Персональний Склад

Постійних комісій Славутської міської ради VIІ скликання 2015 р.

 

Міський голова

Сидор В.Б.

Секретар міської ради

Медведєва С.В.

2-13-59

0962208323

2-16-76

0682040097

 

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, законності, правопорядку:

Климковецький Микола Олександрович – голова комісії

Пуц Віктор Васильович

Бачинський Роман Володимирович

Очкур Анатолій Степанович

ЗакурдаєвВікторІванович

0678382051

0682152609

0961766312

0679704210

0672599283

 

Постійна комісія з питань регулювання земельних відносин, екології, комунального майна, приватизації та адміністративно-територіального устрою :

Деревенчук Оксана Мефодіївна – головакомісії

Джуренко Лілія Миколаївна

Козел МиколаПетрович

Олійник Микола Миколайович

0975467648

0677608376

0680323971

0673816909

Музалевська Тетяна Олександрівна

Стінський Павло Анатолійович

КараванМикола Ігорович

0679200647

0672550621

0980610477

 

Постійна комісія з питань освіти, культури, у справах сім’ї і молоді, спорту та туризму, охорони здоров’я , материнства і дитинства, праці та соціального захисту населення :

Сайпель Майя Іванівна – голова комісії

Пословський Василь Никонович

Світлик ІгорВолодимирович

Гангало Микола Олександрович

Горнюк НаталіяПетрівна

0672809644

0672954729

0969350421

0680229232

0675052712

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, інвестицій, промисловості, торгівлі, розвитку підприємництва, будівництва та благоустрою, транспорту, зв’язку:

Якимчук Сергій Миколайович

– голова комісії

Скомаровський Володимир Валентинович

Смернін СергійПетрович

Чайка Олександр Іванович

Осіпчук Юрій Миколайович

Федотов Юрій Володимирович

Пилипчук Олександр Васильович

Пекарський Сергій Олександрович

0977115461

0673841374

0976615313

0975690566

0673826655

0673824635

0673811825

0975047211

 

Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів та регуляторної політики :

Мельничук Валерій Юрійович

– голова комісії

Мазуркевич Олександр Станіславович

Шульга Степан Миколайович

Галій ЮрійПетрович

Остапчук Любов Анатоліївна

Свінтіцький Максим Вікторович

Тарасюк СвітланаПетрівна

0673824830

0979681173

0963918001

0675002111

0962182081

0973753707

0672676412