Інформація для переселенців

Славутське міське управління праці та соціального захисту населення повідомляє громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.
Вам необхідно звернутися до Управління праці та соціального захисту населення для реєстрації Ваших даних, а також Вам допоможуть отримати інформацію з усіх питань, які хвилюють Вас на даний час, зокрема з питань отримання всіх видів державної соціальної підтримки, розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах .
Основні документи ,які необхідно мати при собі (при наявності):
– паспорт;
– довідка про присвоєння індентифікаційного коду.
За довідками звертатись за телефоном 7-30-85,7-02-50,вул. Ярослава Мудрого 47.

Надання послуг громадянам, зареєстрованим у зоні проведення антитерористичної операції Славутським районним сектором управління Державної міграційної служби:
– прийом заяв та інших документів від вказаних категорій осіб, необхідних для оформлення паспорта громадянина України, у тому числі у разі обміну, замість утраченого або викраденого, вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-ти річного віку та у випадку зміни прізвища – отримання нового паспорта, реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування особи.
Для отримання вищезазначених адміністративних послуг вимушені переселенці з Донецької та Луганської областей можуть звертатися за адресою пл. Шевченка 8А.
Консультації з питань отримання адміністративних послуг міграційної служби можна отримати за тел. (03842) 2-31-55.

Інформація
щодо взяття на облік та виплати пенсії громадянам України, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської областей до м.Славута та Славутського району
Для взяття на облік та виплати пенсії за місцем фактичного проживання необхідно звернутись до управління пенсійного фонду в Славутському районі та м.Славута та надати наступні документи для запиту електронної пенсійної справи:
1.ксерокопію паспорта, коду;
2.ксерокопію пенсійного посвідчення;
3.заяву на перерахування пенсії в відділення банку за вибором пенсіонера.
В управлінні працює телефон “гарячої” телефонної лінії 7 03 59, по якому можна отримати інформацію, щодо необхідних документів для запиту пенсійної справи, дати отримання електронної пенсійної справи, дати виплати пенсії у випадку її отримання нашим управлінням та іншу інформацію щодо виплати та призначення пенсії за тимчасовим фактичним місцем проживання.

До відома громадян України, які прибувають з територій,
де проводиться антитерористична операція!

Щодо реєстрації в центрі зайнятості безробітних громадян та надання соціальних послуг

Реєстрація громадян, які звільнилися з роботи (припинили інший вид діяльності) та переселилися з тимчасово окупованої території, і надання їм соціальних послуг та призначення виплати матеріального забезпечення на випадок безробіття, здійснюється в центрах зайнятості України незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.
Реєстрація проводиться за умови пред”явлення паспорта громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України, облікової картки платника податків, трудової книжки (цивільно-правового договору чи документа, який підтверджує період зайнятості), а в разі потреби також військового квитка, диплома та інших документів, визначених пунктами 3 та 4 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою КМУ від 20.03.2013 р. № 198.

Видами соціальних послуг відповідно до норм чинного законодавства про зайнятість та соціальний захист на випадок безробіття громадянам України, які проживають на території проведення антитерористичної операції, а також тих, хто переселився до інших регіонів України та звернулися до центрів зайнятості за місцем свого фактичного перебування, є:
професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, у тому числі в навчальних закладах державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах, організаціях;
профорієнтація;
пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, у тому числі шляхом організації громадських робіт для безробітних громадян;
надання роботодавцям, які працевлаштовують громадян, зазначених у частині першій статті 14 Закону України «Про зайнятість населення», компенсації відповідно до статті 26 Закону України «Про зайнятість населення»;
надання роботодавцям – суб'єктам малого підприємництва, які працевлаштовують безробітних, компенсації відповідно до статті 27 Закону України «Про зайнятість населення»;
надання громадянам віком старше 45 років, страховий стаж яких становить
не менше 15 років, ваучера для підтримання їх конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності;
інформаційні та консультаційні послуги, пов'язані з працевлаштуванням.
Щодо перереєстрації в інших центрах зайнятості та призначення виплати матеріального забезпечення на випадок безробіття

Відповідно до пункту 30 вищезазначеного Порядку у разі бажання зареєстрованого безробітного здійснювати пошук роботи, отримувати виплату матеріального забезпечення на випадок безробіття та соціальні послуги в іншому центрі зайнятості безробітний подає до центру зайнятості, в якому він зареєстрований, відповідну заяву. З дня подання такої заяви реєстрація припиняється. У разі, якщо подання такої заяви до центру зайнятості, де зареєстрований безробітний, неможливе у зв’язку з проведенням антитерористичної операції, особа подає таку заяву до центру зайнятості, в якому бажає отримувати послуги.
Припинення виплати допомоги по безробіттю таким особам здійснюється центром зайнятості, де вони були зареєстровані ( або іншим уповноваженим наказом центром зайнятості) з дня, наступного за днем останнього відвідування. Нарахування та виплата допомоги по безробіттю здійснюється центром зайнятості, до якого зазначені особи фактично звернулися, з урахуванням норм діючого законодавства про соціальне страхування на випадок безробіття та зайнятість населення.
Безробітні, які зареєстровані в центрі зайнятості, що тимчасово призупиняє діяльність, мають бути поінформовані про поновлення його роботи. У разі якщо безробітні особи найближчим часом не звернуться до даного центру зайнятості або центру зайнятості іншого регіону, їх реєстрація як безробітних припиняється відповідно до діючого законодавства.

Щодо припинення професійного навчання за сприяння служби зайнятості

Врегульовано питання розірвання договірних відносин безробітного, який проходив професійне навчання за сприяння центру зайнятості і виїхав з регіону, що знаходиться на небезпечній території. Для цього безробітною особою до центру зайнятості подається заява і довідка з органу соціального захисту населення про те, що громадянин зареєстрований як тимчасово переселений в інший регіон із зазначенням адреси місця тимчасового перебування особи.

Щодо виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності

Спрощено процедуру розслідування страхових випадків (звірка даних довідки про середню заробітну плату, статті звільнення тощо) при бажанні безробітного, який є переселенцем з окупованих територій та для якого немає підходящої роботи, отримати виплату допомоги по безробіттю одноразово. Звірка проводиться за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Щодо зняття з реєстрації трудових договорів між фізичними особами та працівниками

Унесені фізичною особою до трудових книжок записи підтверджуються підписом посадової особи органу державної служби зайнятості, який зареєстрував трудовий договір, і засвідчуються його печаткою оскільки такі дії здійснюються від імені цього центру зайнятості.
У разі, якщо центр зайнятості, в якому було зареєстровано трудовий договір, тимчасово призупинив свою діяльність, уповноважена на здійснення функцій з припинення реєстрації трудових договорів посадова особа цього центру зайнятості (за можливості) може бути розміщена у іншому центрі зайнятості регіону. До внесення відповідних змін до законодавства, записи в тудових книжках працівників засвідчуються печаткою того центру зайнятості, в якому було зарестровано трудовий договір.
Крім того, питання розірвання трудового договору може бути вирішено в судовому порядку.

Підготовлено редакцією газети «ВГ»

Літо пора відпочинку та оздоровлення

Організація літнього оздоровлення та відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров’я дітей .
Влітку батьки прагнуть, аби їхні діти добре відпочили. Окрім поїздки на море чи до бабусі, малюків можна оздоровити у дошкільному закладі. Саме в літню пору діти частіше бувають на свіжому повітрі, на майданчиках. Адже саме тут відбуваються основні оздоровчі моменти.
Ранок в НВО №2 починається із зарядки та спортивного бігу.
Втомилися?
Можна побігати босоніж по травичці та подихати свіжим лісовим повітрям околиць. Потім проходять невеличкі водні процедури. Педагоги використовують усі можливості природного середовища. Літні міні-заняття влаштовують у куточках відпочинку: на березових пеньках або на травичці. Малята полюбляють казкотерапію на свіжому повітрі.Діти з ясельної групи таким чином швидше адаптуються у садочку, впевнені фахівці.
Наші педагоги власноруч створюють розвивальне середовище для діток на майданчику. Аби малюки не втомлювалися, змінюються види діяльності: спочатку – гра, потім – хороводи. У спекотну днину діти відпочивають у затінку дерев. Найбільш улюбленим місцем є пісочниця. Колективна творча праця об’єднує, вважають педагоги. Щоб створити місто-фортецю для звіряток, потрібна неабияка уява. Це розвиває моторику рук та творчі нахили. Поруч із казковою галявиною – водне царство. Пускання корабликів викликає у малят захоплення. Малювання бризкалками на асфальті – засоби оздоровлення водою.
Влітку діти більш охоче п’ють воду просто на майданчиках. Свіже повітря та різноманітна діяльність підвищують апетит.
Серед основних критеріїв оздоровлення дітей – повноцінне збалансоване та раціональне харчування. У щоденний раціон входять свіжі овочі, фрукти та соки, також – гнучкий режим з максимальним перебуванням дітей на свіжому повітрі та активний відпочинок – свята, розваги, ігри, конкурси і туристичні походи.
Ми хочемо бачити своїх дітей гарними, щасливими, успішними, але, мабуть, не помилимося, коли скажемо, що кожен із батьків мріє, щоб його дитина була насамперед здоровою, бо немає більшого лиха, ніж коли хворіє твоя дитина.

Заступник директора НВО №2 Буйніч С.В.

Здорове дитинство – це національне багатство країни

Тому одним із стратегічних завдань у сфері соціального захисту дітей є реалізація їхнього права на оздоровлення і відпочинок, а турбота про здоров’я дітей є одним з пріоритетних завдань освітянської галузі міста.
В період літніх канікул силами міської влади, закладів освіти організовано роботу 10 таборів з денним перебуванням. З них 9-пришкільних таборів відпочинку на базі загальноосвітніх навчальних закладів: ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» № 5, ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, ЗОШ І-ІІІ ст. № 7, НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх» та табір праці та відпочинку на базі Будинку дитячої творчості.
806 юних славутчан (з них 332 дітей, що потребують посиленої соціальної уваги та підтримки) упродовж 14 днів мали змогу весело і корисно провести дозвілля, відпочити від шкільних занять і водночас оздоровитись, загартуватись. Цьому сприяло ефективне використання місцевих природних ресурсів, збалансоване харчування, чітке дотримання санітарно-гігієнічних норм, належна організація фізкультурно-оздоровчої роботи, екскурсій, походів, різноманітних виховних заходів.
Цьогоріч у пришкільних таборах окрім відпочинкових було організовано роботу профільних загонів: інформаційно- комунікативного, хіміко – біологічного, екологічного, туристичного, спортивного, творчого спрямування, де діти мали змогу розвивати свої здібності і інтереси за напрямами позакласної та позашкільної освіти.
Табір праці і відпочинку «Веселкова республіка» при БДТ охопив цьогоріч 106 учнів з різних шкіл міста. Вони активно долучились до покращення благоустрою міста та отримали грошову винагороду.
У поточному 2014 році в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» було оздоровлено 7 дітей пільгових категорій. В дитячих закладах оздоровчого типу області оздоровилось: дитячий оздоровчий табір «Лісова пісня» с. Привороття Кам’янець – Подільського району – 6 школярів, позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс «Чайка» м. Хмельницького» – 16 школярів, за кошти обласного бюджету відпочили в Ренійській міжгосподарській дитячій оздоровчій установі « Аіст» Одеської області – 16 школярів.
Главацька Леся, учениця 11 класу, лідер дитячо-юнацького об’єднання «Олімп» НВК « ЗОШ І-ІІІ ст, гімназія» успішно представила місто в дитячому оздоровчому таборі « Чайка» м. Хмельницького на зміні лідерів учнівського самоврядування.
Незабутні враження залишились у 40 вихованців БДТ, які не лише чудово відпочили, а й стали переможцями Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Радість, сонце, краса», що проходив у Болгарії.

Міське управління освіти

Відзначили День Державного Прапора

З нагоди свята на міській площі відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, в якій взяли участь представники влади, установ, організацій міста та району, громадськість.
З нагоди свята на міській площі відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, в якій взяли участь представники влади, установ, організацій міста та району, громадськість.
Перед присутніми виступив перший заступник міського голови Сергій Микульський:
«Державний прапор України втілює в собі давню і величну історію державотворення, прагнення українського народу жити вільно в мирі та добробуті. Тернистим був шлях боротьби за право створити самостійну країну. І головна заслуга у цьому належить українському народові – всім і кожному.
Сьогодні Україна переживає важкі часи: держава виборює свою незалежність, перемагаючи агресію Росії, демонструючи незламну силу духу та волі. Анексія Криму, провокаційні дії сепаратистів та терористів на сході країни змусили українців пригадати, що вони нація козаків, воїнів, захисників. Кращі сини України, серед яких багато наших земляків, відстоюють сьогодні її незалежність та єдність.
Ми повинні пам’ятати про те, що українці воюють заради того, щоб будувати своє майбутнє на власній землі. Майбутнє нової країни. Впевнений, ми впораємося з цим історичним викликом – у нас вистачить духу, знань і віри».
Привітав присутніх зі святом голова райдержадміністрації Василь Остапчук, побажавши усім жителям славутчини міцного здоров’я, добра і достатку, щастя та головне миру. Василь Васильович наголосив на тому, що прапор є тим об’єднуючим символом, що незалежно від національності, мови спілкування, віри чи конфесії гуртує усіх в одне ціле – Український народ.
Вихованець БДТ Микола Левін виконав Гімн України.
Після офіційної церемонії присутні взяли участь в урочистій ході до площі Шевченка – місця, де вперше в Славуті було піднято Державний Прапор України. Цього дня цю церемонію провели повторно.
Приємно, що в такий непростий час українці об’єднуються навколо своїх символів, шанують свої національні свята.
На завершення заходу славутчани відвідали ярмарок «Дари Поділля і Полісся – 2014», організований спільно міською та районною владою.
Висловлюємо щирі слова вдячності усім учасникам ярмарку, зокрема: Славутському РайСТ (В. Савчук), ФГ «Обрій» (С. Васильчук), СФГ «Світанок» (А. Остапчук), СГК «Улашанівський» (А. Теслюк), СГП «Дніпро» (О. Пономаренко), ТОВ «Бесідки» (К. Дацюк), ТОВ «Батьківщина» (С. Сорочинський), СФГ «Манятин» (С. Конончук), СФГ «Лан» (В. Прус), ПАТ «Славутський склозавод» (І. Мигович), ТДВ «Славутський цикорієсушильний завод» (Л. Сабінська), ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» (Н. Ніжнік), приватним підприємцям Я. Сороці, Н. Покотило, І. Смірновій (м. Нетішин), І. Яковчуку, Р. Сікеринському, С. Коваленко, А. Антонюк, Т. Князевій, В. Закурдаєву, майстрині С. Гончарук, цеху «Handmade» м. Нетішин.
Приємно, що в такий непростий час українці об’єднуються навколо своїх символів, шанують свої національні свята.

Славутський МВК

Будьмо добрі та милосердні!

Нещодавно на особистий прийом до міського голови Василя Сидора звернулися жінки – інваліди по зору зі скаргою на водіїв маршруту №4 стосовно некоректного ставлення до пасажирів.
Звертаємося до усіх водіїв та просто до пересічних громадян з проханням бути уважнішими до таких людей: якщо ви бачите інваліда на вулиці, не цурайтеся допомогти перейти дорогу, якщо зустрічаєте незрячого на ринку чи в магазині, допоможіть вибрати той чи інший товар. Інколи щиросердне «спасибі» є ціннішим, ніж матеріальна винагорода. Чим гуманніше суспільство буде відноситися до знедолених людей, тим вищим буде його цивілізаційний рівень. Тож будьмо людяними, милосердними, нехай не черствіють наші душі в щоденних клопотах, відчуймо чужий біль як свій, і будьмо готові прийти на допомогу!

Міське управління праці
та соцзахисту населення

Славута за тиждень

26 серпня в міськвиконкомі відбулася чергова оперативна нарада, міські служби інформували про головні події, виконання робіт впродовж минулого тижня (з 18-24 серпня).
Славутська ЦРЛ
У відділенні швидкої допомоги Славутської ЦРЛ зареєстровано 419 викликів, в тому числі на села – 51. З них: до хворих з серцево-судинними захворюваннями – 66, до травмованих – 20, до онкохворих – 5, до хронічно хворих – 59, до дітей віком до 1 року – 4, з алкогольним отруєнням – 20. Приймальним відділенням Славутської ЦРЛ госпіталізовано 169 осіб: дітей віком до 1 року – 3, з пневмонією – 8, з гострим порушенням мозкового кровообігу – 5, з травмою –4. За минулий тиждень в пологовому відділенні народилося 6 немовлят, з них: дівчаток – 4, хлопчиків – 2.

КП «Славутське УВКГ»
Заміна водопроводу на вул.Привокзальній,7, в ЗОШ №5.
Ремонт запірної арматури в ЗОШ №5.
Чистка каналізації на вул. Я.Мудрого, Сокола, Лісній, Миру.

КП «Славутське ЖКО»
Впродовж тижня було здійснено від громадян 42 виклики електриків, 60 викликів слюсарів-сантехніків.
Серед основних робіт, виконаних підприємством:
– косіння трави на прибудинковій території вул.Козацької;
-ремонт шиферної покрівлі на вул. Сокола,5а;
– ремонт м’якої покрівлі на вул. Соборності,17, Лісній,15, Паперника,16;
-щоденний догляд за клумбами міста;
-заміна ламп вуличного освітлення на вул.Миру;
-ямковий ремонт на вул.Козацькій, Плотиче, Здоров’я;
Прес-служба
Славутського МВК

Фінансово-господарська діяльність КП «Славутське ЖКО» в порівнянні І півріччя 2014 року та І півріччя 2013 року

Продовження. Початок в газеті «Вісті громади» №34 від 22.08.2014 р.
Структурний підрозділ ККП

Структурним підрозділом ККП за вивіз та утилізацію сміття нараховано доходів на суму – 174,2 тис.грн, які оплачені на 116,6%. Даний показник порівняно із І півріччям 2013 року зріс на 12,3% або 19,1 тис.грн. за рахунок збільшення споживачів. Станом на 01.07.2014 рік кількість укладених договорів складає – 3934 договори, порівняно із відповідним періодом 2013 року кількість договорів збільшилася на 7,3% або на 269 штук.
Одночасно підрозділом для надання послуг з вивозу та утилізації сміття понесено витрат на суму – 257,5 тис.грн, даний показник порівняно із відповідним періодом 2013 року збільшилася на 9,8% або на 23,0 тис.грн за рахунок збільшення ціни на паливні матеріали, які станом на 01.07.2014 року збільшилися на 50%.
Виконано робіт на утримання та поточний ремонт доріг за І півріччя 2014 року на – 108,2 тис.грн , які станом на 01.07.2014 року профінансовані на 38,0% , що складає – 41,1 тис.грн.
Показник виконаних робіт на утримання та поточний ремонт доріг у І півріччі 2014року порівняно із відповідним періодом 2013 року зменшився на 229,9тис.грн .
Витрати на обслуговування електромереж вуличного освітлення за звітний період склали – 160,4 тис.грн, які станом на 01.07.2014 профінансовано на 97,6 % порівняно із 2013 роком показник збільшилися на 4,2 % або на 6,5 тис.грн.
За І півріччя 2014 року використання електроенергії вуличного освітлення складає – 391,4 тис.кВт.год , на суму – 124,7 тис.грн., з них фактично профінансовано 100,0 % .
Порівняно із відповідним періодом 2013 року споживання електроенергії на вуличне освітлення зменшилася на 36,7 тис.кВт.год. , але дана економія не привела до зменшення витрат, які збільшилися на 1,6 тис.грн, за рахунок збільшення ціни на електроенергію на 12%.
Крім того на балансі рахується 8 мостів, в тому числі: автомобільних – 6шт., пішохідних – 2 шт.
Виконано робіт з вуличної санітарної очистки за І півріччя 2014 року на суму – 666,0 тис.грн, профінансовано на 937% . Даний показник в порівнянні із 2013 роком збільшився на 274,6 тис.грн.
Підприємством утримається паспортизоване сміттєзвалище загальною площею – 7,8 Га.
Утримується 4 кладовища витрати на утримання склали – 89,8тис.грн, які профінансовано на 91,4 % . Порівняно із звітним періодом 2013 року витрати збільшилися на – 43,1 тис.грн.
Роботи з благоустрою міста виконано на суму – 313,4тис.грн, профінансовано на 96,1 % . Порівняно із І півріччям 2013 року даний показник збільшився на 4,4 % або 13,1 тис.грн.
Витрати по функціонуванню та виконанню обов’язків центру «Спорт для всіх» за І півріччя 2014 року склали – 103,4 тис.грн та профінансовані лише на 68,7%.
Всього підприємством виконано робіт та здійснено витрат за І півріччя 2014 року по функції «Поточний благоустрій», «Утримання доріг» та «Спорт для всіх» 1565,9тис.грн з них фактично профінансовано 1400,8 тис.грн , це 89,5 % від фактично виконаних робіт.
Сума недофінансування з місцевого бюджету із-за браку коштів за І півріччя 2014 року складає – 165,1 тис.грн , що прямо відноситься на збитки підприємства.
Підрозділом виконані роботи з озеленення міста за рахунок коштів за КФК 240601» Охорона та раціональне використання природних ресурсів» на суму – 319,3 тис.грн профінансовано – 100%.
Дебіторська заборгованість по ЖКО станом на 01.07.2014 року складає – 5702,5 тис.грн порівняно із відповідним періодом 2013 року дану заборгованість підприємству вдалося зменшити на 4,6% або на 276,0 тис.грн.
Кредиторська заборгованість станом на 01.07.2014 року склала – 17209,3 тис.грн. Дану заборгованість на підприємству вдалося зменшити на 29,5% або на 3918,4 тис.грн.
Протягом звітного періоду 2014 року КП «Славутське ЖКО» здійснило оплату податків та внесків до державно цільових фондів на суму – 3035,5 тис.грн.. У порівнянні з показником попереднього звітного періоду сплата податків і зборів збільшилася на 89,7 тис.грн або на 3,05% , в т.ч.:
– Пенсійний фонд – 1523,3 тис.грн., що на 37,2 тис.грн. або 2,4 % менше попереднього року;
– Прибутковий податок – 578,1тис.грн., що на 15,6 тис.грн. або 2,8 % більше попереднього року;
– ПДВ – 854,6тис.грн., що на 67,4 тис.грн. або 8,6% більше попереднього року,;
– Екологічний податок – 74,2тис.грн., що на 43,9 тис.грн. або 144,8% більше попереднього року;
– Податок на воду – 0,7 тис.грн., що на 0,1 тис.грн. або 12,5% менше попереднього року;
– Податок на землю – 4,6 тис.грн., що на 0,1 тис.грн. або 2,2 % більше попереднього року;
Вцілому збитки по підприємству склали за 6 місяців 2014 року – 1989,0 тис.грн, що на 857,0 тис.грн або 30,1% менше ніж у І півріччі 20113 року
Як підсумок роботи балансової комісії міським головою Василем Сидором були поставлені перед керівництвом КП «Славутське ЖКО» наступні доручення:
• Щоквартально надавати інформацію щодо стану заключення договорів на вивіз сміття у приватному секторі та з жителями багатоповерхових будинків. У першому півріччі укладено 269 таких угод.
• Замовити до 1.09.2014р. проект переходу котельні вул. Садова на альтернативний вид опалення, а також надати до 29.08.2014р. пропозиції щодо впровадження альтернативних видів опалення на базі котелень «Сонячна» та вул. Перемоги.
• Розробити поетапний план заходів зі зменшення споживання енергоносіїв та надати його до 1.09.2014р.
• Вжити негайних заходів з виконання рішень міської ради від 31.01.2014р. №16- 38/2014 та виконавчого комітету від 18.07.2014р. №237 «Про погодження розміру плати за реєстрацію домашніх тварин у м.Славута». Розмістити в місцевих ЗМІ інформаційні матеріали з детальним роз’ясненням процедури реєстрації тварин у м. Славута.
• Надати в оперативному порядку інформацію по складових тарифу на обслуговування будинків та прибудинкових територій, які перебувають на балансі КП «Славутське ЖКО».
• Вивчити питання щодо можливості застосування світлодіодного освітлення вулиць міста до 3.09.2014р.
• ЖЕК №2 облагородити сміттєві урни квітучими рослинами.
• Продовжити роботу з людьми з питання відключення від централізованого опалення окремих квартир будинку, більшість мешканців якого вже перейшли на індивідуальне опалення.

Міське фінансове управління.

До відома!

Публікуємо до ознайомлення громадян дві постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг: №375 від 17.04.2014 року «Про встановлення тарифу на теплову енергію для потреб населення КП «Славутське житлово-комунальне об’єднання» та №707 від 13.06.2014 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) КП «Славутське ЖКО». 

Допомогти співвітчизникам

(компенсація додаткових витрат сімей)
1. Право на призначення компенсації мають сім’ї, середньомісячний сукупний дохід яких (за попередні шість місяців) не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї. Прожитковий мінімум сім’ї дорівнює сумі прожиткових мінімумів для кожного члена сім’ї (відповідно до його належності до основних соціальних і демографічних груп населення).
Приклад: сім’я з чотирьох осіб (чоловік, дружина, одна дитина віком до 6 років, а друга – від 6 до 18 років). Заробітна плата чоловіка та його дружини складає 4500 грн. на місяць. Прожитковий мінімум для сім’ї становить 4764 грн. (1218 грн.*2 особи + 1286 грн. + 1032 грн.). Дохід сім’ї менший за прожитковий мінімум для сім’ї. Сім’я має право на компенсацію.

2. Для призначення компенсації потрібно звернутися із відповідною заявою до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації.

3. Для призначення компенсації разом із заявою необхідно надати:
3.1. Довідку про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб
3.2.Довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні (будинку).

4. Розмір компенсації визначається як різниця між розміром плати за послуги (у межах норм споживання) після підвищення цін і тарифів та розміром відповідного платежу, який сім’я сплачувала до зміни цін і тарифів на послуги.
Приклад: до підвищення цін і тарифів на природний газ і теплову енергію (до 1 травня 2014 року) сім’я сплачувала за ці послуги 300 грн. на місяць, а після підвищення – 400 грн. Розмір щомісячної компенсації становить 100 гривень.

5. Компенсації розраховується з місяця звернення за її наданням до завершення опалювального періоду 2014-2015 року
Розмір призначеної компенсації перераховується щомісяця підприємствам, що надають комунальні послуги, і зараховується на особові рахунки заявника.

ВАЖЛИВО:
Компенсація надається на безповоротній основі, її отримання не пов’язане із зміною форми власності житла і не тягне за собою таку зміну.
Для одержання компенсації сім’я має сплачувати свою частину платежу за комунальні послуги, у іншому випадку – надання компенсації припиняється.
Заступник начальника
управління Мазур Н.С.

Славута за тиждень

У понеділок на оперативній нараді, яка пройшла під керівництвом першого заступника міського голови Сергія Микульського міські служби інформували про головні події, виконання робіт впродовж минулого тижня (з 11-17 серпня).

Славутська ЦРЛ
У відділенні швидкої допомоги Славутської ЦРЛ зареєстровано 411 викликів, в тому числі на села – 44. З них: до хворих з серцево-судинними захворюваннями – 52, до травмованих – 19, до онкохворих – 9, до хронічно хворих – 39, до дітей віком до 1 року – 3, з алкогольним отруєнням – 19. Приймальним відділенням Славутської ЦРЛ госпіталізовано 153 особи: дітей віком до 1 року – 3, з пневмонією – 2, з гострим порушенням мозкового кровообігу – 5, з травмою –8, отруєнь -1. За минулий тиждень в пологовому відділенні народилося 8 немовлят, з них: дівчаток – 3, хлопчиків – 5.

КП «Славутське УВКГ»
Серед основних робіт, виконаних підприємством:
-ремонт водопровідної мережі на очисних спорудах;
-ремонт і заміна запірної арматури на вул.Л.Українки;
-монтаж водопровідних колодязів на вул.Молодіжній, Східній та Шепетівській;
-підключення абонента на вул.Джерельній,10.
15 серпня внаслідок удару блискавки в лінію електропередач напругою 10 кВт вийшов з ладу МПЗК. Завдяки злагодженій роботі РЕМ, УВКГ та КП «Славутське ЖКО», які працювали усю ніч, вранці було відновлено водопостачання.
Наразі розпочато роботи з реконструкції самопливного колектора по вул. Михайлова.

КП «Славутське ЖКО»
Впродовж тижня було здійснено від громадян 42 виклики електриків, 61 виклик слюсарів-сантехніків.
Серед основних робіт, виконаних підприємством:
-косіння трави на вул.Чкалова, 8, 10, 12; Паперника, 16, 62;
– ремонт лавок на вул.Кузовкова,20, Перемоги,25;
– скління вікон в будинку на вул. Зарічній,3;
-ремонт м’якої покрівлі на вул. Зарічна,13,7;
-заміна ламп вуличного освітлення на вул.Я.Мудрого, Лісній, Б.Хмельницького;
– триває капітальний ремонт містка в пров.Партизанському;
-ямковий ремонт площі Шевченка та вул.Козацької;
-побілка бордюрних тротуарів.
Прес-служба
Славутського МВК

Фінансово-господарська діяльність КП «Славутське ЖКО» в порівнянні І півріччя 2014 року та І півріччя 2013 року

Відбулося засідання балансової комісії, яка розглянула звіт фінансово-господарської діяльності за І-ше півріччя 2014 року комунального підприємства «Славутське житлово-комунальне об’єднання». Надаємо до ознайомлення славутчан звіт, представлений начальником КП «Славутське ЖКО» Василем Яцюком.
Структурні підрозділи ЖЕК№1 та ЖЕК№2
Структурними підрозділами Комунального підприємства «Славутське ЖКО» ЖЕК №1 та ЖЕК №2 станом на 01.07.2014 року обслуговуються будинки загальною площею – 394,3 тис.кв.м.
За І півріччя 2014 року даними підрозділами реалізовано послуг та нараховані доходи на суму – 2607,0тис. грн., які оплачені станом на 01.07.2014 року на 94,4%.
Для надання послуг підрозділами понесено витрат на суму – 3689,1 тис.грн. Даний показник в порівнянні із відповідним періодом 2013 року зменшився на 46,1 тис.грн за рахунок проведення роботи із оптимізації витрат та ефективного використання матеріальних ресурсів, а саме зменшено витрати на: оплату праці на – 5,28%, відрахування на соціальні внески – 3,04%, матеріальні витрати на – 71,1%.
Невідповідність затверджених тарифів розміру повної фактичної собівартості послуг з утримання будинків та прибудинкових територій, яка станом на 01.07.2014 року складає : в будинках обладнаних ліфтами – 1,79 грн за 1 кв.м. загальної площі; в будинках без ліфтів – 1,49 грн за 1 кв.м.загальної площі та відшкодовуються затвердженим тарифом на – 66,4%. Відповідно перевищення витрат над доходами ( доходи від послуг з утримання будинків та прибудинкових територій – 2348,4тис.грн , витрати – 3561,5 тис.грн різниця – 1213,1 тис.грн) на 51,7% спричинила до виникнення збитків від різниці між затвердженим тарифом та повною фактичною собівартістю послуг з утримання будинків та прибудинкових територій, що склала за І півріччя 2014 року – 1213,1 тис.грн., яка відноситься на прямі збитки підприємства.
Проте, ЖКО спрямувало всі зусилля на зменшення збитків 1233,3 тис.грн до 1037,4 тис.грн за рахунок отримання додаткових доходів шляхом виконання додаткових робіт та надання послуг, які у І півріччі 2014 року було виконано на суму – 175,7 тис.грн без ПДВ, які фактично отримано на – 101,3%. Отримання додаткових доходів дало змогу зменшити збитки по підрозділах на – 8,86% або на 105,2тис.грн.
Неповне відшкодування збитків від різниці між затвердженими тарифами та повною фактичною собівартістю послуг приводить до виникнення дебіторської заборгованості, яка відповідно станом на 01.07.2014 року залишається невідшкодованою у сумі – 11001,5 тис.грн.
Структурний підрозділ ПТМ
Станом на 01.07.2014 року на балансі структурного підрозділу ЖКО ПТМ рахується 16 діючих котелень, які опалюють 274,7 тис.кв.м. площі, в тому числі по групах споживачів: населення – 206,9 тис.кв.м та інші – 67,8 тис.кв.м. Опалювальна площа зменшилася на – 7,0 тис.кв.м за рахунок відмови споживачів від послуг з теплопостачання, які надає ЖКО, за рахунок переходу на альтернативний вид опалення, в тому числі найбільшу частку займає ЗОШ№1.
За І півріччя 2014 року обсяг корисного відпуску теплової енергії склав – 21,9 тис.Гкал., в т.ч.: населенню – 17,9 тис.Гкал., іншій групі споживачів – 4,0тис.Гкал. Даний показник відповідає показнику за відповідний період 2013 року зменшився за рахунок того, що у 2014 році опалювальний період закінчився на 5 діб раніше ніж у минулому році.
Із впровадженням енергозберігаючих заходів у І півріччі 2014 року порівняно із І півріччям 2013 року підприємству вдалося зменшити споживання енергоресурсів, а саме:
– природного газу спожито у кількості – 3641,4 тис.куб.м на суму – 5270,1тис.грн без ПДВ, що на 19,58% або на 886,6 тис.куб.м менше в порівнянні із відповідним періодом попереднього року.
Зменшення споживання природного газу дало можливість отримати економію витрат та зменшення собівартості в частині витрат «Паливо» на 2281,0 тис.грн і це при умові, що ціна на природний газ в порівнянні із І півріччям 2013року для населення залишилася на рівні 1309,20 грн за 1000 куб.м, а для бюджетних установ та іншої групи споживачів ціна збільшилася на 33,47% або на 1560,5 грн на кожну 1000 куб.м. та складала станом на 01.07.2014 року – 6222,22 грн. за 1000 куб.м.
Електроенергії спожито – 730,9 тис. кВт.год. на суму – 759,8 тис.грн. (без ПДВ). Даний споживання зекономлено в порівняні із І півріччям 2013 року на 124,2 тис.кВт.год .
Економія у споживання відповідного енергоресурсу дало можливість зменшити собівартість послуг в частині витрат «Електроенергія» на – 9,64% або 81,1 тис.грн. і це при умові, що ціна на електроенергію підвищилася на 10,62% або на 0,13 грн за кожен кВат. Та складає за І півріччя 2014 року – 1,36 грн.за кВт.год.
Також в І півріччі 2014 вдалося досягти економію у споживанні води на 39,25% або на 778,0 куб.м менше ніж у відповідному періоді 2013 року. Дана економія відобразилася на зменшення витрат на закупівлю води на – 26,24% або 5,3 тис.грн.
За послуги виробництва, транспортування та постачання теплової енергії та централізованого опалення підприємством нараховані доходи на суму – 6938,2 тис.грн без ПДВ, в тому числі населенню – 4072,5тис.грн без ПДВ та іншої групи споживачів – 2865,7 тис.грн без ПДВ. З них підприємство фактично отримало – 7939,3 тис.грн без ПДВ , що складає 114,4 % оплати від нарахованих доходів.
Одночасно ЖКО для виробництва, транспортування та постачання теплової енергії понесла витрати на суму – 7995,7 тис.грн , в тому числі для надання послуг населенню – 5465,7 тис.грн та іншій групі споживачів – 2530,0 тис.грн. Даний показник в порівняні із 6 місяцями 2013 року зменшено на – 2402,4 тис.грн або на 23,1% за рахунок вищевказаної економії споживання енергоресурсів.
Нажаль, невідповідність тарифів повній фактичні собівартості на послуги із теплопостачання для населення навіть тих, які були затверджені НКРЕ та встановлені з 01.03.2011 року, а також з 01.01.2014року для інших споживачів спричинила виникнення різниці між затвердженими тарифами та повною фактичною собівартістю, яка за І півріччя 2014 року склала – 1497,3 тис.грн, в тому числі – населення – 1393,3 тис.грн ; бюджетні установи – 104,0 тис.грн залишилася невідшкодованою і віднесена на збитки підприємства, які станом на 01.07.2014 року склали – 178,5 тис.грн , які порівняно із І півріччям 2013 року зменшено на – 88,92% або 1432,8 тис.грн, за рахунок вищевказаної економії витрат на суму – 618,3 тис.грн, а також відшкодування різниці в тарифах на суму – 879,0 тис.грн
Собівартість теплової енергії станом на 01.07.2014 року складає – населення 305,24 грн за Гкал, бюджет – 602,17 грн за Гкал, інші – 708,23 грн за Гкал. Відшкодовання собівартості затвердженими тарифами по населенню складає – 76,5%.
Відповідно станом на 01.07.2014 року загальна сума невідшкодованих збитків від різниці між затвердженими тарифами та повною фактичною собівартістю по теплопостачанню з врахуванням минулих років складає – 6259,8 тис.грн в тому числі : населення – 4021,1тис.грн , бюджетні установи – 2238,7 тис.грн.
Дана ситуація виникла за рахунок стрімкого збільшення ціни на енергоресурси, про що зазначено вище, також збільшився розмір мінімальної заробітної плати на 6,2 %, згідно чинного законодавства, зміну якого підприємство зобов’язане неухильно виконувати, у звітному періоді складає – 1218 грн., а в попередньому звітному періоді вона склала – 1147 грн..
Зауважимо, що значно вплинуло на збитки підприємства підвищення тарифів у 2011 році, що не відповідають економічно обґрунтованим витратам, адже тарифи затверджені НКРЕ було підвищено порівняно із 2010 роком для населення лише на 25% при цьому зменшено суму статті витрат «Природний газ» рівня 2008 року – на 50% , а інші витрати залишилися на рівні 2008 року.
А також зменшення з 01.01.2014 року діючих тарифів на теплопостачання для бюджетних установ на – 21,6% та інших споживачів на – 8,8%, які і так були збитковими.
Відповідно враховуючи вищезазначене у підприємства виникає заборгованість за спожитий природний газ, яка станом на 01.07.2014 склала – 15782,8 тис.грн.
Продовження читайте у наступному номері.
Прес-служба
Славутського МВК

Шановні славутчани!

Запрошуємо вас взяти участь у загальноміських заходах з нагоди Дня Державного Прапора України та 23-ї річниці незалежності України:
• 23 серпня:
– з 7.00 до 14.00 год. на стадіоні м-ну «Військове містечко» на вул. Я. Мудрого (поблизу будинків вул. Ізяславська, 23-25) пройде ярмарок «Дари Поділля і Полісся – 2014».
– о 9.00 год. урочистий захід на міській площі (біля Будинку Рад, вул. Соборності,7);
• 24 серпня о 16.00 год. урочистий захід в Палаці культури (вул. Я. Мудрого, 64).
Телефони для довідок – 7-18-49, 7-05-05.
Оргкомітет

Здоровий громадянин — здорова нація, міцна держава

Минулого тижня на вул. Церковній було встановлено спортивний майданчик. Попри складну економічну ситуацію в Україні здоров’я залишається пріоритетним напрямком у нашому місті, – на цьому наголосив міський голова Василь Сидор. Цей майданчик є свідченням тому.
«Депутат міськради Сергій Сакалюк на прохання жителів даного мікрорайону піднімав питання по встановленню спортивного майданчика, направляв депутатський запит. Такі майданчики використовуються практично, добре сприймаються людьми і найголовніше те, що тут займаються і діти і дорослі. Приємно, що люди за ними доглядають, бо раніше ми встановлювали огорожі, замки. Але ми побачили, що цього робити не потрібно, люди слідкують за порядком та використовують їх за призначенням. В цьому році ми запланували встановити ще одну спортивну площадку і три дитячі майданчики. Ми вже визначилися з районами, де будуть дитячі майданчики – м-н «Південний», вул.Чкалова та вул.Острозька. По спортивному майданчику маємо кілька пропозицій, але встановимо там, де люди звертаються найбільше та проявляють активність», – резюмував Василь Богданович.
Про спортивний майданчик розповів нам директор ЦФЗН «Спорт для всіх» Валерій Шабуров:
«Завдяки коштам виділеним з міського бюджету ми змогли придбати ці тренажери. Вони прекрасно підходять для дітей, чоловіків та жінок, які хочуть перебувати в чудовій фізичні формі. Виробник обладнання «Інтер-Атлетика»-найбільший український виробник тренажерів, це фірма з якою ми співпрацюємо уже давно. Ми підібрали хороший комплект тренажерів на яких можна виконувати велику кількість вправ на всі групи м’язів тіла. Єдине прохання до жителів мікрорайону, щоб доглядали за обладнанням, щоб гроші і людська праця не були витрачені даремно».
І уже в цей день, тільки встановивши обладнання ми побачили, як діти з великим захопленням активно почали освоювати різноманітні тренажери.
Ми сподіваємося, що на спортмайданчику виростатимуть нові чемпіони і там завжди буде людно і гамірно. Нехай ці спортивні споруди стануть не тільки осередком здорової фізичної форми, а й міцного незламного духу для всіх тих, що тут займатиметься.

Прес-служба
Славутського МВК

ЗВІТ про фінансово-господарську діяльність Славутського УВКГ за І півріччя 2014 року

Відбулося засідання балансової комісії, яка розглянула звіт фінансово-господарської діяльності за І-ше півріччя 2014 року комунального підприємства «Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства». Надаємо до ознайомлення славутчан звіт, представлений начальником КП «Славутського УВКГ» Леонідом Степанюком.
За І-ше півріччя 2014 року Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства надало послуг по водопостачанню та водовідведенню на суму 5658 тис. грн., в т. ч ПДВ – 943 тис. грн., чистий дохід 4715 тис. грн., в т.ч. населенню 3657 тис. грн. В порівнянні з І-м півріччям 2013 року сума послуг зменшилась на 152 тис. грн. За звітний період сплачено послуг на суму 5481 тис. грн. , в т.ч населенням 3033 тис. грн. Сплачені послуги: коштами – 5317 тис. грн., взаєморозрахунками – 164 тис. грн. Сума сплачених послуг в порівнянні з І-м півріччям 2013 року зменшилась на 6 тис. грн.
Собівартість наданих послуг з водопостачання та водовідведення за І-ше півріччя 2014 року склала 5126 тис. грн. в т.ч по статтях витрат: матеріали – 233 тис. грн., паливо – 180 тис. грн., електроенергія – 1505 тис. грн., заробітна плата з нарахуваннями – 2739 тис. грн., амортизація – 118 тис. грн., податки і збори — 101 тис. грн., інші витрати – 250 тис. грн.
Значну питому вагу в витратах послуг займає електроенергія, що становить 29,4 % від усіх витрат та фонд оплати праці з нарахуваннями, що становить 53,4 % від усіх витрат. Собівартість наданих послуг в порівнянні з І – м півріччям 2013 року зросла на 355 тис. грн., в т.ч.: по матеріалах на 65 тис. грн., по паливу на 27 тис. грн., по електроенергії на 73 тис. грн.., по заробітній платі з нарахуваннями на 104 тис. грн., але зменшились витрати по амортизації на 15 тис. грн.
Фактична собівартість 1 м³ послуг складає: з водопостачання — 5,94 грн./м³, з водовідведення — 4,07 грн./м³. Населення відшкодовує лише 82,4% фактичної собівартості послуг в т.ч.: з водопостачання – 84,7%, з водовідведення – 79,1%. Від надання послуг населенню по водопостачанню та водовідведенню підприємство понесло збитків на суму 630 тис. грн.
Для покриття збитків від надання послуг населенню за І-ше півріччя 2014 року підприємству надана дотація в сумі 72 тис. грн. Загальна сума ще не відшкодованої дотації станом на 01.07.2014 р. складає 3882 тис. грн.
Від надання послуг іншим споживачам по водопостачанню та водовідведенню підприємством отримано прибуток в сумі 221 тис. грн.
Доходи по міській лазні за І-ше півріччя 2014 року склали 60 тис. грн., а витрати 153 тис. грн., збитки 93 тис. грн. Інші доходи підприємства склали 36,5 тис. грн. з них: послуги ас. машини — 22,4 тис. грн., підключення до мережі — 5,2 тис. грн., виготовлення технічних умов — 8,9 тис. грн.
На фінансово-господарську діяльність підприємства вплинули інші операційні витрати, які не включаються до собівартості наданих послуг водопостачання та водовідведення, сума цих витрат за І-ше півріччя 2014 року складає 137 тис. грн.
В цілому по підприємству за І-ше півріччя 2014 року збиток складає 614 тис. грн.
За І-ше півріччя 2014 року підприємством сплачено до державного бюджету ПДВ на суму 679 тис. грн., податків і зборів — 109 тис. грн., з них: плата за надра — 44 тис. грн., спецвикористання прісної води — 25 тис. грн., екологічний податок — 36 тис. грн., земельний податок — 4 тис. грн.
Станом на 01.07.2014 р. кредиторська заборгованість становить 1007 тис. грн. в т.ч заборгованість за електроенергію 43 тис. грн., по бюджетних платежах 452 тис. грн. Дебіторська заборгованість складає 1407 тис. грн., в т.ч: населення – 935 тис. грн.
бюджетні установи і організації – 148 тис. грн., інші організації – 262 тис. грн., пільги інвалідам ВВВ і чорнобильцям, військовослужбовцям і багатодітним сім’ям — 60 тис. грн., субсидії – 2 тис. грн.
За І-ше півріччя 2014 року нараховано: пільг – 456 тис.грн., субсидій – 102 тис.грн. За звітний період сплачено: пільг — 403 тис. грн., субсидій — 125 тис. грн.
Найбільше несплачених платежів по населенню. Для покращення ситуації на підприємстві необхідно забезпечити стовідсоткову поточну про плату і погасити борги минулих років за надані послуги.
Було також повідомлено, що у багатьох містах держави йде чергова хвиля підвищення тарів на водопостачання та водовідведення. Так, для прикладу, на сьогоднішній день тариф на воду та водовідведення у м. Шепетівка складає вже 17 грн. 48 коп./1 куб. м, а в Старокостянтинові – 14 грн. 51 коп/1 куб.м.
Як підсумок роботи балансової комісії міським головою Василем Сидором були поставлені перед керівництвом Славутського УВКГ наступні доручення:
• До 31.12.2014р. погасити заборгованість перед бюджетом міста.
• Продовжити претензійно-позовну роботу з боржниками.
• До 20 серпня надати на розгляд міської ради проект програми з покращення якості води у м.Славута.
• Продовжити практику встановлення лічильників загального обліку споживання води як на будинки приватного сектору, так і на багатоповерхівки. Доповідати щоквартально.
• До 30.08.2014р. надати пропозиції щодо можливості застосування в роботі комунального підприємства альтернативних методів енергоспоживання.
Міське фінансове управління

На адресу виконавчого комітету

«Відповідно до вимог Президента України» Верховної Ради та Уряду держави Управлінням МВС України в Хмельницькій області за підтримки органів державної влади докладається значних зусиль, спрямованих на виконання завдань щодо забезпечення належної охорони громадського порядку та безпеки громадян на території області.
Останнім часом суспільно-політична ситуація в країні залишається напруженою. Процеси, що відбуваються в державі, також впливають на обстановку в нашій області. В умовах, що склались, окремі громадяни, установи та організації шляхом зібрання великої кількості людей та . проведенням акцій протесту намагаються на свою користь вирішити питання, в переважній більшості випадків які носять цивільно-правовий характер, тощо.
Протягом 1-го півріччя п.р. на території області відбулося 8785 масових заходів, в яких прийняло участь майже 2 млн. громадян (5 701 заходів релігійного характеру, 2 006 заходів політичного, 640 заходів іншого характеру, 433 заходи культурно видовищного характеру). Для забезпечення охорони громадського порядку та безпеки громадян під час їх проведення залучалось ІІ 928 працівників ОВС. Задіяний особовий склад, формально, на певний час, часто досить тривалий, відволікалися від виконання своїх безпосередніх обов'язків щодо боротьби зі злочинністю та профілактикою правопорушень (реагування на повідомлення про злочини і пригоди, патрулювання території, чергування в нарядах, тощо). Окрім того, частина працівників органів та підрозділів внутрішніх справ області задіяні до виконання службово-бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції та відрядженні до східних областей України.
У зв'язку з викладеним прошу обмежити кількість масових заходів, ініціатором яких являються місцеві органи державної влади, а також сприяти у межах компетенції в обмеженні у їх проведенні представниками різних політичних партій та громадських організацій до моменту закінчення активної фази антитерористичної операції.

Начальник УМВС у Хмельницькій області О.Г.Розізнаний »