До зустрічі, «Веселково Республіко»!

21 червня відбулося офіційне закриття табору праці та відпочинку Будинку дитячої творчості «Веселкова Республіка». Протягом трьох тижнів учасники чотирьох загонів активно поєднували веселий відпочинок та цінну для нашого міста працю. На початку прощального заходу усі присутні мали можливість проглянути презентації найкращих моментів із життя табору. Цікавого для перегляду було багато, адже за весь час перебування у «Веселковій Республіці» юні, веселі та працьовиті її учасники не лише відпочивали, а й зробили стільки корисних справ для рідного міста. Проведення фінішних лінійок, прощальне проголошення девізів та речівок знаменували закінчення табірної зміни.
Привітала молодих славутчан – учасників загонів із останнім днем у таборі праці та відпочинку начальник управління освіти Валентина Сабінська. Приєдналися також до вітань із закінченням табірної зміни директор БДТ Ірина Руденко, яка подякувала учасникам «Веселкової Республіки» за їх старання та наполегливу працю, а також усім тим, хто всіляко допомагав таборівцям та сприяв їх відпочинку.
Після цікавих презентацій, привітальних промов міський голова Василь Сидор вручив учасникам загонів грошові винагороди, які вони отримали за наполегливу працю та хороші результати. На закритті табірної зміни почесними грамотами були нагороджені кращі із кращих – Оксана Турчак та Алла Терентьєва. Крім того, окрему відзнаку отримали найактивніші керівники загонів табору праці та відпочинку.
Подарунок у вигляді музичних та танцювальних номерів зробили учасникам табору та гостям заходу талановиті вихованці Будинку дитячої творчості.

О. Лиса,
Прес-секретар міськвиконкому

Розміщенно в Без категорії