Настільний теніс: славутчани «відібрали» нагороди у хмельничан

Спортсмени Славутського клубу «Золота ракетка» на днях взяли участь у відкритій першості міста Хмельницького, присвяченої Дню Перемоги. І хоча їх суперниками були в основному місцеві тенісисти, слід вважати, що виступ наших земляків був непоганим.
Практично, усі наші спортсмени брали участь у змаганнях зі старшими за себе суперниками. Це було зроблено спеціально для отримання ними більш вагомого досвіду боротьби у настільному тенісі та підвищення кваліфікації.
Найбільший успіхів досягла Вероніка Олійник, школярка гімназії №2, яка зайняла перше місце серед дівчат-спортсменок свого віку. Мало того, за вказівкою тренера, вона змагалась із дівчатами більш старшого віку, де виборола друге місце. У результаті – дві почесних нагороди, а крім того – запрошення поїхати влітку на Всеукраїнські змагання з настільного тенісу серед дітей у Ялту.
Непогано виступила і Наталя Капуста, учениця 1-й школи. На даний час вона є діючою чемпіонкою Хмельницької області у жіночому розряді за підсумками 2013 року. На останніх змаганнях їй доручили боротися з хлопцями-однолітками, і вона перемогла їх усіх, крім двох, тому зайняла почесне третє місце.
Третю сходинку п’єдесталу пошани зайняв і Олександр Лук’яненко – чемпіон міста Славути серед дітей. У Хмельницькому він програв лише двом спортсменам, які були старшими і досвідченішими, ніж він. У підсумку він доклав у свою скарбничку бронзову нагороду, «відняв» її у місцевих хлопців.
Слід відмітити, що успіх славутських тенісистів прийшов завдяки підтримці міської влади та роботі фахівців ДЮСШ. Теніс на Славутчини продовжує розвиватися, з’являються і зростають непогані спортсмени, які ще принесуть немало славних перемог своєму місту.
Їх тренер Сергій Капуста також привітав дітей та націлив їх на подальші перемоги, поставив перед ними нові рубежі. – Настільний теніс стрімко розвивається, – казав він, – і нам не можна залишатися почивати на лаврах старих досягнень, а необхідно намагатися йти у ногу з європейськими і світовими стандартами, постійно підвищувати якість ігри.
На фото: тренер Сергій Капуста з своїми вихованцями – Веронікою Олійник и Олександром Лук’яненко
А. Лук’яненко, м. Славута

Розміщенно в Без категорії