Добро починається з тебе!

Життя… Воно таке непедбачуване… Кожен із нас обирає свої цілі й керує своїм життєвим шляхом. І ніхто не знає, які нас чекають злети та випробування. Та всі ми рано чи пізно замислюємося над питанням: «Старість… Яка вона? Як я її зустріну?». Звісно, безтурботна юність і сповнена щоденних турбот зрілість відповіді не знають… Але сьогодні є можливість зазирнути у вічі самотньої старості…
Ось уже другий рік поспіль наш колектив організовує волонтерські поїздки у Старокривинський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів. Готуємося завжди усі разом, збираємо консервацію, крупи, солодощі та ін.. Цього разу поїздка відбулася з ініціативи учнів та батьків 7-Б класу ЗОШ №1, їх класного керівника Т.Ущаповської та соціального педагога О. Стасюка.
Знайома дорога, знайомий будинок… та щоразу хвилювання неймовірне! Бо ж, переступаючи поріг будинку-інтернату, приймаєш той факт, що це незвичний будинок. Він згуртував під своїм дахом самотні душі й поранені серця. Немає тут конфліктів поколінь, одвічної «боротьби батьків і дітей». У цій будівлі ніколи не буває хрестин чи родин. І на всіх правах бувалих, зі словами: «а от в наш час», не повчають молодь…
Тут живуть зовсім різні люди, та всі вони щиро радіють гостям. Спілкуєшся з ними і розумієш, як мало треба стареньким для радості – увага, спілкування, невеличкі подарунки.
Запас доброти, співчуття й розуміння у кожному з нас просто величезний, він не обмежений і не реалізований, варто лише почати творити добро.
P.S. Дана волонтерська акція відбулася до Дня соціальної справедливості. Ми віримо, що колись у нашому суспільстві, у нашій державі не страшно буде зустріти старість.
О.Остапенко,заступник директора з виховної роботи
ЗОШ № 1

Розміщенно в Без категорії