На сесійному засіданні

24 червня відбулося пленарне засідання VIIІ сесії Славутської міської ради. Перше питання порядку денного стосувалося внесення змін до бюджету міста Славути на 2011 рік, зокрема, збільшення доходної та видаткової частини спеціального фонду бюджету міста на додатковий обсяг фактично залучених коштів замовників на розвиток інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури та ін.
Погоджено депутатами проекти «Сприяння організації дитячих будинків сімейного типу у м. Славута», «Охорона національного багатства Подільського краю – джерел Славутчини» та «Впровадження інноваційних методів збору твердих побутових відходів у місті Славута» для участі у всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
Також на сесійному засіданні затверджено положення про порядок отримання дозволу на розміщення та експлуатацію об’єктів роздрібної торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у м. Славута у новій редакції. Одним із пунктів даного Положення передбачено, що в разі виявлення порушення вимог чинного законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг в тому числі й Інтернет (комп’ютерних клубів) або у разі, якщо подальша діяльність суб’єкта підприємництва може спричинити шкоду життю чи здоров’ю громадян, передбачено прийняття рішень виконавчого комітету Славутської міської ради про розірвання договорів на надання послуг водовідведення та водо-, тепло-, електропостачання відповідними комунальними підприємствами міста. Міський голова зауважив, що таке впровадження сприятиме максимальному дотриманню вимог чинного законодавства усіма суб’єктами господарської діяльності міста.
Крім того, під час сесійного засідання депутати розглянули земельні питання, питання щодо затвердження договорів, плану роботи Славутської міської ради на ІІ-е півріччя поточного року, Положення про порядок нарахування та сплати податку на нерухоме майно, відмінної від земельної ділянки та інше.
У різному міський голова повідомив про можливість впровадження одного із найефективніших методів вироблення дешевої електроенергії – побудови малої гідроелектростанції. Виконавши роботи щодо розробки техніко-економічне обґрунтування, проектної документації, висновків та заключення, наступним етапом є залучення інвестиційних коштів для побудови ГЕС.
Також міським головою було відмічено таке важливе питання, як ініціювання повторного перегляду та прийняття проекту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування питань соціального захисту населення, яке проживає на території зони спостереження» (№6713), який було відхилено на восьмій сесії Верховної Ради України, яка відбулася 16 червня 2011 року. Цей законопроект є вкрай важливим для всієї громади 30-кілометрової зони Хмельницької АЕС, що представлена 236 тисячами 119 громадянами, адже забезпечення щорічного, своєчасного та в повному обсязі виділення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів із соціально-економічної компенсації ризику населенню дозволить повною мірою виконувати зобов’язання, покладені на органи місцевого самоврядування щодо організації системи заходів захисту населення і території у разі надзвичайної ситуації: забезпеченні засобами індивідуального захисту (таблетками йодистого калію, марлевими пов’язками, приладами дозиметричного і хімічного контролю), утримання захисних споруд, систем оповіщення тощо. З метою вирішення цього питання були направлені відповідні листи виконавчого комітету Славутської міської ради до Голови Верховної Ради України, усім фракціям політичних партій ВРУ та до Кабінету Міністрів України.
Прес-служба міськвиконкому

Розміщенно в Без категорії