Рішення виконавчого комітету Славутської міської ради № 322 від 21.07.2011 р.

З метою збалансування інтересів громадян, що мають право на безкоштовний проїзд у міському транспорті загального користування, організатора пасажирських перевезень (виконавчого комітету міської ради) та приватних перевізників, зважаючи, що проблема пільгових перевезень продовжує залишатися актуальною для нашого міста, враховуючи, що дія механізму по перевезенню пільгових категорій пасажирів дала змогу розвантажити пасажирський транспорт, який став працювати більш злагоджено та стабільно, перевезення стали якіснішими та безпечнішими, керуючись Законом України «Про автомобільний транспорт», ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Славутської міської ради ВИРІШИВ:
1. Продовжити до 01.08.2012 року в місті Славута в якості експерименту тимчасовий механізм по перевезенню пільгових категорій населення, впроваджений рішенням виконавчого комітету Славутської міської ради № 402 від 16.07.2009 року.
2. Управлінню інформаційного забезпечення та внутрішньої політики виконавчого комітету Славутської міської ради (Чумак Л.А.) оприлюднити дане рішення в ЗМІ.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Микульського С.В.

Міський голова В.Б. Сидор

Розміщенно в Без категорії