І знову за старе (Відео)

Крадіжки квітів у Славуті перетворилися на зовсім не добру традицію. Неодноразово оприлюднювалася інформацію про алею троянд, висаджену в пам’ять про Небесну сотню та про викрадені квіти.
Тоді, переважно, квіти висмикували старші громадяни. Нещодавно працівники комунального підприємства висадили на клумбах міста багаторічні квіти. І ось знову за допомогою відеоспостереження, яке було встановлено в місті зафіксовано  крадіжки. Тільки цього разу крадіями виявились молоді люди.
Переглянути відео з місця злочину ви можете на офіційному веб-сайті міста – www.slavuta-mvk.gov.ua
Якщо ви впізнаєте людей, які здійснили крадіжку або пошкодили майно дзвоніть на 102. Перш ніж вирвати квітку, зіпсувати клумбу, викинути сміття на чистий газон, пошкодити зупинку, подумайте, як ви будете дивитися в очі рідним, колективу, землякам, коли ваше фото буде розміщено в усіх місцевих ЗМІ. Дуже прикро і соромно за те, що у нашому місті проживають такі люди!
Наше місто – це наш дім, наша країна. Давайте любити і берегти свій дім, поважати чужу працю, а також долучатися до добрих справ, і тоді нам буде що залишити своїм нащадкам, а їм – що згадати про нас.


 

Спартакіада школярів області 2014 року з футболу

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 10.02.2014 року №85-но «Про проведення Спартакіади школярів Хмельницької області 2014 року» в області проводяться серед школярів змагання з різних видів спорту, згідно заявок від команд міст та районів у змаганнях з футболу серед дівчат 1998-2000 р.н. За програмою Спартакіади школярів області 2014 року приймало участь 11 команд, в яких брала участь команда ДЮСШ м.Славути у складі:
-учнів НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№2», гімназія – Філіпчук Валентини,Тимощук Марини та Процюк Ольги;
-учнів ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – Роженюк Дарії, Іванюк Анастасії, Гонтар Альони та Поночовної Аліни;
-учнів ЗОШ І-ІІІ ст. №6 – Данішевської Юлії, Шминдрук Катерини, Налісної Яни, Іщук Марії, Карплюк Дарини, Дишлюк Наталії, Дишлюк Ірини, Гуменюк Ангеліни та Свірнюк Катерини;
-учениці НВК «спеціалізованої школи І-ІІІ ст., ліцей, Успіх» – Степчин Вікторії.
На зональному етапі команда учнів м.Славути перемогли своїх ровесниць з Шепетівського району з рахунком 4:0 та команду Славутського району 1:0 та вийшли до фінальної частини Спартакіади, яка відбулась 16 жовтня на базі ДЮСШ-1 м.Хмельницького. В першій грі наші футболістки перемогли суперниць з м.Дунаївці з рахунком 6:0 та другу гру програли господарям м.Хмельницькому з рахунком 0:3 та посіли ІІ місце у Спартакіаді чим виконали норматив ІІ розряду з футболу.
Переможці та призери обласної Спартакіади школярів 2014 року з футболу серед дівчат були нагороджені медалями та грамотами відповідного ступеня від Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.

Адміністрація ДЮСШ

Cлавутчани відзначили 70-у річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників

Щорічно в останні дні жовтня ми віддаємо данину шани та поваги подвигу ветеранів у найжорстокішій в історії людства війні. Згадуємо тих, хто поклав життя за наше майбутнє, і вклоняємось їхнім побратимам, які нині з нами.
Війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.
28 жовтня представники влади, ветерани, громадськість відзначили 70-у річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників.
Звернувся до учасників заходу секретар міської ради Борис Семенюк відзначивши тих, хто вистояв в нерівному бою із німецькими окупантами та висловив слова поваги і шани усім, хто на фронті і в тилу ворога боровся героїчно, безстрашно та самовіддано, хто пережив трагічні часи жахливих страждань, великих бойових і трудових подвигів. Борис Миколайович побажав присутнім мирних років життя, чистого світлого неба і великого людського щастя.
Також із промовами виступили голова Славутської міської ради ветеранів війни та праці Володимир Пономарьов і голова Славутської міської організаці Всеукраїнської громадської організації «Захист дітей війни» Валентина Ковальчук.
Учасники зібрання провели урочистий мітинг, поклали квіти до монументів і хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто за священну справу боротьби за мир та щастя на землі віддав найдорожче – своє життя.
Після завершення офіційної частини окремі делегації поклали квіти та вінки до Меморіального комплексу «Поле Пам’яті» та Пам’ятника жертвам фашизму.

Прес-служба
Славутського МВК

Оголошення

Асоціація міст України, звертається до міських голів та жителів міст з проханням допомогти Алчевську та надати його жителям гуманітарну допомогу.
Станом на сьогодні місту найбільш необхідні продукти харчування (овочі, рослинна олія, консерви м'ясні та рибні) та ліки (перелік додається).
Відповідальна особа в Алчевській міській раді з питань координації доставки гуманітарних вантажів до міста: перший заступник міського голови Пяткова Наталія Петрівна, телефони: мобільний 050-4753311, робочий 06442-541 21, приймальня 08442-313 44,

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!

Виконавчий комітет Славутської міської ради повідомляє, що з 01.10.2014 року відбулися зміни у чинному законодавстві.
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 року №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через Центри надання адміністративних послуг», щоб подати заяву щодо:
1. Оформлення та видачі паспорта громадянина України;
2. Реєстрацію місця проживання особи;
3. Зняття з реєстрації місця проживання особи;
4. Оформлення та видачі паспорта громадянина України замість втраченого, викраденого чи пошкодженого;
5. Видачі довідки про місце реєстрації/перебування особи;
6. Вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку;
громадянам слід звернутися до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Славутської міської ради, який знаходиться за адресою: м. Славута, вул..
Соборності, 15. Телефони для довідок – 7-00-49, 7-33-46.
Звертаємо Вашу увагу, що громадяни, у яких в місячний термін не був змінений паспорт та не вклеєна фотокартка при досягненні 25- або 45-річного віку, або в десятиденний термін з дати зняття з попереднього місця реєстрації не здійснено реєстрацію місця проживання, повинні звернутися спочатку до Славутського районного сектору управління Державної міграційної служби в Хмельницькій області (м. Славута, вул. Шевченка, 8-а) для складання протоколу про адміністративні правопорушення, а після цього – до Центру надання адміністративних послуг.
Графік роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Славутської міської ради: понеділок – 8.00-17.15, вівторок – 8.00-20.00, середа – 8.00-20.00, четвер – 8.00-17.15, п’ятниця – 8.00-16.00, суббота – 8.00-15.00.
Більш детальну інформацію щодо переліку документів, строків надання адміністративних послуг, плати за їх надання тощо можна дізнатися у адміністраторів ЦНАПу та на офіційній веб—сторінці виконавчого комітету Славутської міської ради – www.slavuta-mvk.gov.ua в розділі «Центр надання адміністративних послуг».

Начальник центру надання адміністративних послуг А. Гавюк

"Листопад-2014"

Традиційний Чемпіонат області серед працівників закладів освіти з пішохідного туризму “Листопад-2014” відбувся з 9 по 13 жовтня на Славутчині. Змагання проходили у лісовому масиві поблизу Голубих озер. На Чемпіонат прибуло 20 команд з 14 районів та 6 міст області. Чудова природа і гарна погода сприяли проведенню заходу.
На відкритті Чемпіонату учасників вітали голова Хмельницької обласної організації профспілок працівників освіти і науки Анатолій Яримюк, міський голова міста Славути Василь Сидор, директор обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Сергій Шенькарук.
В програмі змагань були дві спортивні дистанції – “Командна смуга перешкод”, “Крос-похід” і конкурси: з в’язання туристських вузлів, розпалювання туристського багаття та туристичних стінгазет, що мали відображати будні туристських змагань.
Трійка лідерів серед команд-учасниць визначилася одразу ж, в перший же день змагань. На дистанції “Командна смуга перешкод” найкращі результати показали команди Шепетівського району (тренер Яворський В.М.), міст Хмельницького (тренер Флік А.А.) та Славути (тренер Лук’янчук О.В.). На смузі перешкод, дистанції ІІІ класу, команди долали 9 етапів, сім з яких проходили із самонаведенням: це спуски, підйом та траверс схилом, різні види переправ – по колоді, навісній та крутопохилій, в’язання нош з підручних матеріалів та транспортування на них умовно потерпілого.
Другого дня команди змагалися на дистанції “Крос-похід”. Дистанцію довжиною 7 кілометрів потрібно було подолати за обумовлений заданий час та орієнтуючись за картою, знайти 10 етапів з подоланням перешкод, обладнаних на місцевості. І тут трійка кращих залишилася незмінною. Першою стала команда педагогів хмельничан, другими – команда з Шепетівщини, третіми – туристи-педагоги з міста Славути.
В наслідок сумлінного відношення у підготовці до участі в змаганнях кожного з учасників, команда отримала загальнокомандне ІІІ місце. Всі учасники змагань виконали І спортивний розряд:
– Лук'янчук О.В., директор Славутського міського центру туризму і краєзнавства;
– Стасюк О.А., вчитель історії ЗОШ №1;
– Романюк Р.М., вчитель фізичного виховання ЗОШ №1;
– Сукач О.А., вчитель фізичної культури ЗОШ №3;
– Вакульчук К.Г., вчитель фізичної культури ЗОШ №6;
– Мулик Я.Є., вчитель фізичної культури ЗОШ №7;
– Михальчишин Т.Р., вчитель математики НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх»;
– Климчук І.П., керівник гуртків ЦТК.
На урочистому закритті Чемпіонату переможці і призери були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, обласної організації профспілки працівників освіти і науки, обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, медалями, Кубками та цінними призами від обласної профспілки вчителів.

А.Слівіна, інструктор по туризму ЦТК

Без води немає життя

Природа! З дитячих років ми звикаємо до її чарівної краси, любимо відпочивати в лісі, пити джерельну воду, радіти спілкуванню з природою.
Всі ми знаємо, що вода – це не просто дар природи, це – основа життя. З її появою з’являється життя, а без неї все гине.
Днями в Екологічному центрі відбувся захід, присвячений воді. Організаторами і ведучими стали вихованці гуртка «Юні акваріумісти», під керівництвом Кмитюк Світлани.
Для учасників свята було проведено ряд цікавих пізнавальних конкурсів, а саме «Камені у воду», «Морський коник», «Водне поло», «Чиста вода», у яких перевірялись знання дітей з раціонального використання природних ресурсів, вмінь дозувати використання води в побуті.
Смачним завершенням заходу стала «Козацька юшка», зварена на вогнищі у казанку.
Тому як говорить народне прислів’я «Без води і не туди, і не сюди».

Керівник гуртка «Юні акваріумісти» Кмитюк С.

Вдалі старти легкоатлетів

Яскравим прикладом є Олена Білощук, яка стала чемпіонкою України з марафонського бігу та виконала звання майстра спорту з легкої атлетики (МС), яка перші кроки на відділенні легкої атлетики зробила під керівництвом тренера Т.Черняк. І на сьогоднішній день О.Білощук ставши мамою продовжує тренуватися та здобувати перемоги. Нещодавно у м. Біла Церква відбувся чемпіонат України серед дорослих і молоді з марафонського бігу, у якому брала участь Олена. У напруженій боротьбі спортсменка зуміла вибороти І місце та право на участь у чемпіонаті світу, що проходитиме у Китаї, а взагалі її мрія взяти участь в Олімпіаді.
Змагальний сезон успішно розпочався і для юних вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, яких продовжує виховувати Тетяна Олександрівна.
Жовтень завжди насичений турнірами та змаганнями обласного, Всеукраїнського рівнів. У Хмельницькому відбувся осінній чемпіонат області з легкоатлетичного кросу. Наше місто представляли Дмитро Іванчук та сестри Ірина і Марина Мамонтові. Д.Іванчук завдяки гарній підготовці, наполегливості та бажанню бути першим переміг своїх суперників на дистанції 1000 метрів і посів І місце. Серед дівчат у бігу на 1000 метрів кращими стали також наші дівчата: Іра Мамонтова виборола І місце, Марина стала бронзовим призером змагань. Приємно відзначити, що Ірина та Дмитро будуть виступати у складі збірної команди Хмельницької області на Чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу в м. Біла Церква, який проходитиме 25-26 жовтня ц.р.
Учні відділення легкої атлетики взяли участь у Спартакіаді школярів Хмельницької області 2014 року. На стадіоні м. Камянець-Подільський змагалися найсильніші легкоатлети області. Виступи учнів ДЮСШ, а саме тренера Т.Черняк завжди радують гарними результатами. За підсумками змагань Д.Іванчук посів ІІ місце на дистанції 800 метрів, К.Лещук стала чемпіонкою області на дистанції 400 метрів, І.Мамонтова виборола І місце на дистанції 800 метрів.
Вітаємо вихованців відділення легкої атлетики та їх наставника з вдалим початком нового навчального року!

Заступник директора ДЮСШ І.С.Яремчук

Славута за тиждень

У понеділок на оперативній нараді, яка пройшла під керівництвом першого заступника міського голови Сергія Микульського міські служби інформували про головні події, виконання робіт впродовж минулого тижня (з 13-19 жовтня).
Славутська ЦРЛ
У відділенні швидкої допомоги Славутської ЦРЛ зареєстровано 401 виклик, в тому числі на села – 51. З них: до хворих з серцево-судинними захворюваннями – 61, до травмованих – 23, до онкохворих – 10, до хронічно хворих – 57, до дітей віком до 1 року – 4, з алкогольним отруєнням – 18. Приймальним відділенням Славутської ЦРЛ госпіталізовано 177 осіб: дітей віком до 1 року – 6, з пневмонією – 11, травмою –7. За минулий тиждень в пологовому відділенні народилося 9 немовлят, з них: дівчаток – 4, хлопчиків – 5.
КП «Славутське УВКГ»
Заміна водопроводу на вул.Здоров’я,15.
Ремонт свердловини №10, промивного насосу на ВНС, запірної арматури на КНС №2.
КП «Славутське ЖКО»
Впродовж тижня було здійснено від громадян 37 викликів електриків, 58 викликів слюсарів-сантехніків.
Серед основних робіт, виконаних підприємством:
– вивіз сміття та листя – 33 т.;
– щоденний догляд за клумбами;
– заміна ламп вуличного освітлення на вул.Миньковецькій, 8-березня, Осипенка;
– прибирання вул.Соборності, Миру, Кузовкової, пл.Шевченка, Церковної;
– висадження багаторічних квітів на клумби в місті;
– прочищення липневих канав на вул.Соборності, Я.Мудрого, Острозькій.
Структурний підрозділ СПТМ
Перевірка систем теплопостачання.

Прес-служба Славутського МВК

СКОРИСТАЙТЕСЬ ПРАВОМ НА ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ

Для призначення субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає органу праці та соціального захисту населення довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні, за формами, затвердженими Мінсоцполітики, або індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-5).
У органі праці та соціального захисту населення громадянин заповнює заяву та декларацію про доходи і майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні, за формами, затвердженими Мінсоцполітики.
Зазначені заява та декларація можуть бути надіслані поштою органу праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації заявника.
Громадянин несе відповідальність за надані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її розміру.
На запит органів праці та соціального захисту населення відомості для нарахування субсидій надають:
про склад зареєстрованих у житлових приміщеннях – житлово-експлуатаційні організації або інші органи, визначені місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування; у сільській місцевості – сільські (селищні) ради;
про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами за формами, затвердженими Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською і Севастопольською міськими держадміністраціями, – житлово-експлуатаційні організації, житлово-будівельні (житлові) кооперативи, об'єднання співвласників багатоквартирного будинку та організації, що надають житлово-комунальні послуги, у п'ятиденний строк з дня отримання запиту.
Рішення про призначення (непризначення) субсидії приймається протягом десяти днів після подання заяви та отримання відомостей від організацій-надавачів житлово-комунальних послуг.
Перерахунок субсидії у межах установленого терміну її призначення без звернень громадян провадиться у разі:
зміни цін і тарифів на послуги, на оплату яких призначено субсидію;
встановлення Кабінетом Міністрів України нового розміру витрат громадян на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива;
внесення змін до законодавства в частині надання окремим категоріям громадян пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
В інших випадках перерахунок субсидії в межах установленого терміну її призначення провадиться за особистим зверненням громадян.
Розмір субсидії для відшкодування плати за користування житлом/утримання житла, централізоване та індивідуальне опалення (теплопостачання) розраховується виходячи з фактичного розміру загальної, опалюваної площі, якою користуються мешканці домогосподарства, але не більше встановленої соціальної норми житла. Субсидія для відшкодування оплати вартості житлово-комунальних послуг (водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергії, вивезення побутового сміття та рідких нечистот) призначається у розмірі соціальних нормативів користування відповідними житлово-комунальними послугами.
Громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов'язані щомісячно сплачувати свою обов'язкову частку витрат на оплату цих послуг. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша ніж обов'язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість. Сума субсидії, яку органами праці і соціального захисту населення було переказано на рахунки виконавців/виробників житлово-комунальних послуг для оплати їх вартості в розмірі соціальних нормативів і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, зараховується виконавцем/виробником як оплата обов’язкової частки платежу домогосподарства на наступний розрахунковий період.
Надання раніше призначеної субсидії припиняється:
за поданням житлово-експлуатаційних організацій, житлово-будівельних (житлових) кооперативів, об'єднань співвласників багатоквартирного будинку та організацій, що надають житлово-комунальні послуги, якщо громадянин, якому призначено субсидію, не сплачує відповідну частку житлово-комунальних послуг, за винятком випадків, пов'язаних із затримкою виплати заробітної плати, пенсії тощо, яка підтверджується відповідними документами, – з місяця, в якому надійшло таке подання. Подання надається зазначеними організаціями органам праці та соціального захисту населення до 10 числа місяця, що настає за місяцем, в якому виникли такі обставини;
якщо громадянин приховав або свідомо подав недостовірні дані про доходи та майновий стан, що вплинули на встановлення права на субсидію і визначення її розміру, внаслідок чого йому була надміру перерахована сума субсидії, – з місяця, в якому виявлено порушення;
у разі переїзду сім'ї в іншу місцевість та настання обставин, що унеможливлюють надання субсидії (зокрема смерть одинокої особи), – з місяця, що настає за місяцем, в якому відбулися зміни;
у разі набуття права власності на житло (житлове приміщення) іншою особою, яка не була в ньому зареєстрована на перше число місяця, з якого призначена субсидія, – з місяця, що настає за місяцем, в якому відбулися зміни;
за заявою уповноваженого власника (співвласника) житла, наймача житла у державному та громадському житловому фонді, члена житлово-будівельного кооперативу, власника (співвласника) житлового приміщення, на якого відкрито особовий рахунок, – з місяця, що настає за місяцем її подання, якщо інше не обумовлено заявою.
У разі коли через несплату громадянином відповідної частки житлово-комунальних послуг надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг припинено, громадянин набуває право на її призначення на наступний період після подання документів, що підтверджують погашення заборгованості, яка виникла за період отримання субсидії.
Сума субсидії, перерахованої (виплаченої) надміру внаслідок свідомого подання громадянином документів з недостовірними відомостями або неповідомлення громадянином про набуття права власності на житло (житлове приміщення) іншою особою, яка не була в ньому зареєстрована, повертається ним за вимогою органу, що призначив субсидію.
У разі коли громадянин добровільно не повернув надміру перераховану (виплачену) суму субсидії, питання про її стягнення органи, що призначають субсидії, вирішують у судовому порядку.
За призначенням субсидії або для отримання консультації жителі міста Славута можуть звернутись за адресою м. Славута, вул.Я.Мудрого,47, або за телефоном 70250.

В.о. начальника управління Л.М.Калюжна
Остапчук 70275

Поповнились лави славутських козаків

14 жовтня у нашому місті були проведені різноманітні заходи з нагоди світлого свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва, а відтепер і Дня захисника вітчизни. З давніх-давен цей день вважався особливим, адже це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на нашій землі, яка боронила наш народ, допомагала козацькому війську у боротьбі з ворогом.
В дошкільному навчальному закладі №2 «Подоляночка» відбулося уже традиційне святкове дійство «Посвята в козачата». Вихователями та маленькими вихованцями садочку була підготовлена цікава програма, насичена творчими виступами: діти залюбки співали патріотичні пісні про славні подвиги козаків та виконували козацький танок.
Досить серйозно поставилися діти до прийняття присяги, організованої членами Славутської паланки МГО «Козацтво Запорозьке». Юні козачата давали «дорослі» обіцянки, серед яких – робити все, що в їх силах, щоб бути вірними Богові й Україні; виховувати себе шляхетними, мужніми, готовими до будь-яких випробувань; бути сміливими, сумлінними, доброзичливими, порядними; ввічливо, з повагою ставитися до старших себе та бути вірними нащадками світозорих предків.
Позитивним емоціям дошкільнят не було меж!
Також, цього дня, у холі міського Палацу культури відбулася посвята в джури учнів загальноосвітніх шкіл.
Міський голова Василь Сидор звернувся до присутніх:
«Шановні батьки, молоді козачата! Ще рік тому, коли ми проводили посвяту, ніхто не думав і не гадав, що на нашу землю може ступити ворог, який відбиратиме її і вбиватиме наших людей. Разом з тим в цей складний час ми ще раз переконалися у силі духу українського народу, його вірі. І, переконаний, Україна вкотре переможе.
Дорога славутська юнь, ваше завдання сьогодні бути справжніми українцями, патріотами. Ви розумієте, що захищаючи Україну ви захищатимете своїх рідних і близьких. І тому ви повинні бути готові як ніколи. У нас сьогодні є можливість провести традицію, якої дотримувався сотні років український народ, коли козаки приймали молоде покоління в свої ряди і навчали їх. Але перше чого ви повинні навчитися – це віри. Ще Тарас Шевченко колись говорив:
«Моліться Богові одному,
Моліться правді на землі,
А більше на землі нікому
Не поклонітесь».
Тому я хочу, щоб ви пам’ятали, що віра і Україна це те, біля чого ми повинні згуртуватися. Якщо будемо підготовлені, сильні духом ніхто не посміє зайти на нашу землю. Слава Україні! Слава Богу!».
Привітав присутніх зі святом і благочинний протоієрей отець Петро.
Хвилиною мовчання вшанували учасники заходу воїнів загиблих на сході у боях за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.
Після доповіді про готовність до присяги в джури отаману Хмельницького округу, адміралу Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» Василю Сидору, відбулася урочиста посвята та вручення відповідних посвідчень. Майбутні козаки – представники козацьких куренів – давали обіцянки поважати історичне минуле свого народу, цінувати його традиції та звичаї, оберігати єдність козацтва, сповідувати найвищим моральним цінностям, навчатися та стати справжніми козаками.
Зворушливі клятви юних патріотів любити та захищати Батьківщину вразили присутніх своєю щирістю, а висловлені надії на світле майбутнє України подарували гостям гарний та піднесений настрій. Яскраві враження гостей свята свідчать про те, що Україна потребує в проведенні подібних свят. Адже саме вони підіймають патріотичну свідомість громади, стимулюють інтерес молоді до історії українського народу та стародавніх традицій.
Із посвятою у джури учнів шкіл, а також гостей на заході вітали талановиті представники Будинку дитячої творчості, які підготували чудовий концерт.
Далі ходою учасники заходу пройшли до каплички «Сім таїнств», де представники духовенства провели молебень за Україну.
Власкор

Славута за тиждень

У понеділок на оперативній нараді, яка пройшла під керівництвом першого заступника міського голови Сергія Микульського міські служби інформували про головні події, виконання робіт впродовж минулого тижня (з 6 по 12 жовтня).
Славутська ЦРЛ
У відділенні швидкої допомоги Славутської ЦРЛ зареєстровано 410 викликів, в тому числі на села – 47. З них: до хворих з серцево-судинними захворюваннями – 66, до травмованих – 19, до онкохворих – 11, до хронічно хворих – 69, до дітей віком до 1 року – 2, з алкогольним отруєнням – 16. Приймальним відділенням Славутської ЦРЛ госпіталізовано 166 осіб: дітей віком до 1 року – 3, з пневмонією – 5, травмою –10. За минулий тиждень в пологовому відділенні народилося 6 немовлят, з них: дівчаток – 3, хлопчиків – 3.
КП «Славутське ЖКО»
Впродовж тижня було здійснено від громадян 37 викликів електриків, 58 викликів слюсарів-сантехніків.
Серед основних робіт, виконаних підприємством:
– ремонт м’якої покрівлі на вул. Козацькій,96;
– ремонт шиферної покрівлі на вул.Миру,64;
-заміна ламп вуличного освітлення на вул.Перемоги, Л.Українки, Плотиче, Стуса, Набережній, Острозькій;
– вимощування тротуару бруківкою по вул. Я.Мудрого до ЦРЛ;
– ремонт 2 автобусних зупинок на вул. Б.Хмельницького;
-щоденний догляд за клумбами;
-проведено роботи з відлову безпритульних собак з подальшим розміщенням у притулок.
Структурний підрозділ СПТМ
Заповнення систем теплопостачання та гідравлічне випробовування систем водопостачання на котельнях.
Славутська філія ПАТ «Хмельницькгаз»
Протягом тижня філія працювала згідно затверджених планів та графіків.

Прес-служба Славутського МВК

Осінній вернісаж

Золота осінь. Ніби ще вчора галасувало і сміялося веселе літо, а вже і жовтень на порозі.
Нещодавно в екологічному центрі було організовано гарне дитяче свято осені і врожаю «Осінній вернісаж». Свято проходило у формі майстер – класів, на яких діти продемонстрували свої вміння і творчість. Гуртківці з природного матеріалу виготовляли чудові букети, які оздоблювали за власним задумом. В залі панувала тепла осіння атмосфера. Під керівництвом Гузенко Т.М., керівника гуртка «Фітодизайн», школярі малювали осінні дерева з жовто-червоною кроною, вирізали листочки з паперу та створювали чудові композиції. Свято було наповнене безліччю яскравих фарб і декорацій. Була також представлена виставка робіт, виготовлених з овочів, фруктів, квітів, вирощених на навчально – дослідній земельній ділянці екологічного центру. Супроводжувався захід веселими рухливими іграми, віршами і загадками про осінь, які з дітьми проводила керівник гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» Огородник І.Ф.
Осінь щедра на врожай, і наприкінці свята усі із задоволенням пригощалися смачною гарбузовою кашею. Лунав веселий дитячий сміх і радість перших творчих перемог, які живлять душу дитини, роблять її небайдужою до всього живого, до казкового, чарівного світу, в якому ми живемо.

Керівник гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники»
Огородник І.Ф

Славутська ЦРЛ

Славутська ЦРЛ
За 9 місяців 2014 РОКУ І. Кадрове забезпечення

–   Кількість штатних посад лікарів

138,5

 

–   абсолютне число фізичних осіб лікарів

109

 

–   Забезпеченість лікарями на 10 тис.населення

16,4

 

–   Кількість штатних посад середи.мед.працівників

250

 

–   абсолютне число фізичних осіб

275

 

II. Стан здоров'я населення

 

 

Захворюваність (вперше виявлених):

 

 

– на серцево-судинні захворювання

2845

 

– органів дихання

9004

 

– туберкульоз органів дихання

35

 

– на злоякісні новоутворення

163

 

– на хронічний алкоголізм

46

 

– на наркоманію

 

– ВШ-інфікованих

3

 

– первинно визнано інвалідами дітей у віці до 18 років

18

 

– первинно визнано інвалідами у працездатному віці

141

 

– Народилося живими у поточному періоді

563

 

– померло дітей у віці до 1-го року

7

 

– Материнська смертність

0

 

– кількість померлих дорослого населення

589

 

III. Ресурси галузі

 

 

Кількість ліжок в цілодобових стаціонарах

330

 

– з розрахунку на 10 тис.населення

49,8

 

– проліковано хворих

9479

 

– Кількість ліжок в денному стаціонарі

15

 

– проліковано хворих

27

 

– ФГ-обстежено

27145

 

IV. Фінансування галузі

 

 

– Затверджений консолідований бюджет на рік,    в тис.грн.

27640,7

 

– Фактичне фінансування з бюджету,   в тис.грн.

19980,7

 

– Залучено позабюджетних коштів,        в тис.грн.

114,6

 

Основні видатки:

 

 

– Оплата праці

15973,9

 

– Медикаменти, перев'язувальні матеріали

964,7

 

– Вартість 1 л/дня по медикаментах

8,79

 

– Продукти харчування

413,0

 

– Вартість 1 л/дня по харчуванню

6,40

 

– Оплата послуг

330,2

 

– Комунальні послуги та енергоносії

1530,1

 

– Поточні трансферти населення

186,1

 

зних:

 

 

– виплата пільгових пенсій

135,5

 

– пільгові медикаменти

2,6

 

– зубопротезування

48,0

 

Головний лікар  Іващук В.Д.

ІНФОРМАЦІЯ щодо нової адресної програми соціальної підтримки малозабезпечених сімей при оплаті житлово-комунальних послуг (компенсація додаткових витрат сімей)

1. Право на призначення компенсації мають сім’ї, середньомісячний сукупний дохід яких (за попередні шість місяців) не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї. Прожитковий мінімум сім’ї дорівнює сумі прожиткових мінімумів для кожного члена сім’ї (відповідно до його належності до основних соціальних і демографічних груп населення).
Приклад: сім’я з чотирьох осіб (чоловік, дружина, одна дитина віком до 6 років, а друга – від 6 до 18 років). Заробітна плата чоловіка та його дружини складає 4500 грн. на місяць. Прожитковий мінімум для сім’ї становить 4754 грн. (1218 грн.*2 особи + 1286 грн. + 1032 грн.). Дохід сім’ї менший за прожитковий мінімум для сім’ї. Сім’я має право на компенсацію.

2. Для призначення компенсації потрібно звернутися із відповідною заявою до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації.

3. Для призначення компенсації разом із заявою необхідно надати:
3.1. Довідку про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб
3.2.Довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні (будинку).

4. Розмір компенсації визначається як різниця між розміром плати за послуги (у межах норм споживання) після підвищення цін і тарифів та розміром відповідного платежу, який сім’я сплачувала до зміни цін і тарифів на послуги.
Приклад: до підвищення цін і тарифів на природний газ і теплову енергію (до 1 травня 2014 року) сім’я сплачувала за ці послуги 300 грн. на місяць, а після підвищення – 400 грн. Розмір щомісячної компенсації становить 100 гривень.

5. Компенсації розраховується з місяця звернення за її наданням до завершення опалювального періоду 2014-2015 року
Розмір призначеної компенсації перераховується щомісяця підприємствам, що надають комунальні послуги, і зараховується на особові рахунки заявника.

ВАЖЛИВО:
Компенсація надається на безповоротній основі, її отримання не пов’язане із зміною форми власності житла і не тягне за собою таку зміну.
Для одержання компенсації сім’я має сплачувати свою частину платежу за комунальні послуги, у іншому випадку – надання компенсації припиняється.

Начальник управління Козелець П.М.