Веселі та активні

Оздоровча кампанія-2013 у Славуті стартувала вдало та яскраво. Сотні славутських школярів із радістю відвідують пришкільні табори, де цікаво проводять час разом зі шкільними друзями.
За тим, як вміють відпочивати та веселитися учасники таборів разом зі своїми керівниками, можна було спостерігати 7 червня на майданчику біля спорткомплексу «Здоров’я». Саме сюди із цікавістю крокували дітлахи, щоб взяти участь у флешмобі – розвазі, що в буквальному значенні означає «спалахуючий натовп». Простими словами, це дійство полягає в одночасному виконанні дій за участю великої кількості людей, що й надає йому неабиякої яскравості.
За командами ведучої Жанни Перуцької дітлахи згуртувалися у відповідні колони та з нетерпінням чекали миті участі у флешмобі. Навчали дітлахів танцювальним рухам творчі керівники Будинку дитячої творчості м. Славута Лариса Музиченко та Людмила Дунайчук, які намагалися максимально розвеселити та розрухати малечу, що їм і вдалося зробити. Крім того, спробували свої сили у цій розвазі й керівники таборів, за якими активно вболівали їх вихованці.
Тож флешмоб, особливою рисою якого є масовість емоцій, «заразив» славутських школярів веселим настроєм та позитивом. Крім цього, такий захід став чудовою спортивною розминкою та приніс чимало користі для молодих організмів.

Розміщенно в Без категорії