Концепція логотипа та гасла «ВСЕ В НАШИХ РУКАХ»/ EVERYTHING IS IN OUR HANDS (Це своєрідний заклик або ж нагадування про те, що тільки ми можемо змінити все на краще).

Наше майбутнє – в наших руках, адже лише ми здатні вплинути на своє життя та змінити його.


За основу бренду взято першу букву назви міста. В логотипі поєднано дві українські літери «С» блакитного та зеленого кольорів у вигляді рук.

У результаті поєднання вищезгаданих літер та їх розміщення між ними утворилася й латинська буква «S», оскільки бренд Славути спрямований на просування іміджу міста не лише в Україні, а й за кордоном.

Руки в якості символу володіють надзвичайно широким і різноманітним спектром значень, адже вони – важливий інструмент зв’язку. Cимволізують контакт людини із зовнішнім світом, кисті – контакт з людьми.

На одній руці символічно зображено три зелені листочки (демонструють дивовижну природу), а на іншій – три краплі води (водні артерії міста) у вигляді пальців.

Руки одна навпроти іншої означають довірливість, бажання йти на контакт, готовність Славути співпрацювати з іншими громадами, містами, країнами, інвесторами. Це оригінальний символ спілкування, довіри і справжньої дружби.

Крім того, руки – символ й працелюбних людей, оскільки за «золотими руками» закріпилася слава господарська.

Колір логотипа — це один із ключових елементів. Відповідно до проведеного опитування серед славутчан було визначено, що Славута – квітуча, зелена, мальовнича. Пов’язується у людей із ріками, джерелами, озерами та лісами. Тому обрано поєднання кольорів із жовто – зеленої та блакитної гами – від ніжного до насиченого.

Зелений колір асоціюється із природою, навколишнім середовищем, рослинністю, уособлює стабільність і прогрес, символізує процвітання й нові починання, молодість, надію, життєву енергію, радість, мир, перемогу весни над зимою або життя над смертю. Зелений означає «вперед».

Блакитний колір – колір безхмарного неба і чистої води. Це символ благополуччя, сталості, вірності, надійності і честі. Асоціюється також із миром та всезагальною гармонією.

Жовтий колір символізує життя і сонце, дарує радість та натхнення у творчості, енергію, щастя та свободу.

Бренд поєднав у собі найсильніші асоціації мешканців міста і його гостей.

Він відповідає Стратегічному плану розвитку Славути і надалі спонукатиме тримати марку зберігаючи і примножуючи те, що ми маємо.