ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВАСИЛЯ СИДОРА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА 75-Ї РІЧНИЦІ З ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дорогі ветерани Другої світової війни, шановні жителі Славутської міської ОТГ!

У ці травневі дні ми вшановуємо пам’ять всіх жертв Другої світової війни 1939—1945 років в Україні та відзначаємо День перемоги над нацизмом.

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна – українці понесли людські втрати більше, ніж Велика Британія, Канада, США та Франція разом узяті. Загальні людські втрати України від війни, включно із убитими, померлими, жертвами концтаборів, депортованими, евакуйованими, тими, хто відійшов разом із німцями, оцінюються у 8-10 мільйонів життів. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. У довічному боргу наше покоління й перед тими, кому пощастило пройти через горнило битв і залишитися живим. Низький вам уклін та вдячність за ваш подвиг,  дорогі ветерани!

Подвиг переможців у Другій світовій війні сьогодні гідно продовжують українські солдати, захищаючи Україну на її східних рубежах від російського агресора.

Завойована старшими поколіннями перемога надихає нас на нові звершення, зміцнює наш дух, допомагає долати труднощі та спонукає йти вперед.

Бажаю вам, захисники України усіх фронтів і воєн, міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя!

Хай не болять ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть ваші діти та онуки, хай у ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

Світла пам’ять і безмежна вдячність мільйонам співвітчизників, які загинули в полум’ї перемоги над нацизмом. Честь і слава живим героям!

Вічна слава тим, хто не повернувся з тієї страшної війни!

Слава тим, хто сьогодні захищає нашу країну і виборює її майбутнє!

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

З повагою – міський голова Василь Сидор