Перші кроки у світ спорту

Пройшло всього декілька місяців як наймолодші хлопчаки, а саме діти 2006-2008 років народження були зараховані до дитячо-юнацької спортивної школи на відділення футболу.
Під керівництвом тренера-викладача Олександра Божкевича вони зробили перші кроки у світ спорту. Під час тренувань діти виконували фізичні вправи, які безпосередньо впливають на вдосконалення технічної підготовки юних футболістів з метою розвитку та вдосконалення фізичних якостей та здібностей юних футболістів.
Поступове збільшення навантаження призвело до підвищення рівня тренованості, розвитку фізичних і вольових якостей, покращення вироблення координації рухів. Серед тренерів є така думка, що найкраще тренування це участь у змаганнях. Тому Олександр Васильович прийняв рішення про те, що потрібно прийняти участь у змаганнях. Він домовився з тренерами Ізяславської ДЮСШ і 30 січня 2015 року з командою юнаків у складі: Томашевського О., Данилюка В., Гаврилюка В., Зайчука Г., Старовойтова В., Кілянчука В., Буднікова Ю., Марчука О., Пльонцака І., Твердоступа П., Серікова Д., Швеця А., Абузярова Н., Григорука А., Хижка О., Дідича А., Ільчука І., Андрійчука Р. та Попова А., прийняли участь у змаганнях з міні-футболу серед юнаків 2006-2008 р.н. Підтримували дітей під час їх перших змагань і батьки.
Футболісти були розподілені на три вікові групи, а саме 2006 р.н., 2007 р.н. та 2008 р.н. Вихованці Славутської ДЮСШ прийняли участь у змаганнях серед дітей 2007 та 2008 р.н. За підсумками матчевої зустрічі серед вікової групи 2008 р.н. наші учні посіли – І місце. Серед дітей 2007 р.н. вихованці Славутської ДЮСШ по забитим і пропущеним показали кращий результат та посіли теж призове місце.
Адміністрація школи бажає юним спортсменам та їх наставнику подальших успіхів у світі спорту.

Заступник з НТР ДЮСШ І.Яремчук.

Міська спартакіада школярів з волейболу серед юнаків

З 02 по 10 лютого поточного року відбулися змагання з волейболу серед юнаків, в яких прийняли участь 8 загальноосвітніх навчальних закладів та команда обласного спеціалізованого ліцею інтернату.
Щороку змагання проводяться з метою масового залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, підвищення ефективності роботи в спортивних секціях та гуртках спортивного спрямування, комплектування збірних команд для участі у змаганнях обласного рівня.
Всі ігри проходили на базі дитячо – юнацької спортивної школи, де були створені належні умови для організації та проведення змагань. Спортивна зала ДЮСШ за період проведення змагань була переповнена глядачами та вболівальниками.
Попереднім жеребкуванням команди були розподілені на дві підгрупи. У підгрупах змагання проводилися за коловою системою, після чого проведені стикові ігри.
За результатами змагань у стикових іграх зустрілися команди які виборювали наступні місця:
– НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» – ЗОШ І-ІІІ ст. №7 ( 7-8 м.)
– ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 і ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ( 5-6 м.)
– ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 і НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх» – ( 3-4 м.)
– НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,гімназія» № 5 і ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – (за 1-2 м.)
Команда обласного ліцею здобула перемогу у своїй підгрупі.
Відповідно до результатів змагань:
І місце здобула команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 у складі: Садовського В., Шпака О., Тищука Д., Конопка К., Клімчука Д., Коробчука В., Шемчука Р. Команду готували вчителі фізкультури Романюк Р.М. та Семенюк О.В.
Другий рік поспіль ІІ місце у змаганнях з волейболу серед юнаків виборює команда НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,гімназія» №5. Команда була представлена у складі наступних учнів: Бендюга М., Вдовиченка Є., Китюшка І., Федорчука Д., Чаплінського Д., Сидорчука О., Цикалюка С. Команду підготував вчитель фізкультури Голуб М.П.
ІІІ місце посіла збірна команда юнаків НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх» . До складу команди входили наступні учні: Годованюк В., Поліщук В., Кучер О., Кравчук С., Ситарук М., Дячук В., Опанасюк В., Яковчук Б., Новіцький Я., Козел І. Підготовкою команди займалися вчителі фізкультури Калюжнюк В.А. та Рубін І.Л.
Команди були нагороджені грамотами управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради відповідних ступенів.
Отож вітаємо переможців та призерів змагань!

Заступник директора
ДЮСШ І.Яремчук.

Час і досі не загоїть рани – цей одвічний біль Афганістану

Під таким гаслом відбулася лінійка приурочена 26-й річниці виведення рядянських військ із Афганістану в ДПТНЗ « Славутський професійний ліцей».
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів – інтернаціоналістів.
На лінійці був присутній працівник навчального закладу воїн-афганець Микола Власюк, який має високі нагороди від Верховної Ради та «Від вдячного афганського народу». Він уже декілька років сумлінно працює в ліцеї, є активним членом Славутської організації ветеранів Афганістану. Саме йому і кращим учням було надано право покласти квіти до меморіальної дошки Івану Литвину, яка розміщена на навчальному закладі. За мужність, патріотизм, відвагу та сміливість Іван Сергійович нагороджений орденом «Червоної зірки» та медаллю «Від афганського народу».
Під час проведення заходу Микола Павлович зазначив наступне: « Ми молоді, йшли на війну не за орденами і медалями – ми свято вірили, що виконуємо інтернаціональний обов’язок».
Нехай ця дата і надалі залишається приводом для кожного з нас цінувати життя і робити все можливе, щоб зберегти мир і спокій на нашій землі.
Заступник директора з виховної роботи В.В. Коваль.

ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ

Насиченим на події видався День вшанування пам’яті Героїв Євромайдану в місті Славута.
З ранку, за ініціативи міського голови та за участі громадськості, відбулося засідання робочої групи щодо встановлення в нашому місті пам’ятника «Героям Небесної Cотні», а о 12:00 розпочався масовий захід з відзначення подвигу учасників Революції гідності та лицарів АТО.
Сотні небайдужих славутчан, представники громадських і політичних організацій, трудових і учнівських колективів, а також міської та районної влади, пройшли урочистою ходою однією з центральних вулиць нашого міста та провели мітинг біля пам’ятного Хреста «Небесної сотні».
Під час велелюдної акції виступили: міський голова Славути Василь Сидор; голова молодіжної дорадчої ради Ольга Мох; керівник апарату РДА Ігор Крутенчук; депутат міської ради Олег Костирко та громадський активіст Андрій Щурик.
У своєму виступі, Василь Богданович зокрема підкреслив: «Під час Революції гідності, славутчани з честю виконали свій громадянський обов’язок. Не залишаються вони осторонь й зараз, коли Батьківщина потребує захисту від ворожих дій сусідньої держави. Але перемогти ворога зовнішнього, ми зможемо лише тоді, коли об’єднаємось всередині країни. Відтак, лише в єдності сила українців». Віддаючи шану усім загиблим за волю і незалежність України, очільник міста оголосив «хвилину мовчання».
Зворушливим і хвилюючим був виступ голови молодіжної дорадчої ради Ольги Мох, яка разом із присутніми промовила молитву за Україну.
Не залишили байдужими учасників зібрання й вірші Оксани Максимишин-Корабель у виконанні громадського активіста Андрія Щурика.
Завершився захід покладанням до пам’ятного Хреста живих квітів.
Під вечір, на запрошення шепетівчан, делегація виконавчого комітету Славутської міської ради на чолі з Василем Сидором відвідала імпровізований Майдан в місті Шепетівка, де вшанувала подвиг Героя України, Миколи Дзявульського.
Нагадаємо, що відповідно до Указу президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», 20 лютого оголошено Днем Героїв Небесної Сотні.

Прес-служба Славутського МВК.

Із сесійної зали

В зв’язку з різким загостренням ситуації на території дії АТО та повним порушенням Росією Мінських домовленостей, що загрожує Україні втратою незалежності, соборності і самої державності 19 лютого відбулося перше позапланове пленарне засідання п’ятдесятої сесії Славутської міської ради.
На початку зібрання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Згодом, після нетривалого обговорення, 35 депутатів, що були присутні на сесії, одноголосно прийняли Заяву щодо підтримки Звернення Верховної Ради України про визнання Росії державою – агресором.

ЗАЯВА
Славутської міської ради
щодо підтримки Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу, про визнання Російської Федерації державою-агресором
На початку третього тисячоліття людство знову стоїть на порозі світової війни. Схоже, що світове співтовариство не готове негайно та адекватно реагувати на загрози, які наближають його до точки неповернення.
Спроби найти дипломатичні шляхи врегулювання російсько-українського збройного протистояння не дають бажаних результатів. Так, за підсумками важких переговорів лідерів «нормандської четвірки», відповідно до комплексу заходів, спрямованих на імплементацію вересневих Мінських домовленостей, з опівночі 15 лютого на Донбасі оголошено режим припинення вогню. Та бажане не стало дійсним. Україна й далі стікає кров’ю. А Росія цинічно заявляє, що не є стороною конфлікту.
Ми розуміємо, що від держави, яка є агресором, причетна до десятків тисяч смертей, яка порушувала усі попередні домовленості та погрожує світові ядерною зброєю, виконання вищезазначених документів очікувати не доводиться. Відтак, приводів для ілюзій щодо миру на Сході у нас немає.
Щодня, щогодини, щохвилини кожен із нас і всі разом – Президент, Уряд, Верховна Рада України, її громадяни, в межах своїх можливостей і навіть поза ними маємо реальними справами зміцнювати обороноздатність України, її економіку, боротися з корупцією, безвідповідальністю, зрадництвом, маємо поширити реформи, розвивати інформаційний простір і далі переконувати світ, що загарбницькі амбіції Росії не закінчуються Україною. Під загрозою мир в Європі та світі.
Саме Росія має нести відповідальність за фактичний зрив других Мінських домовленостей, навіть, якщо формально їх порушують так звані «ополченці», котрі в своїй більшості є частинами регулярної російської армії, які оснащені найновішою зброєю.
Ми, депутати Славутської міської ради, звертаємось до найвищого керівництва держави та пропонуємо: негайно зупинити будь – які економічні стосунки з країною – агресором, як на рівні державних так і приватних підприємств, здійснити диверсифікацію поставок відповідної продукції (в першу чергу – енергоносіїв); звернутися до світової спільноти з вимогою не лише безумовного виконання діючих щодо Росії санкцій, а й введення нових, аж до повного відновлення суверенітету України; здійснити заходи щодо надання Україні країнами НАТО та «Будапештського меморандуму» потужної високоточної летальної зброї; здійснити юридичні та інші заходи, які б зафіксували відповідальність Росії за нанесені Україні та її громадянам економічні збитки, а в майбутньому забезпечили б їх відшкодування та притягнення агресора до відповідальності за вчинені злочини проти людства в міжнародному Гаагському суді.
Ми підтримуємо президента України у його готовності ввести на території країни воєнний стан, що дасть можливість звести до мінімуму загрози державній незалежності та територіальній цілісності України.
Лише поєднання дипломатичних заходів, економічної блокади Росії, персональних санкцій до російських політиків та чиновників, потужного військового опору агресору та створеним ним терористичним організаціям, може відновити цілісність України та мир на нашій землі, забезпечити нерозповсюдження війни на інші країни.
Звертаємось до славутчан та усіх громадян України з проханням – консолідуватися! Лише спільними зусиллями, забезпечивши єдність всередині країни, ми зможемо перемогти зовнішнього ворога.
Звертаємося до всієї міжнародної спільноти – підтримати дії української влади у прагненні повернути мир, протистояти тероризму та визнати так звані «ЛНР» і «ДНР» терористичними організаціями!
Висловлюємо солідарність із Парламентською Асамблеєю Ради Європи, яка застосувала дипломатичні санкції до Російської Федерації, позбавивши її права голосу до квітня цього року, а також наклала інші обмеження.
Висловлюємо моральний осуд депутатам Верховної Ради України, які не підтримали Звернення ВР України щодо визнання Російської Федерації державою – агресором.
Переконані, що світова спільнота, парламенти держав світу визнають факт агресії Російської Федерації проти України, її участь у підтримці тероризму та вимагатимуть притягнути державу – агресора до відповідальності за вчинені на території української держави злочини проти людства.

Проголошена на 50-ій сесії
Славутської міської ради19 лютого 2015р.
Прес-служба Славутського МВК.

До відома

Міським головою Василем Сидором був направлений лист народному депутату України Роману Мацолі, першому заступнику голови обласної державної адміністрації Олександру Симчишину та до Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації. Текст листа подаємо нижче:

«Звертаємось до Вас в інтересах територіальної громади, щодо надання допомоги у відкритті «Регіонального відділення гемодіалізу» на базі Славутської центральної районної лікарні. В м.Славута на сьогоднішній день проживає 8 інвалідів І групи, які отримують програмний гемодіаліз на базі відділення гемодіалізу Шепетівської центральної лікарні. Це люди, які змушені за станом здоров’я тричі на тиждень проходити процедуру гемодіалізу, тобто підключення до апарату штучної нирки. На державному рівні пільги на безоплатний проїзд даній категорії громадян не передбачені.
Необхідність проведення гемодіалізу встановлюється лікарями в залежності від діагнозу та стану пацієнта. Більшість хворих мають потребу в 10—15 год. діалізу в тиждень, розділених на відносно рівні за часом сеанси. Конкретна для кожного хворого тривалість сеансів залежить від розмірів тіла, залишкової функції нирок, дієти, захворювань, що ускладнюють процедуру проведення. На теперішній час в місті знаходиться на обліку більше однієї тисячі хворих на цукровий діабет – із них двадцять дев’ять мають хронічну ниркову недостатність, тобто, ці хворі мають прямі показники для програмного гемодіалізу.
З метою підвищення рівня життя вразливих та соціально незахищених верств населення хворих з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз та проживають в м.Славута було б відкриття «Регіонального відділення гемодіалізу» на базі Славутської центральної районної лікарні. Реалізація даної мети дасть змогу своєчасно проходити курси програмного гемодіалізу, попередити розвиток важких ускладнень у хворих, продовжити тривалість життя та покращити матеріальні умови осіб, які отримують гемодіаліз.
Враховуючи вищевикладене, просимо Вас посприяти у вирішенні нашого питання позитивно.
З повагою, Міський голова В.Б.Сидор»

13 лютого 2015 року до виконавчого комітету Славутської міської ради надійшла відповідь від Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації:
«Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації опрацював Ваш лист стосовно можливого відкриття у Славутський ЦРЛ діалізного відділення та повідомляє.
Діалізна апаратура (апарат «штучна нирка») потребує для своєї роботи певної інфраструктури: станцію водоочищення, обслуговуючий технічний персонал, медичний персонал, відповідні приміщення. Доцільно і економічно обґрунтовано відкриття діалізного відділення при організації роботи за 2-х змінним графіком роботи на 4-5 діалізних апаратах. В іншому випадку фінансові витрати на організацію діалізного відділення значно перевищують економію на транспортуванні хворих в діалізний центр.
Труднощі при транспортуванні пацієнтів, з урахуванням важкості
основного захворювання та іншої супутньої патології, є одним із показів та
альтернативою до лікування хронічної ниркової недостатності шляхом проведення амбулаторного перитонеального діалізу, який призначається лікарсько-консультативною комісією лікувального закладу.
Директор Департаменту Я. М. Цуглевич»

Прес-служба Славутського МВК.

Інформація про виконання бюджету міста Славути за 2014 рік

Бюджет м. Славути затверджено  рішенням 38 сесії міської ради від 31.01.2014 р. №7-38/2014 по доходах з урахуванням трансфертів в сумі 127695,5тис.грн, в тому числі  обсяг дотації вирівнювання у сумі 19311,2тис.грн. та доходи загального фонду в сумі 113519,8тис.грн, по спеціальному фонду – 14175,7тис.грн., в т.ч. по бюджет розвитку 10500,0тис.грн.грн.,обсяг субвенції з державного  бюджету України у сумі 52045,0тис.грн. і обсяг субвенції з обласного бюджету у сумі 390,3тис.грн.

Обсяг доходів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів (I кошик) затверджено в сумі 34890,3тис.грн., що відповідає показникам, розрахованим Міністерством фінансів України на 2014 рік для міста.
Обсяг доходів, що не враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів (II кошик) затверджений в сумі 7766,1тис.грн., що більше розрахункового показника МФУ(6758,9тис.грн.) на 1007,2тис.грн.
Спеціальний фонд без врахування трансфертів затверджено в сумі 14175,7тис.грн., в тому числі бюджет розвитку – 1050,0тис.грн.
Протягом І кварталу 2014 року до планових показників бюджету міста вносилися зміни. Відбулося збільшення призначень по загальному фонду, зокрема по додатковій дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів на 526,3тис.грн. та субвенціях:

  1. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням (сніданками) учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів на 558,9тис. грн.;
  2. інших субвенціях (з обласного бюджету) на 1563,0тис.грн.

В той же час збільшилися планові призначення по субвенціях спеціального фонду :
– субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортування та постачалися населенню на 879,0тис.грн.
–        субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах на 591,9тис. грн
Верховною радою України 27 березня 2014 року внесено зміни до Закону України „Про Державний бюджет України на 2014 рік”, у тому числі і до показників місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин на 2014 рік. Такі зміни враховують реалії економічної ситуації та динаміку її розвитку. Міністерством фінансів України доведено нам уточнені показники доходів та видатків, які враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, і дотації вирівнювання.
Відповідно рішенням сесії від 23.04.2014р. №2-41/2014 проведено секвестр (зменшення планових показників) доходної частини загального фонду бюджету міста у обсязі 2848,7тис. грн., в т.ч. по податку на доходи фізичних осіб в сумі 2848,7тис. грн. та збільшено доходну частину бюджету міста по загальному фонду на 565,9тис.грн., в т.ч. по дотації вирівнювання в сумі 540,9тис.грн. та по субвенції на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування в сумі 25,0тис. грн.
Відповідно рішенням сесії від 22.12.2014р. №2-48/2014 проведено секвестр (зменшення планових показників) доходної частини спеціального фонду бюджету міста в обсязі 1243,1тис. грн., в т.ч. за рахунок надходжень:
– коштів від відчуження майна, яке знаходиться у комунальній власності” – 1200,0тис. грн.;
– збору за першу реєстрацію колісних транспортних засобів (з фізичних осіб)” – 43,1тис.грн.
До загального фонду бюджету за січень-грудень 2014 року надійшло 39407,2тис.грн. власних надходжень, планові призначення виконано на 99,0 відсотка, (39807,7тис. грн.) недовиконання складає 400,5тис. грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зменшились на 154,2тис. грн. або на  0,4 відсотка.
Доходів, які враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів (I кошик) за дванадцять місяців надійшло 32454,8тис.грн., при плані 32041,6тис. грн. план виконано на 101,3 відсотка. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 1191,0тис.грн. або на 3,8 відсотка.
Податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом формування доходної частини місцевого бюджету. За січень – грудень 2014 року в бюджет міста поступило 32370,8тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, що складає 101,3% планових призначень на звітний період (31956,6тис.грн.). Перевиконання в абсолютному значенні становить 414,2тис. грн.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року  збільшились обсяги надходжень по податку на доходи фізичних осіб з найманих працівників на 1,6 %, що в абсолютному значенні складає 491,2тис.грн.
Поряд з цим у зв’язку зі скороченням обсягів робіт та скороченням чисельності працюючих на підприємствах по 54 юридичній особі допущено зменшення поступлень податку на доходи фізичних осіб порівняно з аналогічним періодом минулого року на 2364,2тис. грн.
По податку на доходи фізичних осіб з військовослужбовців надходження за 12 місяців 2014 року збільшились на 44,0тис.грн. (5,5%), в тому числі зменшились в порівнянні з аналогічним періодом минулого року по Славутській ОДПІ  через припинення діяльності податкової, проте збільшились по Славутьскому РВ УМВС, ДПРЧ – 18 та по Славутському відділі Хмельницького ОВК.
Зменшились надходження в порівнянні з аналогічним періодом  минулого року по податку на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування на 167,9тис.грн. (24,3%) через збільшення сум відшкодувань по податкових кредитах.
Доходів, що не враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів (ІІ кошик) з початку року надійшло 6952,4тис.грн., план  на звітний період ( 7766,1тис.грн.) виконано на 89,5%, недовиконання в абсолютному значенні складає 813,7тис.грн., а в порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зменшились на 1345,2тис.грн. або на 16,2%.
Протягом січня – грудня 2014 року в бюджет міста поступило 5888,5тис.грн. плати за землю, що менше запланованих обсягів надходжень за відповідний період на 6,9%, що в абсолютному значенні становить 436,2тис.грн.
За січень – грудень 2014 року в бюджет міста надійшло 1383,4тис.грн. плати за землю з юридичних осіб, що становить 102,4% запланованих обсягів надходжень на 2014 рік( 1350,5тис.грн.). В порівнянні з аналогічним періодом минулого року в бюджет поступило такої плати на 5,0тис.грн. більше. Виконання планових показників складає 102,4%, тобто поступлення бюджету більші від планових на 32,9тис.грн.
Поряд з цим, станом на 1 січня  2015 року податковий борг по платі за землю з юридичних осіб складає 40,3тис.грн.( з них 2,5тис.грн. – по суб’єктах господарювання, які проходять процедуру самоліквідації, але без банкрутів), в тому числі по ТзОВ “Зелений парк”-9,0тис.грн., по Хмельницькому обласному підприємству “Облпаливо” -23,2тис.грн., концерну “Військторгсервіс” – 4,6тис.грн.
Кім цього, є заборгованість по платниках, по яких порушено провадження у справі про банкрутство в сумі 302,6тис.грн., а саме: ДП “Ганнопільський спиртзавод” в сумі 89,5тис.грн. та по ПП “Ваш дім” в сумі 11,7тис.грн. та ЗАТ “Славутська суконна фабрика”в сумі 201,4тис.грн.
По платі за оренду землі з юридичних осіб з початку року в бюджет міста поступило 3574,4тис.грн., що на 12,9% або на 527,7тис.грн. менше планових поступлень, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зменшились на 189,4тис.грн.(5,0%).Невиконання ж запланованих обсягів надходжень пояснюється тим, що з початку року зросла заборгованість по даному платежу  на 99,6тис.грн. Крім цього, в листопаді – грудні планувалися поступлення плати за користування земельними ділянками, право оренди яких було реалізоване шляхом проведення земельних торгів, однак, поступлення склали лише 40,7 грн.( із запланованих 500,0тис.грн.),було реалізоване право користування лише однієї земельної ділянки. Станом на 1.01.2015року існує недоїмка по даному платежу в сумі 243,0тис.грн.
До спеціального фонду бюджету міста надійшло 13452,0тис.грн. доходів без трансфертів. Протягом року в бюджет міста поступило 2202,0 тис.грн. коштів від продажу земельних ділянок. Планові призначення на рік (2202,0тис.грн.) виконано на 100,0%. Надходження в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшились надходжень на 1527,8тис.грн. (у 3,3 рази), через те, що в 2013 році було продано 8 земельних ділянок площею 3,46 га загальною вартістю 628,6тис.грн. (з яких 93,7тис.грн. були сплачені в 2012 році, а 22,0тис.грн. – строк сплати не настав), за три земельні ділянки площею 0,98 га були сплачені авансові внески в сумі 161,3тис.грн., в бюджет міста поступили кошти в сумі 674,1тис.грн., а в 2014 році суб'єктами господарювання було викуплено  16 земельних ділянок загальною площею 2,49 га, вартістю 795,9тис.грн., міською радою реалізовано шляхом аукціону 4 земельні ділянки площею 5,70 га, вартістю 1306,3тис.грн., за одну земельну ділянку площею 0,71 га був сплачений авансовий внесок в сумі 77,8тис.грн. та поступили 22,0тис.грн. коштів відповідно умов договору, заключеного у 2013 році, в бюджет поступили кошти в сумі 2202,0тис.грн.
В бюджет міста протягом 2014 року поступило 6906,2тис.грн. єдиного податку. Планові призначення на рік (6567,5тис.грн.) виконано на 105,2%. Понад планові в бюджет міста поступили кошти в сумі 338,7тис.грн. Ріст надходжень таких коштів в порівнянні з аналогічним періодом минулого року склав 1184,6 тис.грн. ( 20,7%), в тому числі по юридичних особах на 84,3 тис.грн. надходження по фізичних особах збільшились на 1099,9 тис.грн. в результаті збільшення обсягу доходу по платниках ІІІ групи (протягом 2014 року із застосуванням спрощеної системи оподаткування працювали 1084 фізичні особи, з них 206 фізичних осіб – підприємці ІІІ групи, надходження за 2014 рік по них склали склали близько 4965,1тис.грн.
За 2014 рік в бюджет міста поступили кошти власних надходжень бюджетних установ в сумі  3351,1тис.грн. Зменшення поступлень в порівнянні з аналогічним періодом минулого року складає 1,1% (37,6тис.грн.), в т.ч.за рахунок зменшення поступлень по платі за оренду майна бюджетних установ на 16,7тис.грн. – втрати по Славутському управлінню культури, був достроково розірваний договір оренди приміщення площею 204 м², приміщення передане Славутській дитячій школі мистецтв та зменшення обсягів надходжень та коштів, які отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів на 41,4тис.грн.

За підсумками 2014 року видаткова частина бюджету міста по загальному фонду виконана в сумі 108740,8тис.грн. або на 97,81% до уточненого плану на 2014 рік. Виконання видатків по спеціальному фонду бюджету становить 33200,6 тис.грн. або 74,10% до річного показника уточненого плану.
Видатки соціального спрямування по загальному фонду бюджету міста Славути за 2015 рік виконано в сумі  102187,2тис.грн., а саме:

  1. оплата праці працівників бюджетних установ                                                        – 35612,9 тис.грн.;
  2. нарахування на заробітну плату працівників бюджетних установ                                 – 12730,9 тис.грн.;
  3. поточні трансферти населенню                                                                       – 44923,9 тис.грн.;
  4. поточні трансферти Славутському районному бюджету                                       –     290,5 тис.грн.;
  5. медикаменти та перев’язувальні матеріали                                                             –      40,4 тис.грн.;
  6. продукти харчування                                                                                      –   2340,6 тис.грн.;
  7. оплата комунальних послуг та енергоносіїв                                                           –   6246,8 тис.грн;
  8. дослідження і розробки                                                                                   –         1,2 тис.грн.

Відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України та підпункту 5 пункту та статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” фінансове управління виконавчого комітету міської ради інформує про виконання бюджету м.Славути за 2014 рік в розрізі напрямків використання:

 

 

 

тис.грн

 

Назва видатків

Уточнений план на  2014 рік

Планові призначення  2013 року

Касові видатки за  2014 рік

Касові видатки за аналогічний період   2013 року

% виконання  до                    уточнен. плану

Відхилення виконання за аналогічний період минулого року

загальний фонд

спеціаль ний фонд

загальний фонд

спеціаль ний фонд

загальний фонд

спеціаль ний фонд

загальний фонд

спеціаль ний фонд

загальний фонд

спеціаль ний фонд

загальний фонд

спеціаль ний фонд

Державне управління

7363,3

81,0

6797,7

136,5

7242,9

3,2

6651,1

101,0

98,37

3,91

591,8

-97,8

Освіта

45227,2

5506,9

43619,2

2462,2

44708,7

5244,4

43323,0

2979,1

98,85

95,23

1385,7

2265,3

Соціальний захист

47767,6

103,5

42899,6

126,1

46597,7

91,9

42343,0

69,3

97,55

88,79

4254,7

22,6

ЖКГ

2956,7

15955,3

2289,8

1288,5

2939,7

14477,3

2279,8

646,7

99,42

90,74

659,9

13830,6

Культура і мистецтво

3825,0

885,8

3644,3

503,3

3665,1

606,5

3550,8

430,9

95,82

68,47

114,3

175,6

Засоби масової інформації

207,0

0,0

192,4

0,0

137,2

0,0

160,5

0,0

66,30

0,00

-23,3

0,0

Фізкультура і спорт

1147,4

115,6

933,3

7,6

1101,0

13,6

845,7

13,0

42,50

11,72

255,3

0,6

Будівництво

0,0

11067,2

0,0

6810,4

0,0

3895,9

0,0

2816,0

0,00

35,20

0,0

1079,9

Транспорт

1337,1

1997,9

1331,9

1843,2

1273,7

1616,2

962,0

1329,9

95,25

80,89

311,7

286,3

Інші послуги пов»язані з економічною діяльністтю

0,0

4810,0

0,0

1420,8

0,0

4300,0

0,0

1420,8

0,00

89,40

0,0

2879,2

Охорона навколишнього природного середовища

0,0

0,0

0,0

37,7

0,0

0,0

0,0

37,7

0,00

0,00

0,0

-37,7

Попередження та ліквідація надзвичайних ситуацій

202,8

42,5

202,2

114,2

183,5

49,3

186,5

83,5

90,48

116,06

-3,0

-34,2

Державні цільові фонди

0,0

1319,3

0,0

838,0

0,0

841,1

0,0

214,2

0,00

63,75

0,0

626,9

Видатки не віднесені до основних груп

712,5

1690,8

425,6

1759,9

600,8

1361,8

364,9

1817,5

84,33

80,54

235,9

-455,7

Разом:

110746,6

43575,9

102336,0

17348,4

108450,3

32501,2

100667,3

11959,6

97,93

74,59

7783,0

20541,6

Субвенції на спільні об’єкти

404,1

1231,5

319,0

30,0

270,5

699,4

319,0

30,0

66,93

56,79

-48,5

669,4

Субвенції з місцевого бюджету Д/б на виконання мі-ської програми соц.-ек.розвитку

20,0

0,0

15,0

0,0

20,0

0,0

15,0

0,0

100,00

0,00

5,0

0,0

Всього:

111170,7

44807,4

102670,0

17378,4

108740,8

33200,6

101001,3

11989,6

97,81

74,10

7739,5

21211,0

       з них:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поточні видатки:

111090,6

18187,3

102660,8

5076,7

108740,8

18181,8

101001,3

5084,7

97,88

99,97

7739,5

13097,1

Оплата праці працівників бюджетних установ

48767,2

441,8

46309,8

423,0

48343,9

464,0

46252,9

432,6

99,13

105,04

2091,0

31,4

Використання товарів і послуг в т .ч.

11434,6

4360,7

11417,7

4151,7

10791,6

4329,6

10568,4

4136,5

94,38

99,29

223,2

193,1

Предмети ,матеріали,обладнання та інвентар

1509,4

636,1

1201,0

301,9

1140,0

1266,7

695,5

848,4

75,53

199,15

444,5

418,3

Медикаменти та перев. матеріали

41,0

3,0

36,8

3,0

40,4

2,0

36,8

2,2

98,48

65,50

3,6

-0,2

Продукти харчування

2341,6

1786,1

2058,0

1636,9

2340,6

1948,0

2056,0

1846,2

99,96

109,06

284,6

101,8

Оплата послуг крім комунальних

979,2

1417,1

1005,2

1812,8

786,7

872,0

808,2

1167,3

80,34

61,53

-21,5

-295,3

Видатки на відрядження

294,5

2,6

219,2

2,2

235,9

4,3

126,0

1,7

80,12

166,69

109,9

2,6

Оплата комунальних послуг

6267,8

60,9

6884,6

95,2

6246,8

79,8

6834,8

89,1

99,67

131,02

-588,0

-9,3

Дослідження і розробки, державні програми

1,2

455,0

12,9

299,7

1,2

156,8

11,1

181,6

100,00

34,47

-9,9

-24,8

Поточні трансферти

4894,5

13377,5

4111,6

493,5

4636,5

13377,5

3649,3

493,4

94,73

100,00

987,2

12884,1

Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, орган-м)

4470,4

13377,5

3777,6

493,5

4346,1

13377,5

3315,3

493,4

97,22

100,00

1030,8

12884,1

Поточні трансферти органам держ. управління інших рівнів

424,1

0,0

334,0

0,0

290,5

0,0

334,0

0,0

68,49

-43,5

0,0

Соціальне забезпечення

45943,0

0,0

40787,3

6,3

44923,9

4,1

40499,5

12,7

97,78

4424,4

-8,6

Виплата пенсій і допомог

354,8

0,0

396,1

6,3

227,8

0,0

233,4

2,2

64,20

-5,6

-2,2

Інші виплати населенню

45588,2

0,0

40391,2

0,0

44696,1

4,1

40266,1

10,5

98,04

0,00

4430,0

-6,4

Інші поточні видатки

51,4

7,4

34,4

2,2

44,9

6,7

31,2

9,5

87,44

90,39

13,7

-2,8

Капітальні видатки

0,0

26620,1

0,0

12301,7

0,0

15018,8

0,0

6904,9

0,00

56,42

0,0

8113,9

Придбання основного капіталу

0,0

20578,7

0,0

10850,9

0,0

10019,4

0,0

5454,1

0,00

48,69

0,0

4565,3

Капітальні трансферти

0,0

6041,5

0,0

1450,8

0,0

4999,4

0,0

1450,8

0,00

82,75

0,0

3548,6

Нерозподілені видатки

80,1

0,0

9,2

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,00

0,00

0,0

0,0

Разом:

111170,7

44807,4

102670,0

17378,4

108740,8

33200,6

101001,3

11989,6

97,81

74,10

7739,5

21211,0

 

У 2015 році забезпечено всі галузі бюджетної сфери міста коштами на виплату заробітної плати і нарахувань на неї (з врахуванням підвищення її рівня та рівня мінімальної заробітної плати), на оплату за спожиті комунальні послуги та енергоносії, на придбання медикаментів і продуктів харчування, придбання основного обладнання та інвентаря та інших витрат, пов’язаних із функціонуванням установ та організацій.
За рахунок коштів єдиного казначейського рахунку протягом 2014 року отримано короткотермінові позички на суму 7473,5тис.грн., станом на 01.01.2015 року заборгованість повністтю погашена.
Окрім цього протягом 2012-2013 років фінансовим управлінням отримано  середньострокових позик  за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на загальну суму 6652,0тис.грн., в т.ч за позиками наданими в 2012 році – 3075,3тис.грн ; в 2013 році – 3576,7 тис.грн.,повернення яких буде здійснюватись у разі перевиконання доходів місцевого бюджету. Протягом 2014 року  відбулось погашення в сумі 413,2тис.грн. Станом на 01.01.2015 року заборгованість за середньостроковими позиками складає 6238,8тис.грн.
Кредити з бюджету міста в 2014 році не надавались, тому і повернення у 2014 році не планувалось.

Станом на 1 січня 2015 року кредиторська заборгованість по загальному фонду бюджету міста Славута склалась в сумі 827,9тис.грн., в тому числі  видатки на оплату субсидій та поточних трансфертів складають 453,9 тис.грн. Заборгованість по загальному фонду місцевого бюджету без врахування трансфертів в сумі 373,9 тис.грн утворилась внаслідок того, що управлінням Державного казначейства у Славутському районі були непроведені платіжні доручення подані бюджетними установами міста в грудні 2014 року.
Дебіторська заборгованість по загальному фонду  складає 12,1 тис.грн., заначена  сума утворилась внаслідок переплати по оплаті субсидій та поточних трансфертів.
Кредиторська заборгованість по спецільному фонду бюджету міста Славута склалась в сумі 850,1тис.грн., внаслідок непроведення платежів управлінням  Державного казначейства у Славутському районі.
Дебіторська заборгованість по спеціальному фонду відсутня
Дебіторська та кредиторська заборгованість по спеціальному фонду за доходами –  це батьківська плата за утримання дітей в закладах освіти.
Публічне представлення інформації про виконання бюджету міста Славути за 2014 рік відбудеться 27 лютого 2015 року о 15.00 годині в сесійному залі приміщення виконавчого комітету міської ради (3 поверх).

Начальник фінансового управління виконавчого комітету міської ради                                 Ю. М. Долішна

Інформуємо

З жовтня 2014 року Держенергоефективності України започатковано програму державної підтримки населення до переходу на альтернативне опалення (постанова Кабінету Міністрів України від 17.10.2011 №1056). Цей механізм передбачає відшкодування 20% тіла кредиту, отриманого населенням в ПАТ «Ощадбанк» на придбання твердопаливних та електричних котлів (додаткова інформація розміщена на офіційному веб-сайті Агентства за посиланням http://saee.gov.ua/uk/consumers/derzh- pidtrymka energozabespechenya/compensatsia).
Станом на 10 січня п.р. механізмом пільгового кредитування скористалися 1629 сімей на загальну суму більше 28 млн. гривень.
У 2015 році Агенством заплановано розширення переліку заходів, на які надаватиметься державна підтримка населенню. Так, ініціюється впровадження механізму відшкодування населенню частини тіла кредиту до 30% на встановлення склопакетів, придбання енергозберігаючих матеріалів, встановлення приладів обліку тощо.
Також механізм державної підтримки розроблено і для ОСББ. Проектом запропоновано відшкодування 40% суми кредитів на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Державна підтримка надаватиметься на придбання енергозберігаючих двокамерних склопакетів для вікон, індивідуальних теплових пунктів, засобів обліку тепла і води, модернізацію систем освітлення у місцях загального користування тощо. Окрім надання співфінансування для підвищення енергоефективності в будівлях, проект сприятиме також збільшенню кількості ОСББ в країні (додаткова інформація розміщена на офіційному веб-сайті Агенства за посиланням http://saee.gov.ua/uk/events/prevjews/486).
Загалом, у 2015 році на реалізацію вказаних програм пільгового кредитування передбачається спрямувати 343,5 млн. грн. державних інвестицій.
Крім того, у грудні 2014 року компанія «Греса-Групп» спільно з ПАТ «Укргазбанк» розробили кредитну програму на придбання енергозберігаючого обладнання та утеплення будівель (додаткова інформація розміщена на офіційному веб-сайті Агенства за посиланням http://saee.gov.ua/uk/pressroom/497).
Кредитна програма призначена для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), юридичних та фізичних осіб-підприємців малого і середнього бізнесу та передбачає надання кредитів на термін до 3-х років під 3-11% річних. До товарів, на які надається кредит згідно з акційними умовами, відноситься опалювальне, енергогенеруюче, водонагрівальне та кліматичне обладнання, а також системи теплоізоляції.

Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та благоустрою.

Діалог з громадою

Звітна кампанія міського голови Василя Сидора та депутатів міської ради пройшла по всім виборчим округам міста. Як повідомлялося вже раніше, такий підхід проведення звіту перед громадськістю був обраний з метою більш детального вивчення проблемних питань міста. Усі пропозиції та зауваження, висловлені громадянами ляжуть в основу річних планів роботи міськради на наступні роки.
Під час зустрічей з мешканцями минулого тижня були озвучені наступні проблемні питання:
Округ 15-18
Опущення ливневої ями та підняття асфальтного покриття дороги біля будинку (вул.Кузовкова, 16); облаштування освітлення дитячого майданчика (вул.Кузовкова, 14-16); демонтаж кіоску, що знаходиться на вул.Кузовкова (власник Левчунець В.); закриття каналізаційного люка біля будинку (вул.Лісна,3а); демонтаж старої зупинки поблизу лазні та встановлення нової; облаштування тротуарної доріжки від лазні до РЕМу; проведення поточного ремонту тротуару, поблизу приміщення банку «Надра»;
Округ 19, 21
Облаштування тротуарної доріжки зі сторони монастиря (вул.Монастирська); грейдування вул.Паперника; закриття каналізаційного люка на вул.Б.Хмельницького, 142; заміна перегорівших лампочок на вул.Б.Хмельницького в районі ЗОШ№3 та облаштування тротуарної доріжки; з’ясування інформації про власників занедбаних земельних ділянок на вул.Монастирській (біля підстанції УВКГ).
Округ 22, 23
Заміна лампочок вуличного освітлення на території ЗОШ №7; грейдування вулиці Джерельної; облаштування вуличного освітлення (пров.Джерельний); прибирання прилеглої до пилорами території (пров.Джерельний); розгляд можливості продовження робочого дня амбулаторії сімейного типу, що знаходиться в м-ні «Південний» до 16.00 або 17.00 год.; ремонт дорожнього покриття біля магазину «Рута»; заміна старої огорожі теплокамери (вул. Перемоги, 25); проведення санітарної очистки прибудинкової території (вул.Перемоги, 25).
Одразу, цього ж тижня було відредаговано та виконано наступні роботи:
– бетонною кришкою закрито люк біля будинку (вул.Лісна,3а);
– демонтовано металевий кіоск на вул. Кузовкова;
-замінено лампочки на вул.Б.Хмельницького в районі ЗОШ№3 та на території ЗОШ №7.

Про спорт і його проблеми

Минулого тижня міський голова Василь Сидор провів нараду під час якої було розглянуто питання розробки комплексної програми з фізичного виховання. В обговоренні даного питання взяли участь начальник відділу молоді та спорту управління освіти Олександр Косюк, директор ДЮСШ Валентин Келюх та директор міського ЦФЗН «Спорт для всіх» Валерій Шабуров.
Сьогодні в нашій країні йде боротьба народу за територіальну цілісність, свободу та незалежність України. Важкий тягар війни ліг на плечі не лише професійних військових, а й на більшість простих людей, які із зброєю в руках в складних умовах повинні не лише боротися, а й виживати. А це не лише велике психологічне навантаження, а й колосальне фізичне випробовування. Раніше був розроблений всесоюзний фізкультурний комплекс «Готовий до праці і оборони СРСР» (ГТО), що становив основу державної системи фізичного виховання і був направлений на зміцнення здоров’я, всебічний фізичний розвиток людей, підготовку їх до трудової діяльності і захисту Батьківщини.
Сьогодні постало завдання повернутися назад і максимум уваги приділяти фізичному вихованню, виникла необхідність розробити та впровадити своє положення, план заходів і методику на основі вищезазначеного комплексу.
Приємним є той факт, що наше місто – одне з небагатьох зберегло своє обличчя в період перебудови і в подальші періоди. Жоден спортивний клуб не був закритий, спортивні майданчики збережені, більше того, їх кількість щороку зростає, з’являються нові тренажерні комплекси, спортивні секції, клуби.
Під час наради присутніми було обговорено проблемні питання та надано доручення міським головою керівникам щодо розроблення положення про комплексну програму фізичного виховання, яке потрібно буде затвердити на сесії міськради до травня місяця поточного року, а також:
– облаштування в лісовому масиві «Дубова роща» доріжки здоров’я;
– обладнання місця для навчання плаванню на р.Утка;
– створення громадського формування, до складу якого входитимуть спортсмени, які контролюватимуть громадський порядок на спортивних майданчиках та площадках;
– розроблення схеми спортивних площадок та внесення їх до Єдиного електронного всеукраїнського реєстру спортивних споруд;
– спорудження хокейної коробки на вул.Сокола, 9;
– створення мережі спортивних груп на паритетній основі;
– впорядкування футбольних полів у місті;
– проведення чемпіонату міста та регіону з футболу;
– більш ширше висвітлення діяльності роботи спортивних клубів, секцій та досягнень спортсменів.

Дякуємо, вам, шановні захисники!

З нагоди 26-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан, 15 лютого біля міського пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг-реквієм.
У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадських організації, учасники бойових дій на території інших держав.
Після оголошення «хвилини мовчання», з промовою до присутніх звернувся міський голова Славути Василь Сидор:
– За дев’ять років радянської війни в Афганістані, Славутчина втратила дев’ять своїх синів. Наш земляк Петро Коробчук пропав безвісті. Всі ми думали, що вже ніколи більше не будемо хоронити своїх побратимів. Нажаль, до нашої хати знову прийшла війна. І воїни – афганці знову на передовій!
Дякуємо вам, шановні наші захисники, за вашу мужність і вірність присязі. Від усієї душі бажаю вам і вашим родинам добра, щастя, миру, достатку, міцного здоров’я та довгих років життя!
Слава Богу! Слава Україні!
У своєму виступі голова Славутської громадської організації «Ветеранів Афганістану» Олександр Семенюк зазначив наступне:
– Під час цієї неоголошеної війни загинуло вже 89 воїнів – афганців! Боляче хоронити своїх друзів та синів. Тому, ми ніколи не пробачимо тих, хто розв’язав цю бійню.
Сподіваюся, що так само, як і 26 років назад, 15-го лютого наша країна таки отримає довгоочікуваний мир. І нехай допоможе нам в цьому Бог!
Присутній на заході заступник голови Славутської РДА Руслан Броніч підкреслив:
– Ми завжди будемо пам’ятати подвиг наших старших товаришів, які стали прикладом для підростаючого покоління.
Після виступів, учасники мітингу – реквієму поклали до пам’ятника загиблим воїнам – афганцям вінки та квіти. А благочинний Славутського округу, протоієрей отець Петро, відправив за упокій душ учасників бойових дій панахиду.

Оголошення

В зв'язку з різким загострення ситуації на території дії АТО та повним порушенням Росією Мінських домовленостей, що загрожує Україні втратою незалежності, соборності і самої державності, відповідно до розпорядження від 06.02.2015р №24/2015-р «Про скликання 50 сесії міської ради шостого скликання» 19 лютого 2015 року о 16.00 в залі засідань Будинку рад відбудеться перше позапланове пленарне засідання п'ятдесятої сесії міської ради.
До порядку денного засідання пропонуються питання:
1. Про підтримку Постанови Верховної Ради України від 27 січня 2015 року № 129 – VIII «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором»
2. Про звернення Славутської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про необхідність внесення змін до чинного законодавства щодо визнання організацій терористичними.

Надзвичайна ситуація

14 лютого 2015 року до чергового відділку Славутського РВ УМВС України в Хмельницькій області надійшло телефонне повідомлення про замінування залізничної станції Славута 1.

При огляді приміщень залізничного вокзалу представниками правоохоронних органів, СБУ, ДСНС та членів ГФ «Славутський курінь», підозрілих предметів не виявлено.

Станом на 20:00., рух потягів по залізничній станції Славута 1 – відновлено. Вживаються заходи щодо пошуку зловмисника.

Правоохоронці попереджають, що відповідно до ст. 259 КК України, завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності, карається позбавленням волі на строк від двох до шести років.

П.С. В результаті оперативних заходів, особу «телефонного терориста» було встановлено. Ним виявився уродженець одного із сіл Славутчини, раніше судимий, громадянин С. Наразі, зловмисник затриманий та дає покази.

До відома

В грудні 2014 року міським головою Василем Сидором був направлений лист Прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку. Текст листа подаємо нижче:
19 січня 2015 року до виконавчого комітету Славутської міської ради надійшла наступна відповідь: