Підприємство "Сансервіс" подарувало місту фонтан

31 липня, після буксировки до місця кріплення, відбулися перші випробування роботи фонтану на річці «Утка».

За винятком незначних недоліків, випробування пройшли успішно.

Нагадаємо, що домовленість про встановлення фонтану була досягнута в результаті робочої зустрічі міського голови Василя Сидора з керівництвом ТОВ “Сансервіс”.

Зазначене славутське підприємство виготовило фонтан власними зусиллями та подарувало його місту. При цьому кошти з міського бюджету – не залучалися.

На контролі міського голови

Реагуючи на звернення громадян, 28 липня міський голова Василь Сидор проконтролював роботу управління праці та соціального захисту населення щодо призначення житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово–комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Нагадаємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року № 106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій», з 1-го травня 2015 року відділ грошових виплат та компенсацій зазначеного управління призначає такі субсидії за спрощеним порядком.

Відтак з початку 2015 року, за призначенням субсидій, до Славутського міського управління праці та соціального захисту населення звернулося 2944 громадян. З них у травні – липні 2419 (для порівняння: за перше півріччя 2014 року – 295 громадян). Окрім цього зроблено запити до організацій – надавачів послуг без звернення громадян для 1226 домогосподарств. Разом – 4228 домогосподарств. Станом на 27 липня 2015 року призначено субсидій для 2912 громадян на суму 4533,2 тис. грн.

Проблемним питаннями в роботі управління залишається відсутність електронного документообігу з організаціями – надавачами житлово –комунальних послуг, що в свою чергу призводить до значних затрат робочого часу, адже запити та відповіді на них надсилаються (отримуються) в паперовому вигляді. До того ж, відсутня база даних щодо реєстрації осіб у приватному секторі, що унеможливлює отримання довідок про склад останніх.

З метою вирішення цих та інших питань в роботі управління, очільник міста дав окремі доручення його керівництву та анонсував нараду за участю представників підприємств, установ і організацій, від яких залежить якість надання послуг громадянам.

Завершено капітальний ремонт проїзду "Набережний"

Капітальний ремонт проїзду «Набережний» – завершено.

Працівникам Славутського ЖКО залишилося облаштувати лише узбіччя дороги.

До робіт з благоустрою планують залучити й місцевих мешканців.

Тривають ремонтні роботи у ЗОШ № 4

Триває підготовка до нового навчального року в загальноосвітній школі I-III ступенів № 4 міста Славути. 

Наразі облаштовується шкільна їдальня, в якій вже покладено облицювальну плитку, встановлено новий бойлер для нагріву води, замінено електроплиту та мийки. 
Водночас, в будівлі початкових класів зазначеного закладу, здійснюється заміна підлоги.

На пульсі сьогодення

Останнім часом в місті виник нездоровий ажіотаж щодо змін в нарахуванні оплати населення за спожитий газ.

З цього приводу, в приміщенні Славутської філії ВАТ «Хмельницькгаз», час від часу утворюються навіть черги невдоволених славутчан, які намагаються з’ясувати причини отримання квитанцій з новими розрахунками.

27 липня міський голова Славути Василь Сидор особисто завітав до зазначеної філії, та роз’яснив людям порядок їх подальших дій в даному випадку.

За словами Василя Богдановича, врегулювання відносин між споживачем та газопостачальником, є обов’язком саме газопостачальника, а не споживача. Тому людям не потрібно витрачати свій час на ходіння до «газконтори». Для з’ясування питань, які пов’язані з отриманням споживачем нових квитанцій до сплати, люди мають право звернутися до відповідного спеціаліста філії у телефонному режимі, або ж до її працівника, що здійснює контроль за показами квартирних (домових) газових лічильників.

Водночас, очільник міста закликав городян до спокою, а керівництво Славутської філії ВАТ «Хмельницькгаз» до організації належної роз’яснювальної роботи серед населення.

Міський голова Василь Сидор перевірив підготовку газових котелень міста до осінньо-зимового періоду експлуатації

Днями, міський голова Василь Сидор та начальник КП «Славутське ЖКО» Василь Яцюк здійснили перевірку підготовки газових котелень міста до осінньо-зимового періоду експлуатації.

Зокрема, були обстежені об’єкти по вулиці Кн. Сангушків, Яросла Мудрого, Садовій.

За словами очільника міста, роботи з підготовки до нового опалювального сезону тривають згідно графіку та з урахуванням вимог часу. І в першу чергу – це максимальна економія енергоресурсів.

З цією метою, на об’єкті за адресою Кн. Сангушків, 105 замінили 400 метрів тепломережі, що дало скорочення витрат води до 30%, а газу до 20%. На об’єкті по вулиці Я. Мудрого, 32, завдяки заміні котлів на більш сучасні, вдалося добитися економії газу у два рази. А на об’єкті по вулиці Я.Мудрого, 49, завдяки заміні вугільних котлів на котли ВК-21, КПД котельні зріс до 90%.

Василь Богданович запевнив, що якою б не була державна ситуація з вартістю газу, міська рада докладе максимум зусиль, аби цієї зими в домівках славутчан було тепло і затишно.

Міський голова Василь Сидор особисто проконтролював ремонт ДЮСШ

Міський голова Василь Сидор особисто проконтролював якість виконання робіт з капітального ремонту славутської Дитячої юнацької спортивної школи.

Нагадаємо, що підрядник зазначених робіт має утеплити крівлю будівлі, здійснити ремонт фасаду, спортивно-ігрового залу, провести заміну віконних блоків тощо.

Роботи заплановано завершити до початку нового навчального року.

З Днем Хрещення Київської Руси – України, шановні славутчани!

Сьогодні, 28 липня, православні українці відзначають День Хрещення Київської Руси-України та День рівноапостольного князя Володимира. 

Це символічне свято є днем нашої вищої, духовної єдності – єдності національної.
Утвердження в нашому народі християнства стало справжнім стрижнем, довкола якого сформувалася наша духовність, виховалися десятки поколінь, які гідно несли традиції народу, серед яких повага до ближнього та любов до Бога. 
Відповідно до Конституції України держава відділена від церкви, але ми не можемо бути відділені від тих процесів, які проходять у суспільстві.
У цей святковий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров’я та довголіття!

Розпочато реконструкцію частини тротуару по вулиці "Козацька"

Спільними зусиллями Славутського ЖКО та ПуАТ «Будфарфор», розпочато реконструкцію частини тротуару по вулиці “Козацька”.

Наразі, здійснюються роботи щодо облаштування лінійного водовідведення.

Тривають роботи щодо облаштування міських дворових територій

В Славуті тривають роботи щодо облаштування дворових територій.

Наразі, здійснюється ремонт прибудинкових під’їздів на вулицях Кузовкова, 14-16 та Соборності,5.

Згодом, розпочнуться роботи за адресою: Сокола 5/а.

У ДНЗ № 9 «Теремок» облаштовано три дитячі кімнати гігієни

У дошкільному навчальному закладі № 9 «Теремок» триває активна підготовка до нового навчального року.

Станом на сьогоднішній день, маленьким славутчанам облаштовано три дитячі кімнати гігієни, а також здійснено ремонти та замінено меблі в шістьох групах.

В перспективі, також заплановано облаштування музичного залу.

Продовжуються господарчі роботи у ДНЗ №2 «Подоляночка»

За сприяння Славутської міської ради, спільними зусиллями працівників закладу та батьків маленьких славутчан, у дошкільному навчальному закладу № 2 «Подоляночка» облаштували новий паркан.

Окрім цього, з метою запровадження енергозберігаючих технологій, в закладі заплановано заміну сімох бойлерів на один електричний котел.

За словами начальника управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Ельміри Перепелиці, це дасть змогу значно скоротити витрати електроенергії, адже котел буде працювати у нічний час за пільговим тарифом.

Про відкриття постійно діючого представництва Ради голів державних адміністрацій (РГДА) у США

На виконання листа Хмельницької обласної державної адміністрації про звернення голови Наглядової ради представництва РГДА у США Д. Письмака з пропозицією розширення зовнішньоекономічної діяльності міста (району), поширення інформації про економічний потенціал міста (району), сприяння у встановленні ділових та культурних зв'язків підприємств та установ регіону, виконавчий комітет Славутської міської ради інформує про створення постійно діючого представництва у Сполучених Штатах Америки.

Рада голів державних адміністрацій, в рамках договорів про співпрацю з Асоціацією учасників ринку бездротових мереж передачі даних (Wireless Ukraine) та оператором ринку ІТ-послуг компанією IJI IT GROUP, з серпня 2015 року відкриває постійно діюче представництво у Чикаго, США.
Найближчим часом планується відкриття постійно діючих представництв у: Роттердамі (Голландія), Софії (Болгарія), Любляні (Словенія), Лімі (Перу), Тегерані (Іран), Ханої (В’єтнам), Тель- Авіві (Ізраїль).

Переваги співпраці з постійно діючими представництвами для адміністрацій та підприємств:
1. Започаткування нових відносин державного і приватного партнерства
2. Розширення зовнішньоекономічної діяльності
3. Вихід на нові ринки збуту
4. Реклама свого потенціалу і пропозицій на ринку Сполучених Штатів та інших країн
5. Отримання нових замовлень та замовників
6. Залучення інвестицій до свого регіону (району), підприємств
7. Отримання фінансової підтримки для своїх проектів (стартапів) через систему бізнес- інкубаторів у США та інших фінансових інституцій
8. Суттєва економія обігових коштів підприємств регіону (району) на рекламу, відрядження, просування інформації про товари та послуги
9. Можливість представити регіон (район), підприємство на галузевих торгівельних шоу, конференціях, круглих столах тощо без відриву від виробництва (через представників постійно діючого представництва)
10. Можливість пошуку та проведення попередніх переговорів з потенційними партнерами, замовниками (через представників постійно діючого представництва)
11. Можливість отримати достовірну інформацію про майбутнього партнера по бізнесу (через представників постійно діючого представництва)
12. Стимулювання виробництва місцевих товаровиробників
13. Відродження реального сектору економіки регіону (району)
14. Створення нових робочих місць
15. Збільшення доходної частини бюджету
16. Можливість покращити соціальну інфраструктуру регіону (району)
17. Встановлення культурних та освітніх зв’язків з регіонами Сполучених Штатів та інших країн.

Додаткові послуги для підприємств:
1. Управлінський консалтинг підприємства від провідних фахівців ринку США
2. Консультації з відкриття філій у США
3. Оцінка потенціалу галузевого ринку США
4. Оцінка ринкової вартості бізнесу у США
5. Маркетингові послуги
6. Інвестиційний банкінг
7. Інші послуги.

Про зацікавленість підприємств та підприємців у співпраці з постійно діючим представництвом РГДА у США та інших країнах світу прохання повідомляти управління економічного розвитку виконавчого комітету Славутської міської ради, тел. 7-17-25. відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та міжнародних зв’язків, тел.2-11-67, e-mail: invest_mvk@ukr.net .

За додатковою інформацією про умови співпраці підприємств з постійно діючим представництвом у США та інших країнах світу звертатись в Україні:

Рада голів державних адміністрацій
Адреса: м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-а/303
Тел. +38(044)469-14-15, +38(050)469-14-45
E-mail: inbox@glavrada.org http://www.glavrada.org

Асоціація учасників ринку бездротових мереж передачі даних
Адреса: Київ, бул. Лесі Українки, 26, оф. 902
Тел. +38(067)506-22-27
E-mail: director@wirelessua.com http:// www.wirelessua.com

IJI IT GROUP
Адреса: м. Київ, вул. Оранжерейна, 3, оф. 218
Тел. +38(044)360-62-161, +38(093)986-84-02
E-mail: inbox@iji.com.ua http://www.іjі.com.uа

В Славуті відкрили ще один майданчик вуличних тренажерів

Цього разу, на чисельні прохання мешканців міста, тренажери розмістили в районні міського пляжу.

Право відкрити майданчик було надано: міському голові Славути Василю Сидору, начальнику КП «Славутське ЖКО» Василю Яцюку, директору Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Валерію Шабурову, а також юним славутським фізкультурникам.

В свою чергу, члени міського клубу «Атлет» Михайло Рубан та Степан Шабуров, наочно продемонстрували усім охочім правила поводження з обладнанням.

Оголошення

За ініціативою Держенергоефективності України обласна державна адміністрація організовує семінар енергоефективного партнерства з питання популяризації механізму державної підтримки населення на впровадження енергоефективних заходів у житловій сфері.
Cемінар буде проходити 31 липня 2015 року у сесійному залі Хмельницької обласної ради за адресою: м. Хмельницький, Майдан Незалежності, Будинок рад, 2-й поверх. Реєстрація учасників о 13.30, початок семінару о 14.00.
Запрошуються представники асоціацій ОСББ, голови ОСББ та ЖБК, представники громадських організацій.
Для прийняття участі в даному заході просимо звертатись до управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та благоустрою виконавчого комітету, в термін до 27 липня включно, за адресою: вул. Церковна 46А, каб. №2, тел. 2-35-02.