У нашому місті пройшла VIII Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»

«Серце до серця» – це благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», яка проходить щороку навесні, починаючи з 2006 року. Основною метою акції є збір коштів для закупівлі обладнання для дитячих медичних закладів нашої держави, в яких лікують дітей з вадами слуху та зору, недоношених новонароджених, а також дітей хворих на цукровий діабет. Збір коштів відбувається у всіх областях України. Цього року благодійна акція проходила під гаслом: «Почуй світ» та була присвячена допомозі дітям з вадами слуху. Всеукраїнська благодійна акція проводиться уже ввосьме, і за цей час набрала загальнонаціональних масштабів.
Наша область, зокрема місто Славута й цього року прийняла активну участь у цій благодійній акції. З 25 по 28 квітня з ініціативи міського Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, за підтримки молодіжної громадської організації «ТЕМП» (при Славутському ліцеї-інтернаті), благодійного фонду «Любов» та «Краще життя» у місті Славута відбувся збір коштів для закупівлі в дитячі лікувальні заклади медичного обладнання аби допомогти діткам, які мають вади слуху. Усього в благодійній акції прийняли участь 15 волонтерів нашого міста.
Як наголосив координатор волонтерського руху при міському Центрі соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Олександр Юрійович Козлік: «Тішить те, що кожного року збільшується кількість волонтерів, які виявляють бажання працювати у цій сфері. Цьогоріч усі, хто долучився до благодійної акції продемонстрували, що чужого горя не буває, що за кожне дитяче життя варто боротися, прикладати максимум зусиль. Адже діти – це майбутнє нашої держави. Кожен волонтер намагався донести інформацію про основну мету цієї благодійної акції таким чином, аби жителі нашого міста не залишились байдужими та активно долучились до збору коштів для діток. Хоча ще залишають ті, хто з недовірою відносяться до подібних акцій, вважаючи їх звичайним шахрайство, та більше тих людей, які все частіше відгукуються на горе інших людей. Кожен славутчанин та гість нашого міста, який взяв участь у цій важливій справі на згадку у подарунок отримав сердечко «Серце до серця». Тому хотілося б подякувати мешканцям нашого міста, директорам магазинів «Рута», «Сота», «Апельсин», «Сонячний», «Економ», «Вопак», волонтерам за їхню підтримку та небайдужість до благодійності. Мені здається, що подібні акції всеукраїнського масштабу виховують в українців почуття єдності. Адже зібрані кошти можуть піти у будь-який куточок нашої країни аби допомогти хворій дитині в тому чи іншому місті».

Вероніка Чернега

Розміщенно в Без категорії