Підготовка до нового навчального року

Забезпечення чистоти та порядку у нашому місті – завжди в центрі уваги міської влади та комунальних служб. Для того, щоб гарантувати комфорт, затишок та безпеку славутчан, у місті постійно проводяться різноманітні роботи. Без сумніву, кожному із нас подобається ходити чистими та впорядкованими вулицями нашого міста. Проте, на жаль, знаходяться громадяни, які, не цінуючи працю інших, безсоромно усе руйнують.
Так, у районі військового містечка, зловмисники пошкодили нещодавно встановлені кронштейни. Крім цього, працівниками озеленення (КП «Славутське ЖКО») у центрі міста була облагороджена алея троянд, яка також неодноразово піддавалися злодіянням. На додаток цих неприємних фактів – викрадення кришок із каналізаційних люків, засмічення дворів, пошкодження лавок, огорож та інше.
Шановні славутчани! Ми впевнені, що ви також засуджуєте такі вчинки. Тому просимо: якщо ви стали свідками подібних дій, повідомте про це правоохоронні органи за номером «102». Сподіваємося, що об’єднавши зусилля, ми зможемо вберегти наше місто від таких правопорушень.

Розміщенно в Без категорії