МІСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ

 

Міський центр культури та дозвілля 

  • Вул. Площа Шевченка, 3; тел. 7-01-69; EMail: slavuta.kino@i.ua

Міський центр культури та дозвілля був створений 25 червня 2002 року, установа розташовано в приміщенні кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка. Дане приміщення побудоване в 1964 році.

Міський центр культури та дозвілля – це комунальна установа , яка має статус бюджетного закладу. У своїй діяльності заклад  підпорядковується Управлінню культури виконавчого комітету Славутської міської ради. Міський ЦКД здійснює свою діяльність у відповідності до Конституції України, Закону України «Про Культуру», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішень міської ради, розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету, інших законодавчих актів України та власного Статуту.

В Міському центрі культури та дозвілля (кінотеатр ім. Т. Г. Шевченка) проходить  демонстрація вітчизняних і зарубіжних кінофільмів та інші масові заходи. Міський ЦКД проводить заходи по збереженню, відродженню і розвитку української культури, національних традиції українського кіномистецтва, а також проводить демонстрацію тематичних кінофільмів по відзначенню державних , ювілейних та професійних свят. Також проводить кінозаходи спрямованні на популяризацію вітчизняного кіномистецтва та кінообслуговування дитячого кіноглядача, малозабезпечених верств  населення, дітей воїнів АТО.