Ви хотіли знати…

Навіщо міняти бордюри на
вул. Я. Мудрого?
На звернення громадян надаємо повторно роз’яснення щодо робіт, які проводилися на вул. Ярослава Мудрого від автобусної зупинки міського палацу культури до історичного музею по підняттю бортового каменю.
Дані роботи проводилися в рамках капітального ремонту даної вулиці. У проекті з капітального ремонту даної ділянки дороги передбачено влаштування по існуючому асфальтобетонному покритті шару нового асфальтобетонного покриття товщиною 50 мм. Оскільки відповідно до діючих на даний час ДСТУ мінімальне перевищення бортового каменю над поверхнею дорожнього покриття повинне бути не менше 150 мм, тому проектом капітального ремонту й було передбачено підняття бортового каменю.
Оскільки основною причиною демонтажу бордюрних каменів по вул. Ярослава Мудрого на ділянці від вул. Соборності до вул. Гвардійська було саме їх підняття, то проектом було враховано, що при їх демонтажі до 70% бордюрних каменів отримають значні дефекти в зв’язку з чим будуть замінені, інші ж бортові камені підлягають переустановленню. Демонтовані бортові камені, які після їх демонтажу не підлягають зворотному встановленню, передані балансоутримувачу даної дороги КП «Славутське ЖКО».
Отож, проект капітального ремонту вул. Ярослава Мудрого на ділянці від вул. Соборності до вул. Гвардійська передбачає не лише підняття бортових каменів, а і влаштування асфальтобетонного покриття.

Жителі вулиць Привокзальна та Ганнопільське шоссе невдовзі перейдуть на пільговий тариф електроенергії
Багато років поспіль цей район потерпав через збої електропостачання і все через зношеність мереж та трансформаторних підстанцій, які до того ж знаходились на балансі збанкрутілого спиртзаводу та Укрзалізниці. І ось нарешті ця проблема буде вирішена завдяки зусиллям міської влади.
Минулі роки тут були проведені роботи з монтажу лінії електропередач (будівництво 2-х кілометрів лінії електропередач), встановлено біля сто опор і 2 трансформаторні підстанції на 160 кіловат. А ось на днях вже успішно проведено перші пусконалагоджувальні роботи на трансформаторних підстанціях.
Це все дасть можливість стабільно забезпечувати електропостачання, а також вуличне освітлення цього мікрорайону. Окрім того, мережі будуть передані на баланс ВАТ «Хмельницькобленерго», що дозволить громадянам платити за електроенергію за пільговим тарифом (75%), як населення зони спостереження АЕС.

Відділ капітального будівництва

Розміщенно в Без категорії