Відкрита першість з легкої атлетики

22 листопада у Нетішин пройшла відкрита першість з легкої атлетики серед юнаків та дівчат на призи вихованця Комплексна ДЮСШ України І.Лукащука.
Стало вже традицією вихованців відділення легкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи м.Славута брати участь у цьому турнірі. І як результат – неодноразові перемоги. Зокрема на останніх змаганнях серед молодших дівчат та хлопців кращими стали вихованці тренерів Сдавутської ДЮСШ, а саме: Мартинчук Діана – І місце на дистанції 300 м., ІІ місце на дистанції 60 м. (тренер Лук’янчук Г.В.). З бігу на 600 м. кращими стали сестри Мамонтови Ірина та Марина (тренер Черняк Т.О.). У хлопців відзначився Іван Процюк – І м. на 600 м., ІV м. здобув Андрій Ніколайчук.
Серед старшої вікової групи Катерина Лещук, яка має чималий досвід спортсмена посіла –ІІ місце на дистанції 1000 м. і ІІІ місце на дистанції 400 м. Дмитро Іванчук, неодноразовий чемпіон області продемонстрував найкращий результат змагань на дистанції 1000 м.
Юні спортсмени, які лише отримують спортивний досвід – Прилуцький Влад, Устенко Олександр, Самолюк Катерина, Демчук Дмитро, Власюк Максим, Швайденецький Ярослав, Мігель Антон, Козир Максим, Мельник Тетяна, Нечипорук Іванна – покращили свої особисті результати.
Сезон спортивних змагань набирає свої оберти, отож бажаємо спортсменам нових вдалих стартів.