Нові горизонти співпраці

Минулого тижня славутська делегація із 10 чоловік відвідали місто Нікополь Дніпропетровської області. На запрошення Нікопольського міського голови Руслана Токаря у робочій поїздці взяли участь міський голова Славути Василь Сидор, депутати міської ради, працівники міськвиконкому.
Нікополь – найдавніше місто Дніпропетровської області, важливий промисловий та культурний центр. Крім того, це місто було осередком багатьох історичних подій та колискою п’ятьох запорізьких січей, тому Нікополь називають «столицею козацького краю».
Нікополь, як і Славута, є містом обласного підпорядкування, а також належить до зони спостереження атомної електростанції. Тому візит славутської делегації до міста Нікополя став першою підвалиною у спільній діяльності міст, що входять до 30-км зон атомних електростанцій України.
Спільний діалог між Славутою та Нікополем розпочався із проведення «круглого столу», під час якого відбулася презентація обох міст, знайомство із життям громад тощо. Вдалося обмінятися думками щодо головних пріоритетів розвитку міст Славути та Нікополя, з’ясувати спільні питання, актуальні для міст зони впливу атомних електростанцій та обговорити можливі шляхи їх розвитку. Важливим кроком у цьому напрямку стало підписання головою міста Славути Василем Сидором та головою Нікополя Русланом Токарем протоколу про наміри створення робочої групи з вивчення можливостей розширення прав населення, яке проживає у зонах спостереження АЕС. Головна мета цього – закріплення спільної діяльності та взаємоузгодженість дій органів місцевого самоврядування щодо покращення соціальних прав та гарантій населення, що проживає у 30-км зоні АЕС.
Крім офіційної частини поїздки, учасники славутської делегації познайомилися із історією та культурною спадщиною Нікополя під час візитів до місцевого краєзнавчого музею та картинної галереї. До переліку відвіданих об’єктів також увійшли навчальні заклади, об’єкти промислової галузі, комунальні підприємства міста.
Історичне минуле Нікополя пов’язане із періодом козацтва. Видатні події козацької доби увічнені багатьма пам’ятними знаками, серед яких пам’ятник гетьману Богдану Хмельницькому та могила кошового отамана Івана Сірка, покласти квіти до яких мали нагоду й представники славутської делегації. Під час відвідин славних пам’яток історії, представники обох сторін дійшли до одного важливого висновку – розбудовувати країну потрібно спільними зусиллями громад усіх українських міст, цінувати та берегти традиції козаччини, залучати до цього підростаюче покоління.
Крім Нікополя, плідним виявився візит славутчан до міста Умань Черкаської області, де було домовлено про співпрацю з Уманським національним університетом садівництва щодо залучення його студентів, в рамках наукової практики, до створення рекреаційних зон у нашому місті. Зокрема, у міському Парку культури та біля Палацу культури.
Візит славутчан до міста Нікополя – це ще один міцний крок на шляху розширення нових горизонтів співпраці, отримання цінного досвіду роботи та пошуку майбутніх перспектив розвитку нашого міста.

«Хочеш зробити планету чистішою та кращою – приєднуйся до нас!»

Під таким девізом учні СЗОШ № 9 «Успіх» проводили спільно з КП «Славутське ЖКО» екологічну акцію «Екологічний десант». ЇЇ мета – благоустрій, впорядкування та поліпшення естетичного, санітарного стану лісу, прилеглого до території школи. Взяли участь у заході учні 5 – 11 класів.
Екологічний десант, що працює у школі, не лише дбає про естетичний вигляд свого навчального закладу, а й турбується про належний санітарний стан лісового масиву, прилеглого до території школи.
Разом із старшокласниками піклуються про ліс та його пернатих друзів й учні початкової школи, які разом із батьками майструють годівнички, розвішують їх на деревах. Протягом усієї зими можна спостерігати як малюки разом з вчителями дбайливо підсипають зернятка та крихти хліба, турбуючись аби птахам вистачило поживи. А з приходом весни дітлахи обов’язково почують вдячний спів пернатих.
Сподіваємось, що участь у таких екологічних акціях запам’ятаються школярам надовго, а залучатимуться до них ще більше учнівської молоді як нашої школи, так й представники інших навчальних закладів міста. Адже ліс один для всіх та й без пернатих друзів ніяк!

Казковий дарунок до новорічних свят

Волонтерська діяльність як прояв милосердя і доброчинності існує та буде існувати доти, доки потребують цього люди. На щастя, світ не без добра, тому обов’язково знайдеться той, хто із щирістю простягне руку допомоги. Навчаючи молоде покоління бути чуйними та турботливими, ми ще з дитинства намагаємось показувати їм найкращі приклади любові та опіки над іншими.
Коли надходять новорічні та різдвяні свята, наші серця стають ще більш відкритими до потреб інших. І саме це найбільш вдалий момент залучити дітей до волонтерської роботи.
Зустрічаючи зимові свята, волонтери 5-А та 6-В класів СЗОШ № 9 підготували театральну виставу до дня святого Миколая «Свята ніч». Із звичайних школярів наші хлопчики та дівчатка перетворились на Сніжинок, Чортика та Янголів – незамінних помічників Миколая. Зі своєю виставою юні волонтери завітали в дошкільний заклад № 6 «Золота рибка», де виховуються діти з особливими потребами. По-перше, сам візит героїв для малечі був приємною несподіванкою, а по-друге, діти не лише переглянули виставу, а й отримали подаруночки від Миколая. А найбільшою радістю для усіх тих, хто організовував новорічний захід були вдячні усмішки дітей та їх радісні оченята.

Всеукраїнський науково-практичний семінар у СЗОШ № 9

12 жовтня 2011 року на базі СЗОШ І-ІІІ ст. № 9 ІКТ «Успіх» проходив Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему «Досягнення і проблеми проекту», «Вибір успішної професії», ініціаторами якого стали науковий керівник проекту, доктор психологічних наук, професор Неоніла Побірченко, методист проекту Алла Шевенко, координатор-методист проекту Галина Самійленко.
Питання, що обговорювалися учасниками заходу, стосувалися узагальнення та оцінки результатів констатувального етапу проекту 2009-2010 н.р., стану виконання індивідуальних завдань проекту 2010-2011н.р., розробки завдань та програми формувального завершального етапу проекту на 2011-2012 н.р.
Адміністрація та педагогічний колектив школи були активними учасниками цього заходу. Школа продемонструвала досвід, теорією та практику реалізації проекту. Велике надбання профорієнтаційної роботи презентувала директор школи Інна Зайонц, яка є керівником творчої групи проекту в школі.
День розпочався з привітання учасників семінару музичним колективом «Троїсті музики». Після п’ятихвилинної методичної наради вчитель трудового навчання Олєйнєченко І.Л. презентувала кабінет професійного самовизначення. Учасники відвідали творчу лабораторію «Основи інтелектуальної власності», яку вміло представили вчитель суспільних дисциплін Труфанова О.І. та начальник відділу юстиції м. Славути Мельник О.В. Гості із задоволенням взяли участь у міні-тренінгу «Від успішного вчителя до успішного учня», який провела заступник директора Кішан Н.Я., здійснили подорож у світ розвивальної економіки, відвідавши майстер-клас «Основи споживчих знань у практиці профорієнтації», що був проведений вчителями Власенко Т.В. та Трочук І.Б. Із допитливістю та зацікавленням учасники семінару розглядали експонати у новоствореному «Музеї інформації», засновниками якого є вчитель-методист Білецька Г.В. та вчитель інформатики Панасюк О.В. Заряд позитивної енергії учасникам подарувала шкільна команда КВК «Професіонали». І на завершення директор школи Зайонц І.М. і практичний психолог Скрипій Г.І. професійно і творчо підсумували роботу науково-практичного семінару презентацією «Інструментарій вибору успішної професії учнями школи».

"Жива вода – свята вода"

24 січня у міському Палаці культури відбулося засідання клубу «Оберіг» громадської організації «Захист дітей війни». Цього разу захід присвячувався темі «Свята вода – жива вода». Незмінною ведучою, автором сценарію була керівник клубу Лариса Чорнокрилюк.
Розпочалася концертна програма тематичним відео-сюжетом про незамінний компонент усього живого – воду та її чудотворні властивості. «Світ походить від води» — говорив Фалес Мілетський, один зі стародавніх мудреців. Не мало сказано про воду у народних прислів’ях, приказках та повір’ях: «Будь здоровий, як вода…», «без води життя гине…», адже кожна її крапля є дорогоцінним скарбом природи.
Щоразу засідання оберегівців готує для присутніх приємний сюрприз – мальовничу виставку рукотворного мистецтва. На цей раз перед гостями красувалися вишиті та художні роботи на біблійну тематику. Авторів картин, ікон, рушників тощо Оксану Степанюк, Лідію Маліновську, Ганну Сисюк, Наталію Красуцьку, Вікторію Макідон, Діну Іщук та Костянтина Сапошко керівник організації «Захист дітей війни» Валентина Ковальчук нагородила грамотами та подяками.
Перший творчий дарунок – музичну феєрію під звуки скрипки та фортепіано – підготували викладачі дитячої школи мистецтв. У концертній програмі взяли участь солісти клубу «Оберіг», вихованці Будинку дитячої творчості та фольклорний гурт «Щедрик».

Новий крок у інтерактивний світ

13 січня відбулася важлива для освітнього життя міста подія. Щедрим подарунком для педагогічного колективу та учнів загальноосвітньої школи № 1 став новий мультимедійний клас. Дякуючи генеральному директору корпорації «Сварог Вест Груп» Андрію Гордійчуку та директору регіонального благодійного фонду «Зміцнення громад» Тетяні Василик, народним депутатам Сергію та Олександру Бурякам освітній процес у цьому навчальному закладі став ще зручнішим. Урочисто відчиняв двері у сучасний кабінет віртуальних занять разом із гостями міський голова Василь Сидор. Тепер завдяки сучасному інтерактивному обладнанню учні та їх наставники-вчителі отримали прекрасну нагоду зробити навчання більш цікавим та пізнавальним. Крім того, заняття у мультимедійному класі нададуть можливість значно економити час та використовувати його для ще якіснішого навчально-виховного процесу.

ПАМ’ЯТКА

Лід може бути неміцним біля стоку води (наприклад, із ферми або фабрики); тонкий або крихкий лід поблизу кущів, очерету, під кучугурами, у місцях, де водорослі вмерзли у лід; тонкий лід там, де б’ють ключі, де швидка течія або струмок впадає в річку.
 Ні в якому разі не перевіряйте міцність льоду ударами ноги.
 Якщо ви на лижах і вам треба прокласти лижню, закріплення лиж відстебніть, палиці тримайте в руках, але петлі лижних палиць краще не накидайте на кисті рук. Рюкзак повісьте лише на одне плече, а краще волочіть на мотузці на 2-3 метри позаду. Якщо ви йдете групою, відстань між лижниками (та й пішоходами) не скорочуйте менше, ніж на 5 метрів.
 Виміряти точну товщину можна лише знявши спочатку верхній (каламутний) прошарок від снігового, зовсім уже неміцного льоду.
 Безпечним вважається лід: для одного пішохода – лід зеленуватого відтінку, товщиною не менше 7 сантиметрів; для влаштування ковзанами – не менше 10 – 12 сантиметрів (масове катання – 25 сантиметрів); масова переправа пішки можу бути організована при товщині льоду не менше, ніж 15 сантиметрів.
 Якщо лід почав тріщати, не біжіть, а відходьте повільно, не відриваючи ступні ніг від льоду.
 Твердо затямте, що зимова підлідна ловля риби потребує особливого суворого дотримання правил безпеки:
 не пробивайте поруч багато лунок;
 не збирайтесь великими групами на одному місці;
 не пробивайте лунки на переправах;
 не ловіть рибу поблизу вимоїн та занадто далеко від берега;
 завжди майте під рукою міцну мотузку 12 – 15 метрів;
 тримайте поруч з лункою дошку або велику гілку
ЯКЩО ВИ ПРОВАЛИЛИСЯ НА ЛЬОДУ РІЧКИ АБО ОЗЕРА:
 Широко розкиньте руки по краях льодового пролому та утримуйтеся від занурення головою.
 Намагайтеся, не обламуючи краю пролому, без різких рухів вибиратися на лід, наповзаючи грудьми і по черзі витягаючи на поверхню ноги.
 Вибравшись із льодового пролому, відкотіться, а потім повзіть у той бік, звідки ви прийшли і де міцність льоду, таким чином, перевірена. Будьте обережні до самого берега, а там не зупиняйтеся, поки не опинитеся в теплі.
 Якщо на ваших очах на льоду провалилась людина, негайно сповістіть їй, що йдете на допомогу. Візьміть лижі, дошку, фанеру (це збільшить площу опори) і повзіть на них, широко розкидаючи при цьому руки. До самого краю ополонки не підповзайте. Ремені, шарфи, дошка, жердина, санки або лижі допоможуть врятувати людину. Кидати їх потрібно з відстані 3 – 4 метрів.
 Якщо ви не один, тоді узявши один одного за ноги, лягайте на лід ланцюжком і рухайтесь до пролому.
 Подавши постраждалому підручний засіб порятунку, витягайте його на лід і повзіть з небезпечної зони. Потерпілого укрийте від вітру і якнайшвидше доставте в тепле місце, розітріть, переодягніть в сухий одяг і напоїть чаєм.
ПАМ’ЯТАЙТЕ: ВИРУШАТИ НА ВОДОЙМИ ПООДИНЦІ НЕБЕЗПЕЧНО!
Відділ з питань надзвичайних ситуацій, НКП міста

Офіційно

За 2011р. Управлінням Держкомзему у м.Славуті зареєстровано та видано 377 державних акта на право приватної власності на землю громадянам, 7 державних актів на право власності на землю юридичним особам та 7 державних актів на право постійного користування.
Станом на 01.01.2012 року зареєстровано 114 договорів оренди землі на право тимчасового користування землею, з них: фізичні особи – 82 договора на площі 18.77 га, юридичні особи – 32 договора на площі 18.29 га; здійснено продаж 14 земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності громадянам на площі 8.35 га на загальну суму 1076.34 тис.грн.
При проведених протягом 2011 року перевірках за використанням та охороною земель виявлено 53 порушення земельного законодавства про самовільний захват земельних ділянок, видано 53 приписа, складено 17 протоколів та винесено 12 постанов.
З початку 2011 рік ліцензійними організаціями виготовлено 443 технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку та 105 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
Проведено 28 засідань комісій з розгляду питань, пов»язаних з погодженням документації із землеустрою.
Для нарахування податку та сплати орендної плати за земельні ділянки управлінням Держкомзему у м.Славуті проведено розрахунок та видано 439 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земель.
Станом на 01.01.2012р. проведено роботу по присвоєнню кадастрових номерів земельних ділянок в кількості 510 шт. та на 706 земельних ділянок відкрито Поземельну книгу.
Рішенням сесії Славутської міської ради від 28.01.2011р. № 15 – 3/2011 затверджена Програма розвитку земельних відносин у м.Славуті на наступні 5 (п»ять) років, яка базується на концепції реформування та вдосконалення землекористування.
Протягом року управлінням Держкомзему у м.Славуті були опубліковані у засобах масової інформації матеріали щодо проекту Закону «Про ринок земель» та проведення земельної реформи.

Незгасиме сузір’я творчості та єднання

20 січня міський Палац культури зібрав у своїй залі численних гостей з різних міст як Хмельницької області, так і інших регіонів країни. Приводом для цього регіональний фестиваль «Диво світу», приурочений до циклу новорічно-різдвяних свят та Дня Соборності України.
Головна мета, що ставили перед собою організатори фестивалю, полягала не лише у тому, щоб створити та подарувати кожному справжнє різдвяне свято, а й щирою піснею, словом об’єднати усіх людей доброї волі, незалежно від їх уподобань та віросповідання. Тож символічно, що фестиваль проходить напередодні 22 січня – Дня Соборності України, події, яка об’єднала серця українців у єдине бажання – розбудови вільної, незалежної держави.
Творчий вечір обдарованих людей, співаків і майстрів художнього слова, поетів та композиторів, які зібралися у Славуті, офіційно відкрили вихованці Палацу культури. Проникливе виконання пісні – гімну фестивалю «Диво світу» подарували присутнім учасники хору Національного університету «Острозька академія».
Із радістю привітав присутніх та гостей із Днем Соборності міський голова Василь Сидор:
– Сьогодні наша Україна – суверенна, демократична держава. І головна заслуга у цьому тих громадян, котрі своєю копіткою щоденною працею, повагою до славних традицій рідного народу зберіг його історичну спадщину та всіма силами примножував добробут своєї країні.
З нагоди урочистого зібрання Василь Богданович вручив грамоту фольклорному гурту «Щедрик», що став лауреатом ІІ-ї премії у жанрі українського автентичного фольклору за напрямком «Виконання обрядів».
У фестивалі «Диво світу» брали участь 25 учасників із міст Нетішина, Острога, Острозького району, Івано-Франківська та Славути, а сам захід проводився у два етапи. Перша частина об’єднала виступи хорових колективів, друга – солістів, дуетів, тріо. А оцінювали учасників жюрі у складі самодіяльного поета та композитора Марти Лозинської (м. Львів), поета, члена Спілки письменників України Олеся Ундіра (м. Острог), поета та художника Леоніда Ковригі (м. Львів), начальника міського управління культури м. Славути Сергія Сакалюка, самодіяльного поета та композитора, голови жюрі Миколи Соколюка (м. Нетішин).
Урочисті заходи, організовані напередодні Дня Соборності України, без сумніву здійснили покладену на них місію – щирими піснями та поезіями створили атмосферу розуміння та доброзичливості, підтвердивши, що справжні традиції нашого народу живуть і будуть жити у серцях українців.

На позачерговому засіданні сесії міськради

20 січня на підставі матеріалів, поданих постійними депутатським комісіями та інформації, наданої першим заступником міського голови Сергієм Микульським міська рада вирішила затвердити звіт про виконання бюджету міста Славути за 2011 рік по доходах в сумі по загальному фонду 77 млн. 459 тис. 164 грн. та спеціальному – 14 млн. 128 тис. 340 грн., по видатках загального фонду – 78 млн. 21 тис. 718 грн. та спеціальному – 11 млн. 645 тис. 465 грн.
Протягом 2011 року виконавчим комітетом міськради прийнято двадцять рішень із дев’яносто позицій, які фінансувалися з бюджету міста. Зокрема, під час звіту про використання коштів Цільового фонду спеціального фонду бюджету м. Славута, в тому числі залучених коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури за 2011 рік було відмічено, що дані кошти спрямовувалися головним чином на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт мереж вуличного освітлення, доріг та тротуарів міста, на капремонт мереж зовнішнього водопроводу та каналізації, поточний ремонт вулиць та багато інших напрямків, спрямованих на покращення життєдіяльності міста.
Цього ж дня внесено зміни до уже затвердженого бюджету міста на 2012 рік, яким було визначено вільні залишки по загальному та спеціальному фондах та заходи із погашення кредиторської заборгованістю, яка виникла у зв’язку із не проведенням Держказначейством у грудні минулого року наданих для оплати платіжних доручень через відсутність технічного ліміту державної казни.
Заступником міського голови Василем Остапчуком була надана інформація про хід виконання рішень Славутської міської ради щодо прийняття в комунальну власність міста Славути нерухомого майна державної форми власності. В результаті чого міською радою було рекомендовано власникам квартир житлових будинків № 97 по вулиці Миру та № 19 по вулиці Затишній створити об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, у порядку, що передбачений чинним законодавством України.
З метою забезпечення умов належного утримання та обслуговування комунального майна Славутської міської ради – капітальних будівель, розташованих по вул. Соборності, балансоутримувачем яких є Славутська центральна районна лікарня затверджено Договір про спільну діяльність, укладений міським головою В. Б. Сидором від імені Славутської міської ради із Славутською центральною районною лікарнею.
До уваги громадян! Із усіма рішеннями Славутської міської ради ви можете ознайомитися на офіційному Веб-сайті міста –
www.slavuta-mvk.gov.ua

Позашкільне виховання

З нагоди циклу новорічно-різдвяних свят 17 січня у Будинку дитячої творчості відбувся вечір щедрівок та колядок. А участь у ньому взяли молоді представники нашого міста – учні НВО № 1, НВО № 2, ЗОШ № 1, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія», ЗОШ № 3, ЗОШ № 4, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» № 5, ЗОШ № 6, ЗОШ № 7 та СЗОШ № 9 «Успіх», а також вихованці Будинку дитячої творчості.
Юні славутчани яскраво продемонстрували свої знання українських традицій. Вишиті українські костюми, квітчасті хустини, сяюча різдвяна зірка, образи янголів, Маланки, звірів тощо, які вміло зіграла славутська молодь – огорнули душі та серця присутніх радісним почуттям світлих новорічних свят та пов’язаних із ними ритуальних дійств. Порадували гостей багатий запас колядок та щедрівок школярів – від першачків до старшокласників. Віншуючи, молоді люди бажали усім щастя та миру у кожну домівку.

Хроніка подій

18 січня з нагоди 68-ї річниці визволення Славути від німецько-фашистських загарбників відбулося покладання вінків та квітів до пам’ятників воїнів, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни за участю представників міської влади, ветеранів, громадськості міста.
***
18 січня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Головні питання, що розглядалися стосувалися розгляду інформації щодо стану боротьби із злочинністю та корупцією за 2011 рік, щодо проведення відповідної роботи із зверненнями громадян установами та організаціями міста, щодо організації харчування в закладах освіти міста. заслухано інформацію щодо виконання бюджету міста за 2011 рік.
Також на засіданні розглядалися питання про стан виконання виконавської дисципліни у виконавчому комітеті Славутської міської ради за 4 квартал 2011 року, про затвердження акту обстеження дерев, що підлягають видаленню, видачу свідоцтв на право власності та ін. Окремо розглянуто блоки питань, які стосувалися захисту прав неповнолітніх, рішень будівельного та житлового напрямків.
Встановлено на 2012 рік ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах в розрізі бюджетних установ міста. Затверджено в новому складі комісії по розгляду земельних спорів, по обстеженню санітарного і технічного стану житлових будинків, а також з питань приймання відомчого житлового фонду в комунальну власність міста.
***
20 січня міський голова Василь Сидор взяв участь у черговій онлайн конференції учасників асоціації міст України. Члени АМУ, міські голови Вінниці, Вознесенська, Артемівська, Львова та Славути, висунули на порядок денний ряд різних питань, одне з яких стосувалося виконання «Угоди мерів» міст-голів асоціації – універсального інструменту впровадження енергоефективної політики, можливість покращення інвестиційного клімату у містах. Чергова онлайн зустріч учасників асоціації міст України буде проходити у березні.

***
Місто Славута відкрита до співпраці з іншими містами України. Так, 22 січня делегація із 10 чоловік у складі міського голови В.Сидора, депутатів міської ради, працівників міськвиконкому, у відповідь на надіслане запрошення, вирушила до міста Нікополя (Дніпропетровська область). Головна мета робочої поїздки – закладення підвалин спільної співпраці, обмін напрацьованим досвідом у сфері місцевого самоврядування, культури тощо.

Нове у місті

Благоустрій міста Славути завжди знаходиться під особливою увагою міської влади, комунальних служб міста, адже чисте, охайне та впорядковане місто – гордість кожного його жителя.
Нещодавно за пропозицією депутата міської ради Олени Саприкіної на вул. Князів Сангушків, що біля обласного ліцею-інтернату, вставлено нову автобусну зупинку. Тепер для жителів цієї вулиці та учнів-ліцеїстів очікування на громадський транспорт стане більш комфортним, адже нова зупинка захистить їх від непогоди. Надіємося, що такий дарунок до благоустрою нашого міста славутчани належно оцінять та вбережуть його від пошкоджень зловмисників, які зачасту завдаються міським автобусним зупинкам.

***
Працівники комунальних підприємств щоденно турбуються про чистоту нашого міста, належний стан його житлового фонду. Так, минулого тижня структурними підрозділами КП «Славутське ЖКО» проводилися ремонтні роботи під’їздів вул. Соборності, 32 а, вул. Я. Мудрого, 43, знято аварійні дерева по вул. Кн. Сангушків, виконано заміну труб холодного водопостачання (4 п/м) та центрального опалення (12 п/м) та багато чого іншого. Щоденно прибираються, розчищаються від снігу вулиці та дороги міста.

Державна соціальна допомога на догляд

У зв’язку із змінами в законодавстві з 1 січня 2012 року відповідно до закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам» органи праці та соціального захисту населення мають право призначати державну соціальну допомогу на догляд одиноким малозабезпеченим особам, які за висновком лікарсько – консультативної комісії потребують постійного стороннього догляду і одержують пенсію за віком або за вислугу років чи по інвалідності (крім інвалідів 1-ої групи) та малозабезпеченим інвалідам 1-ої групи, які одержують пенсію за віком або за вислугу років чи по інвалідності.
Для визначення права малозабезпечених осіб на допомогу на догляд застосовується прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, встановлений на дату звернення за допомогою законом на відповідний рік (на 01.01.2012 рік – 822 грн.)
Для призначення допомоги на догляд до органів праці та соціального захисту населення подається заява, паспорт, трудова книжка, копія ідентифікаційного номера, декларація про доходи та майновий стан сім’ї за останніх 6 місяців, що передують місяцю звернення за призначенням допомоги, довідка про склад сім’ї, копія витягу із акта огляду у МСЕК.
До складу сім’ї включаються чоловік, дружина, діти, які перебувають на їх утриманні віком до 18 років, діти – студенти вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації та професійно – технічних навчальних закладів з денною формою навчання віком до 23 років, які не мають власних сімей, у тому числі ті, що одержують стипендію, незалежно від того, де вони проживають (разом з батьками чи в іншому місті у зв’язку з навчанням), особи, шлюб яких не зареєстровано, якщо вони разом проживають та ведуть спільне господарство.
Права на допомогу на догляд не мають особи, які одержують соціальні пенсії або надбавки до пенсії на догляд відповідно до законодавства, що діяло раніше, а також інваліди, яким призначено відшкодування витрат на догляд відповідно до закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності».
За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою м. Славута вул. Я. Мудрого,47, або за телефоном 7-02-50, 7-05-66.

Начальник управління Козелець П.М.

Засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою

23.01.2012р. о 11.00 год. в приміщенні дозвільного центру, що знаходиться в м. Славуті по вул. Соборності, 15, відбудеться засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою (перелік проектів землеустрою додається) для надання висновків про погодження або відмову у погодженні документації землеустрою.

Перелік проектів землеустрою , які направляються КП «СМЦЗКР» на постійно діючу комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою:

Прізвище, ім'я по батькові: ФОП «Мельничук Оксана Іванівна
Адреса земельної ділянки: Вул. Козацька
Цільове призначення: Для розширення виробничої діяльності
кв.м.: 2367

Прізвище, ім'я по батькові: Лисак Алла Георгіївна
Адреса земельної ділянки: Вул. Плотиче
Цільове призначення: БІГ
кв.м.: 35

Прізвище, ім'я по батькові: Славутська міська рада
Адреса земельної ділянки: Вул. Я. Мудрого, біля міського ринку
Цільове призначення: Комерційне використання
кв.м.: 2769

Прізвище, ім'я по батькові: Славутська міська рада
Адреса земельної ділянки: Вул. Я. Мудрого, біля міського ринку
Цільове призначення: Комерційне використання
кв.м.: 2861

Прізвище, ім'я по батькові: Славутська міська рада
Адреса земельної ділянки: Вул. Я. Мудрого, біля будинку №55
Цільове призначення: Комерційне використання
кв.м.: 1300

Прізвище, ім'я по батькові: ФОП Кушнірук Вячеслав Леонідович
Адреса земельної ділянки: Вул. Сагайдачного,ЗВ
Цільове призначення: Для виробничої діяльності
кв.м.: 1000

Прізвище, ім'я по батькові: 21 громадянин
Адреса земельної ділянки: Вул. Сагайдачного біля ТОВ «Аквародос»
Цільове призначення: ОСГ
кв.м.: 21*100