На семінарі з енергозбереження

12 лютого в рівненському будинку вчених було проведено семінар на тему: «Проблеми обліку витрат енергії в бюджетних установах». На даному семінарі були присутні представники більшості районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів та обласної державної адміністрації. Протягом семінару було проведено огляд системи обліку витрат енергії у бюджетних установах Рівненської області та презентовано відповідне аналітичне дослідження , яке було проведено ММГО «Екоклуб».
Долучився до заходу і для представника міста Славута – головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та благоустрою, який презентував для всіх присутніх вдалий досвід та цілком дієві заходи з налагодження структури енергетичного менеджменту, а також моніторингу споживання енергоносіїв.
Якщо вдатися до фактів, то першим кроком на шляху до енергозбереження в місті стало рішення виконавчого комітету від 16.07.2009 №394 «Про організацію моніторингу за споживанням енергоносіїв». Рішенням виконавчого комітету Славутської міської ради від 20.10.2011 року № 445 «Про схвалення використання системи щоденного моніторингу споживання енергоносіїв бюджетними та комунальними установами міста Славути «Енергобаланс» моніторинг було переведено в електронний вигляд на власноруч розроблену програму. У кожній такій установі наказом керівника затверджена відповідальна особа, яка проводить моніторинг на нижній ланці. Узагальнені дані формуються та розраховуються он-лайн програмою, до якої мають доступ усі посадові особи, які прямо чи опосередковано мають вплив на енергозбереження та раціональне використання енергоносіїв в місті. За результатами моніторингу формуються пропозиції щодо впровадження адміністративних та технічних заходів.
Важливо зауважити, що застосування даних систем значно вплинуло на економію ресурсів, дало змогу виявляти нераціональні втрати, швидко реагувати на аварійні ситуації.
Враховуючи активну позицію в даних питаннях, місто стало активним членом Асоціації енергоефективних міст України; рішенням Славутської міської ради від 28 січня 2011 року № 7-3/2011 «Про участь в Плані Дій Європейського Союзу по енергоефективності» та приєдналося до європейської ініціативи із збереження клімату. Дане питання, а точніше формування базового кадастру викидів, ще не до кінця вивчене на теренах нашої держави. Ось чому виконавчим комітетом міської ради не були виконані в повному обсязі зобов’язання, що були прийняті під час підписання відповідного документу.
Але, не зважаючи на усі труднощі, отримавши відповідні знання енергоменеджером міста, було підготовлено План дій сталого енергетичного розвитку міста до 2020 року. У зв’язку із впровадженням ПДСЕР місто планує випередити прийнятті «Угодою» показники із скорочення викидів та споживання енергоносіїв у 1,5 рази
Усіма присутніми було зроблене о висновок, що побудована модель енергетичного менеджменту та моніторингу в місті Славута є гарним прикладом для наслідування у відповідних територіальних одиницях та області в цілому.

Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та благоустрою Славутського МВК

До уваги забудовників!

Звертаємо увагу, що відповідно до Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого Постановою КМУ від 13 квітня 2011 р. N 466, замовник зобов’язаний протягом семи календарних днів з дня отримання права на виконання підготовчих робіт/реєстрації повідомлення про початок виконання будівельних робіт/ реєстрації декларації або з дня отримання права на виконання будівельних робіт/ отримання дозволу на виконання будівельних робіт або з дня набуття права на виконання таких робіт письмово поінформувати про це місцеву держадміністрацію або орган місцевого самоврядування за місцезнаходженням об’єкта будівництва, а також державні органи у сфері пожежної та техногенної безпеки.
Відповідно до п. 3.12 Порядку прийняття в експлуатацію індивідуальних (садових) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків І та ІІ категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкції та інженерних мереж, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24 червня 2011 року № 91, замовник зобов’язаний протягом семи календарних днів з дня прийняття в експлуатацію об’єкта подати копію декларації або сертифіката місцевому органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням об’єкта для подання такими органами інформації про прийнятий в експлуатацію об’єкт до органу державної статистики за формами, передбаченими звітно-статистичною документацією.
При прийнятті об’єктів будівництва відповідно до п. 14 Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою КМУ від 13.04.2011 № 461 “Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів” замовник зобов’язаний протягом семи календарних днів з дня прийняття в експлуатацію об’єкта:
• подати копію декларації або сертифіката місцевому органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням об’єкта для подання такими органами інформації про прийнятий в експлуатацію об’єкт до органу державної статистики за формами, передбаченими звітно-статистичною документацією;
• поінформувати державні органи у сфері пожежної та техногенної безпеки про введення в експлуатацію об’єкта.
Відповідно до ст. 96 ч. 18 Кодексу України про адміністративні правопорушення за неподання чи несвоєчасне подання замовником інформації про початок виконання підготовчих чи будівельних робіт та про введення в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта у випадках, коли подання такої інформації є обов’язковим, для фізичних осіб передбачена адміністративна відповідальність у розмірі 70-1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Відповідальність юридичних та фізичних осіб підприємців передбачена відповідно до ст.2 ч. 2 п.9 ЗУ Закону України «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності» у розмірі 5 мінімальних заробітних плат.
Примітка: мінімальна заробітна плата станом на 01.02.2013 р. становить 1147 грн., неоподаткований мінімум доходів громадян – 17 грн.
Матеріали надані управлінням містобудування та архітектури виконавчого комітету Славутської міської ради

Інформуємо

З метою забезпечення громадського обговорення, належного розгляду та підготовки проекту нової містобудівної документації Плану зонування території м. Славута до затвердження сесією Славутської міської ради планується проведення наступних заходів:
– презентація проекту Плану зонування території м. Славута депутатам Славутської міської ради на черговому пленарному засіданні, яке відбудеться 1 березня 2013 року в залі засідань міської ради по вул. Соборності, 7;
– щочетверга о 15.00 год. в приміщенні міської ради (кабінет № 10 ) по вул. Соборності, 7 засідання робочої групи по підготовці проекту містобудівної документації, яка створена розпорядженням міського голови від 12 лютого 2013 року № 17-р;
– 14 березня 2013 року о 14.00 год. в приміщенні зали засідань міської ради відбудеться розширене засідання архітектурно-містобудівної ради, створеної при управлінні містобудування і архітектури виконавчого комітету Славутської міської ради.
Для участі у роботі засідань робочої групи та архітектурно-містобудівної ради запрошуються представники органів земельних ресурсів, охорони культурної спадщини, охорони праці, енергозбереження, пожежної, техногенної, ядерної та радіаційної безпеки, державної санітарно-епідеміологічної служби, природоохоронного та інших органів, яким відповідно до закону належать повноваження щодо розгляду містобудівної документації, а також керівники підприємств, організацій та установ міста, голови квартальних та будинкових комітетів.
Відповідно до частин третьої та четвертої статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» лише після затвердження відповідно до законодавства Плану зонування території міста Славута, громадяни та юридичні особи зможуть отримати у власність чи користування земельні ділянки на території міста для містобудівних потреб, або змінити їх цільове призначення. Зміна цільового призначення земельної ділянки, яка не буде відповідати Плану зонування території забороняється. Тому згідно до зазначеного пропонується всім юридичним та фізичним особам, жителям міста Славута взяти активну участь у обговоренні даного виду містобудівної документації.
Ознайомитись з проектом містобудівної документації можна на сайті міської ради https://slavuta-mvk.gov.ua/ або безпосередньо в управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Славутської міської ради в робочий час за адресою: м.Славута, вул..Церковна,46.
Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Славутської міської ради.

До вашого відома

На численні звернення громадян щодо призначення зупинки на станції Славута-1 поїзду № 43/44 Івано-Франківськ-Київ виконавчим комітетом Славутської міської ради було направлено звернення від 02.01.2013 № 5/04-29 до головного пасажирського управління державної адміністрації залізничного транспорту, від якого надійшла наступна відповідь.
«Графік руху пасажирських поїздів на 2012/2013 рік був розроблений з урахуванням зменшення експлуатаційних витрат, часу на шляху прямування поїздів, призначення нових прискорених поїздів тощо.
Згідно проведеного аналізу кореспонденції пасажиропотоків поїзда № 137/138 Івано-Франківськ – Київ від/до Івано-Франківська до/від станції Славута-1 прямувало лише до 2 пасажирів в середньому за рейс, що є недостатнім для призначення зупинки швидкому поїзду.
У зв’язку з вищевикладеним ПІвденно-Західною залізницею відновлення зазначеної зупинки не планується.
Сполучення з Івано-Франківськом забезпечується з пересадкою на найближчих вузлових станціях Здолбунів, Шепетівка.
За очікуваними даними за 2012 рік збитки Укрзалізниці від пасажирських перевезень становлять понад 3 300_млн. грн., заборгованість органів державної влади за перевезення пільгових категорій громадян – 358,4 млн. грн.
Для збереження потенціалу залізничного транспорту, з метою зменшення збитковості пасажирських перевезень проведено ретельний аналіз економічної доцільності курсування пасажирських поїздів формування залізниць України. Графік руху пасажирських поїздів на 2012/2013 рік був розроблений з урахуванням зменшення експлуатаційних витрат, часу на шляху прямування поїздів, призначення нових прискорених поїздів тощо.
Так, за минулі роки практично повністю вичерпано ресурси залізниць, за рахунок яких функціонували пасажирські перевезення. Середній вік пасажирських вагонів складає 27,5 року при нормативному строці служби 28 років. Ступінь їх зношеності становить 86%.
92% пасажирських вагонів старші 20 років (з них більше 50% старші 28 років). За період незалежності України з 1992 року залізницями України за власні кошти закуплено лише 560 вагонів. Відповідно до ст. 10 Закону України «Про залізничний транспорт» придбання рухомого складу для перевезення пасажирів у поїздах далекого та місцевого сполучення повинно здійснюватися за рахунок коштів державного бюджету, проте кошти на оновлення рухомого складу в державному бюджеті не передбачаються.
Враховуючи ситуацію, що склалася на сьогодні, уже з 2013 року Укрзалізниця буде вимушена щороку виключати з інвентарного парку близько 300 вагонів, оскільки вони вичерпають свій ресурс експлуатації. У разі відмови від змін, що нині впроваджуються, забезпечити безпечне курсування пасажирських поїздів неможливо.
Слід зауважити, що Хмельницька облдержадміністрація не виконує зобов’язання з компенсації заборгованості за перевезення пільгових категорій громадян. За 2012 рік заборгованість склала 2851,3 тис. грн., що негативно впливає на фінансовий стан залізниць».

Не заважайте нам працювати!(відкритий лист приватних автоперевізників)

Останнім часом в місцевих ЗМІ, зокрема в газеті «Трудівник полісся», розповсюджується відверто неправдива і провокаційна інформація щодо пільгових перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. При цьому, думка самих перевізників – ігнорується. Ця тема активно обговорювалась і під час щорічного звіту міського голови 8 лютого цього року. Деякі громадяни висловлювали незадоволення роботою перевізників, хоча відповідно до підсумків анонімного загальноміського соціологічного дослідження за 2012 рік щодо позитивних тенденцій, які славутчани вбачають в розвитку міста, варіант «пасажирські перевезення» посів друге місце.
Чомусь вирішення проблеми пільгових перевезень хтось хоче перекласти лише на плечі перевізників та міської влади. Проте саме держава, яка і надає пільги, має забезпечити своїм громадянам відповідне їх відшкодування. До 2010 року в місті всі категорії пільговиків перевозились без обмежень. Для перевізників це коштувало майже один мільйон гривень не відшкодованих коштів на рік. Такий подарунок ми робили для громади нашого міста! Міська влада неодноразово зверталась до Кабінету Міністрів України щодо відшкодувань, у відповідь – «коштів не має і не буде».
З метою максимального забезпечення пільгових перевезень, перевізники спільно з міською владою відпрацювали прийнятну для обох сторін альтернативу. Пільгові перевезення здійснюються протягом усього дня визначеними рейсами, зазначеними в затверджених графіках руху, що розташовані для вільного доступу в усіх автобусах та на зупинках.
Існує чимало думок на кшталт «держава виділяє значні кошти, а вони видумують якісь експерименти». Так виділяє, але цих коштів не вистачає на покриття витрат. Судіть самі: у 2012 році за даними обстежень, які проводить міське управління праці та соціального захисту населення, перевезено 831706 осіб, які скористалися пільгами на суму 1247559 грн., з яких відшкодовано лише 72% Решта витрат взяли на себе перевізники, а це близько 400 тис. грн.
Чи робить ще хто-небудь для міста такі подарунки? То можливо той хто так голосно критикує – долучиться до вирішення проблеми і знайде щедрого мецената, чи власними коштами хоч частково понесе витрати спільно з перевізниками, адже саме за справедливість вболівають такі критикани.
Вважаємо за необхідне довести до громади відповідальність перевізників, адже ліцензійні умови на пасажирські перевезення одні із самих жорстких в державі, вони мають забезпечити належний рівень якості перевезень та безпеки пасажирів. Утримання в належному стані існуючих автобусів та оновлення автомобільного парку – необхідна умова безпечних перевезень, що потребує значних коштів. До прикладу вартість одного автобуса ПАЗ, що сьогодні здійснюють перевезення в місті, складає 291 тисячу гривень. З врахуванням витрат на обслуговування необхідно перевезти понад півтора мільйона пасажирів для того щоб зібрати таку суму, а купівля нового транспорту не збільшує надходжень.
Середня вартість проїзду в міському автобусі по Хмельницькій області становить 2 гривні. В нашому місті тільки з початку року ціну збільшено до 1,75 грн., а до цього часу вона була однією з найнижчих в Україні. При цьому, окрім визначених державою пільгових категорій, на прохання міської влади, пільговим тарифом користуються діти шкільного віку, а також безкоштовно перевозяться соціальні працівники та медсестри Червоного хреста, що обслуговують соціально незахищених мешканців нашого міста.
А чому ніхто з критиків і журналістів деяких заангажованих газет не розповідає, як здійснюються пільгові перевезення в Славутському та інших районах Хмельниччини? Чи там немає ніяких проблем із перевезеннями пільгових категорій громадян? Тоді чому, наприклад, у Кам’янці – Подільському пільговиків перевозять з понеділка по п’ятницю та лише до обіду?
Існує лише одна альтернатива сьогоднішньому тимчасовому механізму пільгових перевезень – Закон про адресну допомогу, якій ще з 2005 року чекає на прийняття Верховною Радою України. В Російській Федерації схожа норма працює вже давно, чим забезпечено стовідсоткове персональне відшкодування пільг державою. Отримав кошти на проїзд – використовуй на свій розсуд. Сподіваємось, що й наші новообрані депутати, які під час минулої виборчої кампанії обіцяли захищати наші інтереси, не відкладуть цей Законопроект у довгу шухляду до наступних виборів.
Вважаємо, що створення нездорового ажіотажу навколо пасажирських автоперевезень декількома особами спрямовані насамперед на задоволення їх політичних інтересів і не призводить до вирішення проблеми. Адже ніхто з цих критиків не запропонував більш ефективного механізму, ніж діючий. А непереборне бажання отримувати блага за рахунок інших ніколи не призводило до позитивних результатів. Тож не заважайте нам працювати, шановні «доброзичливці»!

Автоперевізники: Ковальчук В.К., Панчук С.А., Панчук А.М., Мазур В.І., Остапчук О.П., Комар В.С.

Освітянський майстер-клас

Нещодавно в НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх» у дружньому колі зібралися вчителі початкових класів міста, колеги, однодумці – загалом люди, які прагнуть працювати над своїм удосконаленням та крокувати в ногу із інноваційними технологіями. Освітяни із радістю взяли участь у майстер-класі, який провела вчитель вищої категорії, «вчитель – методист» Інна Борисівна Трочук – досвідчений, високопрофесійний фахівець.
Живучи у трансформаційному суспільстві, вся діяльність вчителя повинна бути орієнтована на те, щоб допомогти дитині знайти себе, реалізувати свій потенціал, сформувати компетентності та бути успішним. Важлива роль у цьому належить застосування дієвих форм і методів навчання та залучення до практичної діяльності.
Вчителі взяли участь у практичному занятті, що проходило у формі тренінгу: «Розвиток спрямованості школяра на навчально-пізнавальну діяльність як складову становлення успішної особистості». Під час тренінгу педагоги формували вміння застосовувати інтрерактивні вправи при організації навчально-виховного процесу, були залучені до активної роботи. Привітання відбулося у вигляді танцю. Під час знайомства колеги дізналися багато нового та цікавого про кожну особистість присутніх. На очах у вчителів розквітло «дерево очікування». А практична частина здивувала всіх присутніх оригінальністю та креативністю. Із захопленням педагоги створили власноручно казкового їжачка.
Саме такі заходи сприяють розвитку майстерності вчителів та створюють сприятливий простір для навчально-виховного процесу.
Надія Кішан,
заступник директора з навчально –виховної роботи НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх», депутат міської ради

У ритмі танцю

Таку назву носив міський огляд-конкурс хореографічних колективів міста, що відбувся 14 лютого у День Святого Валентина. Дарунком до свята кохання став виступ чарівного дуету у складі юних Юлії Олексик та Мирослава Сайпель.
А далі неабияк насичено проходила програма заходу. Демонстрували красу та різноманітність танців учасники усіх вікових груп Будинку дитячої творчості, молодша та середня категорії загальноосвітніх закладів міста.
Оцінювали виступи танцюристів журі у складі виконуючого обов’язки начальника управління освіти Наталії Пшетоцької, методиста ІМЦ управління освіти Жанни Перуцької, керівника народного аматорського колективу Районного будинку культури Наталії Бєлєнової та керівника зразкового хореографічного ансамблю «Альянс» Алли Терентьєвої.
Присутні та члени судівської колегії мали нагоду проглянути 22 виступи талановитих славутських танцівників різного віку.
На закінчення конкурсу, члени журі подякували керівникам учасників конкурсу за підготовку дітей, а також відзначили, що з кожним роком вихованці хореографічних колективів показують все кращі результати, демонструють яскраві костюми та унікальні постановки. Тому визначити одноголосно переможців було непросто. Відповідно до набраних балів, перше місце розділи аж троє учасників: композиція «Гарний танець гопачок» (спільний проект БДТ та НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх»), подільський народний танець «Трійка» (ЗОШ І-ІІІ ст. № 1) та танець «Чарльстон» (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» № 5); друге місце – танець «На хвилях вальсу» (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія»), третю позицію посів танцювальний колектив ЗОШ № 6 із сучасним танцем «Сонячні зайчики».

Ольга Лиса,
прес-секретар
Славутського МВК

Конкурс хорових колективів

12 лютого глядачі міського Палацу культури насолоджувалися музичними творами у виконанні хорових колективів загальноосвітніх закладів міста.
Відомо, що на становлення дитячого хорового співу суттєво впливає багато факторів, серед яких чільне місце займає навчальна та концертна діяльність дорослих хорових колективів. Саме тому, захід розпочав народний аматорський хор ветеранів війни і праці МПК, керівник якого Анатолій Моторний, акомпаніатор Іван Чічмар. Діти з захопленням слухали чудові пісні які їм подарував хор ветеранів.
Оцінювали перший міський огляд конкурс «Співає юність України» журі у складі: Пшетоцька Н.А, Перуцька Ж.І., Скрипнюк Л.В., Чічмар І.І.
Всі колективи продемонстрували чудовий вокал та дотримувались сценічної культури.
Перше місце виборов колектив загальноосвітньої школи № 6, ІІ – місце НВО № 1, ІІІ – місце НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» № 5.

Людмила Задворна,
заступник директора БДТ

Паління і здоров’я

«Не можу кинути палити», — на жаль саме такі слова чую майже щоденно під час лікарського прийому від пацієнтів, які одержимі недугом тютюнопаління і якиім за станом здоров'я вкрай не бажано палити. І дуже прикро, що майже за 20-річну лікарську діяльність можна перерахувати на пальцях тих, хто послухав порад і переміг тютюнового змія. Болить душа і розривається серце, коли бачу дівчат і жінок з цигаркою в руках, коли від вагітної тхне їдким димом. І найстрашніше, що ці люди не усвідомлюють того, що стають наркоманами, залежними від нікотину, який міцними кігтями впивається в їх душу і тіло.
Часто говорять, шо крапля нікотину вбиває коня. Це дійсно так, бо нікотин – це надзвичайно сильна отрута, яка діє переважно на нервову систему, травлення, а також дихальну та серцево-судинну системи. Відомі смертельні випадки від викурювання двох-трьох цигарок, смерть настала в результаті рефлекторної зупинки роботи серця й органів дихання. При нікотиновому отруєнні виникає слинотеча, нудота, збліднення шкірних покривів, слабкість, запаморочення, сонливість, головні болі, шум у вухах, падіння артеріального тиску.
У тютюновому димові міститься близько 4 000 хімічних компонентів (у тому числі 43 канцерогени), які шкідливо впливають на всі органи та системи організму. Пам'ятаймо, що тютюнопаління один із найважливіших факторів ризику серцево-судинних захворювань, смертність від яких у курців у 2 рази вища, ніж серед тих хто не палить. Паління на 30-40% обумовлює смертність від шемічної хвороби серця.
Тепло тютюнового диму та хімічні речовини,що знаходяться у ньому (аміак, кислоти, анілін, сірководень та інші) подразнюють слинні залози, тому у курців посилене слиновиділення. Отруйні речовини диму (анілін) переходять в слину, діють на слизову оболонку шлунка, викликаючи гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки.
Украй шкідливий вплив має аміак, що міститься в димові. Цей газ добре розчиняється у воді з утворенням нашатирного спирту, який має властивості лугу і подразнює слизову оболонку бронхів, викликаючи бронхіт курців.Згодом знижується опірність організму до інфекційних захворювань зокрема туберкульозу легень.
Паління вбиває жінок раніше ніж чоловіків, особливо згубно воно впливає на вагітних жінок. Найбільш видимим результатом паління під час вагітності є розвиток гіпотрофії плоду (зменшення росту і ваги плоду). Чим більше диму вдихається матір'ю (навіть якщо вона сама не курить, а знаходиться в прокуреному приміщенні, тобто є пасивним курцем), тим більше виражений ступінь гіпотрофії в дитини. Паління під час вагітності призводить до підвищення ризику передчасних пологів. Уроджені вади серця, головного мозку частіше зустрічаються у дітей, чиї матері палили під час вагітності. Паління матір'ю може збільшити ризик синдрому раптової смерті немовляти. Крім того, ці діти мають видимі відхилення у фізичному й інтелектуальному розвитку. Вони частіше хворіють, гірше вчаться, відстають в рості.
Тому, якщо ви піклуєтесь про здоров’я своєї дитини, вам варто назавжди відмовитись від цигарок. Не будьте байдужими до свого здоров'я та до здоров'я своїх ближніх, зігрівайте їх любов'ю, теплотою своєї душі, а не їдким димом. Бажаю вам сили волі і терпіння у боротьбі з тютюновим недугом.
Л. В. Рудюк,
лікар загальної практики, сімейний лікар

Редакція «Вісті громади».
+380384272241 visti_sl@ukr.net

Рак – не вирок, якщо ви вчасно звернулись до лікаря

Дуже важливим для лікування дитини є підтримка батьків, правильне розуміння хвороби мамою та татом. Їх готовність до тривалого та важкого процесу лікування. Хоча медики й стверджують, що близько 90% дітей, яким поставили страшний діагноз «онкогематлогія», повністю виліковуються, не варто забувати, що це стосується лише виявленого на перших стадіях раку. Саме раннє виявлення хвороби дає змогу успішно лікуватись. У розвинених країнах світу ознаки раку шкіри знають навіть школярі, а матері самі оглядають своїх дітей і чоловіків. І ця практика не залежить від того, як часто вони бувають у лікарів. А ще вони чітко знають і дотримуються того, що у випадку змін треба негайно звертатися до лікаря. А у нас люди не знають навіть коли, не говорячи уже про те куди звертатися. Тому, аби проінформувати населення нашого міста та, можливо, в майбутньому вберегти чиєсь життя ми поспілкувалися із заступником головного лікаря по дитинству та пологовій допомозі Геннадієм Едвіновичем Соколовим про причини та основні ознаки захворювання на рак у дітей.
Злоякісні новоутворення у дорослих онкологи пояснюють шкідливими звичками. А от що провокує рак у дітей, які лише починають жити?
–У першу чергу ракові захворювання у дітей спричинені успадкуванням генів від батьків. Інші фактори ризику – різноманітні вірусні інфекції (папілома вірус, вірус Эпштейн-Барр, який має високий індекс онкогенності) та спосіб життя батьків і їхніх дітей (тютюнопаління, зловживання канцерогенними продуктами (копченості, смажені продукти та напівфабрикати, консерванти і барвники), нестача свіжих овочів та фруктів, надмірно калорійна та жирна їжа, малорухомий спосіб життя). Не менш важливою є і профілактика захворювання. До прикладу, у розвинених країнах світу існує практика вакцинації дівчат-підлітків від папілома вірусу, тобто це профілактика раку шийки матки. У нас також у календарі щеплень прописана подібна вакцинація але лише як рекомендована і за кошти батьків.
Яка ситуація із захворюванням дітей на рак у нашому регіоні та які види раку найчастіше виявляють у дітей?
– В основному у дітей найчастіше виявляють онкогематологію – генетика та вірусні інфекції. Це лейкози (рак крові), пухлини головного мозку, м’яких тканин, нирок і кісток. На даний час у нашому регіоні на обліку перебувають 4 дитини. Одна дитина – це онкогематологічна патологія, а троє інших мають пухлини різноманітних локалізацій. Усі діти успішно пройшли хіміотерапію. Якщо ж говорити про рівень захворюваності по Україні, то це приблизно 300-360 дітей на рік. Це діти абсолютно різної вікової категорії – від перших днів народження до 18 років.
Скажіть, будь ласка, які основні симптоми захворювання?
– Слід зазначити, що перш за все виявити онкологічне захворювання у дітей допоможе настороженість батьків. Якщо у дитини наявні біла пляма в оці, косоокість, сліпота, вирячені очі, набряк в животі або тазі, у голові або шиї, у кінцівках, яєчках чи залозах. А також постійна, без причини, висока температура, яка тримається більше, ніж два тижні. Втрата ваги, блідість, слабкість, легко з’являються синці чи кровотеча, біль у кістках, суглобах, спині, переломи. З боку неврології наявні зміни та погіршення ходи, рівноваги чи мовлення, затримка психофізичного розвитку. Головний біль більше, ніж два тижні з блюваннями чи без нього, збільшення розмірів голови. Батькам в обов’язковому порядку потрібно звернутись до лікаря для виявлення причин. Педіатр чи сімейний лікар має вчасно діагностувати та направити дитину до спеціаліста, тобто до дитячого онколога.
В які терміни дитину направляють до спеціаліста?
– Якщо дитині зроблений аналіз крові і підозрюється онкогематологія, то у максимально швидкі терміни дитина повинна потрапити до онколога. Тобто у той же день дитина повинна знаходитися в обласній лікарні. Відтермінувань не має бути абсолютно ніяких, лише по вині батьків. Якщо стан дитини вкрай важкий, то викликається реанімобіль з реанімаційною бригадою Обласної дитячої лікарні. Якщо стан дитини задовільний, то її лікарняним автомобілем направляють в область. У будь-якому випадку зволікати ми не повинні.
Як відбувається лікування?
– Лікування проходить в обласних або республіканському онкогематологічних центрах. Держава не в повній мірі може оплатити таке лікування, тому батькам часто доводиться самостійно шукати кошти, звертатись до спонсорів та волонтерів. Для лікування онкологічних захворювань у дітей застосовуються, в основному, хірургічне втручання, хіміотерапія, променева терапія та імунотерапія.
Скажіть, будь ласка, яка ситуація із донорством?
– Що стосується здачі крові, то це може зробити кожен хто не має протипоказань. Відверто кажучи донорами крові зачасту є медики. Щодо кісткового мозку, то донорами можуть стати близькі родичі, або ж знову ж батьки змушені власними силами та коштами або за допомоги волонтерів вирішувати проблему донорства для хворої дитини. На сьогоднішній день ці питання є досить проблематичними в нашій країні.
Часто чуємо, що при своєчасній діагностиці та правильному лікуванні можна досягти до 90% випадків видужування у дітей, хворих на рак. Наскільки це реально?
– Усе залежить від того яке онкологічне захворювання виявили у дитини. Відсоток одужання маленьких пацієнтів, в яких діагностовано лейкоз (рак крові), злоякісну пухлину нирок, статевих органів тощо, становить понад 90-95%. А серед діток, в яких є пухлини головного мозку, цей відсоток нижчий, приблизно 40%. Але це за умови, що батьки відразу звернулися до спеціалізованого закладу, в якому дитині призначать правильне лікування. Дуже часто батьки свідомо приховують від лікаря інформацію про хворобу дитини, наприклад, прийшовши до одного лікаря вони не повідомляють йому, що уже тиждень лікуються у іншого. Тому ось таке свідоме приховування симптомів часто призводить до жахливих наслідків. Звичайно, з кожним роком звернення батьків почастішали. І чим менша дитинка, тим частіша та пильніша увага батьків. Адже існують такі хвороби, які без тісної співпраці лікаря та батьків дуже важко діагностувати. Варто зазначити, що чим старша дитина, тим менше на неї звертають уваги. Батьки перестають з ними ходити на планові медогляди, вважаючи, що ті уже дорослі й самі зможуть лікареві все пояснити. Та це абсолютно помилкова думка та неприпустима та халатна поведінка батьків до власних дітей. Оскільки ніхто не знає дитину краще за її маму. Тому присутність одного з батьків на шкільних медоглядах у лікарні обов’язкове. Адже підлітки схильні до приховування симптомів, чи то просто соромно, чи через боязнь, що його однолітки будуть над ними насміхатися.
Як відбувається відновлення дітей після одужання?
– Коли дитина закінчує лікування основним завданням для неї та її батьків стає адаптація до життя поза стінами лікарні. Звичайно, дитина в основному змушена навчатися вдома. Перебувати під постійним наглядом лікаря. Ті батьки, які пережили, не побоюсь цього слова, пекло, чітко розуміють, що дитина потребує постійного, адекватного, правильного піклування.
Вероніка Чернега,
фото автора

Редакція «Вісті громади».
+380384272241 visti_sl@ukr.net

А у нас в квартирі – газ! А у вас?

Якщо десятиліття назад ми навіть не ставили питання щодо лічильників води, газу, тепла, то сьогодні, не є дивиною встановлені у кожній квартирі чи приватному будинку засоби обліку спожитих послуг.

Про наболілі питання славутчан ми ведемо розмову із Миколою Петровичем Радкевичем, директором Славутської філії ПАТ «Хмельницькгаз».

Миколо Петровичу, скажіть, будь ласка, повірка лічильників, є обов’язковою чи за бажанням споживача?
— Хочу наголосити, що міжповірочний інтервал для побутових лічильників роторного
типу – становить 5 років, для лічильників мембранного типу – 8 років. Роботи здійснюють за рахунок надавача послуг, прилади повіряють у спеціально обладнаній лабораторії. Під час повірки побутових лічильників газу славутчан в 2012 році не пройшли перевірку 90,7 % лічильників роторного типу, 6,5% мембранного типу. Тому варто задуматись над питанням типу лічильника для обліку спожитого газу.

Отже, виходить, що лічильники природного газу, які не пройшли чергову державну повірку не можуть використовуватися як комерційні прилади обліку і відповідно розрахунки із споживачами за надані послуги по таких лічильниках проводити заборонено?
— Так, такі вимоги Державного центру метрології та сертифікації та його відділення у нашому регіоні ДП «Хмельницькстандартметрологія». Роблять це для того, щоб уникнути похибки в показниках.
Усі лічильники, яких у наших будинках стає дедалі більше (води, тепла, газу або електроенергії), періодично слід повіряти у спеціальних метрологічних лабораторіях.
Загалом повірка всіх «домашніх» лічильників, повинна відбуватися за рахунок організацій, які надають ці послуги.
Згідно з пунктом 16 Правил надання населенню послуг з газопостачання, затверджених Постановою КМУ від 9 грудня 1999 року № 2246 – періодична повірка лічильників газу, показники яких споживачі використовують, щоби розраховуватися за спожиті послуги, їх технічне обслуговування та пов’язаний з такою повіркою ремонт (у тому числі демонтаж лічильника, транспортування та монтаж) здійснюються за рахунок ПАТ «Хмельницькгаз», як основного в нашому регіоні газорозподільного підприємства, через Славутську філію, що передбачено підпунктом 2 пункту 14 Договору про надання населенню послуг з газопостачання між ПАТ «Хмельницькгаз» та конкретним споживачем.
Пункт 15 даного Договору вказує на те, що послуги з монтажу (демонтажу), ремонту та технічного обслуговування газових приладів і пристроїв та лічильників газу, що надаються на підставі заяви споживача (крім робіт, зазначених у пункті 14), оплачуються споживачем у визначеному порядку за встановленими тарифами (цінами) з урахуванням вартості обладнання, його вузлів і деталей.

Який механізм оплати за спожитий природний газ у разі зняття лічильника на повірку ?
— На період зняття лічильника газу для проведення його періодичної/позачергової повірки та ремонту пов’язаного з такою повіркою, або для проведення ремонту за заявою споживача ПАТ «Хмельницькгаз» встановлює лічильники газу з обмінного фонду. У разі коли замість тимчасово вилученого лічильника неможливо встановити інший, розрахунки із споживачем здійснюються залежно від середньомісячного обсягу споживання природного газу за аналогічний період (опалювальний або міжопалювальний) попереднього року або фактичний період споживання (опалювальний або міжопалювальний), якщо він становить менш як шість місяців.

Але ж, певне, не усі лічильники є несправними після проведення повірки?
— У разі справності лічильника газу після проведення його повірки або ремонту ПАТ «Хмельницькгаз» зобов’язане встановити його протягом двох місяців з моменту зняття.
У разі коли лічильник газу, що встановлений у споживача та перебуває у власності ПАТ «Хмельницькгаз», визнано в установленому порядку непридатним до подальшої експлуатації та ремонту, демонтаж, транспортування та монтаж нового лічильника газу здійснюються за рахунок зазначеного підприємства. При цьому ПАТ «Хмельницькгаз» встановлює споживачеві новий лічильник газу протягом двох місяців з дня визнання його непридатним до експлуатації та ремонту.
У разі коли лічильник газу, що перебуває у власності споживача, визнано в установленому порядку непридатним до подальшої експлуатації та ремонту, розрахунки із споживачем здійснюються протягом двох місяців з дня письмового повідомлення ПАТ «Хмельницькгаз» споживачеві про визнання лічильника газу непридатним до експлуатації та ремонту відповідно до середньомісячного обсягу споживання природного газу за аналогічний період (опалювальний або міжопалювальний) попереднього року або фактичний період споживання (опалювальний або міжопалювальний).

Не секрет, що працівники Славутської філії ПАТ «Хмельницькгаз» не завжди мають вільний доступ до газових приладів. Власники намагаються не допустити їх до перевірки мережі газопостачання та, власне, самих засобів обліку спожитої послуги. Як потрібно вирішити дане питання на вашу думку?
— Згідно правил надання населенню послуг з газопостачання, п.29 споживач зобов’язаний безперешкодно допускати у свої житлові та підсобні приміщення, де розташовані газові прилади і пристрої, лічильники газу, представників газового підприємства після пред’явлення ними відповідних службових посвідчень для:
— локалізації та ліквідації аварійних ситуацій;
— відключення та заміни газових приладів і пристроїв, усунення порушень і несправностей в їх роботі, проведення технічного обслуговування внутрішньо будинкових систем газопостачання і дворових газопроводів, перевірки показань лічильників газу, наявності та цілості пломб на них;
— демонтажу або монтажу лічильників газу, пов’язаного з проведенням їх планової повірки;
— звіряння показників фактично використаних у попередньому році та першому півріччі поточного року обсягів природного газу.

Зрозуміло, що думка людей – «Краще, просто «не пускати»… Але, вибачте, в такому випадку, зростає ймовірність нещасних випадків при користуванні газовими приладами. Чи можливо у вас є приховані від «стороннього ока» порушення пов’язані із обліком чи вимог «Правил безпеки систем газопостачання України»?
— Згідно з пунктом 34 Правил надання населенню послуг з газопостачання, затверджених Постановою КМУ від 9 грудня 1999 року № 2246 саме споживач несе відповідальність згідно із законодавством за:
— відмову у доступі до власних житлових і підсобних приміщень, де розташовані газові прилади і пристрої, лічильники газу, представникам газопостачального (газорозподільного) підприємства:
1. для контролю зняття показань лічильників газу;
2. демонтажу та монтажу лічильників газу, пов’язаного з проведенням їх планової повірки.

Гострою проблемою для багатьох славутчан стала повірка лічильників та їх заміна. Скажіть, будь ласка, хто і як має замінювати лічильник, визнаний непридатним до подальшої експлуатації та ремонту?
— У разі коли лічильник газу, що перебуває у власності споживача, визнано в установленому порядку непридатним до подальшої експлуатації та ремонту, повинен бути замінений за кошти споживача.
У цьому році ми встановимо лічильники для населення, що проживає у квартирах та приватних будинках, у яких природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі. Затрати на виконання цього завдання повністю бере на себе ПАТ «Хмельницькгаз».
Для повного завершення виконання даного завдання на лютий-березень 2013 року для нашої філії виділено 66 лічильників газу.
Але вгодити нашому люду дуже важко. Адже не дивлячись на неодноразові звернення працівників газового господарства, у ряді випадків не вдається знайти розуміння з боку абонентів для вирішення даного питання.
Хочеться попередити про те, що у разі відмови від встановлення газового лічильника на вимогу Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» подачу газу до таких споживачів у подальшому буде припинено.
Адміністрація філії звертається з проханням до абонентів вчасно та в повному обсязі щомісячно сплачувати за використаний газ.

Спілкувався
Ігор Яніцький

Редакція «Вісті громади».
+380384272241 visti_sl@ukr.net

Зміни у земельному законодавстві

Прокоментує основні зміни у земельному законодавстві юрист приватної практики Тетяна Тертична.
Набрання чинності з 1 січня Законів України «Про Державний земельний кадастр» та «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та інших законодавчих актів України актуалізувало потребу теоретичного і практичного опрацювання значного кола питань, пов’язаних з оформленням права приватної власності на земельні ділянки. Отже, після прийняття органом державної влади або місцевого самоврядування рішення про надання земельної ділянки у власність, затвердження результатів аукціону, укладення відповідної цивільно-правової угоди, набуття права власності на житловий будинок, будівлю, споруду, особа має право на одержання земельної ділянки у власність і право вимагати оформлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку. У земельному праві існує певна сукупність понять, які визначають різні етапи процедури набуття земельної ділянки у власність. Такі поняття як «надання», «приватизація», «придбання», «виникнення», «передача», «оформлення» права на земельну ділянку позначають різні стадії цього процесу. Зупинюся на заключній стадії процесу оформлення права приватної власності на земельну ділянку та важливою складовою частиною правового механізму набуття та реалізації прав на земельні ділянки – державній реєстрації права.
Так, для проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку заінтересована особа має звернутися до державного реєстратора прав з відповідною заявою, до якої додає документи визначені Порядком державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 22.06.2011р. № 703. Слід зазначити, що перелік документів, які подаються для державної реєстрації прав, різниться в залежності від способу набуття права власності та типу об’єкта нерухомого майна, права на який підлягають державній реєстрації. Загальними документами, які в обов’язковому порядку подаються для державної реєстрації прав є: заява про державну реєстрацію; копія документу, що посвідчує особу заявника, реєстраційний номер облікової картки платника податку; документ, що підтверджує внесення плати за надання витягу з Державного реєстру прав; документ про сплату державного мита (крім випадків, коли особа звільнена від сплати державного мита).
З 2013 року органом, що здійснюватиме державну реєстрацію прав на земельні ділянки є Укрдержреєстр, а за Держземагенством залишиться функція державної реєстрації самої земельної ділянки, як об’єкта нерухомості в Державному земельному кадастрі. Тобто Державний земельний кадастр буде функціонувати паралельно із Державним реєстром речових прав на нерухоме майно. Державний реєстр речових прав на нерухоме майно міститиме всю інформацію про речові права на земельні ділянки, а Державний земельний кадастр – інформацію про земельну ділянку, так би мовити «технічну інформацію». Такі інформаційні системи мають працювати саме паралельно, а не розрізнено чи в противагу одна одній. Необхідно звернути увагу, що сьогодні документом, що підтверджує виникнення права власності при здійсненні державної реєстрації права власності на земельну ділянку є Витяг з Державного реєстру прав або в окремих випадках – Свідоцтво про право власності на нерухоме майно, яке видається: юридичним особам у разі внесення до статутного фонду юридичної особи (статутного або складеного капіталу) земельної ділянки їх засновниками (учасниками); фізичним та юридичним особам, які в разі ліквідації (реорганізації) юридичної особи отримали у власність у встановленому законодавством порядку земельну ділянку юридичної особи,що ліквідується (реорганізується); фізичним та юридичним особам, що вийшли зі складу засновників (учасників) юридичної особи за рішенням органу, уповноваженого на це установчими документами, отримали у власність земельну ділянку передану їм; у разі виділення окремої земельної ділянки зі складу єдиної земельної ділянки. Видача Витягів з Державного реєстру прав та Свідоцтв про право власності на нерухоме майно здійснюватиметься одночасно з проведенням державної реєстрації прав органом державної реєстрації прав. Закон України «Про Державний земельний кадастр» передбачає відміну Державних актів на право власності на земельні ділянки, процедура виготовлення та видачі яких обросла значними бюрократичними схемами і створювала суттєві перешкоди у реалізації прав фізичних та юридичних осіб. Уже видані Державні акти на землю будуть дійсними і надалі, так як обов’язковому скасуванню не підлягають і лише при трансакціях з ділянкою цей документ вилучатимуть. Зважаючи на те, що державна реєстрація земельної ділянки й державна реєстрація прав на неї – два різних види діяльності, що вимагають абсолютно різних методів і знань в абсолютно різних областях, то є і відмінності у оформленні цих відносин. Відповідно до ст. 202 Земельного Кодексу України «Державна реєстрація земельних ділянок здійснюється у Державному земельному кадастрі в порядку встановленому Законом «Про Державний земельний кадастр»». На підтвердження державної реєстрації земельної ділянки заявнику безоплатно видається витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Витяг містить всі відомості про земельну ділянку, внесені до Поземельної книги. При вчиненні правочину щодо земельної ділянки особа, визначена у ч. 5 ст.38 вказаного Закону, може отримати витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку у Державного кадастрового реєстратора або доручити отримати цей витяг нотаріусу. Для цього державні та приватні нотаріуси визначаються як спеціальні суб’єкти, на яких покладаються функції державних реєстраторів прав. Державна реєстрація прав у результаті вчинення нотаріальної дії проводиться нотаріусом одночасно з вчиненням такої дії. На мій погляд, це істотно спростить процедуру укладення договорів щодо земельних ділянок, адже раніше для вчинення правочину з земельною ділянкою власнику необхідно було надати нотаріусу довідку про відсутність обмежень на обтяжень і витяг із земельного кадастру. Таким чином, в Україні продовжать діяти дві паралельні системи державної реєстрації у сфері визнання прав на земельні ділянки. Також запроваджується система подачі документів для державної реєстрації прав у електронній формі шляхом їх подання державним кадастровим реєстратором за заявою набувача земельної ділянки. Такий механізм виключає необхідність звернення до декількох органів влади при набутті прав на земельну ділянку та дозволяє зменшити строки розгляду документів, поданих для державної реєстрації тощо.
Крім того, Закон «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» чітко визначає строки проведення державної реєстрації прав (надання відмови в ній). Так, схема проведення реєстрації земельної ділянки виглядає таким чином:
— орган виконавчої влади, орган місцевого самоврядування, юридична або фізична особа (далі – Замовник) з розробленою, але ще не затвердженою землевпорядною документацією, обмінним файлом, заявою про реєстрацію земельної ділянки, паспортом, ідентифікаційним кодом і, в разі необхідності, довіреністю звертається у відділ Держземагентства до державного кадастрового реєстратора;
— реєстратор перевіряє пакет наданих документів і, якщо все відповідає вимогам Закону, приймає заяву і роздруковує рахунок за оплату послуг з реєстрації земельної ділянки;
— після надання замовником квитанції про оплату, заява вноситься в Національну кадастрову систему, після чого реєстратор у строк не більше 14 робочих днів розглядає заяву, і за результатами перевірки документації та обмінного файлу або готує письмову відмову в реєстрації земельної ділянки із зазначенням конкретних причин, або якщо документи відповідають, проводить реєстрацію земельної ділянки;
— далі, замовник з документами, на підставі яких виникло право на земельну ділянку, звертається в орган Укрдержреєстру для його реєстрації;
— якщо землевпорядна документація підлягає затвердженню, то розпорядження органу виконавчої влади або рішення органу місцевого самоврядування про затвердження землевпорядної документації протягом 5 днів з дня прийняття підлягає передачі кадастровому реєстратору для внесення інформації до Національної кадастрової системи;
— вся інформація про зареєстровані земельні ділянки в автоматичному режимі, потрапляє в реєстр Міністерства юстиції та використовується нотаріусами та фахівцями Укрдержреєстру для реєстрації прав на нерухоме майно, в тому числі права власності.
Слід відзначити, що реформування кадастрово-реєстраційної системи у сфері регулювання земельних відносин матиме позитивні наслідки, бо фактично введення Державного земельного кадастру забезпечить гарантування прав власників і користувачів, регулювання земельних відносин та управління земельними ресурсами; організацію раціонального використання та охорони земель, здійснення землеустрою, контроль за використанням та охороною земель, облік цінності земель у складі природних ресурсів, інформаційне забезпечення органів державної влади та органів місцевого самоврядування, заінтересованих фізичних та юридичних осіб; встановлення обґрунтованих розмірів плати за землю. Однак, на сьогодні уже проведені земельні реформи в Україні не можна вважати цілісними і логічно завершеними перетвореннями земельних відносин на зразок європейських. Враховуючи значні зміни, що відбулися у земельному законодавстві та розуміючи, що від прийнятого законодавчого акту до дієвого закону довгий і тернистий шлях, звісно на практиці виникає багато проблемних питань застосування таких змін. Наразі органи, що здійснюють ведення Державного земельного кадастру та Державної реєстрації прав перебувають ще на стадії адаптаційного періоду до нововведень та випробовують експлуатацію вказаних реєстрів та налагодженості систем передачі даних, що ускладнює проведення процедур реєстрації. Тому, реформування земельних відносин – вимога часу. Це складний, але єдиний вірний шлях до запровадження цивілізованого ринку земель.

Редакція «Вісті громади».
+380384272241 visti_sl@ukr.net

Вшанування воїнів-інтернаціоналістів

Минулої п’ятниці в Україні відзначали День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З нагоди 24-ї річниці цієї дати у Славуті відбувся мітинг біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, на якому зібралися представники міської влади, громадських організацій, молодь та жителі Славути для того, щоб згадати воїнів-земляків, які не повернулися зі страшної війни. Прийшли до пам’ятника й бойові побратими загиблих – ветерани війни у Афганістані.
Поминальну панахиду за загиблими воїнами відправив благочинний Української православної церкви отець Петро.
Під час мітингу звернувся до присутніх міський голова Василь Сидор:
– 15 лютого 1989 року останній підрозділ Радянського Союзу залишив територію Республіки Афганістан. 10 років війни закінчилися трагічними наслідками та життєвими втратами. Давайте ж пам’ятати священний заповіт тих, хто не повернувся з полів брані та шанувати пам’ять про наших братів, сестер, батьків, які залишилися на чужині.
За активну роботу по захисту законних прав та інтересів воїнів-інтернаціоналістів, патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав грамотами міського голови були нагороджені Роман Бачинський, Володимир Бродюк, Володимир Ситняк, Микола Бухонкін.
Цінним подарунком та дипломом була нагороджена учениця спеціалізованого ліцею Лада Коваль за ІІІ-тє місце в обласному конкурсі «Пам’ятаймо полеглих, шануємо живих».
На завершення заходу славутчани поклали квіти та вінки до пам’ятника воїнів-інтернаціоналістів, віддали шану та честь людям, які виконали свій патріотичний обов’язок.

Ольга Лиса, прес-секретар
Славутського МВК

Житлові субсидії

Громадяни міста Славута! Якщо Ви ще не користуєтесь субсидією та у зв’язку з підвищенням ціни на водопостачання та водовідведення з 1 лютого поточного року, запрошуємо Вас звернутись до Славутського міського управління праці та соціального захисту населення за адресою м. Славута, вул. Я.Мудрого, 47 для оформлення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (телефон 7-02-50). Для тих, хто вже користується житловою субсидією, перерахунок проводиться без звернення громадян. Наголошуємо, що у разі затвердження нових тарифів і цін на житлово-комунальні послуги, скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо субсидії призначаються протягом трьох місяців з часу підвищення розміру платежів
Громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов’язані щомісячно сплачувати свою обов’язкову частку витрат на оплату цих послуг. У разі, коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість.
За поданням житлово-експлуатаційних організацій, що надають житлово-комунальні послуги субсидія припиняється, якщо громадянин, якому призначено субсидію, не сплачує відповідну частку житлово-комунальних послуг, за винятком випадків, пов’язаних із затримкою виплати заробітної плати, пенсії тощо, яка підтверджується відповідними документами – з місяця, в якому надійшло таке подання. Подання надається зазначеними організаціями органам праці та соціального захисту населення до 10 числа місяця, що настає за місяцем, в якому виникли такі обставини. У разі, коли через несплату громадянином відповідної частки житлово-комунальних послуг надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг припинено, громадянин набуває право на її призначення на наступний період після подання документів, що підтверджують погашення заборгованості, яка виникла в період отримання субсидії.
П. М. Козелець, начальник управління
праці та соціального захисту населення

Рішення координаційної наради – в дію

У січні 2013 року відбулася координаційна нарада з питань стану боротьби зі злочинністю і корупцією у м. Славута та Славутському районі.
У засідання наради були присутні керівники правоохоронних органів, представники органів місцевого самоврядування та ЗМІ міста.
Як було визначено рішеннями наради, у порівнянні із аналогічним періодом минулого року, відмічається тенденція по зменшенню злочинності на 11,4 % або на 61 злочин.
Однак, значна кількість кримінальних правопорушень – порушення прав власності – крадіжки майна (309 випадків), незаконний обіг наркотичних речовин (22 злочини).
Позитивним є той факт, що зменшується кількість злочинів, вчинених групами осіб, у стані алкогольного сп’яніння та в громадських місцях.
Прослідковується зменшення рівня злочинності серед неповнолітніх.
У минулому році мав місце замах на умисне вбивство в с. Кам’янка, як наслідок спільного розпиття спиртних напоїв.
За результатами наради прийнято рішення по:
— подальшому зміцненню стану законності на території міста та району, недопущенню вчинення злочинів проти життя та здоров’я людини, власності (крадіжок, грабежів та розбоїв) та території м. Славута та Славутського району;
— проведення профілактично-роз’яснювальної роботи у навчальних закладах, з метою попередження підліткової злочинності;
— перевірок на предмет захисту інтересів держави та громадян у сфері використання земельних ресурсів, енергозбереження, захисту прав дітей.
— запобіганню та протидії корупції;
— проведення превентивної роботи з раніше судимими особами, задля зменшення рівня рецедивної злочинності;
— проведення перевірок розважальних закладів, які реалізують спиртні напої на території м. Славута;
— виявленню та недопущенню в подальшому фактів реалізації спиртних напоїв неповнолітнім особам.

В.С.Мушинський,
славутський міжрайонний прокурор

Редакція «Вісті громади».
+380384272241 visti_sl@ukr.net