Допоможіть співвітчизникам!

На сьогоднішній день у м. Славута свій прихисток знайшли 4 сім’ї (14 чоловік) зі Сходу України. Ми звертаємося до славутчан проявити солідарність та надати допомогу співвітчизникам, які, на превеликий жаль, змушені були покинути власні домівки та шукати захист в інших регіонах України.
Будьте милосердними і зробіть свій внесок у підтримку родин, які приїхали із східних регіонів України.
Ви можете допомогти коштами, перерахувавши їх на рахунок: Славутський благодійний фонд «Любов», код:33361453, р/р 2600521777, МФО 380805 АППБ «Аваль» або надати гуманітарну допомогу одягом чи продуктами харчування за адресою вул. Князів Сангушків, 1 (міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді).
Контактні телефони – 7-32-50,7-31-93, 097-533-18-59.
***
Ми повинні бути готові прийняти й більше сімей із східних регіонів України та забезпечити їх тимчасове проживання у нашому місті.
Усіх, хто може поселити у себе біженців зі Сходу, просимо телефонувати до управління праці та соціального захисту населення Славутської міської ради за телефонами 7-30-85, 097-58-26-393.
***
Сім’ї, які приїхали зі Сходу України можуть отримати консультації:
– з соціальних питань та питань поселення – в управлінні праці та соціального захисту населення – 7-30-85, 097-58-26-393.
– з освітніх – в управлінні освіти – 2-15-95.

Давайте доведемо, що ми є єдиною країною і можемо згуртуватися навколо спільної біди!

Комісія з вирішення питань розміщення в м.Славута
евакуйованих громадян зі східних регіонів України

До уваги

До громади міста надійшов лист від керівництва Батальйону територіальної оборони Хмельницької області та військового комісаріату з проханням терміново екіпірувати військовослужбовців із Хмельниччини, які відбувають у місто Слов’янськ для захисту інтересів України.
Депутатський корпус на чолі з міським головою оперативно відреагували на це звернення та з метою підвищення рівня захисту життя військовослужбовців на чергову 43 сесію міської ради винесено питання щодо затвердження цільової програми матеріального забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань та співробітників органів УМВС України – мешканців міста Славута на 2014 рік, якою передбачається здійснити придбання по 50 комплектів бронежилетів та захисних шоломів загальною вартістю 300,0 тисяч гривень.
Кошти на виконання даної програми у повному обсязі планується виділити у липні 2014 року. На жаль бюджетне законодавство України не дозволяє здійснити закупівлю предметів та матеріалів за державні кошти без проведення тендерної процедури. Тому розраховувати на миттєве вирішення цієї проблеми поки що не має підстав.
З огляду на означене, виконавчий комітет Славутської міської ради звернувся до Міністерства оборони України з проханням ініціювати внесення змін до Закону України про держзакупівлі в частині тимчасового зупинення застосування тендерної процедури закупівлі предметів, матеріалів та обладнання, які використовуються під час проведення антитерористичної операції в Україні. Сподіваємося на відповідну реакцію з боку вищих органів державної влади та позитивний результат у вирішенні вищевказаної проблеми.
Додатково розміщаємо звернення керівництва Батальйону територіальної оборони Хмельницької області з переліком необхідних предметів екіпірування військовослужбовців Хмельниччини та контактні телефони відповідальних осіб.
Усі небайдужі громадяни за власним бажанням можуть надати допомогу та внести свій посильний вклад у відновлення суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

З повагою,
міський голова В. Сидор

УВАГА!!! ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО УСІХ СВІДОМИХ ХМЕЛЬНИЧАН!!!
Інформуємо Вас, що у Хмельницькій області створено Батальйон територіальної оборони, який невдовзі вирушить на Схід в зону бойових дій захищати незалежність та територіальну цілісність України. Нажаль, держава зараз неспроможна забезпечити цих патріотів навіть найбільш необхідними речами. Закликаємо в першу чергу підприємців, а також усіх небайдужих жителів Хмельницької області, в міру своїх можливостей, підтримати наших земляків. Для кожного зараз настали важкі часи, але ж бійці Хмельницького батальйону -готові віддати своїй країні значно більше, ніж ті речі, які Ви їм передасте. Ми не просимо перераховувати гроші. Ми закликаємо купити для наших хлопців найбільш необхідні речі:

1. Армійські жилетки (розгрузки) – 423 шт. 15. Ліхтарі прожектора – 50 шт.
2. Мішки спальні – 413 шт, 16. Ліхтарі налобні – 100 шт.
3. Карімат – 413 шт. 17. Тактичні очки – 423 шт.
4. Костюм для механіків – 70 к-т. 18. Засоби зв'язку (гарнітура) – 100 шт.
5. Майки х/б – 840 шт. 19. Примус – 50 шт.
6. Труси х/б 840 шт. 20. Рюкзаки тактичні – 423 шт.
7. Шкарпетки 2520 пар. 21. Тепловізори – 20 шт.
8. Мило – 630 кг. 22. Мішки звичайні (для піску)–5000 шт.
9. Крем для взуття – 158 кг. 23. Металошукач – 4 шт.
10. Кухонне майно: 24. Цвяхи 200 мм – 3000 шт. (130 кг)
– куртки для кухарів 11 шт.; 25. Проволока (д. 6 мм) 3100 м (360 кг)
– штани для кухарів 12 шт.; 26. Брус 100* 160*400 ~ 4% пог. м.
– халат- 3 шт. 27. Брус 135*200*600 – 96 пог. м.
11. Медичне майно: 28. Зубні щітки, паста, рушники,
– халат медичний – 10 шт.; туалетний папір, інші речі особистої
– – ковпак медичний 10 шт. гігієни.
12. Палатка (3-10 місць) — 20 шт. 29. Будь-які нешвидкопсуючі продукти,
13. Бензопила – 6 шт. що можливо зберігати в військово-
14. Електрогенератори – 4 шт. польових умовах,

За більш детальною інформацією звертайтесь до керівництва Батальйону територіальної оборони Хмельницької області:
(098) 722-74-29 – командир;
(067) 339-73-40 заступник командира по тилу;
(098) 095-44-58 – заступник командира по виховній роботі;
(067) 384-34-71 – координатор по організації збору та перевезенню допомоги.

Ви запитаєте: – Чому ви не вказуєте прізвищ та імен людей, які просять моєї допомоги?
Відповідаємо: – Тому що, кому дійсно необхідна допомога ніколи не звернеться до Вас особисто.

Зробіть свій вклад та допоможіть врятувати життя наших солдат!

ПАМ’ЯТКА НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ДІЙ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ГРИБИ.

Настійно радимо всім! Не збирайте та не їжте гриби зовсім. Без грибів можна прожити.
Останніми роками реєструється значна кількість нещасних випадків, пов`язаних із вживанням грибів.
Гриби – це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки роблять лише на основі свого гіркого досвіду.
Основні причини отруєнь:

  • вживання отруйних грибів;
  • неправильне приготування умовно їстівних грибів;
  • вживання старих або зіпсованих їстівних грибів;
  • вживання грибів, що мають двійники або змінилися внаслідок мутації (навіть білі гриби і підберезники мають своїх небезпечних двійників).

Симптоми отруєння: нудота, блювання, біль у животі, посилене потовиділення, знижується артеріальний тиск, судоми, мимовільне сечовиділення, проноси, розвиваються симптоми серцево-судинної недостатності.
УВАГА! Ні в якому разі не довіряйте таким помилковим тлумаченням:
“Усі їстівні гриби мають приємний смак”.
“Отруйні гриби мають неприємний запах, а їстівні – приємний”.
“Усі гриби в молодому віці їстівні”.
“Личинки комах, хробаки й равлики не чіпають отруйних грибів”.
“Опущена у відвар грибів срібна ложка або срібна монета чорніє, якщо в каструлі є отруйні гриби”.
“Цибуля або часник стають бурими, якщо варити їх разом з грибами, серед яких є отруйні”.
“Отрута з грибів видаляється після кип`ятіння протягом кількох годин”.
“Сушка, засолювання, маринування, теплова кулінарна обробка знешкоджують отруту в грибах”.
Перша допомога при отруєнні грибами.

  • Викличте швидку медичну допомогу.
  • Одночасно, не очікуючи її прибуття, негайно промийте шлунок: випийте 5 – 6 склянок кип`яченої води або блідо-рожевого розчину марганцівки; натисніть пальцями на корінь язика, щоб викликати блювоту; прийміть активоване вугілля (4 – 5 пігулок), коли промивні води стануть чистими.
  • Після надання первинної допомоги: дайте випити потерпілому міцний чай, каву або злегка підсолену воду, відновіть тим самим водно – сольовий баланс; покладіть на живіт і до ніг потерпілого грілки для полегшення його стану.
  • З`ясуйте, хто вживав разом із постраждалим гриби, проведіть профілактичні заходи.

Забороняється:
Вживати будь-які ліки та їжу, а надто алкогольні напої, молоко, – це може прискорити всмоктування токсинів грибів у кишечнику. Займатися будь-якими іншими видами самолікування.
Запам`ятайте:
Отруєння грибами дуже важко піддається лікуванню. Врятування життя потерпілого залежить від своєчасного надання йому допомоги. Краще недорахувати кількох грибів у кошику, ніж поставити під загрозу здоров`я, а інколи й життя своєї родини та своє власне життя.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, НКП міста

ПАМ’ЯТКА НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ДІЙ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ БЕЗПЕКА НА ВОДІ

Досвід і спостереження свідчать, що нещасні випадки найчастіше трапляються при порушені заходів безпеки на воді. Кожному слід пам`ятати, що вода помилок не прощає. Відпочиваючи, треба дотри-муватися заходів безпеки.
Купайтеся краще вранці або ввечері, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання. Температура води повинна бути не нижче +17 0С, більш холодній – перебувати небезпечно.
Плавайте у воді не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3 – 5 хвилин.
Не входьте, не впірнайте у воду після тривалого перебування на сонці.
Не входьте у воду в стані алкогольного сп`яніння.
Якщо немає поблизу обладнаного пляжу, вибирайте безпечне для купання місце з поступовим схилом та твердим і чистим дном. У воду заходьте обережно. Ніколи не пірнайте в незнайомих місцях.
Не запливайте далеко. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах.
Якщо вас захопило течією, не намагайтеся з ним боротися. Треба плисти униз за течією, поступово, під невеличким кутом, наближаючись до берега.
Не розгублюйтеся, навіть якщо ви потрапили у вир. Необхідно набрати по більше повітря в легені, зануритися у воду і, зробивши сильний ривок вбік, спливти.
Дуже обережно плавайте на надувних матрацах, автомобільних камерах і надувних іграшках. Вітром або плином їх може віднести дуже далеко від берега.
Купання з маскою, трубкою і ластами потребує особливої обережності. Не плавайте з трубкою при сильному хвилюванні води.
Не допускайте грубих ігор на воді.
Купання дітей ні в якому разі не повинно проходити без нагляду дорослих, які добре вміють плавати. Вчитися плавати обов`язково потрібно під керівництвом інструктора або батьків.
Не лишайте біля води малят.
Не наближайтесь до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу вас.
Порушення цих правил залишаються головною причиною загибелі людей на воді.
Що робити, якщо на ваших очах тоне людина? Володіння прийомами і засобами надання до-помоги людині, яка тоне, – винятково важлива спеціальна навичка. Особливо важливо це вміти робити без використання рятувальних засобів (човнів, катерів тощо). У цьому випадку рятувальники повинні вміти доб-ре плавати, володіти прийомами надання першої допомоги постраждалим, діяти швидко і рішуче. Якщо ви добираєтесь до потопаючого вплав, треба максимально враховувати плин води, вітер. Відстань до берега та ін. Наближаючись, намагайтеся заспокоїтись і підбадьорити плавця, який втратив сили. Якщо це вдалося і він може контролювати свої дії, плавець повинен триматися за плечі рятувальника. Якщо ж він не контролює свої дії – поводитися з ним треба жорстко і безцеремонно. Деякі інструкції рекомендують навіть оглушити потопаючого, щоб врятувати його і своє життя.
Коротко техніка рятування потопаючого виглядає так. Підпливши, треба підпірнути під ньо-го і, узявши позаду одним з прийомів захоплення (класичний – за волосся), транспортувати до берега. У ви-падку, якщо потопаючому вдалося схопити вас за руки або шию – звільніть і негайно пірнайте – інстинкт са-мозбереження змусить потопаючого вас відпустити. Якщо ж він уже занурився у воду, не кидайте спроб зна-йти його на глибині, а потім повернути до життя. Це можна зробити ще й у тому випадку, якщо той, хто потонув, перебував у воді близько 6 хвилин.
Як тільки потопаючого витягли з води, відразу ж приступайте до надання першої медичної допомоги. По можливості, необхідно відразу викликати медичну допомогу, а до її прибуття не припиняти спроб відновити дихання людини.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, НКП міста

Славутське міське управління праці та соціального захисту населення повідомляє

Законом України № 1166-VІІ від 27 березня 2014 року “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» змінено розмір допомоги при народженні дитини.
З 1 липня 2014 року допомога при народженні дитини призначається у розмірі 41280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово в сумі 10320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку встановленому Кабінетом Міністрів України. Тобто розмір допомоги буде на всіх дітей однаковий незалежно від черговості народження.
Також цим Законом відмінено допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Славута за тиждень

У понеділок на оперативній нараді, яка пройшла під керівництвом першого заступника міського голови Сергія Микульського міські служби інформували про головні події, виконання робіт впродовж минулого тижня (з 16-22 червня).
Славутська ЦРЛ
У відділенні швидкої допомоги Славутської ЦРЛ зареєстровано 391 викликів, в тому числі на села – 47. З них: до хворих з серцево-судинними захворюваннями – 67, до травмованих – 15, до хронічно хворих – 52, до дітей віком до 1 року – 7, з алкогольним отруєнням – 17. Приймальним відділенням Славутської ЦРЛ госпіталізовано 177 осіб: дітей віком до 1 року – 3, з пневмонією – 6, з гострим порушенням мозкового кровообігу – 8, з травмою – 17. За минулий тиждень в пологовому відділенні народилося 13 немовлят, з них: дівчаток – 3, хлопчиків – 10.
КП «Славутське УВКГ»
Триває реконструкція водопроводу на вул.Котляревського.
Ремонт водопроводу на вул. Козацькій,49.
Підключено нового абонента на вул.Шевченка,5.
Замінено 50 м поліетиленової труби на вул.Паперника.
КП «Славутське ЖКО»
Впродовж тижня було здійснено від громадян 35 викликів електриків, 55 викликів слюсарів-сантехніків.
Серед основних робіт, виконаних підприємством:
-капітальний ремонт покрівлі на вул. Козацька,41;
-ремонт фасаду будинку на вул.Кузовкова,21;
-ремонт шиферної покрівлі на вул. Миру,3;
-заміна ламп вуличного освітлення на вул.Перемоги;
-покошено газони на вул.Козацька, Кузовкова, Лісна, Я.Мудрого;
-викошено траву та бур’ян на кладовищі на вул.Б.Хмельницького, Я.Мудрого;
-впорядковано меморіальний комплекс «Поле пам’яті»;
– виконано підсипку та планування дорожнього покриття на вул.Гвардійська.

Прес-служба Славутського МВК

Інформація щодо пасажирських перевезень

3 та 11 червня цього року відбулися планові обстеження міських автобусних маршрутів загального користування на предмет визначення кількості платних та пільгових категорій пасажирів.
В результаті обстежень, у порівнянні з першим кварталом 2014 року, зафіксовано значне зменшення кількості пасажирів платних категорій громадян з одночасним збільшенням кількості пасажирів пільгових категорій громадян.
Так, якщо в першому кварталі 2014 року, в середньому, приватними перевізниками міста Славута перевозилось платних категорій громадян 5 557 осіб в день, то в другому кварталі 2014 року цей показник зменшився до 3 382 осіб в день.
Натомість, якщо в першому кварталі 2014 року, в середньому, приватними перевізниками міста Славута перевозилось пільгових категорій громадян 2 495 осіб в день, то в другому кварталі 2014 року ця цифра сягнула 3 393 осіб в день.
Разом із тим, у 2014 році на пільгове перевезення окремих категорій громадян виділено субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 1 208 409 грн. З них погашено борг за 2013 рік в сумі 361 012 грн.
За 6 місяців 2014 року нараховано до відшкодування приватним перевізникам за пільгові перевезення громадян в межах кошторисних призначень 445 700 грн. Відтак, залишок субвенції на 2-е півріччя 2014 складає: 1 208 409 – 361 012 – 445 700 = 401 697 грн. В перерахунку на кількість осіб пільгових категорій громадян, це 401 697 : 2,50 = 160 679 осіб.
За підсумками обстежень в 2-му кварталі 2014 року, в середньому, за один день перевезено 3 382 особи пільгових категорій громадян.
Таким чином коштів, що залишилося на перевезення пільгових категорій громадян у місті Славута, вистачить на 47,5 днів (160 679 : 3 382 = 47,5).
У зв’язку із нестачею державних коштів для забезпечення компенсаційних виплат приватним перевізникам за перевезення пільгових категорій громадян, виконавчий комітет Славутської міської ради повторно звернувся до новообраного Президента України, голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо невідкладного вирішення питання про адресну допомогу.

Управління економічного
розвитку Славутського МВК

Вшанували пам’ять жертв війни

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни. Рівно 73 роки тому почалася найдовша і найкровопролитніша війна, яка принесла біль і страждання кожній українській сім’ї, забрала мільйони життів наших співвітчизників. 718 славутчан загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни та у партизанських з’єднаннях, 2295 славутчан – важкі втрати серед мирного населення.
Цього дня ми віддаємо данину пам’яті тим, хто, відстоюючи свободу нашої Батьківщини, загинув на фронтах Великої Вітчизняної війни. Напередодні Дня скорботи у Славуті було проведено покладання квітів та вінків до монументів, що увіковічнюють пам’ять синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.
Взяли участь у покладанні представники міської влади, громадських організацій, родичі загиблих воїнів та громадськість міста.
На Міжнародному меморіальному комплексі «Поле пам’яті» представники духовенства міста Славути провели поминальну молебень за загиблими воїнами. Учасники церемонії вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
Схиляючи голови перед пам’яттю воїнів Великої Вітчизняної війни, ми повинні пам’ятати жахливі сторінки нашої історії, щоб ніколи не робити помилок у майбутньому.
Вічна пам’ять загиблим. Вічна слава тим героям, які живуть поруч з нами!

Прес-служба Славутського МВК

« Ми розмалюємо світ яскраво і красиво, щоб нам жилося мирно і щасливо!»

3 червня Центр раннього розвитку дитини «Дивосвіт» вкотре радісно зустрічав гостей, батьків та дітей міста на звітному заході «Ми розмалюємо світ яскраво і красиво, щоб нам жилося мирно і щасливо!». Участь у звітному концерті взяли діти різних вікових категорій ( від 1 року – 6 років). Ми завжди раді усім – самим маленьким, батькам і шанованим гостям, які от уже третій рік поспіль разом з нами в нашій дружній, великій родині!
На святі «Дивосвіту» були присутні: начальник управління освіти Пшетоцька Н.А., заступник начальника управління освіти Вісик Т.А.. Представники управління освіти: Бурак В.О., Новоселецька О.Г.; депутати міської ради: Дубіна Т.С., Іващук Н.С., депутат обласної ради Сабінська В.В.
На початку заходу було розказано про роботу Центру, в якому виховується 103 дитини, з них понад 40 дітей, віком від 3 місяців до 1,5 років, які відвідують Клуб « Я+МАМА» разом не тільки з мамами, але й з бабусями, дідусями й татами. На зустрічі Клубу протягом року запрошувалися багато цікавих людей, не тільки нашого міста, але й з Нетішина та Острога. Тісно співпрацюємо із екологічним Центром, музичною школою, бібліотекою. Досить частою гостею Центру є наша місцева поетеса Караван М.О.
Для загального розвитку дітей організована робота гуртків та студій. Результати гурткової роботи і було відображено на звітному заході. Організація гуртків різних напрямків для Центру є дуже значима, так як діти мають змогу розвиватися всебічно, творчо, розумово, інтелектуально. І наші таланти були помічені не тільки в Центрі, але й і за його межами. Діти старшого дошкільного віку були запрошені і брали участь, разом з керівником гуртка «Веселі ложкарі» Бондаруком П.Д., у заході «Обдароване сонечко» в НВО №1, де показали своє вміння гри на ложках.
В цьому році значимою подією для дітей та їхніх батьків стало відвідування кінної секції, під керівництвом Шабурова В.І.. Діти з радістю і бажанням освоювали кінну їзду, яка приносить велике задоволення, зміцнює здоров`я , сприяє вихованню впевненості і відповідальності у дітей.
Не менш важлива увага сьогодні приділяється індивідуальній роботі, а саме дітям з особливими освітніми потребами. В Центрі таких дітей п’ятеро. З ними працюють спеціалісти, вихователі, підбираючи кожній дитині індивідуальну програму, двоє з них відвідує групу разом з усіма дітьми, одна дитина відвідує кінну секцію.
Ми не зупиняємося на наших успіхах, а будемо впевнено йти далі, досягати ще більшого, адже нас так багато, і ми разом!! Отже у «Дивосвіта» велике майбутнє, тому що наше майбутнє, перш за все, це наші діти!! Саме діти показують, вчать нас дорослих, як потрібно радіти життю, бути щасливими, творити, дарувати Всесвіту добро, любов. Діти, ніби «олівці», які говорять кожному: « Ми розмалюємо світ, яскраво і красиво, щоб нам жилося мирно і щасливо!». Цей світ потрібно «розмальовувати» не тільки сьогодні, і не завтра, а усе своє життя, яке насичене різними кольоровими фарбами, посмішками, талантами!!
Директор ЦРРД
«Дивосвіт» Грачова Н.О.

«Ми зростаємо здорові і сильні, душею чисті і серцем вільні!»

Під таким гаслом 13 червня відбулось в «Дивосвіті» спортивно – розважальне свято. Були залучені до нього не тільки діти з трьох діючих у літній період груп, але й батьки, а найактивнішими глядачами були родини, які відвідують клуб «Я+ Мама».
Незалежно від вікових категорій, усі гарно справлялись із завданнями, перемагали і раділи перемогам інших.
Свято розпочалось крокуванням доріжкою здоров`я, свою динаміку додали вправи на стільцях. Аромо- та музикотерапія, читання казок стали неодмінним елементом кожного завдання. Розвиваючи спритність, увагу, орієнтацію у просторі, пам’ять, логіку, вміння взаємодіяти з навколишнім світом, виховуючи дбайливе ставлення до свого здоров`я, а також вміння берегти його, дали свої результати, а також позитивний, піднесений настрій дітей і батьків.
Ми пишаємося, що стали не просто Центром, де дитина почувається мов вдома, але й родинним осередком, в якому панує взаємодопомога, любов, турбота та здоровий спосіб життя.
Ми із спортом міцно дружим,
Спорт потрібний дітям дуже!
Спорт – помічник,
Спорт здоров’я,
Спорт – це гра
З ним здорова дітвора!!
Вихователь ЦРРД
«Дивосвіт» Пізнюр С.І.

Цікаво знати!

З метою розвитку в Славуті футболу, якісної підготовки футбольних команд до участі в обласних та всеукраїнських змаганнях, розвитку фізичної культури у місті, створено раду з питань розвитку футболу при міському голові, до якої увійшли:
Голуб Микола Петрович – голова ради з питань розвитку футболу
Генчик Денис Вільгельмови – заступник голови ради з питань розвитку футболу
Келюх Валентин
Володимирович – член ради
Кішан Микола
Олександрович – член ради
Косюк Олександр
Петрович – член ради
Назарук Олександр
Володимирович – член ради
Сіліщев Андрій
Олександрович – член ради
Шабуров Валерій
Іванович – член ради
Щеремета Сергій
Вікторович – член ради
Шульга Степан
Миколайович- член ради

Відділ молоді та спорту
Славутського МВК

Футбол серед дівчат

На базі ДЮСШ м.Славута у вересні 2013 року було відкрито у відділенні футболу групу для дівчат 1999 – 2001 років народження, які виявили бажання займатись футболом так само, як хлопці. Дівчата тричі на тиждень тренувались на базі ДЮСШ та ФОК «Здоров’я» ЗАТО «Прогрес» та брали участь у товариських зустрічах з однолітками з різних команд, а в березні 2014 року у відкритій першості спортивної школи перемогли у своїх суперниць та посіли І місце.
Нещодавно, 19 червня, в м. Деражня на базі Деражнянської ДЮСШ відбулись фінальні ігри Спартакіади ДЮСШ системи освіти 2014 року з футболу серед дівчат 1998-2000 р.н., в яких взяла участь й команда ДЮСШ м.Славута у складі учнів:НВК «спеціалізованої школи І-ІІІ ст., ліцей,Успіх» – Степчин Вікторії та Шеремети Катерини; НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№2», гімназія – Філіпчук Валентини та Тимощук Марини; ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – Роженюк Дарії та Іванюк Анастасії; ЗОШ І-ІІІ ст. №6 – Данішевської Юлії, Шминдрук Катерини, Дишлюк Ірини, Налісної Яни, Іщук Марії, Карплюк Дарини та Дишлюк Наталії та тренера – викладача Келюха Валентина.
У грі за вихід з групи команда з міста Славути змагалась з господарями – командою м.Деражня. І хоча після 1 тайму рахунок був не на нашу користь – 0:1, проте, зібравшись наші дівчата показали усю свою майстерність та забили у ворота суперниць 2 голи (Шминдрук Катерина 35 хв., Данішевська Ю. 43 хв.) і в результаті виграли гру за вихід у фінал.
Витративши багато сил у грі з командою Деражнянської ДЮСШ, дівчата не змогли виграти фінальну гру з командою Берездівської РДЮСШ та поступились їм з рахунком 0:1 і посіли 2 місце чим виконали норматив ІІ юнацького розряду з футболу.
Переможці та призери обласної Спартакіади ДЮСШ системи освіти 2014 року з футболу серед дівчат були нагороджені медалями та грамотами відповідного ступеня від Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.
Ми вітаємо дівчат з гарним результатом та бажаємо у подальшому найвищих успіхів на футбольних полях не лише області, а й України!

Адміністрація ДЮСШ

До зустрічі в наступному році!

Протягом чотирнадцяти днів учасники чотирьох загонів активно поєднували цінну для нашого міста працю з веселим відпочинком.
Привітав із останнім днем у таборі праці та відпочинку учасників загонів міський голова Василь Сидор:
– Шановні вихованці табору! Хочу подякувати вам за ті добрі і корисні справи, які ви зробили для нашого рідного міста. Своєю працею і відношенням ви показали як потрібно любити місто, країну. Звертаюся і до дорослих з проханням, аби в подальшому підтримували чистоту і слідкували за порядком, щоб дітки після вас не прибирали. Окремі слова подяки хочу висловити керівникам загонів, які з вами працювали. Єдине сумно, що все це дуже швидко пройшло. Проте, попереду у вас два місяці відпочинку. Отож, зичу вам натхнення, гарного настрою, незабутніх зустрічей та неповторних вражень. І сподіваюся що 1 вересня в мирі та добрі ви приступите до нового навчального року.
Привітала вихованців табору і заступник начальника управління освіти Тетяна Вісик:
– Позаду важкий напружений навчальний рік, а попереду чудовий відпочинок. Протягом двох тижнів ви мали можливість не лише відпочити, але й зробити значний внесок у розвиток нашого міста. І повірте, що було дуже приємно чути схвальні відгуки жителів міста про те, як ви працювали. Ми вами пишаємося і бажаємо креативного літа, позитивних емоцій, безхмарного мирного неба.
Міський голова Василь Сидор вручив учасникам загонів почесні дипломи та грошові винагороди, які вони отримали за наполегливу працю та хороші результати. Привітали і відзначили грамотами й педагогічних працівників.
Учасники табору підготували гостям заходу прекрасний концерт та презентацією найяскравіших моментів із життя табору, в якій відобразили свою працю та відпочинок. Керівництво табору висловило подяку за співпрацю начальнику КП «Славутське ЖКО» Василю Яцюку за співпрацю в організації роботи «Веселкової республіки».
Для кожного табір приніс щось своє, особливе, неповторне, нові враження та нові знайомства. Перебування у таборі було змістовним, вдалим, цікавим і принесло дітям справжнє задоволення.
Прес-служба
Славутського МВК

Наші діти відпочивають з користю

Ось уже котрий рік поспіль, з початком літніх канікул, у Славуті розпочинає свою роботу табір праці і відпочинку при Будинку дитячої творчості, який зібрав у своїх загонах 105 веселих та працьовитих, дружних та активних представників славутської юні.
Табір праці та відпочинку відрізняється від інших, адже його учасники водночас поєднують приємне проведення дозвілля із турботою про чистоту та ошатність рідного міста. Хоч і працюють у таборі наполегливо, проте для відпочинку також знаходиться час.
Відзначивши відкриття табору, усі дружно взялися до праці: прибирали територію Меморіального комплексу «Поле пам’яті», сквер міського Палацу культури, лісовий масив в мікрорайоні «Сонячний» та «Військове містечко».
У вільний від праці час молодь ініціювала організацію різноманітних творчих та спортивних заходів.
Як зазначив міський голова Василь Сидор в таборі діти мають змогу не лише відпочити, знайти нових друзів, але й заробити собі кишенькові гроші, адже їх наполеглива праця, спрямована на покращення благоустрою міста оплачується. Також Василь Богданович відмітив, що долучаючись до таких хороших справ діти починають по-іншому відноситися до міста, до культури, до зелених насаджень, до зон відпочинку і взагалі до України.
Сподіваємося, що старання юних славутчан цінуватимуться та підтримуватимуться, і завтра ми не побачимо знову гори сміття.
Прес-служба
Славутського МВК

Вільний політ повітряного змія

Китайці вірять, що коли в небі ширяє повітряний змій, то він забирає із собою всі хвороби та негаразди. Запуск повітряного змія – видовищне і просте заняття, не вимагає наявності спеціальних навичок. Потрібно лише знайти відповідне місце і спіймати хороший вітер.
Три, два,один – і полетів повітряний змій із рук учнів пришкільних таборів біля спорткомплексу м.Славути, де відбувся флешмоб із запуску повітряних зміїв.
Близько 300 дітей у захваті спостерігали за польотом повітряного змія, який вразив усіх присутніх своїм дизайном, оригінальністю та складністю конструкції. Юні конструктори мали змогу не лише оцінити літальні властивості паперового змія, а й під керівництвом методиста СЮТ О.Бережної, яка провела майстер-клас по виготовленню повітряних зміїв, змайструвати їх власноруч. Експеримент викликав великий інтерес не лише в учнів, а й у їх наставників.
Емоційного піднесення додав конкурс методиста ІМЦ Ж.Перуцької на найбільшу кількість злетівших зміїв.
Запуск повітряних зміїв був і буде натхненним і чи ледве не самим романтичним захопленням молоді нашого міста. Адже як свідчить проведений флеш-моб, найкращі повітряні змії запускають саме у нашій славній Славуті.
Сподіваюсь, що це захоплення збережеться в учнів надовго.
Анастасія Полончук,
член гуртка журналістики