Обласні змагання пройшли у Славуті

Минулого тижня у Славуті пройшли обласні змагання учнівської молоді та юнацтва із судномодельного спорту.
Багато хлопців мріють про далекі пригодницькі експедиції, уявляючи себе капітанами кораблів. А ще цікавіше бути капітаном власноруч побудованого судна чи корабля. І нехай це поки що лише модель корабля, але хто знає, можливо в недалекому майбутньому вихованці судномодельних гуртків будуватимуть справжні великі лайнери та кораблі. А тим часом майбутні капітани та інженери набувають навичок у гуртках технічної творчості. І змагання, які славутчани та гості міста мали змогу спостерігати, – це звіт їхньої річної копіткої роботи.
Взяли участь в обласних змаганнях команди Деражнянського, Дунаєвецького, Летичівського, Хмельницького районів, м. Старокостянтинів, м. Шепетівка, м. Славута, а також дві команди з м. Хмельницький – Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва та Обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Оцінювали виступи юних судномоделістів судівська комісія у складі керівника судомоделювального гуртка СЮТ у м. Славута Валерія Ковальчука, майстра спорту України Григорія Короткого, методиста Обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Тетяни Деркач, члена Всеукраїнської федерації судомодельного спорту Юрія Гаркавенко, керівника судомоделювального гуртка СЮТ Летичівського району Миколи Галицького.
Право урочисто підняти державний прапор України, що знаменувало початок змагань, було надано команді Обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді – переможцям минулого сезону змагань.
Радо привітав почесних гостей міста Славути його очільник Василь Сидор, який побажав учасникам змагань продуктивної роботи та багато позитивних вражень. Свої найкращі побажання також висловили юним обдаруванням директор Обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук, Президент федерації судомодельного спорту України Сергій Демиденко та майстер спорту України Григорій Короткий. Поважними гостями було відмічено, що обрання Славути для проведення обласних змагань пов’язано в першу чергу із високими досягненнями юних славутчан у судомоделювальному спорті. Більше того Президент федерації судомодельного спорту України Сергій Демиденко відмітив, що Славута -перспективне місто для проведення й змагань європейського рівня.
За сприяння у проведенні змагань обласного рівня грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА було нагороджено директора Славутської СЮТ Василя Мельничука.
Після декількох напружених годин змагань було визначено кращих з кращих у судомоделювальному спорті області. Ними стали команди Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва (1 місце),Обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (2 місце) та Славутської СЮТ (3 місце). Вітаємо переможців та призерів змагань із таким високим досягненням!
Сторінку підготовлено Людмилою Чумак, Павлом Медведюком,
прес-служба Славутського МВК.

Розміщенно в Без категорії