Зустріч із Єфімом Александровим

У суботу, 16 липня, у міському Палаці культури відбулася зустріч із Заслуженим артистом Російської Федерації, учасником «Аншлагу», співаком програми «Пісні єврейського містечка», талановитою та творчою людиною – Єфімом Александровим.
Створили чудовий настрій, подарували приємні враження пісенні та гумористичні номери за участю славнозвісного гостя. У виконанні Єфіма Борисовича бездоганно звучали українські пісенні композиції «Виростеш ти сину, вирушиш в дорогу…», «Два кольори». Подарунком заслуженого артиста були російські та старовинні єврейські пісні. Крім того, до підготовленої гостем програми входила презентація гумористичних номерів та кліпів: відома усім «Поліклініка» із програми «Аншлаг» та кліп «Я не став президентом Росії».
Оплески, що не вщухали протягом святкового вечора, свідчили про приємне проведення відпочинку та хороші емоції, подаровані славутчанам талановитим гостем – Єфімом Александровим.

О. Лиса,
прес-секретар міськвиконкому

Славутська єврейська община щиро вдячна міському голові Василю Сидору за сприяння у проведенні та організацію зустрічі з Заслуженим артистом Російської Федерації Єфімом Александровим.

Розміщенно в Без категорії