Людина творить людину, творчість породжує творчість

Кожна дитина – це особистість, яка по своєму неповторна, яка приходить до нашого закладу, щоб творити своє життя, знайти себе.
Відомо, що здібності дитини проявляються лише в діяльності. Тому в ЗОШ І-ІІІст.№3 працює 14 гуртків за інтересами, до участі в яких залучено 240 учнів.
Під час занять в гуртках, школярі мають можливість розвивати свій естетичний смак, через мистецтво вчаться робити вибір, осягають значимість людини у всесвіті, відповідальність людини перед людством. Все це дає стимул для подальшої роботи в гуртках, де відбувається вдалий старт невимушеного, піднесеного, цікавого, і головне, веселого життя в школі.
Традиційним для нашого закладу є творчий звіт гуртків, який зазвичай ми щороку проводимо в квітні, де вихованці проявляють та реалізовують свої творчі здібності, презентують себе з найкращої сторони.
Цього року звіт проходив у формі подорожі до країни творчості, в яку присутніх у залі вихованців, керівників гуртків і гостей повели члени учнівського шкільного уряду Тетяна Пілюта, Вікторія Додиченко, Тетяна Сотолюк, Анна Конченко. Ми мали змогу мандрувати творчими стежками, на яких зустрічали талановитих вокалістів, майстрів по бісероплетінню, вишивці, паперопластики, ізонитки, квілінгу і т. д. Члени гуртка «Юний турист – краєзнавець» розповіли про свої перемоги в туристичних змаганнях. Гуртківці «Сузір’я майбутнього» ознайомили з країною Нідерланди. Цікаві сценарії, статті, інтерв’ю продемонстрували гуртківці «Цікаві зустрічі». Члени драматичного гуртка «Монолог» презентували свою майстерність, показавши сценку із уривку Квітки Основ’яненка «Сватання на Гончарівці». Учні 3-х класів порадували всіх присутніх чарівним співом.
Наполегливість і креативність найактивніших у різного рівня конкурсах і виставках були винагороджені не лише оплесками залу, але й грамотами та подяками.
Творчість дітей – це глибоко своєрідна сфера їхнього духовного життя, самовираження, самоутвердження, в якому яскраво розкривається індивідуальна самобутність кожної дитини.
Отже, у вихованні почуттів і творчого розвитку особистості гурток відіграє незамінну роль. Вона може принести дитині першу творчу радість, а радість творчості – одна з найбільших радостей на землі.

Л.Слободенюк, заступник
директора звиховної
роботи ЗОШ №3

Розміщенно в Без категорії