Деякі види матеріального забезпечення, пільг, гарантій та послуг, встановлених законодавством для повнолітніх і неповнолітніх осіб з інвалідністю

перелік не містить видів матеріального забезпечення, пільг, гарантій та послуг, передбачених для осіб з інвалідністю законодавством про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, за професійною ознакою, про ветеранів війни, про соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та ін.;

Завантажити весь документ

Жителі Славутчини надали допомогу українській армії на Сході!

У вівторок, 22 липня, зі Славути вирушила делегація, яка повезла українським воякам на Сході допомогу продуктами харчування та засобами гігієни. У склад делегації увійшли міський голова Славути Василь Сидор, голова Славутської райдержадміністрації Василь Остапчук, депутат Славутської міської ради Роман Бачинський, заступник начальника УМВС України в Хмельницькій області Роман Гаврилюк, голова правління організації “Хмельницький фонд захисту Вітчизни» Вікторія Середюк, водій вантажівки Андрій Куц.

Це не перша допомога, яка надійшла зі Славути на Схід. Як розповів нам міський голова Василь Сидор, цього разу ідея такого масштабного збору продуктів виникла при розмові із Митрополитом Почаївським, намісником Свято-Успенської Почаївської Лаври Володимиром, який люб’язно погодився надати для наших українських вояків 3тис. пляшок Святої води та 2 тис. кг. продуктів:
« – Коли ми спільно із Славутською районною адміністрацією в особі Василя Остапчука та райрадою в особі Леоніда Радзивілюка оголосили на Славутчині про збір допомоги українським воякам на Сході, то знайшли величезну підтримку серед краян, – розповідає міський голова Славути. – Підприємства та підприємці, сільгоспвиробники, сільські ради, сотні людей проявили неабияку активність та свідому громадянську позицію. Схвально віднеслися до нашої ініціативи голова Хмельницької облдержадміністрації Леонід Прус та голова обласної ради Іван Гончар.
Однозначно було вирішено передати допомогу особисто «з рук у руки», щоб наші хлопці-вояки реально її отримали. Бо знаємо про ті прикрі випадки, коли допомога так і не доходила до адресатів. Повеземо допомогу у полк спеціального призначення №8, який безпосередньо брав та бере участь у бойових діях, зокрема при звільненні Слов’янська, Краматорська, інших населених пунктів Сходу. Їдемо в першу чергу туди, потім за допомоги прикордонників – в сьомий територіальний батальйон Хмельницької області. Він стоїть на кордоні між Луганською областю і Росією. Також веземо допомогу в наш батальйон «Богдан», який входить в структуру МВС та стоїть на блокпостах в районі Луганської і Харківської областей. Окрім продуктів харчування та засобів гігієни, які передали люди, ми закупили на зібрані кошти речі, що найбільше необхідні солдатам (ми зв’язувалися із військовими частинами та запитували хто чого найбільше потребує).
Я дуже вражений і хочу сказати великі слова поваги усім славутчанам, жителям району, які проявили величезну активність, переживаючи за наших вояків. Сьогодні і так важко жити, а люди подекуди в селах віддавали останнє, тільки щоб хоч якось допомогти. Навіть траплялися випадки, коли пенсіонери, маючи бажання допомогти солдатам, витрачали свою і без того малу пенсію на закупівлю продуктів –олії, крупи, консервів тощо.
Я можу запевнити усіх людей, які долучилися до цієї доброї справи, що зібрана допомога надійде безпосередньо нашим військовим!
Окремо хочу подякувати за надану значну допомогу керівництву ТОВ «Аква-Родос» Руслану Мельничуку та Григорію Петровському, депутату обласної ради Володимиру Філінюку, лікарю Славутської ЦРЛ Богдану Панчишину, директору ТОВ «Сансервіс» Петру Максимчуку, ПП Віктору Дунайчуку та іншим підприємцям».
Як було повідомлено, не виключено, що збір благодійної допомоги буде продовжено, після того як члени делегації на власні очі побачать, що нашим військовим найбільше не вистачає.
Прес-служба Славутського МВК 

Із виступу військового комісара Славутського ОМВК Ігоря Івановича Євтушка на сесії Славутської міської ради

Із виступу військового комісара Славутського ОМВК Ігоря Івановича Євтушка на сесії Славутської міської ради:
«Розпочалася друга черга оперативного розгортання. Вчора 24 липня вступив в силу Указ Президента про проведення часткової мобілізації на території
України. Якщо дві попередні черги мобілізації не стосувалися Донецької та Луганської областей, то вже у вказаному Указі ці дві області також залучаються до проведення мобілізації. Військовослужбовці з нашого обласного військкомату, з інших військових комісаріатів направлені в Донецьку та Луганську області для відновлення там обліку, відновлення роботи військкоматів. До цього Указу Президента ми вже готувалися давно.
Заходи з мобілізації будуть проходити впродовж 45 діб і ті, хто буде призваний, будуть нести військову службу доти, поки Президентом України не буде підписано Указ про демобілізацію.
Згідно Указу Президента України, розпорядження голови Хмельницької обласної адміністрації, було дано наказ створити в кожній адміністративно-територіальній одиниці до 5-ти загонів оборони. На сьогоднішній день у м. Славута та Славутському районі створено п’ять таких загонів. Це військова структура, а тому всі хто буде туди призваний будуть нести військову службу. (!а призвані вони будуть тільки у випадку введення воєнного стану на території України).Практично у всіх районах намагаються вказані загони оборони формувати з числа добровольців».

Шановні подоляни та гості міста !

З метою інформування громадськості щодо третої черги часткової мобілізації, недопущення в суспільстві різного роду викривлення щодо даного питання, хочу проінформувати вас та дати відповіді на питання які виникнуть у вас.
1. В чому полягає необхідність проведення третьої черги часткової мобілізації?
З метою підтримання обороноздатності держави та завершення проведення антитерористичної операції виникла необхідність проведення третьої черги часткової мобілізації.
Це обумовлено низкою чинників, а саме:
• необхідність посилення створених угруповань військ (сил);
• підвищення готовності держави, особливо її національної економіки, до відбиття збройної агресії з боку Російської Федерації.
За результатами проведення третьої черги часткової мобілізації буде:
• нарощено бойовий і чисельний склад угруповань військ (сил), особливо в зоні проведення антитерористичної операції;
• створено систему поповнення некомплекту і втрат в особовому складі;
• посилено державний кордон та нарощено сили і засоби територіальної оборони;
• посилено прикриття об’єктів транспортної інфраструктури та її відновлення.
Проведення третьої черги часткової мобілізації розпочинається з оприлюдненням відповідного Указу Президента України, що затверджений Верховною Радою України.
Завдяки двом попереднім чергам часткової мобілізації відмобілізовані та приведені у бойовий стан 53 військові частини Збройних Сил України та
18 частин інших військових формувань. Це дало змогу створити угруповання військ та сил, адекватних рівню загрози на березень — червень цього року, посилити охорону державного кордону на загрозливих напрямках, де і сьогодні йдуть бої за захист українського кордону, та запобігти вторгненню регулярних військ Росії на континентальну Україну як з Криму, так і з півночі, сходу та з придністровського напряму.
Водночас за останні тижні видимі успіхи нашої операції призвели до зміни тактики з боку Російської Федерації та підтримуваних нею бойовиків. З території Росії ведуться обстріли позицій наших військ. Російська Федерація збільшує обсяги з постачання незаконним бандформуванням, російським бойовикам на території Донецької та Луганської областей важкої бронетанкової техніки, артилерійських систем, у тому числі і реактивних систем залпового вогню, а також самохідних зенітно-ракетних систем протиповітряної оборони. За останні дні ми бачимо факти такої зміни тактики, коли бойовики, терористи обстрілюють пусту територію Російської Федерації, а у відповідь наноситься удар по наших позиціях, позиціях наших військ і під прикриттям оцих артилерійських ударів, які наносяться нібито у відповідь, робляться спроби прориву колон бронетехніки з Російської Федерації на територію України.
За таких умов, з метою збереження спроможності Збройних Сил України та інших військових формувань по виконанню бойових завдань в АТО, нарощування угруповань військ та сил для відбиття можливого вторгнення, а також планового перегрупування особового складу проводиться третя черга часткової мобілізації. Це дозволить додатково привести у бойовий стан 15 бойових частин та 44 частини бойового забезпечення для забезпечення потреб оборони. За умов проведення третьої черги часткової мобілізації буде також створено систему поповнення некомплекту в особовому складі та посилено ешелон охорони державного кордону та нарощено сили і засоби територіальної оборони, посилено складову з технічного прикриття об’єктів, транспортної інфраструктури та її відновлення.
Якщо в першій черзі мобілізації ми доукомплектовували переважно бойові частини, коли в першій черзі мобілізації ми мобілізовували, в першу чергу, тих спеціалістів, які мають спеціальність більш бойову, — десантників, гранатометників, людей, які вміють володіти оснащенням технічним, то зараз, в цій хвилі мобілізації, найбільший наголос робиться на постачання і забезпечення частин, забезпечення фронту. Тобто більше в цій мобілізації буде наголошено на забезпечення тих частин, які займаються підтримкою армії.
На даний момент, коли на сході, незважаючи на трагедії, незважаючи на те, що багато з наших солдат і бійців сьогодні знаходяться у важкому стані, але все-таки є видимий перелом. І для того, щоб ми змогли підтримати наших хлопців на передовій, для того, щоб ми змогли підсилити наші позиції і частково проводити ротацію там на місцях, нам необхідно сьогодні провести третю чергу часткової мобілізації. Вона передбачає 45 днів на відмобілізування.
2. Що означає часткова мобілізація та її термін — 45 діб, визначений Указами Президента України від 17.03.2014 № 303/2014, 06.05.2014 № 454/201 та від 21.07.2014 № 607/201?
Частковою є мобілізація, яка проводитися в окремих місцевостях держави, а також стосується певної частини національної економіки, Збройних Сил України, інших військових формувань, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, підприємств, установ і організацій.
Згідно з Указом «мобілізація проводиться на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, міста Києва». Призов військовозобов’язаних буде проводитися в усіх зазначених областях у пропорційних обсягах.
Під час третьої черги часткової мобілізації буде приведено у бойовий стан 15 бойових частин та 44 частини бойового забезпечення для забезпечення потреб оборони.
Термін 45 діб — це визначений період часу, впродовж якого, згідно із Законом України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», протягом 45 діб місцевими органами державної влади через військові комісаріати здійснюється призов військовозобов’язаних та техніки національної економіки для доукомплектування військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань до штатів воєнного часу.
І протягом цих 45 днів Міністерство оборони, Національна гвардія України, прикордонники зможуть доукомплектувати ті частини, які сьогодні необхідні для того, щоб витіснити з України російських окупантів, витіснити російських бойовиків, які зараз окупували наші міста і вбивають мирних жителів.
Цей термін не стосується строку перебування на військовій службі військовослужбовців, призваних під час мобілізації, а стосується лише механізму призову на військову службу.
3. Коли та яким чином буде здійснено демобілізацію або ротацію призваних під час мобілізації?
Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» звільнення (демобілізація) військовослужбовців, призваних на військову службу під час мобілізації, в особливий період, може бути здійснено за умови стабілізації воєнно-політичної обстановки навколо України, після оголошення рішення Президента України про демобілізацію, строки та порядок якої буде визначено відповідним Указом Президента України. Демобілізація буде проведена поетапно впродовж певного часу. В її ході буде проведено заміну військовослужбовців призваних під час мобілізації, на військовослужбовців, строкової служби без зниження рівня бойової готовності військових частин (установ).
Крім того, Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації», яким рекомендовано Президенту України спланувати поетапну заміну військовослужбовців, призваних під час мобілізації, за рахунок осіб, призваних на військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військовослужбовців військової служби за контрактом та військовослужбовців строкової військової служби після їх відповідної підготовки.
Саме ротація підрозділів у зоні проведення антитерористичної операції є однією із цілей третьої черги часткової мобілізації. Але така ротація буде проводитися тільки у складі підрозділів і після їх відповідної підготовки.
На цей час, з метою організації фізичної та психологічної реабілітації військовослужбовців, які виконують обов’язки в зоні проведення антитерористичної операції, командирами військових частин уже надаються відпустки за сімейними обставинами.
4. Хто буде призваний і за якими критеріями (вік, здоров’я, професійна підготовка та інше)?
Підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані громадяни України, які на підставі висновку (постанови) військово-лікарської комісії придатні до військової служби.
5. Хто не підпадає під дію часткової мобілізації?
Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації категорії військовозобов’язаних, які зазначені у статті 23 Закону України від 21.10.1993 № 3543-ХІІ (зі змінами) «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», а саме:
заброньовані на період мобілізації та на воєнний час за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, а також за підприємствами, установами і організаціями в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;
Довідково. Закон України від 21.10.1993 № 3543-ХІІ (зі змінами) «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», стаття 25:
1. Бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування та на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення), у разі, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів та виконання мобілізаційних завдань (замовлень).
2. Організація, порядок, обсяги та переліки посад і професій військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню на період мобілізації та на воєнний час, визначаються цим Законом, актами Президента України та Кабінету Міністрів України.
• визнані відповідно до висновку військово-лікарської комісії тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров’я на термін до шести місяців (з наступним проходженням військово-лікарської комісії);
• чоловіки, на утриманні яких перебувають п’ять і більше дітей віком до 16 років (такі чоловіки можуть бути призвані на військову службу у разі їх згоди тільки за місцем проживання);
• жінки, на утриманні яких перебувають діти віком до 16 років (такі жінки можуть бути призвані на військову службу в разі їх згоди і тільки за місцем проживання);
• зайняті постійним доглядом за особами, що його потребують, відповідно до законодавства України, в разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд;
• народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим.
Крім того, відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу » передбачено наступне.
Під час дії особливого періоду з військової служби звільняються військовослужбовці:
1) під час проведення мобілізації:
а) жінки, які мають дитину (дітей) віком до 16 років, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу;
б) за станом здоров’я — на підставі висновку (постанови) військово-лікарської комісії про непридатність до військової служби в мирний час, обмежену придатність у воєнний час, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу;
в) у зв’язку з позбавленням військового звання в дисциплінарному порядку;
г) у зв’язку з обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили, яким призначено покарання у вигляді позбавлення волі, обмеження волі або позбавлення військового звання;
ґ) через такі сімейні обставини або інші поважні причини:
• виховання матір’ю (батьком) — військовослужбовцем, яка (який) не перебуває у шлюбі, дитини або кількох дітей, які з нею (з ним) проживають, без батька (матері);
• утримання матір’ю (батьком) — військовослужбовцем, яка (який) не перебуває у шлюбі, повнолітньої дитини віком до 23 років, якщо вона (він) є інвалідом I чи II групи;
• необхідність постійного стороннього догляду за хворою дружиною (чоловіком), дитиною, що підтверджується відповідним медичним висновком медико-соціальної експертної комісії для осіб віком понад 18 років чи лікарсько-консультативної комісії для осіб до 18 років;
• наявність у військовослужбовця трьох і більше дітей;
д) у зв’язку з проведенням організаційних заходів у порядку, визначеному Генеральним штабом Збройних Сил України, за умови завершення виконання визначених завдань;
е) через службову невідповідність осіб рядового, сержантського і старшинського (крім прапорщиків, старших прапорщиків, мічманів, старших мічманів) складу у разі невиконання службових обов’язків;
2) під час воєнного стану:
а) які досягли граничного віку перебування військовозобов’язаних у запасі, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу під час особливого періоду;
б) визнані за станом здоров’я непридатними до військової служби з виключенням з військового обліку;
в) у зв’язку з обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили, яким призначено покарання у вигляді позбавлення волі, обмеження волі;
3) після прийняття рішення про демобілізацію:
а) призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, а також які вислужили встановлені строки строкової військової служби, військової служби за призовом осіб офіцерського складу, у строки, визначені рішенням Президента України;
б) у зв’язку із закінченням строку контракту, укладеного під час особливого періоду, та небажанням проходити військову службу за новим контрактом.
Військовозобов’язані, які досягли граничного терміну перебування в запасі, також не підлягають призову та виключаються з військового обліку у районних (міських) військових комісаріатах, а військовозобов’язані Служби безпеки України — у Центральному управлінні або регіональних органах Служби безпеки України. Крім того, виключенню з військового обліку підлягають громадяни України, які (стаття 37 Закону України від 25.03.1992 № 2232-ХІІ (зі змінами) «Про військовий обов’язок і військову службу»):
• визнані військово-лікарськими комісіями непридатними до військової служби з виключенням з військового обліку;
• припинили громадянство України;
• були раніше засуджені до позбавлення волі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину;
• направлені для відбування покарання до установ виконання покарань або до яких застосовано примусові заходи медичного характеру;
• не отримали до 40-річного віку військово-облікової або спорідненої з нею спеціальності.
Довідково. Закон України від 25.03.1992 № 2232-ХІІ (зі змінами) «Про військовий обов’язок і військову службу» Стаття 28. Розряди запасу та граничний вік перебування військовозобов’язаних у запасі.
1. Запас військовозобов’язаних поділяється на два розряди, що встановлюються залежно від віку військовозобов’язаних.
2. Військовозобов’язані, які перебувають у запасі та мають військові звання рядового, сержантського і старшинського складу, поділяються на розряди за віком:
2) другий розряд — до 60 років.
3. Особи офіцерського складу, які перебувають у запасі, поділяються на розряди за віком:
2) другий розряд:
• молодший офіцерський склад — до 60 років;
• старший офіцерський склад:
• майор (капітан 3 рангу), підполковник (капітан 2 рангу) — до 60 років;
• полковник (капітан 1 рангу) — до 60 років;
• вищий офіцерський склад — до 65 років.
4. Граничний вік перебування в запасі другого розряду є граничним віком перебування в запасі та у військовому резерві.
5. Військовозобов’язані-жінки, незалежно від присвоєних їм військових звань, зараховуються до запасу другого розряду. Граничний вік перебування їх у запасі встановлюється 50 років.
6. Яка зарплата буде у мобілізованих, надбавка за участь в АТО та інші виплати?
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 квітня
2014 року № 111 «Питання грошового забезпечення військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період» передбачено виплату військовослужбовцям, які призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період, грошового забезпечення в порядку та розмірах, установлених для осіб офіцерського складу, осіб рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом.
Крім того, відповідно до наказу Міністра оборони України від 12.06.2014 «Про виплату винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України» для військовослужбовців, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції, додатково передбачено виплату премії у розмірі 100 % місячного грошового забезпечення.
7. Мобілізовані зразу будуть відправлені в зону АТО чи попередньо пройдуть якісь курси навчання?
Громадяни, які призвані під час мобілізації, обов’язково пройдуть бойове злагодження у складі своїх підрозділів, в ланках: відділення, взвод, рота, батальйон, військова частина.
8. Вже зараз наші військові в зоні АТО відчувають нестачу амуніції, зброї, медпрепаратів. Хто буде забезпечувати цим мобілізованих? Знову волонтери?
З початком виконання завдань у районах антитерористичної операції щоденно вживаються заходи, спрямовані на покращення всебічного забезпечення військових частин та підрозділів, у тому числі організації харчування та речового забезпечення.
Довідково. Протягом останніх років, через обмеженість фінансування потреб Збройних Сил України, закупівля засобів індивідуального бронезахисту не здійснювалась та їх запаси не створювались.
На цей час для потреб Збройних Сил України щоденно надходить близько 250 бронежилетів, які незалежно від часу доби негайно подаються у райони виконання завдань. Налагоджене вітчизняне виробництво бронежилетів «Корсар 4» та укладені договори щодо їх постачання для потреб Збройних Сил України.
Завершено процедури закупівлі понад 24,0 тис. комплектів польового обмундирування, 32,38 тис. пар черевиків хромових з високими берцями та інших матеріально-технічних засобів.
На сьогодні стан тилового забезпечення характеризується такими позитивними змінами:
• приготування їжі організовано триразове на польових продовольчих пунктах штатними кухарями військових частин з використанням польових технічних засобів;
• у військових таборах створено запаси продовольства за всією номенклатурою та утримуються в консервованому вигляді в обсягах від 10 до 12 діб, води питної бутильованої — на 3 доби;
• під час виконання завдань, у відриві від основних сил, військовослужбовці забезпечуються сухими пайками;
• підвезення продовольства до визначених підрозділів здійснюється автомобільним транспортом, у разі необхідності залучається авіація Збройних Сил України.
Проблеми, що виникають у ході доставки продовольства, вирішуються оперативно.
Міністерством оборони України проводиться робота з внесення змін до нормативно-правових актів, щодо здійснення харчування військовослужбовців, які залучені до проведення антитерористичної операції, за льотною нормою, що дозволить суттєво урізноманітнити раціон продуктів харчування.
Питання безпосередньої організації внутрішнього порядку, побуту, тилового та медичного забезпечення за місцем проходження служби належать до компетенції командира відповідної військової частини і здійснюються згідно з вимогами Статутів Збройних Сил України.
9. Які права мають мобілізовані громадяни (збереження роботи, пільги на кредити та інше)?
Права громадян, які призвані під час мобілізації:
отримувати грошове забезпечення в повному обсязі, з урахуванням усіх надбавок та премій, на рівні військовослужбовців контрактної служби (відповідно до посад та військових звань), а не на рівні військовослужбовців строкової служби, як передбачалося раніше;
Довідково. У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України «Питання грошового забезпечення військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період» від 09.04.2014 № 111 грошове забезпечення зазначеній категорії військовослужбовців виплачується у порядку та розмірах, установлених для військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом.
використовувати весь комплекс гарантій соціального і правового захисту, встановлених законодавством як для військовослужбовців;
Довідково. Військовозобов’язані, які були призвані на військову службу під час мобілізації, в особливий період, набувають нового юридичного статусу — військовослужбовців, внаслідок чого на них розповсюджуються пільги, передбачені Законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців і членів їх сімей», Кодексу законів про працю та інших нормативно-правових актів.
Час перебування громадян України на військовій службі зараховується до їх страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.
Держава гарантує військовослужбовцям достатнє матеріальне (продовольче, речове), грошове забезпечення (компенсацією за піднайом жилого приміщення), охорону здоров’я та безоплатне лікування.
Держава забезпечує соціальну та професійну адаптацію військовослужбовців, які звільняються з військової служби.
за всіма громадянами, які призвані під час мобілізації на військову службу, гарантовано зберігаються місце роботи, посада, середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування та форм власності. Одночасно вони отримують грошове забезпечення як військовослужбовці;
Довідково. Кодекс законів про працю України, стаття 119:
Працівникам, які призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, гарантується збереження місця роботи, посади і середнього заробітку.
нараховується одноразова грошова допомога, яка буде виплачуватися на день демобілізації;
Довідково. Пункт 2 статті 15 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»:
Військовослужбовцям, які були призвані на військову службу за призовом у зв’язку з мобілізацією, виплата одноразової грошової допомоги, передбаченої цим пунктом, здійснюється за період такої служби з дня їхнього зарахування на службу без урахування періоду попередньої військової служби, на якій вони перебували у мирний час, за винятком тих осіб, які при звільненні з військової служби у мирний час не набули права на отримання такої грошової допомоги. Зазначена допомога виплачується на день демобілізації таких військовослужбовців. Умови та порядок виплати одноразової грошової допомоги військовослужбовцям, призваним на військову службу за призовом у зв’язку з мобілізацією, визначаються Кабінетом Міністрів України.
збережено право на підприємницьку діяльність для приватних підприємців, при їх призові на військову службу під час мобілізації. При цьому, державна реєстрація підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців не припиняється;
Довідково. Кодекс законів про працю України стаття 49-2 :
Вимоги частин першої — третьої цієї статті не застосовуються до працівників, які вивільняються у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці, пов’язаних з виконанням заходів під час мобілізації, на особливий період.
не припиняється виплата пенсій пенсіонерам, у разі призову їх на військову службу під час мобілізації, на особливий період на час такої служби;
не допущено зменшення розміру пенсій офіцерам запасу, які призвані під час мобілізації. При демобілізації цим офіцерам пенсія буде збільшена з урахуванням нових посад, військових звань та додаткової вислуги років. Якщо ж новий розмір пенсії у офіцерів буде нижчим за розмір, який вони отримували в мирний час, виплата їм пенсії здійснюється у раніше встановленому розмірі.
Довідково. Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», стаття 2:
Пенсіонерам з числа військовослужбовців та осіб, які отримують пенсію за цим Законом, у разі призову їх на військову службу під час мобілізації, на особливий період до Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та Державної спеціальної служби транспорту, на службу до органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів та підрозділів цивільного захисту, податкової міліції та Державної кримінально-виконавчої служби України виплата пенсій на час такої служби не припиняється. Після звільнення із служби цих осіб виплата їм пенсій здійснюється з урахуванням додаткової вислуги років на день їх демобілізації. Якщо новий розмір пенсії у цих осіб буде нижчим за розмір, який вони отримували в мирний час, виплата їм пенсії здійснюється у розмірі, який вони отримували на день призову на службу у зв’язку з мобілізацією.
З метою безумовного виконання законодавства у сфері оборони, мобілізації та захисту прав громадян України, які призвані під час мобілізації, постановою Верховної Ради України від 06.05.2014 № 1238-VII «Про додаткові заходи щодо зміцнення обороноздатності та безпеки держави» доручено Генеральному прокурору України перевірити факти звільнення з роботи та відмови у виплаті заробітної плати громадянам, призваним на військову службу в зв’язку з мобілізацією. У разі вчинення керівниками підприємств вищезазначених фактів військовозобов’язаним необхідно звернутися до регіональних органів прокуратури.
Крім того, на пленарному засіданні Верховної Ради України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації» (реєстраційний № 1275-VII), яким передбачено:
• поширення дії Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення проведення мобілізації» від 27.03.2014 № 1169-VII стосовно норм соціального захисту на всіх осіб, які були призвані на військову службу під час мобілізації після набрання ним чинності, зокрема тих, що були призвані на військову службу з 18.03.2014 по 01.04.2014;
• надання військовослужбовцям, після проходження військової служби за призовом під час мобілізації, переважного права залишитися на військовій службі на попередній або за їх згодою на іншій, не нижчій, ніж попередня, посаді;
• врегулювання питання щодо виплат соціальної допомоги військовослужбовцям — жінкам, які були звільнені під час мобілізації;
• звільнення від нарахування штрафних санкцій військовослужбовців, а також військовозобов’язаних, які призвані під час мобілізації на військову службу, з боку підприємств, установ, організацій усіх форм власності, а також фізичних осіб у зв’язку з несвоєчасною оплатою фінансових зобов’язань (кредитів, іпотек тощо) на особливий період. Крім того, відсотки за користування кредитом не нараховуються;
• врегулювання питання щодо поновлення студентів у відповідному вищому навчальному закладі після демобілізації та продовження їх безоплатного навчання, на той термін, що залишився до кінця чергового періоду навчання і був завчасно оплачений ними до призову;
• громадянам України надається можливість добровільно укладати контракт на проходження військової служби в особливий період (на особливий період, але не менше одного місяця) з подальшим залишенням на військовій службі і в мирний час;
• надання права командирам військових частин надавати військовослужбовцям відпустки за сімейними обставинами в особливий період;
• звільнення від відповідальності за корупційні правопорушення військовослужбовців служби за призовом під час мобілізації, на особливий період по відношенню до їх підприємницької діяльності;
• скорочення термінів прийняття громадян на військову службу за контрактом в особливий період шляхом спрощення процедур проведення спеціальних перевірок;
• визначення порядку проходження військової служби для громадян, призваних на військову службу за призовом осіб офіцерського складу;
• розширення переліку підстав для звільнення військовослужбовців з військової служби за етапами особливого періоду;
• продовження терміну перебування на військовій службі за призовом під час мобілізації, на особливий період — до досягнення граничного віку перебування в запасі;
• встановлення, що призов на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, не є підставою припинення трудового договору;
• звільнення від спеціальної перевірки громадян, які призиваються на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період;
• підвищення адміністративної відповідальності за порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію;
• звільнення фізичних осіб-підприємців, які призвані під час мобілізації, від сплати єдиного соціального внеску на особливий період.

Хмельницька ОДА

Славута за тиждень

У понеділок на оперативній нараді, яка пройшла під керівництвом міського голови Василя Сидора міські служби інформували про головні події, виконання робіт впродовж минулого тижня (з 14 по 20 липня).

Славутська ЦРЛ
У відділенні швидкої допомоги Славутської ЦРЛ зареєстровано 409 виклики, в тому числі на села – 49. З них: до хворих з серцево-судинними захворюваннями – 61, до травмованих – 21, до хронічно хворих – 38, до дітей віком до 1 року – 5, з алкогольним отруєнням – 18, на пологи та патологічну вагітність -3. Приймальним відділенням Славутської ЦРЛ госпіталізовано 201 осіб: дітей віком до 1 року – 3, з пневмонією – 7, з гострим порушенням мозкового кровообігу – 5, з травмою – 16, з укусом змії -1, з термічними опіками – 1. За минулий тиждень в пологовому відділенні народилося 10 немовлят, з них: дівчаток – 6, хлопчиків – 4.

Структурний підрозділ СПТМ
Серед основних робіт:
– ремонт котла ВК-21- 1шт.;
– заміна прокладок між запірною арматурою та насосом – 8 шт.;
– ремонт мережевих насосів – 3 шт.;
– ремонт запірної арматури -20 шт.;

ЖЕК№1 та №2, ККП
Впродовж тижня було здійснено від громадян 34 викликів електриків, 43 викликів слюсарів-сантехніків.
Серед основних робіт, виконаних підприємством:
– продовжено виконання робіт в м-ні «Сонячний»;
– триває капітальний ремонт м’якої покрівлі на вул. Козацька,41;
– виконано поточний ремонт м’якої покрівлі на вул.Острозька,4, вул. Лісна,7, вул. Соборності,29б;
– замінено лампи вуличного освітлення на вул. Перемоги, Плотиче;
– покошені газони на вул. Б.Хмельницького, Я.Мудрого;
– прибирано вул. Соборності, Миру, Кузовкова, Лісна, пл.Шевченка, Я.Мудрого;
– триває капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Сковороди.
Прес-служба Славутського МВК

ДОПОМОГА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ ДО ДОСЯГНЕННЯ НЕЮ ТРИРІЧНОГО ВІКУ ПРИПИНЕНА

Славутське міське управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що згідно Закону України від 27.03.2014р. №1166-VІІ «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» (розділ ІІ п.7 пп.1,2,3,4), яким було внесено зміни до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» та виключено розділ ІV «Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку», починаючи з 01.07.2014р. виплату допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку припинено. В постанові Кабінету Міністрів України від 25.06.2014р. «Про внесення змін до «Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми» зазначено, що допомога при народженні дитини, яка народилася після 30 червня 2014р. надається у розмірі 41280грн. Виплата допомоги здійснюється одноразово в сумі 10320 грн., решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами.
Для осіб, у яких закінчився строк виплати допомоги при народженні першої дитини, яка виплачується 24 місяці, на наступних 12 місяців призначається допомога до досягнення дитиною трирічного віку в розмірі 130 грн.
Для одержувачів допомоги при народженні другої і наступної дитини, яким призначено допомогу на чотири, шість років, виплата даної допомоги не припиняється. Припинено лише виплату допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, так як це передбачено вищезазначеним законодавством.
За довідками звертайтесь за адресою: м.Славута, вул.Я.Мудрого,47, або за телефоном 70250.

Економія як стиль життя

Нинішня цінова політика на енергоносії в Україні, газовий конфлікт змушують підприємства та установи працювати в рамках жорсткої економії та спонукає до пошуку альтернативних методів споживання енергоносіїв. Про це і йшла мова на нараді міського голови Василя Сидора із представниками КП «Славутське ЖКО» та міського управління освіти.
Як було зауважено міським головою, одним з головних питань у роботі комунальних підприємств, освітніх закладів міста має стати пошук шляхів впровадження альтернативних методів енергоспоживання. Така політика відповідає й позиції державного Антикризового енергетичного штабу, яким доведені вимоги зменшити витрати природного газу промисловістю та підприємствами комунальної теплоенергетики на 30%, бюджетними організаціями на 10%.
Впровадження альтернативних методів енергоспоживання є не новим для Славути. Успішними в цьому плані є проекти, впровадженні на підприємствах міста (для прикладу – ТОВ «Аква-Родос» та «Ювента»), в загальноосвітній школі №1 та Екологічному центрі школярів.
Цілу низку заходів з енергоспоживання використовують у роботі комунальні підприємства міста. На даний час проходить експертизу проект на впровадження технології електричного теплоакумуляційного обігріву НВО№2 та в процесі реалізації заходи, із залученням інвесторів, з переведення газової котельні ЗОШ№3 на твердопаливні котли, а також ЦРЛ, та котельні Садова,4.
За результатами аналізу, проведеного на зустрічі з питань енергозаощадження, було відмічено три котельні, на яких впровадження альтернативних видів палива є найбільш можливим. Це – котельня м-ну «Сонячний», котельні Козацькі,41, Перемоги,25 та Садова,4. Кілька пілотних проектів має бути обрано і в освітній галузі. Далі почнеться пошук інвесторів та розробка відповідних проектів. Вкладені у цю справу кошти, за рахунок економії окупляться вже за рік, як було відмічено на нараді.
Ще одним пілотним проектом в плані заощадження має стати утеплення однієї з багатоповерхівок міста. Утеплення стін – величезна економія на опаленні будинку. Правильно підібрана технологія утеплення дозволяє надійно утримувати тепло будинку взимку і економити до 30% вартості опалення. Практика утеплень будівель в нашому місті вже існує, але кожен власник оселі використовує матеріали на свій розсуд, а це не завжди безпечно та ефективно. При впровадженні цього проекту на прикладі одного з будинків Славути буде показано як саме підходити до питання утеплення, які матеріали використовувати.
Із-за переходу у попередні роки практично 50% квартир багатоповерхівок міста на індивідуальне опалення (коли законодавством ще дозволялося відключення окремих квартир будинку), значно збільшилися витрати газу на котельнях міста. А тому, з метою зменшення витрат котельнями міста, на зустрічі було піднято питання про необхідність залучення спеціалізованої організації, яка зробила б гідравлічний розарухнок тепломережі міста та дала б оцінку окремим будинкам з розбалансованою системою теплопостачання.
Як бачимо, за ситуації, що нині склалася в державі, економія споживання енергоресурсів має стати «стилем життя» для кожного підприємства, установи чи організації, які хочуть вижити в сьогоднішніх непростих умовах.
Управління ЖКГ, енергозбереження
та благоустрою

Із засідання виконавчого комітету…

18 липня члени виконавчого комітету затвердили понад півсотні рішень. Ми зупинимося на основних питаннях порядку денного.
• Про стан дотримання законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території міста Славути за перше півріччя 2014 року та хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності в місті Славута на 2011-2015роки доповів начальник Славутського РВ УМВС України Степан Кшевжінський.
Як позитив, було відзначено співпрацю райвідділу міліції з громадськими формуваннями. Така співпраця дозволяє попередити та розкрити багато злочинів, хуліганств на території міста, якнайкраще забезпечити охорону громадського порядку на час проведення міський заходів, у вечірній та нічний час. Значний позитивний ефект дало встановлення на території міста системи відеоспостереження, що покращило розкриття вуличної злочинності.
На запитання одного із членів виконавчого комітету виступаючим було повідомлено, що у місті Славуті відсутні випадки сепаратизму та разом з тим у зв’язку із подіями на Сході певне суспільне напруження існує.
• За пропозицією громадськості у місті було затверджено Правила утримання домашніх тварин у м.Славута, затверджених рішенням Славутської міської ради від 31.01.2014р. №16-38/2014, яким в тому числі передбачається реєстрація домашніх тварин. На засіданні міськвиконкому на продовження розпочатої процедури було погоджено для КП «Славутське ЖКО» (який буде виконавцем реєстрації) розмір плати за реєстрацію домашніх тварин у м.Славута у розмірі 19,87 грн. (дане рішення публікуємо окремо).
• Бурхливе обговорення викликав запропонований проект рішення «Про організацію торгівлі на ринку у місті Славуті», яке викликане необхідністю забезпечення належного функціонування ринку в місті Славута, організації на належному рівні оптового та роздрібного продажу на ньому продовольчих і непродовольчих товарів, у тому числі сільськогосподарської продукції, тварин, кормів тощо, надання послуг, додержання ветеринарних, санітарних, протипожежних вимог і правил безпеки праці на ринках, прав споживачів і вимог податкового законодавства.
Було зауважено, що жодна людина, яка здійснювала торгівлю на ринку з прийняттям даного рішення не втратить свого робочого місця. Детальніше із текстом прийнятого рішення Ви можете ознайомитись нижче.
• Цього дня було заслухано інформацію про проведену у першому півріччі роботу із зверненнями громадян у виконавчому комітету міської ради, на комунальних підприємствах «Славутське ЖКО» та «Славутське УВКГ», а також у Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міських управліннях праці і соціального захисту та освіти. Загалом роботу в даному плані на вказаних підприємствах та виконавчих органах ради визнано задовільною. За результатами розгляду було дано ряд доручень, основні з яких:
– посилити персональну відповідальність за стан роботи із зверненнями громадян, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на письмове звернення та особистий прийом, обов’язкове одержання громадянами обґрунтованої відповіді;
– приділяти особливу увагу вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту;
– вдосконалювати роботу з організації прийому громадян шляхом впровадження нових форм прийому, проведення прийому за місцем роботи. Проводити прямі телефонні лінії.
• Затверджено робочого проекту щодо капітального ремонту будівлі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-Ш ступенів – гімназія» №5 по вул. Ярослава Мудрого, 60.
• У блоці бюджетних питань заслухано інформацію міського управління фінансів щодо виконання бюджету м. Славута за перше півріччя 2014р. Надана інформація, прийнята до відома членами міськвиконкому та передана на розгляд сесії міської ради. Також присутнім було повідомлено про виконання заходів щодо організації виконання планових надходжень до бюджету міста Славути у 2014 році та збалансування місцевих бюджетів в процесі їх виконання за перше півріччя 2014 року. Внесено зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 03.04.2014 року №115 «Про заходи щодо забезпечення виконання показників доходної частини, економного та раціонального використання коштів та збалансування бюджету міста Славути у 2014 році».
• Важливе суспільне значення має прийняте рішення щодо впровадження в місті Славуті тимчасового механізму по перевезенню пільгових категорій пасажирів. Резолютивну частину рішення та саме рішення публікуємо в цьому номері газети.
Із усіма рішенням виконкому Ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті міста – https://www.slavuta-mvk.gov.ua/

Прес-служба Славутського МВК

Рішення виконавчого комітету Славутської міської ради від 18.07.2014р. №238 «Про організацію торгівлі на ринку у місті Славуті»

З метою забезпечення належного функціонування ринку в місті Славута, організації на належному рівні оптового та роздрібного продажу на ньому продовольчих і непродовольчих товарів, у тому числі сільськогосподарської продукції, тварин, кормів тощо, надання послуг, додержання ветеринарних, санітарних, протипожежних вимог і правил безпеки праці на ринках, прав споживачів і вимог податкового законодавства,
розглянувши план – схеми розміщення торговельних місць для здійснення підприємницької діяльності на території ринку, розташованого по вул. Ринкова Площа та Ярослава Мудрого на земельних ділянках, що перебувають в користуванні на умовах оренди, погоджені в установленому порядку з управлінням ветеринарної медицини, органом пожежного нагляду, санепідемстанцією, начальником управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Славутської міської ради,
на підставі договору № 4, укладеного 31.01.2007 р. між ТОВ «Торгово-сервісний центр – Універсалсервіс» та ТОВ «Універсалінвестцентр», щодо передачі у строкове платне користування двох упорядкованих площадок на території ринку в м. Славуті, додаткової угоди № 7 від 30.11.2012 р. до зазначеного договору,
керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 р. № 868 «Про деякі питання організації діяльності продовольчих, непродовольчих та змішаних ринків», Наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної податкової адміністрації України, Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації України 26.02.02 N 57/188/84/105 «Про затвердження Правил торгівлі на ринках», рішенням Славутської міської ради від 25.05.2007 р. № 3-10/2007 «Про встановлення Правил торгівлі на ринках міста Славути», п.п. 8 п. «а» ч. 1 ст. 25, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Славутської міської ради вирішив:

1.Затвердити план – схеми розміщення торговельних місць для здійснення підприємницької діяльності на території ринку міста Славути по вул. Ринкова Площа та Ярослава Мудрого, погоджені у встановленому законодавством порядку згідно додатку.

2. ТОВ «Торгово-сервісний центр – Універсалсервіс» (Нестеренко М.А.) та ТОВ «Універсалінвестцентр» (Юр’єв С.П.):
2.1.Забезпечити розміщення торговельних місць відповідно до погоджених та затверджених схем.
2.2.Запобігати виникненню торгівлі у невстановлених місцях, погіршенню санітарного стану на прилеглих до ринку територіях.
2.3.Упорядкувати робочі місця, розмежувати торгівлю промисловою та продовольчою групою товарів, привести до естетичного, однотипного стану кіоски, лотки, відремонтувати їх покрівлі та ліквідувати додатково встановлені прилавки, дошки з проходів, які заважають покупцям.
2.4.Вживати, із залученням відповідних уповноважених органів державного нагляду (контролю), заходів щодо ліквідації торгівлі на ринках неякісними, фальсифікованими товарами та товарами, що заборонені для торгівлі на ринках.
2.5.При наданні суб’єктам підприємницької діяльності торговельних місць на визначений термін рекомендуємо укласти з ними договори оренди торгових приміщень (площ) відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 р. N 868 «Деякі питання організації діяльності продовольчих, непродовольчих та змішаних ринків та змішаних ринків» на строк, що не може перевищувати терміну дії договору оренди земельної ділянки, із зазначенням розміру та порядку оплати за оренду приміщення (площі), асортименту (виду) товарів, що реалізуються, розташування торговельного місця, а також інших умов договору щодо яких досягнуто згоди.
2.6.Забезпечити дотримання Правил торгівлі на ринках в місті Славута, ветеринарних, санітарних і протипожежних вимог.
2.7.Організувати демонтаж встановлених недіючих кіосків, вирішити питання щодо надання торговельних місць суб’єктам підприємницької діяльності, які встановленні на проходах, проїздах та створюють незручності.
2.8.Здійснити реконструкцію ринку на якому реалізується сільськогосподарська продукція, передбачивши вжиття заходів щодо благоустрою території ринку в строк до 01.10.2014 р., а в частині встановлення торговельних кіосків, прилавків естетичного вигляду згідно схем розміщення торговельних місць в строк травень – червень 2015 р.
2.9.На територіях ринку встановити систему відеонагляду до 01.09.2014 р.
2.10.Здійснювати прибирання території, прилеглої до ринку, в т.ч. по вул. М.Грушевського в місцях торгівлі сільськогосподарською та іншою продукцією з гужового та автомобільного транспорту.

3. Суб’єктам господарювання, які здійснюють торговельну діяльність на території ринку, здійснювати підприємницьку діяльність відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Управлінню праці та соціального захисту населення (Козелець П.М.), управлінню економічного розвитку (Дарчик Г.Д.), фінансового управління (Долішна Ю.М.), відділу з питань регулювання земельних відносин (Рибіцький О.Є.), управлінню містобудування та архітектури капітального будівництва виконавчого комітету (Гедзюк В.В.) здійснювати контроль за дотриманням суб’єктами господарської діяльності вимог чинного законодавства.

5.Управлінню житлово-комунального господарства, енергозбереження та благоустрою (Дербугов Ю.П.) посилити контроль за дотриманням на прилеглій до ринку території Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти й порядку в м. Славута, затверджених рішенням Славутської міської ради 31.01.2014 р. № 15-38/2014.

6. Рекомендувати Славутському РВ УМВС у Хмельницькій області та Славутській об’єднаній державній податковій інспекції забезпечити дотримання суб’єктами господарської діяльності Правил торгівлі на ринках в місті Славута, затверджених рішенням Славутської міської ради від 25.05.2007 р. № 3-10/2007 та вимог чинного законодавства.

7. Відділу ДАІ по обслуговуванню Славутського району (Стасюк М.А.) забезпечити безпечний та безперешкодний рух людей та транспортних засобів, здійснювати контроль за додержанням вимог щодо паркування транспортних засобів на проїзній частині дороги поблизу ринку.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Калюжнюк Л.Р.

Міський голова В.Б.Сидор

План-схему розміщення торговельних місць для здійснення підприємницької діяльності на території ринку міста Славути по вул. Ринкова Площа та Ярослава Мудрого розміщено на офіційному веб-сайті міста – http://www.slavuta-mvk.infо.

Рішення виконавчого комітету Славутської міської ради від 18.07.2014р.№237 «Про погодження розміру плати за реєстрацію домашніх тварин у м.Славута».

Розглянувши звернення КП «Славутське ЖКО» щодо погодження розміру плати за реєстрацію домашніх тварин у м.Славута, з метою виконання вимог п.8 Правил утримання домашніх тварин у м.Славута, затверджених рішенням Славутської міської ради від 31.01.2014р. №16-38/2014, керуючись ст.40, ст.59 Закону України «Про місцеве само-врядування в Україні», виконавчий комітет Славутської міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити для КП «Славутське ЖКО» розмір плати за реєстрацію домашніх тварин у м.Славута у розмірі 19,87 грн.

2.Від внесення плати за реєстрацію та перереєстрацію собак звільняються інваліди по зору, для яких собака слугує поводирем.

3.Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

4.Управлінню з питань інформаційно-аналітичного забезпечення та внутрішньої політики (Чумак Л.А.) оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Микульського С.В.

Міський голова В.Б.Сидор

Уточнення!

Чинним законодавством України передбачено ряд соціальних гарантій для пільгових категорій населення. Однією з найбільш поширених є надання пільг при користуванні міським автомобільним транспортом. Право на пільговий проїзд окремих категорій населення визначають ряд Законів України.
На теперішній час, правом на пільговий проїзд міським автомобільним транспортом користуються: ветерани війни, вдови ветеранів війни, ветерани військової служби, ліквідатори аварії на ЧАЕС, інваліди всіх категорій, діти війни, пенсіонери за віком, ветерани праці, діти з багатодітних сімей.
Для ведення обліку пільгових категорій населення створено Єдиний державний автоматизований реєстр пільговиків (ЄДАРП). Управління праці та соціального захисту населення: організовують збирання, систематизацію і зберігання зазначеної інформації та забезпечують її автоматизоване використання для контролю за відомостями, які подаються підприємствами та організаціями, що надають послуги; ведуть облік пільговиків шляхом формування на кожного пільговика персональної облікової картки.
Славутське міське управління праці та соціального захисту населення надає інформацію про кількість пільговиків, які мають право на безоплатний пільговий проїзд в міському автомобільному транспорті загального користування по місту Славута:

Пенсіонери за віком 8259 осіб
Діти з багатодітної сімї 288 дітей
Інваліди з дитинства 297 осіб
Діти – інваліди 135 дітей
Ветерани військової служби 532 особи
Всього: 9511 громадян

Варто наголосити, що в поданих цифрах не враховано ту кількість людей, які приїжджають з Славутського району, інших населених пунктів та також користуються пільгами на пасажирські перевезення нашого міста.

Управління праці т соціального
захисту наслення

Рішення виконавчого комітету Славутської міської ради від 18.07.2014р. №280 «Про впровадження в місті Славута тимчасового механізму по перевезенню пільгових категорій пасажирів»

З метою недопущення зупинки пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в місті Славута, збалансування інтересів громадян, що мають право на безкоштовний проїзд, організатора пасажирських перевезень (виконавчого комітету Славутської міської ради) та приватних перевізників, зважаючи, що проблема державного недофінансування пільгових перевезень продовжує залишатися актуальною для України в цілому та міста Славута зокрема, враховуючи положення ст. 7, ст. 29, п. 4 ст. 37 Закону України «Про автомобільний транспорт», ст.ст. 48, 102 Бюджетного кодексу України, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанову Хмельницького окружного адміністративного суду № 822/1696/14 від 04.06.2014 року по справі за адміністративним позовом Хмельницького прокурора з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері до Виконавчого комітету Славутської міської ради про визнання відмови незаконною та скасування рішення, виконавчий комітет Славутської міської ради ВИРІШИВ:
1.Впровадити в місті Славута тимчасовий механізм по перевезенню пільгових категорій пасажирів шляхом введення пільгових рейсів відповідно до затвердженого розкладу руху автобусів згідно додатку.
2.Рекомендувати приватним перевізникам Остапчуку О.П., Ковальчуку В.К., Панчуку С.А., Панчуку А.М., Мазуру В.І., Комару В.С. забезпечити якісне надання населенню міста автотранспортних послуг, ввічливе ставлення до пасажирів та стовідсоткове виконання пільгових рейсів згідно затвердженого розкладу руху.
3.Начальнику КП «Славутське ЖКО» (Яцюк В.В.) забезпечити оновлення розкладу руху на автобусних зупинках міста Славута згідно з додатком.
4.Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.
5.Управлінню інформаційного забезпечення та внутрішньої політики виконавчого комітету Славутської міської ради (Чумак Л.А.) оприлюднити дане рішення в ЗМІ.
6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Микульського С.В.
Міський голова В.Б. Сидор

Графік засідань постійних комісій Славутської міської ради

п/п

Назва постійної комісії

Дата
і час проведення

Місце проведення

   (Будинок рад)

1.

З питань регламенту, депутатської діяльності та
етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації,
законності,  правопорядку

22.07.2014р.

14-00

зала засідань

2.

З питань планування, бюджету і фінансів та регуляторної
політики.

22.07.2014р.

14-00

зала засідань аб.та вн. го а офіційному сайті

3.

З питань освіти, культури, у справах сімї та молоді, спорту, туризму

22.07.2014р.

14-00

зала засідань

4.

З питань охорони здоровя, материнства і дитинства та соціального захисту
населення 

22.07.2014р.

14-00

зала засідань

5.

З питань промисловості, торгівлі, транспорту і
зв’язку розвитку підприємництва та інвестицій

 

21.07.2014р.

14-00

 

зала засідань

  6.

З питань ком. господарства, управління
комунальною власністю, будівництва та енергозбереження

21.07.2014р.

14-00

 

зала засідань

7.

З питань регулювання земельних відносин,
екології, благоустрою та адміністративно-територіального устрою

 

18.07.2014р.

10-00 21.07.2014р.

14-00;

 

кабінет №11

 

зала засідань

Публікуємо до відома славутчан звернення міського голови В. Сидора, направлені на вищестоящі органи влади в інтересах славутської громади

Міністру оборони
України Гелетею В.В.

Шановний Валерій Вікторович !
В зв’язку з надходженням на ім’я міського голови Сидора В.Б. листа від військового комісара Славутського об’єднаного міського військового комісаріату підполковника Євтушка І.І., а також з наявністю напруженого та загрозливого міжнародного конфлікту, нестабільною соціально-економічною та політичною ситуацією в Автономній Республіці Крим та в східних областях України, виконавчий комітет Славутської міської ради пропонує наступне.
З метою забезпечення приміщенням для розміщення роти охорони військового комісаріату в кількості 121 особа, передати з державної власності у власність територіальної громади міста приміщення недіючого військового шпиталю Міністерства оборони України в/ч А-1071 (військове містечко № 23), яке тривалий час не використовується, а відтак руйнується.
В свою чергу у разі передачі зазначеного об’єкта у комунальну власність міста, органи місцевого самоврядування м.Славута гарантують у стислі терміни забезпечити переобладнання приміщень колишнього шпиталю, відновити функціонування внутрішніх мереж газо-, тепло-, водопостачання та водовідведення.
З повагою – міський голова В.Б. Сидор

Прем’єр-міністру України
Яценюку А.П.

Віце-прем’єр-міністру – Міністру регіонального розвитку,
будівництва та житлово-комунального господарства України
Гройсману В. Б.

Народному депутату України Буряку С. В.

Шановний Арсенію Петровичу !

На ім’я міського голови Славутської міської ради Хмельницької області надходять численні звернення від жителів міста Славути з приводу надання дозволу на відключення від мереж централізованого опалення та встановлення індивідуального опалення.
Заявники у своїх зверненнях посилаються на те, що протиправною відмовою у наданні дозволу порушуються їх конституційні права при застосуванні наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України № 4 від 22.11.2005 р. «Про затвердження Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання» (далі – наказ № 4) з посиланням на наступне.
Вказаний наказ, як зазначають заявники, суперечить Конституції України, зокрема ст. 41, чинному законодавству (ст.ст. 319, 321, 907 Цивільного кодексу України, Закону України «Про захист прав споживачів», ст.ст. 6, 18, 24, 25 Господарського кодексу України), згідно яких кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю. Власник має право вчиняти щодо свого майна будь-які дії, які не суперечать закону.
Згідно даних нормативних актів забороняється примушувати споживача придбавати продукцію неналежної якості або непотрібного йому асортименту, що і намагається зробити Кабінет Міністрів України та Міністерство регіонального розвитку, будівництва, житлово – комунального господарства України постановою КМУ № 630 від 21.07.2005 р. та наказом Міністерства № 4 від 22.11.2005 р. в частині відключення лише «окремого житлового будинку», а не «окремих приміщень житлового будинку». Крім того, посилаються на те, що вищезазначений наказ № 4 не може відміняти права громадян, гарантовані законами України.
Заявники вимагають від виконавчого комітету Славутської міської ради терміново надати дозволи на відключення окремих споживачів теплової енергії та на встановлення індивідуального опалення в багатоквартирних житлових будинках.
Дана ситуація значно загострює конфлікт між органом місцевого самоврядування та громадою міста.
З урахуванням наведеного та у зв’язку зі значним збільшенням ціни на газ, та відповідно зростанням вартості теплової енергії, так як всі котельні міста в якості палива використовують природний газ, з метою уникнення негативних наслідків переконливо прошу Вас розглянути питання щодо врегулювання питання відключення від мереж централізованого опалення окремих житлових приміщень шляхом внесення змін в законодавство в частині відміни дії наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України № 4 від 22.11.2005 р.

З повагою – міський голова В.Б. Сидор