До уваги мешканців Славутчини!

За ініціативи молодіжної дорадчої ради при міському голові, 6 грудня 2015 року в міському Палаці культури відбудеться благодійний концерт «Воїни світла, воїни добра…» за участю вихованців Будинку дитячої творчості та гурту «Ремонт взуття».

Відповідно до рішення організаторів концерту, 50% виручених коштів підуть на реабілітацію важкопораненого воїна АТО, мешканця села Клепачі Славутського району Сергія ТИМОЩУКА.

Початок: о 14:00

Оголошення

Шановні славутчани!

04 грудня о 14:00 в міському Палаці культури відбудуться урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України, міжнародного Дня волонтерів та Дня місцевого самоврядування.

Вхід вільний.

Інформуємо

Міський голова Василь Сидор звернувся до директора Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком» з проханням посприяти у проведенні ремонтних робіт фасаду Цеху телекомунікаційних послуг № 12 м.Славути.

До відома

Очільник міста Василь Сидор звернувся до начальника служби автодоріг у Хмельницькій області. Текст листа подаємо нижче:

«Начальнику
Служби автодоріг у Хмельницькій області
Гнидюку П. І. 
 Шановний Петро Іванович!
 З метою усунення недоліків в утриманні вулично-шляхової мережі м. Славути, що були виявлені під час обстеження в вересні 2015 року працівниками Державтоінспекції м. Славута та Славутського району УДАІ МВС України в Хмельницькій області виконавчий комітет Славутської міської ради просить Вас передбачити проведення наступних робіт: 
– нанесення дорожньої розмітки 1.14.1 «зебра» та встановлення світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Приміська та Кн. Сангушків, що поблизу АЗС “ОЛАС”, задля можливості безпечного переходу дороги регіонального значення пішоходами, зокрема дітьми шкільного та дошкільного віку в напрямку залізничного вокзалу та в зворотному напрямку; 
– ремонт дорожнього покриття ділянки дороги Р-05 Городище-Рівне-Староконстянтинів в межах м. Славути.
 Міський голова В.Б. Сидор”

Із сесійної зали

27 листопада відбулося пленарне засідання другої сесії Славутської міської ради сьомого скликання. Цього дня депутатським корпусом у повному складі було розглянуто 25 питань та прийнято відповідні рішення:

 • Про виконання бюджету міста Славути за 9 місяців 2015 року, в тому числі про використання коштів резервного фонду бюджету м.Славути за 9 місяців 2015 року. Також було внесено зміни до бюджету м.Славути на 2015 рік. 
 • Про надання згоди на укладання угоди про надання овердрафту між Комунальним підприємством «Славутське житлово-комунальне об’єднання» в особі начальника Василя Яцюка та Публічним акціонерним товариством «УкрСиббанк».
 •Про внесення змін до Програми впровадження заходів з енергозбереження і термомодернізації у приватних житлових будинках садибного типу у місті Славута на 2015-2017 роки. 
 • Про затвердження Порядку виділення та використання коштів на фінансову підтримку впровадження заходів з енергозбереження і термомодернізації у приватних житлових будинках садибного типу у м.Славута. 
 • Про внесення змін до міської Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Славути на період 2013-2015 років. 
 •Про внесення змін до цільової соціальної Програми забезпечення пожежної безпеки в м.Славута на 2014-2015 роки.
 •Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Славутській міській раді. 
 •Про Комплексну цільову програму розвитку фізичної культури і спорту в м. Славута на період 2016-2018 років.
  Чотири проекти рішень було перенесено на наступне засідання в зв’язку з тим, що депутати вирішили їх доопрацювати, а саме:
 
 «Про затвердження Регламенту Славутської міської ради», «Про утворення виконавчого комітету Славутської міської ради», «Про затвердження Положення про постійні комісії Славутської міської ради», «Про затвердження Положення про помічника – консультанта депутата Славутської міської ради». 
 Також цього дня було внесено зміни до Додатку рішення сесії №4-1/2015 від 05.11.2015року, зокрема: 
 – вивести зі складу постійної комісії з питань освіти, культури, у справах сім’ї і молоді, спорту та туризму, охорони здоров’я, материнства і дитинства, праці та соціального захисту населення – депутата – Караван Миколу Ігоровича, і ввести до складу постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, екології, комунального майна, приватизації та адміністративно- територіального устрою; 
 -вивести зі складу постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів та регуляторної політики і ввести до складу постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, законності, правопорядку – Закурдаєва Віктора Івановича. 
 Із блоком земельних питань присутніх ознайомила Оксана Деревенчук – голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, екології, комунального майна, приватизації та адміністративно-територіального устрою.
 Під час засідання сесії міський голова Василь Сидор вручив депутатам значки та посвідчення депутата. 
Детальніше з рішеннями Славутської міської ради, ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті міста – www.slavuta-mvk.gov.ua. 
Прес-служба Славутського МВК

Славутчани вшанували пам`ять жертв геноциду українців

28 листопада, в рамках загальнонаціонального пам`ятного дня, біля пам`ятника жертвам Голодомору та політичних репресій на Славутчині відбувся велелюдний мітинг-реквієм.

Активну участь в заході взяли представники органів місцевого самоврядування, громадських і політичних організацій міста, творчі колективи міського Палацу культури та Будинку дитячої творчості, освітяни та учні старших класів загальноосвітніх закладів.

Під час мітингу виступили: міський голова Славути Василь Сидор, депутат міської ради Лілія Джуренко, помічник-консультант народного депутата України Людмила Васильєва та голова громадської організації «Славутська міська рада жінок» Марія Караван.

Звертаючись до присутніх, очільник Славути засудив злочини радянської системи та зазначив, що цивілізоване людство повинно зробити все можливе, аби більше ніколи не допустити подібного жахіття.

Завершився захід хвилиною мовчання за всіма вбитими голодоморами українцями та покладанням до підніжжя пам`ятника запалених лампадок.

Творчі, активні, креативні!

25 листопада у приміщенні Будинку рад відбулося розширене засідання дорадчої молодіжної ради при міському голові. Разом зібралися команди небайдужих молодих людей з активною громадською позицією, які беруть участь у вирішенні найактуальніших проблем молоді міста в сфері освіти, дозвілля, культурного розвитку.

Цього дня ряди дорадчої ради поповнилися новими творчими людьми, які здатні бути лідерами, вирішувати проблеми та працювати в команді.

Міський голова Василь Сидор привітав лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів, й висловив сподівання, що їхні пропозиції, неординарні ідеї будуть цікавими для міста, допоможуть вирішити чимало проблем, адже саме молодь має незаангажовані нові погляди. Василь Богданович висловив сподівання, що дорадча рада надалі працюватиме активно і ефективно.

Кожною комісією було підведено підсумки роботи за минулий рік. Присутні обговорили й плани на 2016 рік. Очільник міста пообіцяв підтримати задуми членів дорадчої ради та сприяти в проведенні заходів.

Під час зустрічі Василь Сидор вручив новим членам молодіжної дорадчої ради посвідчення та подякував усім за проведену роботу. В свою чергу, учні висловили слова подяки Василю Богдановичу за підтримку та розуміння.

На завершення зустрічі міський голова провів екскурсію до свого кабінету – місця, де вирішуються доленосні для міста питання та ознайомив старшокласників з основними напрямками роботи органів місцевого самоврядування і виконавчої влади. На згадку про зустріч було зроблено спільне фото.

Прес-служба Славутського МВК

Урядом внесено зміни до державних соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг

З листопада 2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 842, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», якою, у свою чергу, затверджено соціальні нормативи користування житлово- комунальними послугами, в межах яких надаються пільги та житлові субсидії населенню. 

Згідно із новоприйнятими змінами встановлено: 
диференційовані за періодами часу обсяги електричної енергії у разі використання її для індивідуального опалення;
соціальний норматив на теплову енергію у разі використання її для централізованого опалення (теплопостачання) для абонентів, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартирними приладами обліку;
коригуючі коефіцієнти для розрахунку витрат теплової енергії, електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення для 1 -2-поверхових, 3-4-поверхових будівель та будівель на 5 і більше поверхів в розрізі регіонів України; соціальні нормативи користування послугами з вивезення рідких побутових відходів. 
З метою своєчасного перерахунку призначених житлових субсидій (з урахуванням змін), громадяни можуть звернутися до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення для уточнення інформації щодо поверховості будинку. 
Звертаємо увагу, що зміни державних соціальних стандартів в умовах опалювального сезону 2015-2016 років торкнуться, в першу чергу: 
1) споживачів, які проживають у житлових будинках, в яких розташовано дві чи більше квартири та використовують природний газ для індивідуального опалення;
2) споживачів, що проживають у 3-4 поверхових житлових будинках та будинках 5 і більше поверхів, з централізованим опаленням та ті, які використовують природний газ та електричну енергію для індивідуального опалення; 
3) споживачів, будинки чи квартири яких оснащено приладами обліку.

Орієнтування

ГУНП в Хмельницькій області по кримінальному провадженню №12015240000000133 за ч.2 ст.115 КК України за фактами замаху на умисне вбивство Карнацької К.А. і Романюка Р.М. та ст.348 КК України за фактом замаху на умисне вбивство працівників ГУНП в області розшукується:

РАЧКОВ Олександр Вікторович,
13 лютого 1966 р.н.,
мешканець міста Хмельницького.

Прикмети : вік 45-50років, зріст 170-175 см, середньої тілобудови, волосся сивувате середньої довжини.
Був одягнений : темно-синя коротка куртка, темні штани.
Особливі прикмети : на правій руці відсутній великий палець.

При собі може мати вогнепальну зброю,
імовірно обріз мисливської рушниці.

Якщо вам відоме місцезнаходження вказаної особи, просимо інформувати Славутський відділ поліції, або телефонувати за тел. 102 чи 7-32-02.

Шановні славутчани!

28 листопада (субота) о 15:30, у День пам’яті жертв голодоморів, біля Пам'ятника жертвам політичних репресій і Голодомору (вул. Соборності, 3) відбудеться мітинг-реквієм.

Запрошуються усі небайдужі. 
Під час проведення даного заходу просимо використовувати лише державну символіку. 
Оргкомітет

До уваги мешканців Славутчини!

25 листопада 2015 року, за участі Славутської міськрайонної громадської організації «Солдатські матері Славутчини» та керівництва міста, відбулася робоча нарада з приводу встановлення пам’ятного знаку полеглим за свободу і територіальну цілісність України воїнам.

Під час плідного обміну думками було вирішено:

1.Створити організаційний комітет зі встановлення в місті Славута пам’ятного знаку «Героям Славутчини, які загинули за незалежність України». Склад організаційного комітету засвідчити відповідним розпорядженням міського голови;

2.Місцем встановлення пам’ятного знаку визначити земельну ділянку по вулиці Соборності, біля каплички «Сім таїнств»;

3.Оголосити конкурс на кращий проект пам’ятного знаку та висвітлити його умови в місцевих засобах масової інформації.

На зустрічі із головою Верховної Ради України Володимиром Гройсманом

Минулого тижня голова Верховної Ради України Володимир Гройсман провів робочу зустріч з представниками об'єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, виконавчої влади області та громадськими організаціями. 

Міський голова Славути Василь Сидор взяв особисту участь у даному заході та підняв ряд важливих проблемних питань, що цікавлять громаду.
Зокрема, про зменшення тарифів на комунальні послуги, про передачу земель військового містечка та заводу ЗБВ у комунальну власність міста, щодо виділення земель учасникам АТО, стосовно повернення коштів на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Хмельницької АЕС, щодо формування та функціонування Славутської міської об’єднаної територіальної громади тощо.
Прес-служба Славутського МВК

До відома славутчан

27 листопада 2015 року міським головою Василем Сидором була подана апеляційна скарга до Київського апеляційного адміністративного суду щодо повернення коштів на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Хмельницької АЕС.

Прибувши в м.Київ міський голова разом із начальником юридичного відділу виконавчого комітету Славутської міської ради Світланою Федорчук, зі слів представника Міністерства юстиції України дізналися про те, що засідання було перенесено на 26 листопада 2015 року, в зв’язку з тим, що апеляційна скарга не була ними отримана.
Незрозумілим є те, що скарга пролежала довгий час в Кабінеті Міністрів України і не була розглянута. 
Як зазначив очільник Славути, в цьому вбачається неповага до населення, яке проживає на території зони спостереження Хмельницької атомної електростанції.

Оголошення

Шановні славутчани! 16 грудня (середа) в міському Палаці культури відбудеться благодійна концертна програма відомого українського естрадного виконавця Івана ГАНЗЕРИ.

Початок концерту: о 18:00

Ціна квитка: 60 гривень.

Виручені кошти будуть спрямовані на підтримку воїнів, які виконують завдання в зоні проведення АТО.

Квитки можна придбати в міському Палаці культури.

Телефон для довідок: 2-65-65

Примітка. Родинам загиблих воїнів АТО (батькам, удовам та дітям) – вхід безкоштовний.

Благодійна організація «Україна – це ми»