«ЗМАГАЮТЬСЯ ВЕТЕРАНИ»

Напередодні святкування Дня Перемоги у м. Хмельницький відбувся третій обласний турнір з волейболу серед дітей Великої Вітчизняної війни. Нашу команду на протязі цих років очолює ветеран праці та спорту Анатолій Степанович Мороз, який минулого року відсвяткував свій 75-ти річний ювілей. Однак не дивлячись на поважний вік досі активно займається фізкультурою та спортом та є яскравим прикладом здорового способу життя для молоді. В турнірі виступали збірні команди ветеранів з різних міст та районів області. За традицією наша команда була укомплектована ветеранами нашого міста. Наша команда є чемпіоном минулорічного турніру і на неї налаштовувалися усі суперники. Учасники команди Анатолій Сорока, Микола Носачук, Микола Свидерок, Олександр Бабченко показали достойну гру, волю до перемоги, мужність та стійкість, поступившись лише команді Ярмолинецького району, яка стала черговим чемпіоном області. Однак у подібних змаганнях, спортивні досягнення відходять на другий план. Головне для цих людей те що не дивлячись на свій поважний вік, хвороби вони досі у строю та є гідним прикладом для наслідування. Це відмітили організатори турніру: обласний Центр ФЗН «Спорт для всіх», обласне відділення Національного Олімпійського Комітету та численні вболівальники серед яких було багато молоді.
Спонсори турніру підготували для всіх учасників команд подарунки та святковий стіл. Ветерани зі сльозами на очах пригадували складні роки дитинства, рідних, близьких, товаришів яких вже немає серед живих, співали пісні та читали вірші. Головним побажанням для усіх було зустрітися на наступний рік у повному складі.
Спортивна делегація ветеранів «діти війни» від щирого серця дякує керівництву міста, начальнику КП «Славутське ЖКО» В. Яцюку, начальнику управління освіти Н.Пшетоцькій за надану можливість участі в турнірі та чуйність до ветеранів міста.

Розміщенно в Без категорії