ТАТО, МАМО, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я

Під такою назвою у весняні дні проходить традиційний Всеукраїнський фестиваль найкращих спортивних сімей. Змагання проходять у декілька етапів, спочатку в містах та районах, потім обласний та всеукраїнські фінали.
Цього року честь нашого міста на обласному фіналі у м. Хмельницький захищала усім відома спортивна сім’я Верцехів. Мама Оксана – робітник РДА, тато Мар’ян – робітник держлісгоспу, дочка Богдана – учениця ЗОШ №3. Унікальність цієї сім’ї в тому, що ні мама, ні тато не будучи спортивними працівниками ось вже впродовж 4 років одні з найсильніших у нас в місті та області. Найбільш успішно сім’я виступила в команді з сином Любомиром. Спочатку була срібна нагорода а вже наступного року, отримавши впевнену перемогу в обласному фіналі, наша команда захищала честь Хмельницької області на Всеукраїнському фіналі, де з 26-ти команд змогла завоювати почесне 4-те місце, трохи поступившись сім’ї відомих українських спортсменів. Минулого та цього року естафету у старшого брата прийняла сестра Богдана. І знову срібна нагорода. А цього року на обласному фіналі наша дружна сім’я до останніх двох турів йшла на другому місті. Однак зрив на останніх конкурсах не дозволив їм піднятися на щабель п’єдесталу. В підсумку 4-те – 5-те місце. Враховуючи що в цьому році у змаганнях прийняла участь рекордна кількість команд – 16, та дуже сильні склади деяких команд, досягнення нашої сім’ї дуже значне. На церемонії нагородження організатори змагань одностайно відмітили цей факт та подякували нашим учасникам за високі результати та спортивне довголіття та за той значний вклад, який внесла сім’я Верцехів у загальну справу оздоровлення нації та розвитку фізичної культури та спорту.
Успіхи наших спортивних сімей не випадкові. В нашому місті склалася ціла система відбору та підготовки кращих з кращих. Не випадково у 2011 році на обласному фіналі весь п’єдестал був Славутським. Активну підтримку оказують учбові заклади міста, особливо ЗОШ №3 та ЗОШ №9.
Славутський міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» запрошує до співпраці спортивні сім’ї міста. Головною умовою є загальна любов до фізкультури та спорту, взаємовиручка у команді. Вік дитини не повинен перевищувати 10 років.

Розміщенно в Без категорії