Підприємства міста

Забезпечення належного стану освітлень вулиць нашого міста – один із важливих напрямків роботи, aдже добре освітлені парки, провулки, вулиці та сквери гарантують комфорт для славутчан, підвищують безпеку транспорту та пішоходів у вечірній та нічний час.
Підтримка належного функціонування вуличного освітлення завжди в центрі уваги КП «Славутське ЖКО», а саме його структурного підрозділу – Комбінату комунальних послуг. Про виконані роботи, пов’язані з освітленням та про найближчі плани розповів начальник Комбінату комунальних послуг Сергій Смернін, який зазначив, що на сьогодні працівниками ККП виконані роботи по заміні ламп вуличного освітлення на вул. Б. Хмельницького, Я. Мудрого, Кузовкова, Привокзальна, Кн. Сангушків. А в найближчих планах комбінату – проведення реконструкції та капітальних ремонтних робіт по освітленню на вул. Паперника, В. Стуса, О. Кошового, Островського, Першотравнева, Паркова та у мікрорайоні М. Жукова.
Уже придбані матеріали (кронштейни та світильники) для проведенню робіт по освітленню пров. Шевченка, тому майбутнім часом у цьому районі міста будуть розпочаті роботи. Загалом електриками ККП обслуговуються 73 км. мереж, серед яких 22 електрошафи, 2 світлофори та 2500 світлоточок.

Розміщенно в Без категорії