Новий сезон табору «Веселкова Республіка» відкрито

Початок літа для більшості школярів знаменує старт тримісячного літнього відпочинку, проте для вихованців Будинку дитячої творчості закінчення чергового навчального року – активна пора для різноманітних корисних справ.
Так, минулої п’ятниці ось уже котрий рік поспіль розпочав свою роботу табір праці та відпочинку «Веселкова республіка» Будинку дитячої творчості, який зібрав у своїх загонах близько 110 веселих та працьовитих, дружних та активних представників славутської юні.
Табір праці та відпочинку відрізняється від інших, адже його учасники водночас поєднують приємне проведення дозвілля із турботою про чистоту та ошатність рідного міста. Хоч і працюють у таборі наполегливо, проте для відпочинку також знаходиться час.
Весь період роботи табору дітей будуть супроводжувати керівники його 4-х загонів: Вікторія Березок та Оксана Турчак (загін «Енерджі»), Людмила Захарчук та Людмила Романюк (загін «Драйв»), Світлана Рибіцька та Олена Онопрійчук (загін «Невгамовні»), Лариса Музиченко та Тетяна Гузенко (загін «Максимум»). Президент табору праці та відпочинку – Людмила Задворна.
Розпочалася чергова табірна зміна весело та завзято, адже протягом 18 днів на вихованців табору чекає безліч приємних моментів, отриманих від вміло поєднаних відпочинку та праці.
Вітали таборівців із відкриттям нового сезону почесні гості: начальник міського управління освіти Наталія Пшетоцька, завідувач інформаційно-методичного центу управління освіти Тетяна Дубіна, методист ІМЦ Жанна Перуцька, директор БДТ Ірина Руденко. Наталія Анатоліївна передала молоді вітання від міського голови Василя Сидора, а також зазначила, що на закінчення роботи табору найкращий загін отримає у подарунок поїздку до Львова, а це, у свою чергу, буде чудовим стимулом для таборівців до праці.
На святі не обійшлося і без розважальної програми, яка у вигляді музичних та танцювальних номерів, цікавих сценок та конкурсів стала як для «веселківців», так і для гостей відкриття приводом для приємного настою та заряду позитивом.
Тож бажаємо учасникам «Веселкової Республіки» та їх керівникам натхнення у роботі та корисного проведення часу.

Розміщенно в Без категорії