Славута стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Клич друзів – граймо разом!»

Цього року в проекті «Клич друзів – граймо разом», організатором якого виступив Фонд Братів Кличків та Фундація «Кока-Кола», взяли участь 603 школи зі всієї України. 15 учасників проекту зі всієї України вибороли сучасні дитячі спортивні майданчики. Радо повідомляємо, що у Хмельницькій області такий майданчик з’явиться саме у Славуті на базі ЗОШ№4.
– Ми прекрасно розуміємо, що пріоритетом сьогодення є громадсько активна, всебічно розвинена, а головне – здорова особистість, – розповідає нам директор школи Ірина Янісевич. – Здоров’я – це найцінніший скарб, добре розуміють наші діти. Хочу зазначити, що учні школи є активними учасниками шкільних та міських спортивних змагань, туристичних походів. У школі сформовані команди з різних видів спорту, які виступають у міських спартакіадах. Одним словом, нам є що показати, а тому ми й вирішили взяти участь у спортивному проекті «Клич друзів – граймо разом».
Не дивно, що саме ЗОШ№4 здобула перемогу, адже діти закладу не тільки займаються спортом, але й активно пропагують здоровий спосіб життя. Колектив школи приєднався до Всеукраїнської мережі проекту «Школа сприяння здоров’ю», став переможцем обласного етапу та учасником Всеукраїнського, бере активну участь у виступі агітбригад «Ми обираємо здоровий спосіб життя».
Минулого тижня представники Фонду Братів Кличків та Фундації «Кока-Кола» навідалися до Славути, щоб урочисто відкрити спортмайданчик.
– Переконані, що завдяки проекту «Клич друзів – граймо разом!» діти з усіх куточків України отримають можливість займатися спортом та розвиватися фізично на подвір‘ях своїх шкіл, – зауважив на відкритті менеджер проекту Віктор Колесник.
Привітав усіх учасників заходу міський голова Василь Сидор:
– В першу чергу за організацію такого проекту висловлюю вдячність братам Кличків, на яких наша молодь рівняється. Приємно, що ними звертається увага на розвиток фізичного виховання та спорту не лише у великих містах України, а й таких містечках як наша Славута. Наші діти гідні такого подарунку, адже не раз проявляли себе з найкращого боку на спортивних змаганнях різного рівня і, переконаний, ще не раз привезуть до рідного міста нові перемоги.
Цього радісного дня на учнів школи чекали різноманітні конкурси та розваги, оригінальні подарунки, підготовлені самими організаторами проекту.

Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії