Свято випускників 2013 року

Цьогорічний перший день літа став для Славути загальноміським святом. Адже центральна площа нашого міста перетворилася на місце зустрічі юності, краси і талантів. Батьки, друзі та рідні, а також численні гості зібралися, аби привітати випускників загальноосвітніх закладів Славути із закінченням шкільного навчання. 25 травня для 273 одинадцятикласників урочисто пролунав останній дзвоник, що знаменував про майбутні кроки у доросле життя.
На честь закінчення школи для випускників було організоване загальноміське свято. Святкову колону юних представників нашого міста урочисто зустрічали міський голова Василь Сидор, начальник міського управління освіти Наталія Пшетоцька, заступник міського голови Галина Фурманчук, представники управління освіти. Разом із випускниками урочистою ходою крокували директори шкіл, класні керівники та вчителі. Супроводжували на святі своїх синів та дочок, тепер уже випускників, батьки у супроводі Славутського муніципального духового оркестру.
Урочисте внесення прапору України та мелодія державного гімну знаменували офіційний початок загальноміського свята випускників 2013 року. З цієї нагоди привітав юних славутчан міський голова Василь Сидор:
– Загальноміське свято випускників – водночас і хвилююча, і радісна мить, адже, прощаючись зі школою, вони стають самостійними і вступають у доросле життя. Достойно пройшовши такий важливий життєвий етап, попереду на вас чекають новий досвід – вибір професії, здобуття нових знань, створення сім’ї та багато іншого. Крокуючи у майбутнє, вам варто пам’ятати, що своїми успіхами у навчанні, творчими талантами та громадською активністю ви прокладаєте стежину до кращих змін. Ми гордимося вами, і в впевнені, що ви будете продовжувачами української історії та традицій.
Василь Богданович висловив слова вдячності вчителям та творчим наставникам учнів за здобуті знання та отримані вміння, а також батькам за те, що вони належно виховують своїх дітей – достойних жителів нашого міста та громадян держави.
Традиційним для нашого міста стало нагородження випускників – гордості Славути – за особливі успіхи у навчанні. Відзначали здібних славутчан міський голова Василь Сидор та начальник управління освіти Наталія Пшетоцька. Цьогоріч із рук міського голови почесні медалі отримало 17 випускників: 10 золотих та 7 срібних. Золотою медаллю за високі досягнення у навчанні були нагороджені Олена Бунда, Анна Марценюк, Наталія Пльонцак, Анна Гаврисюк, Ольга Павліковська, Марина Мельник, Марина Поліщук, Сергій Гончарук, Богдана Поліщук, Анастасія Гедзюк; сірбною –Анастасія Бунда, Вадим Остапенко, Вікторія Чапайло, Олена Бєлова, Володимир Василець, Анастасія Гончарук, Ярослава Носко.
За вагомі досягнення в окремих напрямках навчальної діяльності та активну участь у громадському житті міста 29 випускників отримали відзнаку міського голови «Юна надія», а саме: Анна Поліщук, Вадим Остапенко, Вікторія Чапайло, Олег Сірук, Ольга Ніколіс, Олег Самойлюк, Богдан Грига, максим Семенюк, Денис Чернюк, Дарія Скрипник, Дмитро Сахман, Катерина Соколовська, Анастасія Гедзюк, Анастасія Мазур, Сергій Рудюк, Світлана Мельничук, Яна Вільчинська, Людмила Васькевич, Андрій Калітюк, Дмитро Дзех, Марина Семенюк, Іван Веселяк, Оксана Пахомова, Дарина Соболевська, Інна Крутенчук, Катерина Шаповалова, Максим Прокопчук, Діана Осіпчук.
У день загальноміського випуску вітали своїх учнів – випускників 2013 року – їх класні керівники. У подарунок для них вони випустили у небо складені із повітряних кульок слова «Випуск-2013».
У свою чергу в знак вдячності за пройдений навчальний шлях юні випускники запросили своїх класних керівників до танцю.
Від імені батьківської громади звернулися до випускників Сергій Юр’єв та Оксана Остапенко, які побажали славутській юні впевнено йти по стежинам дорослого життя, не зупинятися на досягнутому, пам’ятати та поважати поради батьків та настанови вчителів.
Крім того, на честь закінчення школи свої поетичні та творчі виступи випускникам дарували майбутні першокласники та вихованці Будинку дитячої творчості.
Завершальним акордом свята став традиційний випускний вальс. У ньому закружляли молоді пари – гордість нашого міста та надія нашої країни, прощаючись із шкільними роками та вирушаючи назустріч новому життю. Пройшовши дивовижний шлях довжиною в дитинство та юності, щиро бажаємо вам, дорогі випускники, крокувати у майбутнє впевнено та вірити у свої сили, адже ви – найкращі!
Ольга Лиса, прес-секретар Славутського МВК
Фото Павла Медведюка

Розміщенно в Без категорії