлення апостиля надіслана поштовим зв’язком, копія документа, що підтверджує право на звільнення від сплати, повинна бути засвідчена в установленому законодавством порядку.
Від унесення плати звільняються інваліди 1-ої 2-ої груп, інваліди Великої Вітчизняної війни, громадяни, які належать до першої категорії потерпілих унаслідок Чорнобильської катастрофи, та діти- сироти у разі проставленння апостиля на документах, що стосуються безпосередньо цих громадян. 
Заява формується та реєструється виключно за наявності документа про оплату послуги з проставлення апостиля, крім випадку звільнення від сплати. 
Для проставлення апостиля подаються окремі заяви для кожного виду документів, виданих органами юстиції, судами або оформлених нотаріусами України. 
Кількість таких документів, поданих разом із однією заявою, не обмежується.
У такому разі оплата послуги з проставлення апостиля здійснюється відповідно до кількості поданих разом із заявою документів. 
Документи, подані для проставлення апостиля, розглядаються Міністерством юстиції України. 
За результатом розгляду заяви та поданих документів посадова особа Міністерства юстиції України проставляє апостиль або відмовляє у його проставленні, формуючи за допомогою програмних засобів ведення Реєстру відповідний електронний документ з накладенням власного електронного цифрового підпису та проставленням на документ електронного цифрового підпису (печатки) Міністерства юстиції України. 
Відомості про проставлення апостиля або про відмову у його проставленні вносяться до Реєстру. 
За результатом розгляду заяви та поданих документів для проставлення апостиля посадова особа територіального органу Міністерства юстиції України, до якого було подано документи шляхом особистого звернення заявника, інформує його, використовуючи контактні дані, зазначені у відповідній заяві.
Посадова особа територіального органу Міністерства юстиції України відповідно до Правил візуалізує на папері апостиль, сформований за допомогою програмних засобів ведення Реєстру у формі електронного документа, з обов’язковим прикріпленням штампа апостиля марки апостиля. 
Документи, подані для проставлення апостиля, видаються заявнику або іншій особі, зазначеній заявником у заяві. Документи, подані для проставлення апостиля, можуть видаватися також іншій особі на підставі відповідної довіреності, наданій такій особі заявником. 
Про отримання документів з проставленим апостилем заявник або інша особа якій доручено отримати документи, у разі його особистого звернення до територіального органу Міністерства юстиції України робить відмітку на відповідній заяві та проставляє власний підпис.
У разі відмови в проставленні апостиля посадова особа територіального органу Міністерства юстиції України за допомогою програмних засобів ведення Реєстру візуалізує на папері та видає заявнику або іншій особі, зазначеній заявником у заяві, повідомлення про відмову в проставленні апостиля, а також документи,подані для проставлення апостиля. 
У разі відмови у проставленні постиля плата за надання послуг з проставлення апостиля не звертається. 
Реквізити для оплати послуг з проставлення апостиля
Банк отримувача: ГУДКСУ у м. Києві;
Код банку отримувача: 820019;
Одержувач коштів: ГУК у м. Києві;
Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 37993783;
Рахунок отримувача: 33214879700001;
Призначення платежу: за проставлення апостиля, код платежу: 22012500
51,00 грн — для фізичних осіб
85,00 грн — для юридичний осіб.
 Головний спеціаліст відділу державної
реєстрації актів цивільного стану О.О. Шуленіна

Цінуймо працю інших!

Минулого тижня працівниками Славутського ЖКО було встановлено 6 майданчиків з контейнерами для збору твердих побутових відходів на вул.Плотиче, Паперника та Перемоги. 

Також, в найближчій перспективі заплановано їх розміщення на вулиці Привокзальній.
Проте, уже на кількох контейнерних майданчиках, що знаходяться на вул.Б.Хмельницького та вул.Поліській, «попрацювали» злодії.
Із баків зі збору твердих побутових відходів було викрадено колеса.
На жаль, знаходяться ті, хто не цінуючи працю інших, безсоромно усе руйнує. 
Шановні славутчани!
Ми впевнені, що ви також засуджуєте такі вчинки!
Просимо вас, в разі, якщо ви стали свідками подібних дій зловмисників, негайно повідомляти правоохоронні органи за номером «102».
Принагідно повідомляємо, що управлінням житлово-комунального господарства, енергозбереження та благоустрою виконавчого комітету Славутської міської ради приймаються подальші пропозиції щодо місць встановлення контейнерів за телефоном: 097-161-36-46.
Прес-служба Славутського МВК

Спростовано чергову газетну дезінформацію

17 грудня 2015 року в газеті «Трудівник Полісся» (№51) була опублікована чергова неправдива стаття Василя Гапонюка під назвою «Хто господар у нашому домі?»

У притаманній манері, так званий громадський активіст безпідставно звинуватив виконавчий комітет Славутської міської ради у «фінансових зловживаннях», «безгосподарності», «порушенні антимонопольного законодавства» тощо.

З метою публічного спростування недолугих претензій автора, доводимо до відома славутчан наступне.

В статті В.Гапонюка йдеться про те, що на розвиток міста у 2015 році заплановано освоїти 147864,98 тис.грн. Звідки взялася ця цифра не відомо, як і не відоме джерело походження іншої цифри в 99 000,0 тис.грн., які, начебто, заплановані освоїти в поточному році.

Насправді, згідно розпису бюджету міста Славути на поточний рік за станом на 1 грудня 2015 року було передбачено отримання доходів в загальному обсязі 165888,8 тис.грн., з яких:

– власні надходження – 60 214,1 тис.грн., в тому числі бюджету розвитку міста – 6918,3 тис.грн.;
– міжбюджетні трансферти – 105 674,6 тис.грн.
(Додаток №1 до рішення міської ради від 27.11.2015 року „Про внесення змін до бюджету м.Славути на 2015 рік”).

Офіційно повідомляємо, що розписом видатків на 2015 рік за станом на 1 грудня поточного року обсяг видаткової частини бюджету міста складав 176247,4 тис.грн., з яких за рахунок власних надходжень бюджету міста – 70572,8 тис.грн., базової дотації – 846,0тис.грн., а все решта – це субвенції з державного та місцевих бюджетів (104828,6тис.грн.).

Згідно додатку № 3 до рішення міської ради від 27.11.2015 року „Про внесення змін до бюджету м.Славути на 2015 рік” загальний обсяг поточних видатків бюджету міста становить 146507,8 тис.грн. (графа 5), а видатків розвитку, тобто капітальних, складає 25784,8тис.грн. (графа 14).

Слід зазначити, що Розпис бюджету на рік не є сталою величиною, оскільки на вимогу Бюджетного кодексу України та на підставі нормативно-правових актів Уряду, ОДА і міської ради протягом року до бюджету міста вносяться відповідні зміни. Отже, згідно із зазначеним позиції бюджету розвитку також коригуються.

Відповідно до чинного законодавства в сфері держзакупівель тендер проводиться на усю вартість капітальних робіт згідно проектно-кошторисної документації кожного об'єкта бюджету розвитку. Тому зрозуміло, що великі об'єкти неможливо закінчити за один рік, вони є перехідними. Виконання таких робіт і їх фінансування проводиться протягом двох та більше років. Договір з переможцем торгів – підрядною організацією укладається на увесь обсяг робіт, з врахуванням календарного плану їх виконання і з розбивкою фінансування по відповідних бюджетних періодах.

Таким чином у додатку №5 до вище вказаного рішення міської ради (Перелік об’єктів, видатки на які у 2015 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку міста Славути) присутні такі графи як: №5 „Загальний обсяг фінансування будівництва” (уся вартість об'єкта капвкладень на декілька бюджетних періодів) – 99107,2 тис.грн.; №6 „Відсоток завершеності будівництва об'єктів на майбутні роки” (частка ще невиконаних робіт, починаючи з поточного року) – 83,3%; №7 „Всього видатків на завершення будівництва об’єктів на майбутні роки” (обсяг коштів, які необхідно виділити з бюджету для повного завершення робіт, починаючи з поточного року) – 82563,6 тис.грн.; №8 „Разом видатків на поточний рік” (сума коштів, передбачених у бюджеті розвитку міста на поточний рік) – 19715,3 тис.грн.

Саме останню цифру слід використовувати при аналізі видатків бюджету розвитку бюджету міста конкретно у 2015 році.

Щодо проведення процедур закупівель за державні кошти повідомляємо, що для забезпечення виконання капітальних робіт у місті, кошторисна вартість яких сягає понад 1,0 млн.грн., при виконавчому комітеті Славутської міської ради створено комітет з конкурсних торгів. У своїй діяльності комітет керується принципами, визначеними статтею 3 Закону України «Про здійснення державних закупівель», зокрема: недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, максимальної економії та ефективності. Переможцем торгів завжди визначається найбільш економічно вигідна пропозиція, яка в повній мірі відповідає вимогам замовника.

Так, виконання капітальних робіт по вулиці Я.Мудрого здійснюється за двома різними проектами, які передбачають виконання будівельних робіт різного роду на двох абсолютно різних ділянках вулиці, в зв’язку з чим в бюджеті міста, згідно чинного законодавства, передбачено видатки на два різних об’єкти:
1.«Капітальний ремонт вул. Ярослава Мудрого на ділянці від вул. Соборності до вул. Гвардійська м.Славута Хмельницької області»,
2.«Реконструкція вулиці Ярослава Мудрого в м. Славута Хмельницької області».

Для забезпечення виконання робіт по першому об’єкту, кошторисна вартість якого становила 1 383 172,00 грн., у 2014 році було проведено три процедури відкритих торгів. Дві перші процедури були відмінені, відповідно: через відсутність жодної пропозиції та через невідповідність поданих конкурсних пропозицій вимогам замовника. За результатами третьої процедури відкритих торгів на прикінці 2014 року переможцем було визнано пропозицію ПП «МВМ-13», яка при повній відповідності вимогам замовника, мала найменшу цінову пропозицію – 1 331 711,14 грн. Згідно умов укладеного договору, у 2015 році ПП «МВМ-13» завершило виконання робіт з капітального ремонту вул. Ярослава Мудрого на ділянці від вул. Соборності до вул. Гвардійська в повному обсязі та без зауважень щодо їх якості.

Для забезпечення виконання робіт за проектом «Реконструкція вулиці Ярослава Мудрого в м. Славута Хмельницької області», кошторисна вартість якого, враховуючи перерахунок, здійснений спеціалізованою державною експертною організацією, становить 23 110 028,00 грн., у 2015 році було проведено процедуру відкритих торгів, на участь в якій було подано п’ять конкурсних пропозицій учасників. За результатами торгів переможцем визнано ТОВ «Укрбудреммонтаж інжиніринг», пропозиція якого відповідала вимогам замовника та мала найнижчу ціну – 22 969 260,00 грн. Виконання вказаних робіт, за наявності фінансування, планується завершити у 2017 році.

Слід зазначити, що частиною 2 статті 20 Закону України «Про здійснення державних закупівель» визначено, що під час проведення процедури відкритих торгів пропозиції конкурсних торгів мають право подавати всі зацікавлені особи. Законодавством не встановлено жодної заборони щодо прийняття участі у торгах одночасно двох комунальних підприємств міста або підприємств, що мають однакову юридичну адресу (наприклад фірм, розташованих в одному офісному центрі).

Комітетом з конкурсних торгів забезпечується максимальна відкритість проведення процедур закупівель шляхом висвітлення відповідної інформації у ЗМІ, мережі Інтернет та залученням громадськості до процедури розкриття конкурсних пропозицій (ось уже кілька разів у даних процедурах приймають участь представники ГО «Хмельницька самооборона»).

Проведення процедур торгів виконавчого комітету Славутської міської ради постійно відстежуються різними уповноваженими контролюючими та перевіряючими органами. На даний час жодних порушень законодавства у сфері державних закупівель останніми не виявлено.

Щодо надання дозволів на будівництво повдомляємо, що Законом України «Про містобудівну діяльність в Україні» встановлена декларативна система у будівництві, якою відмінено обов’язок замовників будівництва на отримання відповідних дозволів від органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Законодавством закріплено право на будівництво, яке замовники можуть реалізувати, задекларувавши свої наміри. В разі відповідності таких намірів Законам України, нормативно-правовим актам, прийнятим на їх основі, містобудівній документації, державним будівельним нормам та стандартам, будь-які перешкоди для їх реалізації відсутні.

Основним принципом такої декларативної системи є наявність у замовника у власності чи користуванні земельної ділянки на якій її власник чи користувач має відчувати себе господарем.

Щодо проведення земельних аукціонів повідомляємо, що земельні торги, стосовно земельних ділянок площею 2861 кв.м. та 2769 кв.м., які відбулися 07.05.2012 р., проведені відповідно до норм законодавства. Інформація про проведення торгів завчасно поширена в засобах масової інформації. Доступ до участі в земельних торгах не обмежувався, конкурсні умови були однаковими для всіх учасників. Крім цього, торги проведено відкрито, з дотриманням рівності прав учасників та за участю спеціалізованої організації. Фізична особа Врублевський Л.К., який був учасником вказаних торгів, подав повний пакет необхідних документів. Таким чином, у виконавчого комітету Славутської міської ради не було підстав не допустити Врублеського Л.К. до участі в аукціоні. Крім цього, наявність трудових зв’язків Врублевського Л.К. з ТОВ «Універсалцентр» не є підставою для заборони їх одночасної участі у земельних торгах. Враховуючи наведе, вважаємо, що конкурс проведено за дотримання принципу добросовісної конкуренції та в повній відповідності до вимог чинних нормативно-правових актів.

Відповідно до статті 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити, те що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

До того ж, на будь-які інформаційні запити, виконавчий комітет Славутської міської ради завжди надає вчасні та вичерпні відповіді у межах своєї компетенції. У випадках, коли запитувач (як це відбувається з автором статті) формулює свій запит некоректно та недолуго, змінюючи або не зазначаючи взагалі назви запитуваних об’єктів, тощо, виконавчий комітет змушений повідомити, що на дане питання надати відповідь не можливо та просить уточнити зміст інформаційного запиту.

Прес-служба Славутського МВК

Візит до Польщі

З 16-18 грудня делегація у складі міського голови Василя Сидора, голови постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, екології, комунального майна, приватизації та адміністративно-територіального устрою, депутата Славутської міської ради Оксани Деревенчук, голови постійної комісії з питань освіти, культури, у справах сім’ї і молоді, спорту та туризму, охорони здоров’я, материнства і дитинства, праці та соціального захисту населення, депутата Славутської міської ради Майї Сайпель, депутата Славутської міської ради Юрія Федотова, керуючого справами виконавчого комітету Славутської міської ради Вікторії Крутої та начальника відділу підтримки муніципальних ініціатив, інвестицій та міжнародних зв’язків виконавчого комітету Славутської міської ради Іванни Холод відвідала місто Голенюв з метою обміну досвідом, підтримки, реалізації спільних заходів та проектів для зміцнення співпраці в рамках Європейської інтеграції.
Місцеві фахівці продемонстрували досягнення в інвестиційній, комунальній та соціальній сферах та розповіли про можливості залучення європейських інвестицій.
Учасники візиту відвідали міську раду, початкову школу №4, центр спорту і оздоровлення, театр Brama, музей, індустріальний парк, заклад водопровідно-каналізаційного господарства та інші цікаві місця.
Розповімо про деякі з них.
Початкова школа №4
У школі навчається 626 учнів, з них 24 – діти з особливими освітніми потребами. Тут для них створені прекрасні умови і займаються з дітьми висококваліфіковані спеціалісти. Є у цьому закладі кабінет комплексної системи біологічного зворотного зв'язку (EGG BIOFEEDBACK) – це сучасна система психофізіологічного тренінгу та корекції різноманітних функціональних розладів при широкому спектрі захворювань нервової, опорно-рухової та серцево-судинної систем організму, а також при психоемоційних розладах.
Процедура тренінгу виглядає наступним чином. На дитину, що тренується, одягають електрофізіологічні датчики, відповідні її типу тренінгу, тобто тим фізіологічним показникам, якими вона хоче навчитися керувати. Спеціаліст налаштовує комп'ютерну програму так, щоб дитина отримувала зворотній зв'язок про свої фізіологічні показники в доступній для неї формі, наприклад, у формі зображення (фільму) або звуку. Завдання учня при цьому – спостерігати за змінами свого стану і постаратися зробити так, щоб показники, що тренуються змінилися в бажану сторону (наприклад, знизилася частота пульсу, потеплішали руки, розслабилися м'язи, зросла частка ритмів мозку, пов'язаних з релаксацією).
Дієвість методу вельми висока – можна навчитися керувати своїм станом за допомогою біологічно зворотного зв'язку.
В даному освітньому закладі навчання триває 6 років і є безкоштовним для усіх учнів. Навчання починається з нульового класу (перший рік у школі), завданням якого є підготовка дітей до основного навчання. Діти вчаться спілкуватися між собою, вивчають арифметику і основу природничих наук. У I-III класах діти мають обов’язкове інтегроване навчання. Немає чіткого поділу на такі предмети, як польська мова, математика, природничі науки, і т.д. Більшість предметів викладає один вчитель, який також є класним керівником. Тільки спеціалізованим предметам (іноземна мова, фізичне виховання) навчають інші вчителі. З першого класу в програмі є також вивчення англійської мови.
В кінці 6-го класу діти здають тестування, воно має інформативний характер.
Після закінчення початкової школи дітей переводять до середньої школи.
Промисловий парк
Учасники делегації відвідали індустріальний парк та ознайомилися із підприємствами, які діють на його території (фірма Serwach (виробництво картонних упаковок), фірма Stylepit (інтернет-продажі), фірма Max Trailer (виробництво причепів до вантажних автомобілів)).
Площа парку становить 400 га. На території знаходиться біля 50 підприємств, з яких на даний час діє 30. Компанії займаються виробництвом харчових продуктів, обробкою шкіри, декоративних каменів, виробництвом пряжі для килимів, виробництвом шпалер, напівпричепів і причепів, корпусів для яхт, вітряних турбін і т.д. Парк має відмінне місце розташування, добре розвинену інфраструктуру. Наразі в індустріальному парку працює біля 3000 людей. Промисловий парк пропонує готові під забудову ділянки, зали для виробництва та майданчики для продажів, будівництво виробничих приміщень.
Голенювський індустріальний парк підвищує інвестиційну активність в економіці регіону, приваблює в регіон як національного так і іноземного інвестора, сприяє зниженню рівня безробіття. Загалом, ідея індустріальних парків є досить перспективною та економічно вигідною як для підприємств, так і для держави.

Театр Brama
Театр Brama – незвичайний європейський музично-драматичний театр. Даний театр можна з впевненістю назвати інтернаціональним, адже його учасники є представниками різних країн. Вистави в театрі побудовані на фрагментах етнічних пісень з різних куточків планети: Вірменії, Грузії, Іспанії, країн Скандинавії, України, з якими артисти познайомилися під час поїздок.
За час своєї діяльності артисти відвідали із виступами біля двадцяти країн. Театр є учасником багатьох міжнародних фестивалів і головних театральних фестивалів Польщі, неодноразово був відзначений нагородами театральних форумів.
Артисти привітали гостей з України піснями, в тому числі й українськими та вразили своєю відкритістю, щирістю, позитивом.
За результатами візиту представники української делегації переконалися в тому, що вступ до Європейського Союзу є найпріорітетнішим напрямком для України, а польський сценарій реформ підходить українському місцевому самоврядуванню найкраще.
В наступному році уже заплановано спільні проекти та участь наших дітей у фестивалі міста Голенюв.

Прес-служба Славутського МВК

Оголошення

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих, учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об'єднань у справі широкого, більш ефективного використання наявних можливостей у забезпеченні захисту їх економічних, соціальних прав, наданню оздоровчої, юридичної, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги створено «Центр допомоги учасникам АТО». 

Керівник центру – Олександр Білик. 
Контактні дані: м. Хмельницький, вул. Свободи 70 кім. 108
тел. 0673805065, (0382) 65-90-70, e-mail: centrdop_ato@ukr.net.

Із сесійної зали

25
грудня відбулося пленарне засідання третьої сесії Славутської
міської ради сьомого скликання. Цього дня депутатським корпусом було розглянуто
37
питань та прийнято відповідні рішення:

•Про внесення змін до бюджету м.Славути на
2015 рік

•Про бюджет м.Славути на 2016рік 

•Про внесення змін до Програми регулювання чисельності безпритульних тварин
гуманними методами в м.Славуті на 2015 – 2017 роки

•Про доповнення Переліку об’єктів комунальної власності міста, що підлягають
приватизації шляхом продажу на аукціоні у 2015-2016 роках

•Про затвердження Регламенту  міської ради

•Про внесення змін до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів
на 2016 рік

•Про  погодження інвестиційної  програми 
КП «Славутське ЖКО» на 2016р.

•Про передачу Славутському РЕМ ВАТ ЕК «Хмельницькобленерго» електричних мереж
для обслуговування і утримання

•Про затвердження укладеної угоди про спільне утримання   комунального закладу «Славутський центр
первинної медико-санітарної допомоги»

Про утворення виконавчого комітету міської ради (утворено
та затверджено виконавчий комітет Славутської міської ради  у кількості 19 чоловік)

Також депутати затвердили
наступні програми:

«Забезпечення
заходів державного, обласного, місцевого значення, що проводяться органами
місцевого самоврядування у  м. Славута на
2016-2020 роки
»

«Забезпечення
можливого проведення часткової мобілізації на території міста  Славута у 2016 р.
»

«Сприяння
діяльності органів самоорганізації населення (квартальних комітетів) у
м.Славута на 2016- 2020 роки
»

«Газопостачання
у м. Славута на 2016-2020 роки
»

«Підвищення   безпеки 
дорожнього  руху  на 
території  м. Славути  на 2016-2020 роки
»

«Санація житлового
фонду м.Славути на 2016-2020 роки
»

«Охорона
навколишнього природного середовища м. Славути на 2016 – 2020 роки
»

«Реформування
і розвиток житлово – комунального господарства міста Славути на період 2016 –
2018 роки
»

Із блоком земельних питань присутніх
ознайомила Оксана Деревенчук – голова постійної комісії з питань регулювання
земельних відносин, екології, комунального майна, приватизації та
адміністративно-територіального устрою.

Начальник
Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області Віктор Шуляренко прозвітував про
роботу правоохоронців щодо забезпечення громадського порядку в нічних
розважальних закладах міста, а також відповів на запитання, які хвилювали
депутатів.

У різному:

Із виступу міського голови Василя Сидора:

«Вчора був прийнятий закон “Про
реформування державних і комунальних друкованих засобів масової
інформації” тому на наступній сесії ми повинні вирішити питання виходу із
засновників газет – «Трудівник Полісся» та «Вісті громади». Але ми повинні
створити офіційне друковане видання, де будуть публікуватися нормативно-правові
акти, так, як цього вимагає закон. Ми маємо офіційний-веб сайт, проте, згідно з
чинним законодавством веб-сайти не відносяться до засобів масової інформації.

Ви знаєте, що я неодноразово
зустрічався із урядовцями, народними депутатами стосовно отримання  коштів субвенції з державного бюджету
місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально – економічної компенсації
ризику населення, яке проживає на території зони спостереження. Також було
направлено близько 80 листів до різних владних інституцій, в тому числі
Прем’єр-міністру, народним депутатам, та до різних органів місцевого
самоврядування. І ось таки, 23 грудня на електронну пошту виконавчого комітету
надійшла копія наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва на
виконання робіт, прийнятого 21 грудня. Зарахування бюджетних платежів казначейською
службою припиняється 29 грудня. У таких умовах ми з вами сьогодні працюємо.

Депутати усіх фракцій
Славутської міської ради звернулися до депутатів Верховної ради України за
допомогою у вирішенні наступних питань:

внесення змін до законодавчих
актів щодо використання ядерної енергії та радіаційну
безпеку в частині розвитку зони спостереження АЕС (депутати фракції БПП
«Солідарність» направили аналогічне звернення Прем’єр-міністру України Яценюку
А.П.);

надання
згоди на передачу приміщень недіючого військового шпиталю Міністерства оборони
України в/ч А-1071 (військове містечко № 23) з державної власності у
комунальну власність
громади м. Славути
;

можливості використання за
призначенням вивільненого нерухомого військового майна – недіючої військової
частини А3845 (артбаза), яка знаходиться у м. Славута Хмельницької області або
ж  впровадження механізму безоплатного
виділення земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво для учасників
антитерористичної операції на сході України, (які проживають як у місті Славута
так і в Славутському районі)  за рахунок
земель цієї військової частини;

реалізації Закону України
«Про добровільне об’єднання територіальних громад».
          

Дану ініціативу
підтримали депутати Хмельницької обласної ради Сергій Микульський та Леонід
Степанюк (фракція ВО «Батьківщина») та 
звернулися до фракції ВО «Батьківщина» Верховної Ради України з
відповідними зверненнями.

Детальніше з
рішеннями Славутської міської ради та текстами звернень ви можете ознайомитись
на офіційному веб-сайті міста –
www.slavutamvk.info.

ЗВЕРНЕННЯ

Депутатським фракціям ВРУ

Звернутись на Вашу адресу спонукала ситуація, яка виникла на підставі
реалізації положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних
громад», неоднозначне тлумачення положень якого різними органами влади
призвело  до  неможливості завершення процесу об’єднання в
єдину громаду з центром у м. Славута Хмельницької області.

Впродовж липня – серпня 2015 року села, які знаходяться виключно в
межах  Славутського району, а також місто
Славута Хмельницької області об’єдналися в єдину громаду.

До складу створеної Славутської міської об’єднаної територіальної
громади увійшли виключно села Славутського району та місто Славута, яке не знаходиться на території
суміжного району і є одночасно адміністративним центром цього району.
Підтвердженням
цього факту є архівна довідка від 09.09.2015 р. №/01.01-12/2015 Державного
архіву Хмельницької області, а також інформація з облікової картки, розміщеної
на офіційному веб-сайті Верховної Ради України щодо
адміністративно-територіального устрою України.

Відповідно до вимог Закону України
«Про добровільне об’єднання територіальних громад» (п.4 статті 7)  Хмельницька ОДА за результатами розгляду встановила,
що запропоновані проекти рішень відповідають 
Конституції та законам України.

13 серпня цього року Хмельницька
обласна рада також прийняла рішення, яким створила Славутську  міську об’єднану територіальну громаду з
адміністративним центром у місті Славута, а також призначила перші місцеві
вибори депутатів та міського голови на неділю 25 жовтня 2015 року.

Проте, незважаючи на вищезазначене,
Центральна виборча комісія     28 серпня
2015 року приймає постанову №192 «Про відсутність правових підстав для
оголошення початку виборчого процесу перших виборів депутатів Нетішинської та
Славутської міських об’єднаних територіальних громад і Нетішинського,
Славутського міських голів».

Відповідно до наведеного
обґрунтування відмови,
ЦВК не знайшла правових підстав для
оголошення початку виборчого процесу
зіславшись на частину 9 статті 7 Закону
України “Про добровільне об'єднання територіальних громад”
(враховуючи
відсутність рішення Верховної Ради України про зміну меж Славутського району,
м. Славута на території яких розташовані територіальні громади, які прийняли
рішення про об’єднання).

Ситуація ускладнюється тим,  що в чинному законодавстві на даний час не
визначено зміст
термінів «район»  та «місто», а Основний Закон
лише в загальному визначає систему адміністративно-територіального устрою
України, яка складається з наступних одиниць: Автономна Республіка Крим,
області, райони, міста, райони в містах, селища і села (ст. 133 Основного  Закону України).

З метою врегулювання цієї
проблеми та забезпечення права громад на об’єднання, органи місцевого
самоврядування м. Славута надсилають численні звернення до різних державних
інституцій.  В отриманих відповідях
пропонується змінити межі району шляхом прийняття відповідного рішення
парламентом. Однак такий процес є досить складним та тривалим у часі,  з огляду на вимоги земельного та
містобудівного законодавства.  Крім
цього,  він потребує значних фінансових
витрат, які громади сіл не спроможні забезпечити.  У зв’язку з цим виникає питання щодо
пріоритетності та співвідношення норм закону щодо добровільного об’єднання
територіальних громад із вимогами Земельного кодексу України, Закону України
«Про землеустрій» та ін. Тобто в цій ситуації не зрозуміло  чи є необхідність виготовлення та розробки
проекту землеустрою та іншої супутньої документації.

Крім цього, необхідно враховувати, що в
межах Славутського району уже створено дві об’єднані сільські громади з
центрами у с. Берездів та у                   
с. Ганнопіль. Враховуючи цю обставину, виникає чимало питань, яким чином
проводити зміну меж Славутського району: з включенням до загальної площі цих
двох одиниць чи ні.

На
підставі наведеного, в межах законних повноважень,  просимо Вас сприяти організації спільної
робочої групи за участю фахівців, спеціалістів різних органів державної влади
та представників органів місцевого самоврядування для надання громадам
рекомендацій щодо подальших дій спрямованих на реалізацію норм Закону України “Про добровільне об’єднання  
територіальних громад”.

Депутати Славутської міської
ради 
та Хмельницької обласної
ради

ЗВЕРНЕННЯ

Депутатським
фракціям ВРУ

 Звертаємося до Вас із проханням допомогти  у поверненні коштів
на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території
зони спостереження атомних електростанцій.

Законом України «Про використання
ядерної енергії та радіаційну безпеку» (ст.12,12-2), Бюджетним кодексом України
(ст.97) гарантоване право населення територій, на яких розміщуються ядерні
установки на соціально-економічну компенсацію ризику від їх діяльності. Ставка
збору для експлуатуючих організацій ядерних 
установок  встановлюється у
розмірі 1% обсягу реалізації електроенергії, що виробляється атомними
електростанціями за звітний період (календарний місяць), без урахування ПДВ.

Законом України «Про Державний
бюджет на 2014 рік» Міністерству регіонального розвитку будівництва та
житлово-комунального господарства України (далі – Мінрегіон України) було
передбачено субвенцію в обсязі
183,758 млн.грн.,  але розподіл коштів субвенції між
спеціальними фондами місцевих бюджетів протягом 2014 року так і не відбувся
через відсутність відповідної постанови уряду. Крім того, у територіальних
громад було вилучено залишки коштів субвенції, які знаходились на спеціальних
рахунках місцевих бюджетів та були накопичені через відсутність фінансування
заходів Державною казначейською службою України.

Разом з тим слід зазначити, що
відповідно до інформації, наданої Державним підприємством «НАЕК «Енергоатом», в
2014 році цим підприємством було нараховано та сплачено до Державного бюджету
збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на
території зони спостереження, у сумі
229,865 млн. грн., а за 5
місяців 2015 року –
126 984 250,16 гривень. Однак,
Законом України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» субвенція
передбачається в менших розмірах.

Не сприяють отриманню цих коштів зміни в законодавстві. Зокрема,
наприкінці грудня 2014 року внесено зміни до Бюджетного кодексу України,
відповідно до яких з переліку надходжень спеціального фонду виключено субвенції
на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику
населення. 
Вони перенесені до загального фонду і не матимуть конкретних
напрямків витрачання.
Згідно статті 57 Бюджетного кодексу
України невикористані до кінця року субвенції, надані місцевим бюджетам із
спеціального фонду державного бюджету, залишаються на рахунках цих бюджетів для
використання у наступному році, водночас кошти загального фонду державного
бюджету в останній банківський день повертаються на котловий рахунок Державного
бюджету.

Такий механізм, значно зменшує можливість
отримання більшого розміру  коштів цієї
субвенції громадами, а також зменшує можливість залишити ці кошти в місцевому бюджеті
наприкінці року. Вказане не узгоджується з принципами про цілі  закладеними в Законі Україні «Про
використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» з огляду на порівняння
існуючого нормативу відрахувань збору на
соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території
зони спостереження та обсягом субвенцій на цю мету,  які 
надаються місцевим бюджетам.

Крім цього, 
враховуючи зміни до Бюджетного кодексу, а також  досвід, відповідно до якого кошти вказаної
субвенції надходили до міського бюджету 
як правило в другому півріччі,  
Славутська міська рада, завчасно розробила  проекти об’єктів, на які спрямовується це
фінансування, щоб мати можливість освоїти ці надходження до завершення
бюджетного року. Проте  уряд вніс зміни
до постанови №91 від 15.02.2012 р. «Про затвердження Порядку та умов надання
субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної
компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження»,
якими визначив конкретні напрями використання цих коштів.  Такий крок знівелює можливість отримання цих
коштів, оскільки умовою їх використання є наявність проектів. Розроблені
міської радою проекти на об’єкти, відповідно до цих змін,  фінансуватись не зможуть. Водночас потрібний
тривалий час на розробку нових проектних документів на об’єкти визначені
вказаною постановою Кабміну.

Враховуючи наведене, з метою забезпечення
інтересів громади, яка розміщена у зоні спостереження, Славутська міська
партійна  організація
Всеукраїнського об'єднання
«Батьківщина» Хмельницької областіпросить
допомогти у наступному:

1.Вжити заходів щодо
повернення громаді коштів субвенції
на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику
населення, які передбачались у державному бюджеті на 2014 рік;


2.Внести зміни до шляхом перенесення відповідних
джерел фінансування зазначеної субвенції із загального фонду до спеціального
фонду державного бюджету.


Чинна редакція

 Пункт 9 ч.3 ст.29
Бюджетного кодексу України 

Пропонується внести зміни

Пункт 9 ч.3 ст.29 Бюджетного кодексу України  в
редакції яка діяла до внесення змін
Законом
«Про
внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних
відносин»
 

Законом України «Про внесення змін
до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин
»  п.9
виключений

 

Доповнити ч.3 статті 29 пунктом 9 наступного
змісту: «збір на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке
проживає на території зони спостереження»; 

 

 3.Внести зміни у постанову Кабінету
Міністрів України №91 від 15.02.2012 р. «Про затвердження Порядку та умов
надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування
заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на
території зони спостереження»:

Чинна редакція

 Пункт 3 в редакції
Постанови КМ
 № 284 від 29.04.2015

Пропонується внести зміни

Пункт 3 в редакції
Постанови КМ, яка діяла до внесення змін Постановою
 № 284 від 29.04.2015

3. Субвенція спрямовується бюджетам
адміністративно-територіальних одиниць, на територію яких поширюється зона
спостереження атомних електростанцій державного підприємства “Національна
атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” (далі – Компанія), насамперед
на:

будівництво та ремонт захисних споруд
цивільного захисту, що пройшли відповідно до законодавства технічну
інвентаризацію;

закупівлю засобів індивідуального
захисту органів дихання та препаратів стабільного йоду;

навчання населення користуванню
об’єктами спеціальної соціальної інфраструктури та засобами індивідуального
захисту органів дихання;

фінансування у разі потреби об’єктів
спеціальної соціальної інфраструктури, у тому числі реалізація проектів
будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту таких об’єктів,
зокрема навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, культури, фізичної
культури і спорту, об’єктів житлово-комунального господарства, автомобільних
доріг, систем зв’язку;

погашення кредиторської заборгованості,
що утворилася за субвенцією у попередніх роках і зареєстрована органами
Казначейства.

 

3. Субвенція спрямовується бюджетам
адміністративно-територіальних одиниць, на територію яких поширюється зона
спостереження атомних електростанцій державного підприємства “Національна
атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” (далі – Компанія), на:

здійснення
заходів щодо:


поліпшення умов проживання та праці громадян, які проживають на території
зазначених адміністративно-територіальних одиниць, зокрема реалізацію
проектів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту
об’єктів спеціальної соціальної інфраструктури, у тому числі навчальних
закладів, закладів охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, об’єктів
житлово-комунального господарства, автомобільних доріг, систем зв’язку,
захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони), які розташовані на
території зони спостереження та пройшли відповідно до законодавства технічну
інвентаризацію, мереж постачання електричної енергії, води, газу, тепла та
водовідведення, будівель і споруд, призначених для їх обслуговування;

– забезпечення населення засобами
індивідуального захисту органів дихання та препаратами стабільного йоду;

погашення кредиторської заборгованості
за бюджетними зобов’язаннями минулих років.


Депутати
Славутської міської ради 
та Хмельницької обласної
ради


ЗВЕРНЕННЯ

Депутатським фракціям ВРУ

Звертаємося до Вас із проханням
допомогти  у вирішенні питання ва
жливості передачі з державної
у комунальну власність об’єкту нерухомого майна – недіючої військової частини
А3845 (артбаза), яка знаходиться у м. Славута Хмельницької області. Славутська
міська рада звернулася до Міністерства оборони України з проханням передачі у
комунальну власність територіальної громади об’єкту нерухомого майна – недіючої
військової частини А3845 (артбаза).   У відповіді, отриманій від Міністерства
оборони України та Головного КЕУ Збройних сил України, зазначається, що, враховуючи
потреби оброни, опрацьовується можливість використання за призначенням
вивільненого нерухомого військового майна, з огляду на це Міністерство оборони
України вважає неможливою передачу зазначених фондів для громади.

Проте,
на даний час у місті не простежуються будь-які тенденції, які свідчать про
відновлення діяльності на базі вищевказаного майнового комплексу. Разом з тим
громада має нагальні потреби, які можливо вирішити у разі отримання у власність
потенціалу колишньої артбази. Зокрема, цей комплекс можливо використати  для розміщення в ньому нового пожежного
підрозділу, який обслуговуватиме місто та район.

У
разі незгоди на передачу вказаного майна, просимо розглянути можливість
впровадження механізму безоплатного виділення земельних ділянок під індивідуальне
житлове будівництво для учасників антитерористичної операції на сході України,
(які проживають як у місті Славута так і в Славутському районі)  за рахунок земель цієї військової частини. На
сьогоднішній день, відповідно до інформації наданої Славутським об’єднаним
міськвійськкоматом, всього призвано  для
участі в АТО 700 осіб з цієї території. Однак реалізувати їхнє право на виділення землі практично неможливо в
зв’язку з відсутністю вільних, відведених для житлового будівництва, земельних
ділянок на території міста. На наш погляд, такий підхід сприятиме втіленню
однієї із задекларованих державою преференції для цієї категорії населення та
утвердить принцип раціонального використання землі.   

Депутати Славутської
міської ради 
та Хмельницької обласної
ради


ЗВЕРНЕННЯ

Депутатським фракціям ВРУ

Впродовж тривалого часу з метою відстоювання інтересів територіальної
громади, на адресу різноманітних органів виконавчої влади, народних депутатів
України направлено численні звернення з приводу надання згоди на передачу
приміщень недіючого військового шпиталю Міністерства оборони України в/ч А-1071
(військове містечко № 23) з державної власності у власність громади м. Славути.
Усі ці звернення залишились без належної уваги.

Варто підкреслити, що  шпиталь був розташований в колишньому маєтку
князів Сангушків, який є об’єктом культурної спадщини за видом «архітектура та
містобудування» та перебуває на обліку в Управлінні культури, національностей,
релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації. Крім цього,
постановою Кабінету Міністрів України № 878 від 26.07.2001 р. Славуту включено
до списку історичних населених місць України.

Близько десяти останніх років будівлі
шпиталю, який знаходиться в  центрі міста
на розі вулиць Миру та Соборності, не експлуатуються та руйнуються. Демонтовано
мережі тепло-, енерго-, водо-, газопостачання та комунікацій.  З кожним роком ситуація із цілісністю цього
об’єкта вкрай погіршується.

Попередньо Славутська міська рада
приймала рішення «Про надання згоди на прийняття з державної власності у
комунальну власність територіальної громади майнового комплексу військового
містечка №23 у місті Славута», яке є діючим на цей час. Цим рішенням рада на
себе взяла зобов’язання використовувати вказаний об’єкт за цільовим
призначенням та не відчужувати його у приватну власність. Крім цього, у своїх
зверненнях міська рада неодноразово пропонувала розмістити на базі вказаного
майнового комплексу медичний заклад по наданню допомоги для пільгових категорій
населення, в тому числі для реабілітації учасників антитерористичної операції
на Сході України. Також пропонується використати його для розміщення сучасного
центру надання адмінпослуг або ж під будь-які інші об’єкти соціального
призначення, чи для реалізації делегованих державою повноважень. У разі
відсутності коштів державного бюджету на відновлення діяльності закладу, органи
місцевого самоврядування  забезпечать
необхідне фінансування за рахунок власних коштів.

Варто наголосити, що триваюча
бездіяльність, глибоко обурює громаду, яка має повне моральне та історичне
право бути власником цих об’єктів.

Висловлюючи позицію територіальної
громади, Славутської міської ради та її виконавчого комітету просимо Вас
посприяти, у межах законних повноважень, проведенню передачі майнового
комплексу військового містечка №23 у комунальну власність міста у відповідності
до норм Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної
власності».

Депутати Славутської
міської ради 
та Хмельницької обласної
ради


Прес-служба Славутського МВК

В Славуті відкрили реконструйований Меморіал пам`яті полеглим землякам

26 грудня в місті Славута урочисто відкрили реконструйований Меморіал пам’яті полеглим в республіці Афганістані мешканцям Славутчини.

Ініціатором масового заходу виступила Славутська міська громадська організація ветеранів Афганістану.

Мітинг розпочався з виконання державного Гімну України. Далі, його ведучий Олександр Семенюк, надав слово міському голові Василю Сидору, першому заступнику голови Славутської РДА Олександру Мельнику, голові Хмельницької обласної громадської організації ветеранів Афганістану Миколі Приступі та помічнику-консультанту народного депутата України Людмилі Васильєвій.

Учасники мітингу вшанували пам'ять полеглих на афганській землі українців хвилиною мовчання.

Згодом, під трикратний військовий залп салютної групи, до Меморіалу пам’яті лягли вінки та квіти.

Іменні дошки, встановлені на честь земляків, освятив настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці отець Петро.

В Славуті відкрили Різдвяний вертеп і прийняли Вифлеємський Вогонь Миру

26 грудня, на площі біля Будинку рад, вудбулося святкове відкриття Різдвяного вертепу.

Ініціатива щодо його спорудження належить громадським організаціям міста та осередку «Об`єднання Самопоміч».

Під час казкового дійства, представниками національної скаутської організації України «Пласт», славутській громаді був переданий Вифлеємський Вогонь Миру*.

З рук пластуна Назара, чудодійний Вогонь прийняли депутати Славутської міської ради: Віктор Закурдаєв, Майя Сайпель, Роман Бачинський та заступник міського голови Ігор Піголь.

Згодом, Вогонь буде переданий підприємствам, установам і організаціям міста.

*Примітка. Вифлеємський Вогонь Миру міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

До Європи Вогонь з Вифлеєму привозять літаком у спеціальному контейнері австрійські скаути, а вже від Відня він мандрує з рук у руки, так званою «скаутською естафетою», цілою Європою.

Від Австрії, через Словаччину та Польщу, у середині грудня, Вогонь потрапляє і в Україну, де ним опікується найбільша скаутська організація України — Пласт.

До уваги славутчан та гостей нашого міста!

З нагоди Новорічних та Різдвяних свят, управління культури виконавчого комітету Славутської міської ради запрошує усіх бажаючих відвідати ряд розважальних заходів, а саме:

МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ
27.12.2015 р. – новорічна вистава “Смурфічні пригоди”; 
30.12.2015 р. – звітний концерт міського хору ветеранів; 
17.01.2016 р. – проект “Перший гумористичний концерт”; 
Щонедільна музично-розважальна програма Муніципального духового оркестру.
МІСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ (кінотеатр ім.Т.Г. Шевченка) 
01-03.01.2016 р. – фільм-казка “Снігова королева”; 
04-06.01.2016 р. – фільм-казка “Снігова королева 2”.
08-10.01.2016 р. – фільм для дітей “Полярний експрес”. 
Протягом Новорічно-різдвяних канікул, для дітей та підлітків буде проходити кінофестиваль “Добра Різдвяна казка”.
МІСЬКА ДИТЯЧА БІБЛІОТЕКА
08.01.2016 р. – екскурсія “На гостинах у скарбниці мудрості”; 
14.01.2016 р. – година розваг “Хоровод зимових свят”; 
Протягом січня місяця у бібліотеці буде діяти виставка дитячих малюнків “Зимова фантазія”. 
ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ
14.01.2016 р. – новорічні щедрування за участю гурту “Щедрик”.
ПЛОЩА БУДИНКУ РАД
01.01.2016 р. о 02:00 год. розпочнеться музично-розважальна програма.
Примітка. Під час розважальних заходів, наполегливо просимо не використовувати піротехнічні засоби!
Телефон для довідок: 2-65-65.

Оголошення

Шановні славутчани!

Запрошуємо вас взяти активну участь в громадському обговоренні проекту експозиції Славутського історичного музею.

Зазначене обговорення відбудеться 11 січня 2016 року о 14:00 в приміщенні музею.

Вхід вільний.

Оголошення

Шановні славутчани!

З нагоди 35-річчя з дня створення, 30 грудня (середа) 2015 року о 14:00 в міському Палаці культури відбудеться звітний концерт міського хору ветеранів війни та праці.

Вхід вільний.

Оголошення

Шановні славутчани!

26 грудня (субота) 2015 року о 12:00 відбудеться відкриття Меморіалу пам’яті загиблим на афганській землі мешканцям Славутчини (вулиця Соборності,3).

Запрошуються усі небайдужі.