«СПОРТ ДЛЯ ВСІХ – СПІЛЬНА ТУРБОТА»

Під такою назвою з перших весняних днів проходить традиційний Всеукраїнський місячник з облаштування, упорядкування, а також будівництва нових об’єктів. Найактивнішу участь у даному заході приймають підрозділи комунального об’єднання КП «Славутське ЖКО». Усі роботи проводяться планово та не обмежуються лише одним місяцем. Не дивлячись на пізню весну за поточний період приведені у належний стан практично всі спортивні майданчики за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення міста. Сьогодні на балансі ЖКО знаходяться 57 спортмайданчиків, а це 275 одиниць обладнання. Своєчасно проведені ремонт та заміна металевого та дерев’яного обладнання, їх фарбування, благоустрій територій спортмайданчиків. Активну допомогу працівникам комунальних служб оказували жителі будинків, волонтери з числа вихованців спортивних клубів за місцем проживання. Особливу вдячність виражаємо жителям будинків по вул. Садова 5, 15, Ізяславська 10, 13, Я. Мудрого 55, Лісна 19, Сокола 9, Кузовкова 14, 16 та ін.. за зразкове утримання спортмайданчиків та активну допомогу в їх благоустрої. За традицією кількість спортмайданчиків щорічно зростає. Не став виключенням і цей рік. Проводяться підготовчі роботи з облаштування декількох спортмайданчиків.
Повним ходом проводяться роботи по підготовці дитячих ігрових майданчиків. А це 60 об’єктів та 156 одиниць обладнання. Усі роботи планується завершити до закінчення навчального року та до Дня захисту дітей.
В цьому питанні активну підтримку надає міська влада. Нещодавно депутати міста прийняли рішення додатково виділити 50 тис. гривень на розвиток матеріальної спортивної бази та фізкультурно-оздоровчу роботу за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення.
Закликаємо населення міста дбайливо відноситись до спортивних та дитячих ігрових майданчиків та обладнанню. Не миритися з проявами вандалізму та безкультур’я на їх території. Просимо вносити свої пропозиції щодо їх реконструкції, оказувати посильну допомогу в їх благоустрої та ремонті. Головне – чим менше піде коштів на ремонт існуючих майданчиків, тим більше залишиться на будівництво нових об’єктів. Тільки усі разом ми зможемо перетворити наше улюблене місто у найкрасивіший та зручний для життя куток України.

Cторінку підготовлено спеціалістом Славутського міського ЦФЗН «Спорт для всіх» С. Шабуровим

Розміщенно в Без категорії