Розвага для дітей

Напередодні Великодніх свят, 29 квітня 2013 року, в дитячому садочку «Росинка» була проведена розвага «Великодня писанка» у якій прийняли участь діти усіх вікових груп.
З цікавістю малюки спостерігали за декорацією, яка відповідала українським традиціям: білена хата, гарно прибрана до свята, вишиті рушники, тин. На подвір’ї пораються господиня та господар, роль яких зіграли вихователі старшої групи Синицька Валентина Сергіївна і Гогловата Наталія Петрівна. А поряд виставка Великодніх поробок, виготовлених батьками і вихователями дитячого садочка. Діти середньої і старшої групи в своїх віршиках і загадках прославляли весну, її красу і природну силу з якою все ожило і розцвіло. А ще більше дітей зацікавила казочка «Великодня писаночка».
Артистично і в гарних костюмах діти зіграли ролі лисички, котика, курочки, мишки та собачки. Дівчинка Даринка, як справжня мамина донечка, так гарно для неї підійшла ця роль. А завершенням казочки було розмальовування великого яєчка, де було достатньо місця, щоб усім героям казочки нанести свій візеруночок. Гарна вийшла писаночка.
Танок «Писаночки» у виконанні дітей молодшої групи став завершенням казочки.
А на кінець розваги, після такої цікавої розваги, діти із задоволенням погрались в ігри «Вербич», «Перенеси в ложці писаночку і не розбий», «Котись, котись крашаночко».
А на завершення ведуча свята розповіла діткам про свято Вербна неділя та Пасха та під музику «Церковні дзвони» діти промовляли «Христос Воскрес» – «Воістину Воскрес».

Н.В.Левунець,
вихователь ДНЗ № 3

Розміщенно в Без категорії