Славутський РВ УМВС України в Хмельницькі й області повідомляє:

За минулий тиждень було здійснено 135 викликів. Усі відомості внесено до єдиного обліку, 18 з яких – внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань, а саме: 5 крадіжок, 4 випадків нанесення тілесних ушкоджень,2 шахрайства, 1 випадок незаконного поводження зі зброєю та інші.
Протягом тижня було складено 33 адміністративних протоколів за різноманітні правопорушення, з яких 21 адмінпротокол за ст.. 178 КУпАП (Розпивання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді), 5 – за порушення правил адміністративного нагляду( ст.187 КУпАП), 2 – за вчинення насильства в сім’ї (ст.. 173-2 КУпАП), 3- за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях (ст.. 175-1 КУпАП), 1- за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб(ст.. 183 КУпАП).
Щоденно інспекторами патрульно – постової служби Славутського райвідділу внутрішніх справ з 19:00 год. до 01:00 год. здійснюється патрулювання вулицями міста. Окрім того, щоп»ятниці, щосуботи та щонеділі з 19:00 год. до 23:00год. члени громадського формування «Славутський курінь» надають допомогу працівникам Славутського РВ по забезпеченню громадського порядку.

Розміщенно в Без категорії