Відбулося засідання виконавчого комітету міськради

Ряд важливих для громади міста питань було розглянуто за засіданні членів міськвиконкому.
Перший заступник начальника Славутської ОДПІ Лариса Бондарчук проінформувала присутніх про виконання показників бюджету міста:
– Податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом формування доходної частини місцевого бюджету. В бюджет міста поступило 7374,0 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, виконання складає 96,6 відсотка. Основною причиною невиконання бюджетних призначень до бюджету м. Славута по податку фізичних осіб є недосягнення запланованого темпу росту (117,8%) основними бюджетоутворюючими платниками, по яких фактичний темп росту склав 289,7 тис. грн. податку на доходи. Така ситуація пояснюється незначним ростом, а не деяких підприємствах і зменшенням, фонду оплату праці через складний фінансовий стан підприємств.
Працівниками Славутської ОДПІ постійно проводиться робота по залученню до сплати податку на доходи фізичних осіб до бюджету міста Славути підприємств, які здійснюють діяльність на території міста, а зареєстровані в інших регіонах. Такими найбільшими підприємства міста є Хмельницька філія ПАТ «Укртелеком», ВП «Козятинська дирекція залізничних перевезень», ТОВ «Зелений парк», Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги, прокуратура та ін.
Для усунення порушень податкового законодавства та законодавства про працю працівниками ОДПІ буде активізована робота по виявленню фактів виплати працедавцями не облікованої заробітної плати неоформленим найманим працівникам та фактів виплати заробітної плати працедавцям в розмірі меншому законодавчо встановленого мінімуму.
Цього дня представники комунальних підприємств міста, освітньої галузі прозвітували про проведену роботу в осінньо-зимовий період 2012-2013 р.р. та заплановані заходи на 2013-2014 р.р. Щодо зими 2013, то загалом було відмічено, що, незважаючи на погодні умови, опалювальну компанію вдалося успішно виконати. Начальник Славутського ЖКО Василь Яцюк проінформував присутніх про перелік робіт, запланованих у поточному році. Головним чином увага комунальників буде зосереджена на ремонті покрівлі багатоквартирних будинків, адже близько 4 тис. кв.м. м’якої покрівлі потребує нагального ремонту. Окрім того, буде продовжено ряд робіт у напрямку покращення благоустрою міста – вивіз сміття, озеленення, саночистка, ямковий ремонт та подальше впровадження механізму роздільного збору сміття. У весняний період значну увагу спрямовано на ямковий ремонт доріг, зокрема, уже такі роботи виконані на вулицях Миру, Я. Мудрого, Б. Хмельницького, Плотиче, Лісна, Монастирська, пр. Здоров’я та ін. Дані роботи планують продовжувати. Великих затрат потребує нагальна необхідність заміни насосного обладнання на котельні вул. Козацька,41. Також, як відмітив Василь Володимирович, на превеликий жаль, зі всіх встановлених нових автозупинок міста, із-за зловмисних дій деяких громадян, вдалося вціліти лише одній. А тому на разі необхідно затратити чимало коштів і сил, щоб привести зупинки у належний стан.
Подекуди робота працівників Славутського управління водопровідно-каналізаційного господарства є непомітною, проте, насправді колектив підприємства працює цілодобово, виконує величезний обсяг робіт, щоб славутчани могли безперебійно отримувати воду. Впродовж зимового періоду у нічний час їм вдалося усунути ряд серйозних аварій на вулицях Невського, Горького та Соборності, завдяки чому водопостачання в оперативному порядку було відновлено. Головний інженер підприємства Володимир Ковба розповів про основні цьогорічні плани покращення системи водопостачання та водовідведення міста. Це – проведення значного об’єму робіт на артезіанських свердловинах, ремонт водопровідних мереж вулиць Першотравнева, Осіпенка та Привокзальна, установка Біоталу (системи очищення стічних вод) на вул. Козацькій, ремонт другої нитки КНС до очисних споруд. Уже виготовлено проектно-кошторисну документацію реконструкції станції знезалізнення. За наявності коштів дані роботи будуть виконані. Головним завданням Славутського УВКГ залишається зменшення втрат при водопостачанні та подальше впровадження енергозберігаючих заходів. Так, цього року планується впровадити локальну установку збору даних, завдяки чому працівники зможуть оперативно отримувати інформацію про втрати, які виникають на тій чи іншій частині мереж.
Про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період освітніх закладів доповіла начальник управління освіти Наталія Пшетоцька. Головну увагу у цьому напрямку буде спрямовано на вирішення проблеми опалення в ЗОШ№6 та Дитячо-юнацькій спортивній школі. Має бути впроваджено ряд енергозберігаючих заходів, відремонтовано покрівлі закладів, а також проведено роботи із благоустрою їх території.
Цього ж дня члени виконкому заслухали інформацію заступника начальника міського фінансового управління Наталії Дацюк щодо результатів ревізії фінансово-господарської діяльності Славутського УВКГ та виконавчого комітету Славутської міської ради за 2010-2011 та завершений звітний період 2012 року. Як було зауважено, по більшості позицій претензії КРУ були в судовому порядку спростовані, щодо інших зауважень були вчинені відповідні коригувальні дії.
Офіційно погоджено оздоровчу кампанію молоді влітку 2013 року. Так, цього року на базі кожного загальноосвітнього навчального закладу міста буде організовано пришкільні табори з денним перебуванням, окрім того традиційно розпочне свою роботу табір праці і відпочинку на базі Будинку дитячої творчості. Загалом планується оздоровити близько тисячі дітей.
Після детального обговорення за пропозицією громадськості були внесені зміни до графіку руху на автобусних маршрутах загального користування, з якими ви можете ознайомитися у цьому ж номері газети.
Зі всіма іншими рішеннями виконавчого комітету ви зможете ознайомитися на офіційному веб-сайті міста – www.slavuta-mvk.gov.ua
Сторінку підготовлено прес-службою Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії